Chantelle, Cucumber & Apple Reviving Masque (Maseczka ogórkowo - jabłkowa do cery zanieczyszczonej)

Usuwa zanieczyszczenia skóry, pozostawia ją gładką, odświeżoną i rozjaśnioną.

Cena: ok. 4 - 5 zł / 2 x 8 g

Dobra.

Dobra. Dobrze się rozprowadza i łatwo zmywa. Skóra jest wygładzona, ma ładny kolor. Pory są mniej widoczne. Daję ocenę "dobra" a nie "bardzo dobra" dlatego, że wypróbowałam też maseczkę z wodorostami Chantelle, która jest jednak lepsza. No i zapach - super.
Jak nie dostanę maski wodorostowej to z zadowoleniem kupie też tę maseczkę.

Używam tego produktu od:1 miesiąc

Bardzo dobra

Oczywiście ,że kupię.Super maseczka oczyszczająca,mam cerę mieszaną ,naczynkową,która jest czasami trudna w pielęgnacji,na szczęście tylko czasami,.Czytając dochodzę do wniosku ,że ile skór tyle opinii.Dla mnie jest ona świetna,skóra na buzi jak nowo narodzona,Po prostu oszałamiający efekt,żadnych podrażnień,komfortowa w użyciu,łatwa w aplikacji,łatwo się zmywa,daje efekty w postaci ładnej ,napiętej,gładkiej buzi.Lubię swojej skórze fundować przeróżne maseczki oprócz kremów,do tej wrócę na pewno nie raz.Polecam

Używam tego produktu od:jakiś czas
Ilość zużytych opakowań:kilka saszetek

super ale uwaga!

Rewelacyjnie oczyszcza i ściągąga pory na mojej twarzy, bo zawiera kwasy owocowe i glinkę, które to oba składniki moja cera baaardzo lubi. Natomiast jeśli ktoś nie toleruje kwasów i jest wrażliwcem to może faktycznie zrobić krzywdę.
Dla mnie bomba i funduję sobie ją od czasu do czasu! Dziwny zapach, ale nie brzyski, tylko zadziwiajacy. Natomiast bardzo dobra konsytencja, bo nie zastyga w minutę, choć trzeba uważać po 15 minutach, zeby nie zastygła na tynk.

Używam tego produktu od: jakiś 3-4 lat
Ilość zużytych opakowań: wiele saszetek

Zrób sama kosmetyk - tonik na trądzik

buraczkowa twarz

Czegoś takiego to ja jeszcze nie przeżyłam :eek: Owszem, jedna maseczka już mi o mało nie wyżarła pół twarzy (Garnier z miodem akacjowym) ale na pewno nie poparzyła mi jej do tego stopnia co ta. Gdy ją zmyłam po ok. 10 minutach moja twarz była bordowo-sina i cała obrzmiała! Nawet sensilium maxima Eris długo musiał walczyć o to, by cera wróciła do normalnego stanu. Najśmieszniejsze jest to, że wcześniej zrobiłam próbę uczuleniową, która nic nie wykazła.
Odradzam, można sobie zrobić krzywdę.

Używam tego produktu od: z rok temu użyłam

dla masochistek!

Maseczka ciezko sie rozprowadza. Jest na bazie glinki kaolinowej wiec liczylam na oczyszczenie i zmatowienie buzki po upalnym dniu. Niestety... Po jej zmyciu twarz zaczyna piec! Odbicie w lustrze przeraza - fejs wyglada na poparzony, w miejscach gdzie maź byla nalozona pozostaje czerwona powierzchnia . Ta maeczka nie tylko nie pomaga, ale wrecz szkodzi! Dodam iz nieie mam alergii. Powinni ten syf wycofac jak najszybciej. Kupilam ja w aptece.....

Ilość zużytych opakowań: jedna aplikacja i do kosza

Może być

Jestem mile zaskoczona tą maseczką. Kupiłam w jakimś markecie jednocześnie tą i wersję z awokado i orzecha włoskiego. Po wielkim rozczarowaniu tą z awokado nie spieszyło mi się do przetestowania tej. Ale okazuje się, że nie jest taka zła. Zapach znośny, raczej przyjemny, kolorek też fajny. A co do działania, to pory wyraźnie się zwężyły a skóra jest gładsza. Mając ją jeszcze na twarzy zajrzałam na wizaż i przeczytałam sporo opinii, że poparzyła skórę, co mnie przeraziło. Ale na szczęście nic takiego u mnie się nie stało. Myślę, że za tydzień zużyję drugą saszetkę, ale na tym chyba zakończę. Co prawda nie jest zła, ale na pewno są też lepsze, zatem będę dalej szukać i testować.;-)

Nie róbcie tego!!!!!!!!!!

Kupiłam i użyłam nim przeczytałam recenzje, i choć z maseczką zasiadłam przed komputer, zajżałam za Wizaż, przeczytałam z grubsza recenzje i rzuciłam się by zmyć ją, już dokonała zniszczeń (ze 2-3 minuty). Nie zdążyła szczególnie zaszczypać, a już wyglądam jak z poparzoną twarzą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A myślałam, że najgorsze są maseczki co nie robią nic, wierzcie- są gorsze!!!

Makabra

Najdroższa maseczka w moim życiu!
Poparzylam sobie skóre, wydałam majątek na dermatologów i leki. Ludzie, nie ryzykujcie!!! Zrobiłam test na ramieniu jak napisali na opakowaniu, wszystko było ok, a po nałożeniu, makabra! Zaczęło szczypać, zmyłam po trzech minutach i teraz wyglądam, jakbym opalała sie w czapce i okularach!

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 1
Recenzja: ...

MOJA PRZESTROGA !

Najpierw wydawało mi się, ze bedzie dobrze - maseczka ładnie pachnie, delikatnie piecze-myślałam : "ocho zaczyna się oczyszczanie! "
Tymczasem po zalecanym czasie trzymania jej na buzi przezylam zdziwienie, zaskoczenie a na końcu byłam na siebie wściekła! :(
Maseczka jest B E Z N A D Z I E J N A!!
Dziewczyny, broń Boże nie kupujcie jej! Twarz jest mocno czerwona, piecze... Właśnie ją zmyłam nie wiem więc ile ta "opalenizna" się utrzyma na twarzy... Oby to było kilka- kilkanascie minut, bo wiecorem wychodzę. Chciałam być piękna ;( zamiast tego straszę!

ilość zużytych opakowań: 1 i starczy! Nigdy więcej, za żadne skarby!!

poparzyła mnie

Niestety chociaż maseczka zapowiadała się ciekawie, efekt był wręcz opłakany. Po nałożeniu czułam przyjemne ciepełko, które z minuty na minutę było coraz mocniejsze, ale myslałam, że tak ma być i że to oznaka jej dobroczynnego działania. No niestety, kiedy ją zmyłam, moja twarz wyglądała, jakbym przysnęła sobie na słońcu. Byłam buraczkowa. Całe szczęście, że nałożyłam ją już po przyjściu z pracy i na szczęście moja "opalenizna" zeszła następnego dnia. Radzę na nią uważać, bo z tego co widzę, nie ja jedna miałąm taką niemiłą niespodziankę, a wcale nie mam wrażliwej cery.

koszmar

Całkiem przyjemny kolor i zapach, konsystencja nie za gęsta, więc łatwo ją nałożyć. Ale to tyle co mogę o niej dobrego powiedzieć. Po nalożeniu strasznie szczypała, na opakowaniu pisało, ze może wystąpić reakcja alergiczna ( w życiu nie byłam uczulona na żaden ze składników maseczki) Zmyłam od razu, ale kilka minut wystarczyło żeby moja buzia wyglądała okropnie, była czerwona i napuchnięta! Strasznie piekła. O innych właściowościach,chociażby wygładzających nie mogę się wypowiedzieć. Nigdy więcej....

Działa!

Jestem mile zaskoczona! Ta maseczka działa!
Wyraznie zmniejsza powiększone pory, dobrze oczyszcza i odświeża.
Maseczka ma ładny kolor, delikatny jabłkowy zapach i dobrą konsystencję, ale troszkę szczypie zaraz po nałożeniu( na szczęscie tylko przez chwilę)
Fajna. Pewnie jeszcze nie raz ją sobie zafunduję.