Chantelle, Sea Herbs & Mud Cleansing Masque (Maseczka oczyszczająca z wodorostami i minerałami)

Maseczka bogata w minerały. Głęboko wnika w pory skóry, oczyszcza je i nawilża naskórek.
Odpowiednia do każdego rodzaju cery.

Cena: ok. 4 - 5 zł / 2 x 8 g

CUDO cudo cudo!!!

Po prostu jest niesamowita!!
Stosowanie jej to sama przyjemność,
fantastycznie koi podrażnienia i chłodzi.
Efekt po zmyciu to nieskazitelna gładziutka cera z domkniętymi, dogłębnie oczyszczonymi porami.
Cena również przystępna.
Jest to jedyny produkt, który na swojej twarzy toleruje mój chłopak :D Szczególnie po goleniu...

Jedyna rzecz, do której mogę się przyczepić, to częsty jej brak w SP :D Wszystkie panie rzucają się na nią :) Polecam!!

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Jak miło :)

Jestem wdzięczna pani z Douglasa, która poleciła mi tę firmę i ten konkretny produkt :)

Akurat ta maseczka świetnie oczyszcza. Po nałożeniu czujemy w pierwszej chwili delikatne szczypanie, które po chwili przechodzi w miłe chłodzenie. Zapach neutralny, konsystencja idealna.
Lepiej potrzymać ją ponad 20min., wtedy dokładnie wyschnie i podziała jak trzeba.

No i nie zapominajmy, że ta firma jest cruelty free (na oficjalnym wykazie klubu OK!), co jest nie przecenienia!

Ilość zużytych opakowań: 2.

bdb oczyszcza i uspokaja

Seledynowa glinka, która mocno odsącza sebum z porów i - co równie ważne - uspokaja skórę np. po oczyszczaniu mechanicznym (peeling, parówka). Zamyka pory i odświeża cerę. Moja ulubiona maseczka oczyszczająca.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: bardzo wiele

Manicure - gradientowe kropki

Bardzo dobra.

Świetna maska.
Bardzo dobrze ściągnęła pory. Zastygła dość mocno, ale łatwo ja zmyłam. Twarz była wygładzona i zmatowiona, miała lepszy koloryt, pory się zwęziły. Fajny kolor, ładny zapach. Troszkę szczypała po nałożeniu, ale sądzę, że to skutek tego, że robię peeling przed nałożeniem maski i skóra jest lekko uwrażliwiona granulkami z peelingu.
Jedna z najlepszych masek jakie miałam, na pewno jeszcze kupię.

Używam tego produktu od:2 miesiące

wporządku

Maseczka jest agresywna- potrafi porządnie wysuszyć skórę co nawet by mi odpowiadało ale ostatnio mam problemy z odwodnioną skórą po licznych kremach z kwasami.

Pomijając to że rano obudziłam się z wiórem na twarzy to mogę stwierdzić że maska dobrze oczyszcza pory, zwęża je i zapobiega powstawaniu wyprysków. Poza tym złuszcza martwy naskórek. Trzeba jednak uważać aby nakładać ją tylko na skórę która nie jest podrażniona działaniem innych kosmetyków.

Jest to jedna z niewielu maseczek która została tak zaprojektowana aby 1 saszetka starczała na 1 użycie! A nie tak jak wiele maseczek, np Dermaglin w 1 saszetce zawierają ilość odpowiednią na 2 użycia.

Zapach maseczki jest dość intensywny. W czasie kiedy mamy ją na twarzy powoduje chłodzenie skóry (zawartość mentolu?). Ma śmieszny smerfowy kolor i nie kosztuje zbyt wiele :) Do nabycie np w Douglasie.

Świetnie oczyszcza

Kupiłam ją dwa tygodnie temu - nie znałam firmy, przyciągnęły mnie wodorosty (mam wodę micelarną z minerałami z Morza Martwego) i niska cena. Nie zawiodłam się - maseczka jest świetna. Oczyszcza skórę, wysusza pryszcze, ładnie pachnie. Jest wydajna - na jeden raz używam pół opakowania. Najlepsza maseczka oczyszczająca, jaką kupiłam.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

polecam na lato ;)

Jakiś czas zakupiłam ją w tesco - 2 saszetki za 3,80zł ... ostatnio mam małego hopla na punkcie oczyszczania skóry ;p wracając do samej maseczki , moim skromnym zdaniem .. jest świetna:) co prawda najpierw wystraszył mnie ten chłód na twarzy ale to wszystko za sprawą mentolu :P myślę ,że w zimie to twarz by mi zamarzła :D na lato rewelacja :D
maseczka super oczyszcza... drobne wypryski hmm jak tu opisac co się z nimi dzieje ... miałam gdzie niegdzie czerwone wypryski ... jakies 2-3 :P i ta maseczka (po zmyciu) poprostu najpierw zmieniła ich kolor na zielony a po paru minutach się złuszczały i znikały :P o ! taka dziwna reakcja... ale bardzo zadowalająca:) w efekcie mam czystą buźkę:)
polecam serdecznie!Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 (2saszetki)

świetna

maseczka bardzo pozytywnie mnie zaskoczyla. nie spodziewalam sie takich efektow (kupilam w tesco za 3,60, jako "no name", nie znalam wczesniej tej firmy).
cera byla oczyszczona (swietnie wyciaga zaskorniki), pory zwezone, zaczerwienienia mniejsze. mentol przyjemnie chlodzi, choc na poczatku bylo to nieco dziwne wrazenie ;)
na policzkach, gdzie cera jest normalna, nie zauwazylam zadnego sciagniecia czy wysuszenia, w strefie T rowniez. skora byla gladka i nawilzona.
konsystencja w sam raz, dobrze sie rozprowadza i dosc latwo zmywa.
jak najbardziej polecam!

Używam tego produktu od: miesiaca

Jedna z najlepszych

Maseczke kupiłam na próbę w GC, gdyż ostatnio namiętnie testuje na sobie rożne maseczki w saszetkach :)
Przy mojej tłustej cerze sprawdziła się na 5 z plusem.
Na poczatku troche sie wystraszylam, gdyz po nalozeniu na skore zaczełam odczuwac delikatne pieczenie, ale jak sie okazalo - to przez menthol, który jest w składzie maseczki.
Po zmyciu skora byla gladka, rozjasniona, pory zweżone. Po prostu rewelacja!
Zasluzone 5 gwiazdek!

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:jedna saszetka, nastepna juz czeka :)

oczyszcza i nawilża

Bardzo dobra, doskonale radzi sobie z zanieczyszczeniami twarzy, mam mieszaną cerę i stosuję ją na całą twarz bez oszczędzania całą saszetkę. Wcześniej stosowałam połowę i nie było takich efektów, a poza tym szybciej zasychała bo było jej za mało na twarzy. Maseczka ma ładny zapach i niebieski kolor, po nałożeniu daje uczucie chłodu (jak mentol) ale wrażliwe buźki mogą odczuc pieczenie albo szczypanie, po zmyciu ten efekt utrzymuje się jeszcze kilkanaście minut, dodatkowo nie wysusza skóry jak inne maseczki, które mogę tylko zastosować na strefę T. Polecam

Można kupić

Pachnie intensywnie, nawet dość ładnie,ma idealną konsystencję, dobrze się rozprowadza i bezproblemowo zmywa. Daje przyjemne uczucie chłodzienia skóry, chociaż na początku trochę piecze. Po jej zastosowaniu twarz wygląda świeżo,pory są mniej widoczne, ale nic poza tym, spektakularnych efektów nie zauważyłam. W sumie zwyczajna maseczka, ale warto spróbować.

Wydajna, jedna saszetka z powodzeniem starcza na dwie solidne aplikacje.

Ilośc zużytych opakowań: dwie saszetki
Recenzja: ...

Nienajgorsza!

No naprawdę nie jest taka najgorsza, a mówiąc prawdę to całkiem przyzwoita maseczka. Zapach taki chemiczny, trochę lekarski, ale nie jest bardzo drażniący. nie podoba mi się idea maseczek oczyszczających w saszetkach bo co zrobić jak się trochę zostanie w opakowaniu? Tylko spinacze zostają... Ta rozprowadza się bardzo ładnie, lekko zastyga na buzi, bardzo łatwo ją spłukać. Faktycznie mocno chłodzi skórę, nie podrażnia ale leciutko może piec - miałam trochę uczucie dyskomfortu, ale po zmyciu nie było żadnego zaczerwienienia. Bardzo ładnie oczyszcza, buzia jaśniutka a pory zwężone. Tania a więc można spróbować, zwłaszcza ze wydajna. W sumie zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie...