Tess, Żel do higieny intymnej z wyciągiem z przywrotnika

Tess, Żel do higieny intymnej z wyciągiem z przywrotnika

Szczególnie skutecznie regeneruje błony śluzowe. Zabliźnia i goi rany, hamuje procesy zapalne. Utrzymuje w dobrej kondycji skórę i błony śluzowe okolic intymnych.

Żele Idea 25 są najlepsze

Zdecydowanie najlepsze żele do higieny intymnej, szkoda tylko, że trudno dostępne. Ja kupuję na all, po 4 butelki na raz.
Wypróbowałam wszystkie wersje i jestem zadowolona z każdej.
Niezwykle łagodzi wszelkie podrażnienia, delikatny ale skuteczny. Kolor żelu wskazuje, że wyciągi ziołowe naprawdę tam są a nie sztuczne barwniki jak np u ziaji. Używam też awaryjnie do mycia twarzy pod prysznicem.
Polecam. Wszystkie ziaje i Laktacyd mogą się schować. Mam nadzieję, że nigdy nie zniknie z rynku.

Używam tego produktu od: Wielu lat
Ilość zużytych opakowań: Kilkanaście

-nie łagodzi podrażnień
-za rzadki
-mało wydajny
-w sumie drogi

=Lubię go, ale nie widzę działania leczniczego

Używam tego produktu od:1 rok

Niezastąpiony

Używałam różnych płynów, których nazw sobie nie przypomnę (były nieznaczącym epizodem) - ten jest jedynym, po który regularnie sięgam. Jest delikatny, pachnie nienachalnie i całkiem ładnie, świetnie odświeża, jest bardzo wydajny.
Wprawdzie miewam dłuższe przerwy w jego stosowaniu, jednak gdy tylko pojawiają się jakieś podrażnienia, czym prędzej po niego jadę - w takich wypadkach jest wręcz niezastąpiony - działa łagodząco już przy pierwszym użyciu. W trakcie jego stosowania nigdy nie pojawiły się żadne stany zapalne czy podrażnienia - skutecznie temu zapobiega.

Używam tego produktu od: wielu lat
Ilość zużytych opakowań: sporo

depilacja ciąża

Super produkt.

Kupuję go od lat, jeszcze od czasów, gdy nazywał się inaczej. Stosuję na zmianę z jego "koleżankami" o innych zapachach/składach. :)
Używałam różnych, Oriflame, Ziaja, AA, Avon - każdy inny na dzień dobry traci przy serii Idea25 (dotyczy to wszystkich rodzajów).
Idea25 jest najlepsza, bez dwóch zdań. :)

Używam tego produktu od: wielu lat
Ilość zużytych opakowań: niezliczona

Bardzo dobry

Jestem bardzo zadowolona z tego preparatu, jest wydajny, cene ma do przyjecia, ladnie pachnie, lagodzi podraznienia, pozwala utrzymac dluzej swiezosc w okolicach intymnych. Przez okres gdy go uzywalam nie wystapily zadne infekcje i za to daje duzego plusa :)

Świetny

Jak na razie, mój ulubiony ! Nie tylko nie podrażnia, ale wręcz uspokoił (bo na pewno nie wyleczył, w końcu to nie lek) stan zapalny. Odpowiednio się pieni, łatwo dozuje (nie "strzela" z dozownika na odległość jak niektóre rzadsze żele), przyjemnie nienachalnie pachnie, a do tego jest tani. Cóż chcieć więcej ? :-)

Godzien polecenia

U mnie żele Idei do higieny intymnej są dostępne w sklepie zielarskim na osiedlu :) Kupiłam podczas ostatnich zakupów - nie są drogie, mają sporą pojemność, solidne opakowanie z dozownikiem. Ten z przywrotnikiem pięknie pachnie - jakby zieloną herbatą? Delikatnie myje, świetnie odświeża, mam wrażenie że naprawdę pomaga łagodzić stany zapalne. Pieni się lekko, nie zawiera sodium laureth sulfate. Jestem z niego zadowolona, mam ochotę sięgnąć po pozostałe warianty :)

Bardzo dobry

Używam go od lat i nigdy się nie zawiodłam. Mam skłonności do uczuleń i podrażnień, a ten żel wręcz łagodzi dolegliwości. Jest bardzo wydajny, odświeża, ładnie pachnie, chyba rzeczywiście działa łagodząco (ale na pewno nie w takim stopniu jak płyn ginekologiczny Lactacyd). Bardzo delikatny. Polecam wszystkim nadwrażliwym na mydło i inne takie. Używam go na zmianę z żelami z nagietkiem i z tymiankiem i nie widzę mówiąc szczerze wielkiej różnicy między nimi.

ulubiony :)

Dla mnie doskonały - jak i reszta żeli Idea25 - ponieważ jako nieliczne nie wywołują u mnie podrażnienia.
Z powodu częstych wyjazdów i nocowania poza domem mój lekarz również polecił mi te płyny - mają działanie przeciwzapalne i przeciwgrzybiczne, co jeszcze szczególnie ważne - zapobiegają "chorobom hotelowym".
Żel jest bardzo delikatny, dobrze się pieni i spłukuje, nie podrażnia, nie uczula, jest wydajny i bardzo wygodny w użyciu - pompka.