Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Bio Oil, Uniwersalny olejek to twarzy i ciała

Bio Oil, Uniwersalny olejek to twarzy i ciała

Cena już od 39,90 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Olejek o właściwościach nawilżających, przy regularnym stosowaniu redukującym rozstępy, wyrównującym koloryt skóry, pomagający zapobieganiu powstawania zmarszczek. Nie ma działania komedogennego.

Tylko dla kobiet w ciązy

Kupiłam ten produkt jakieś dwa lata temu licząc na to, że poprawi kondycję mojej skóry na twarzy po wakacjach i pomoże w walce z rozstępami na udach, które zrobiły mi się w okresie dojrzewania. Niestety nic z tego. Masakrycznie zapchał mi twarz i tylko pogłębił problemy skórne. Na rozstępach, mimo regularnego stosowania i zużyciu trzech tych małych opakowań, nie zauważyłam żadnego efektu.

Ponownie zdecydowałam się zakupić ten produkt będąc w czwartym miesiącu ciąży, gdy uznałam, że warto by było zainwestować w jakąś pielegnację brzucha i piersi. I tu o dziwo, pozytywnie mnie zaskoczył. Świeże rozstępy na piersiach całkowicie zniknęły i póki co zapobiega powstawaniu rozstępom na brzuchu (stosuję go około 3 razy w tygodniu od około 3 miesięcy). Oprócz niego nie używam żadnych specjalnych kremów, tylko balsam pod prysznic z nivea.
Zaczęłam go stosować również na bliznę na łydce, również świeżą i efektu nie zauważyłam żadnego.

Podsumowując- polecam, ale tylko jeśli chcemy zapobiec rozstępom w ciąży, bądź wspomóc się w walce ze swieżymi rozstępami. Absolutnie odradzam używania na twarz.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1567851].usefull || 0 }}% pomocna.

KIT w wysokiej cenie

Dziewczyny ten olejek ma skład jak zwykła drogeryjna oliwka w rossmanie, a jego cena jest koszmarna! W składzie na pierwszym miejscu jest płynna parafina. Sorry, ale chyba płaci się tutaj tylko za reklamę. Podobne efekty uzyskacie używając każdą oliwkę dla dzieci.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1531886].usefull || 0 }}% pomocna.

Wielkie NIC.

Totalnie przereklamowany produkt. Ani na rozstepy, ani na przebarwienia, ani na blizny. Nie sprawdzil sie nawet jakos "cos" do nawilzania. Natluszczal powierzchowo bez efektu nawilzenia. Bylam w szoku ze za taka cene dostalam wielkie nic. Pospolity krem nivea da większe efekty.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1487691].usefull || 0 }}% pomocna.

depilacja czego nie wolno

Nie wiem

Problem z tym produktem jest taki, że nie wiem już sama czy on działa. Stosowałam go na blizny i nie wiem czy przyspieszył ich wygładzenie czy same wygładziły się z czasem. Intensywnie pachnie i uwaga, bo brudzi ubrania.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1461947].usefull || 0 }}% pomocna.

od 6 lat posiadam :)

no, ale oczywiście kolejne, kupiłam ponad 6 lat temu oczekując na potomstwo
niestety nie mogłam go używać, jak zresztą większości kosmetyków, bo niesamowicie drażniły mnie nawet delikatne zapachy;
odleżał swoje i po ciąży zaczęłam stosować na rozstępy. rozstępów nie zlikwidował, ale pachnie przyjemnie, dość szybko się wchłania o ile się go nie nawali, stosując niewielką ilość łatwo wykonuje się masaż
używam od czasu do czasu na uda i pośladki, jak robię sobie przerwę w kuracjach antycellulitowych

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1396961].usefull || 0 }}% pomocna.

Genialny

Olejku używam od jakiegoś czasu głównie do pielęgnacji twarzy na noc.Regeneruje i chroni skórę.Świetnie się również sprawdza w olejowaniu włosów, troszkę rzadziej do ciała.Można go używać na przeróżne sposoby,dodaję również do masek do włosów, cena troszkę duża jak na tę pojemność produktu.Ładna szklana buteleczka, troszkę gorzej z aplikacją

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1396531].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny olejek, ale trochę przereklamowany

Kupiłam jedno opakowanie 60ml w promocji, stwierdziłam, że przetestuję z uwagi na to, że jestem w ciąży. Kocham wszelkiego rodzaju olejki i myślę, że ten też mógłby zrobić na mnie większe wrażenie gdyby nie cena, która jest zdecydowanie za wysoka. Olejek jest za drogi, żeby stosować go przez całą ciążę przeciw rozstępom.. mi opakowanie 60ml wystarczyło na tydzień z kawałkiem a nie smarowałam wcale całego ciała, tylko sfery najbardziej narażone na rozstępy. Olejek ma charakterystyczny, ciekawy zapach i w miarę szybko się wchłania. Testowałam lepsze olejki... Natomiast sprawdził się świetnie na ślady po wrastających włoskach, które miałam na nogach, po tygodniu były zdecydowanie mniej widoczne i jeśli miałabym go jeszcze kiedyś kupić to tylko do łydek, na całe ciało się nie opłaca natomiast miejscowo na jakieś ślady czy blizny myślę, że byłby ok. Ciężko mi być obiektywną w kwestii tego olejku, ponieważ cena jest zbyt wysoka bym mogła go brać pod uwagę jako produkt do codziennej pielęgnacji. Po takiej ilości i takim krótkim czasie używania ciężko jest mi określić czy dłuższe użytkowanie przynosi jakieś spektakularne efekty, trudno je sobie wyobrazić skoro na rynku jest wiele lepszych, tańszych i wydajniejszych produktów.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1314311].usefull || 0 }}% pomocna.

Trochę lepiej

Kupiłam olejek w desperacji, ponieważ mam duże problemy skórne przez wrastające włoski np bikini, Dużo krostek, blizn. Skusiłam się. Kupiłam na promocji. I stosowałam 2 razy dziennie. Faktycznie krostek było trochę mniej, Ale trzeba regularnie stosować inaczej efektu nie ma, Skończyłam pierwsze opakowanie i póki co czekam na promocję.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1273491].usefull || 0 }}% pomocna.

hit

Już raz ten olejek mi pomógł na blizny potrądzikowe, więc przy kolejnym tego typu problemie postanowiłam go ponownie kupić. Uwielbiam ten olejek! Trzeba się wprawdzie przyzwyczaić do konsystencji oleju na twarzy, ale warto. Cera nawilżona, blizny znikają. Jest to dosyć długotrwały proces, około 4-6 miesięczny, pozbyłam się ponad 90% śladów.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1262848].usefull || 0 }}% pomocna.

Podchodziłam do niego sceptycznie, ale dobrze że zaryzykowałam

plusy:
+ ładny delikatny zapach
+ doskonale nawilża
+ długotrwały efekt
+ poprawia wygląd blizn

minusy:
- długo się wchłania

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- słaba dostępność
- za wysoka cena
- kiepski dozownik

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1245976].usefull || 0 }}% pomocna.