Bio Oil, Uniwersalny olejek to twarzy i ciała

Uniwersalny olejek to twarzy i ciała

Cena już od 42,94 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Olejek o właściwościach nawilżających, przy regularnym stosowaniu redukującym rozstępy, wyrównującym koloryt skóry, pomagający zapobieganiu powstawania zmarszczek. Nie ma działania komedogennego.

Dodanych produktów: 80

Napisanych recenzji: 411

Podchodziłam do niego sceptycznie, ale dobrze że zaryzykowałam

plusy:
+ ładny delikatny zapach
+ doskonale nawilża
+ długotrwały efekt
+ poprawia wygląd blizn

minusy:
- długo się wchłania

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- słaba dostępność
- za wysoka cena
- kiepski dozownik

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1245976].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 40

Mocniejsza skóra

Mam bardzo wiotka skórę na twarzy i przy używaniu Bio oil zaczęła mi się zdecydowanie (nie wiem jak to opisać) większac gęstość skóry, jest odzywiona i nabrała blasku. Moim zdaniem zwezily się też pory na twarzy. Używałam tego produktu tylko na noc, ale za to regularnie, noc w noc. Bardzo się bałam, że może zapychac, ale jak się okazało nie miałam czego. Troszkę wybielanie skórę, ale to dobrze jeśli macie blizny potradzikowe (ciemne) też powinien trochę pomóc.

Jeśli chodzi o ciało to stosowałam na dekolt i piersi, ale jakoś nie widziałam efektów, więc zaprzestalam, ale może jeszcze do tego wrócę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1241358].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 10

Wielkie rozczarowanie

Naiwnie zaufałam, że jest to środek, który zlikwiduje czerwone rozstępy, ale się rozczarowałam. Używałam dwa razy dziennie na brzuchu i nic się nie zmieniło. Skóra po prostu milsza w dotyku. Stosowałam też trochę na twarz, ale zaczęły pojawiać się pryszcze.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1238918].usefull || 0 }}% pomocna.

Cellulit adipocyty

Napisanych recenzji: 15

Nie na rozstępy !

Kiedy zaszłam w ciąże na poczatku stosowalam bardzo drogi krem z mama mio. Pozniej spytalam kolezanki ktora tez była w ciazy jakie kosmetyki ona stosuje. Niestety powiedziala ze uzywa bio oil i ze nie ma rozstepow wiec zachecona tansza ceną pomyslalam hmm sprobuje i ja. Wiec zaczelam uzywac tego olejku, w 7 miesiacu zaczely pojawiac mi sie rozstepy na piersiach, potem na brzuchu a pozniej na udach. Tak wiec nie polecam, jesli ktoś nie ma predyspozycji do rozstepów to i tak one sie nie pojawią. Jeśli jednak masz radzę stosowac lepsze kosmetyki. Ten na pewno nie uchroni przed pojawieniem sie rozstepow.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1226203].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 16

Sprawdza się

Produkt poleciła mi koleżanka na moją wysuszoną buzię kosmetykami przeciwtrądzikowymi. Stosowałam kilka miesięcy codziennie wieczorem i jestem bardzo zadowolona. Buzia się wygładziła, uelastyczniła, jest lepiej nawilżona i gładsza. Będę z pewnością wracać do tego produktu, gdy tylko będę mieć problem z suchością skóry.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1156686].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 43

Nie pomogł na plamy, rozstępy ani cellulit

Kupiłam ten produkt z niadzieją że chodziaż troche pomoże mi uporać się z moimi problemami skórnymi, ale nie stety nie udało się
Plusy:
+pięknie pachnie
+nawilża

Minusy:
-cena
-nie rozjaśnił plam
-cellulitu się nie pozbyłam
-rozstępy wciąż są, myślałam że chociaż troszkę znikną i nic..

Szkoda kasy, nie polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1155651].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 11

Dla mnie jak najbardziej tak

U mnie się sprawdził. Nie stosowałam go na blizny, tylko na twarz i muszę przyznać, że nic tak dobrze nie działało na wypryski i przebarwienia jak Bio Oil. Używałam pełno maści, kremów, maseczek, olejków, hydrolatów i innych cudów ale nie widziałam żadnych rezultatów. Nie mam dużego trądzika, są to tradycyjne wypryski w niektórych miejscach, ale pojawiają się też te duże i bolące. Jeśli stosuję go regularnie to rzadko kiedy coś mi wyrośnie :) (oczywiście pomijam zaskórniki - nie jestem w stanie stwierdzić czy to przez Bio Oil, bo miałam je już przed jego stosowaniem). Do tego dochodzi redukcja przebarwień i miękka skóra. Używam go tylko raz dziennie - na noc - i to mi w pełni wystarcza.

Plusy:
+ spełnia moje wymagania,
+ zapach,
+ wydajny.

Minusy:
- cena.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1153316].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 16

Spełnia moje potrzeby, choć mam drobne zastrzeżenia

Kupiłam go do walki z rozstępami, przy regularnym stosowaniu przez min. 2 miesiące widać efekty, choć oczywistym jest, że rozstępy nie znikają, to jednak stają się cieńsze i bardziej podobne do normalnej skóry pod względem koloru. Zaczęłam go również używać do twarzy, wygląd cery wyraźnie poprawił się po ok. tygodniu, cera była nawilżona, rozpromieniona i zdrowo wyglądająca, niestety zatyka mi pory na nosie, więc tę partię omijam. Idealnie nadaje się do masażu twarzy. Próbowałam go również na bliźnie, jednak jest ona pamiątką z dzieciństwa, więc wiele nie zdziałał. Wg mnie można używać również jako balsam.

Plusy:
- zapach
- wydajność
- wielofunkcyjność
- skuteczność

Minusy:
- może zapychać pory

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1151831].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

Średni

po upolowaniu na jakiejś mega promocji zaczęłam używac na moje rozstępy, jedną bliznę i jedno przebarwienie, zużyłam całe, niestety zero efektów .
Ładnie pachnie, wydajne ale nie dla mnie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1149996].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

Z czystym sumieniem mogę polecić

Olejku używałam do blizn powstałych po upadku. Blizn było sporo, a ja zalamana upadkiem nie wiedxialam co robić (dodam, że te blizny naprawdę były duże i niezbyt ladne) dowiedziałam się o tym właśnie olejku Bio oil i stwierdziłam, że nie przekonam się póki nie spróbuję. Używałam olejku regularnie jakoś 2/3 miesiące (kuracja niestety wymaga czasu) i wszystkie blizny zeszły, nie ma po nich ani jednego śladu. Dodam, że jednak blizna była na całe kolano i po niej również ani śladu. Jak dla mnie nie ma minusów, chociaż wiadomo, na każdego inaczej działa. Co do jego wydajności to przy stosowaniu 2/3 miesiące zużyłam niewiele ponad jedno opakowanie, wiec nawet jego cena nie wydaje się być tqk dużą jeśli porównamy ją z wydajnością. Olejek pomógł i mogę go polecić z czystym sumieniem :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1148631].usefull || 0 }}% pomocna.