Bio Oil, Uniwersalny olejek to twarzy i ciała

Bio Oil, Uniwersalny olejek to twarzy i ciała

Olejek o właściwościach nawilżających, przy regularnym stosowaniu redukującym rozstępy, wyrównującym koloryt skóry, pomagający zapobieganiu powstawania zmarszczek. Nie ma działania komedogennego.

Pozytywnie zadowolona.

Skuteczny na bardzo widoczne rozstępy na brzuchu po ciąży. Po tygodniu stosowania widać znaczącą poprawę kolorytu skóry. Blizny rozstępowe zmniejszają się. Jest też doskonałym kosmetykiem do twarzy. Ładnie pachnie, świetnie nawilża, nie zatyka porów, łagodzi nawet podrażnienia, stosowałam go również na twarzy i pięknie ją nawilżył.Jestem pozytywnie zadowolona. Polecam wszystkim, bardzo dobry produkt. Jedynie opakowanie pozostawia wiele do życzenia.

Nie dla mnie

Olejek stosowałam przez dłuższy czas. Miałam nadzieję, że poradzi sobie z moimi bliznami po trądziku, jednak zawiodłam się. Nie zauważyłam, aby zmniejszył bądź rozjaśnił przebarwienia. Jedyny plus to nawilżenie. Olejek ładnie pachnie i starcza na długi czas.

Super super super

Używam od 2 lat i jestem ZAKOCHANA W tym produkcie! Trądzik ? Blizny? Rozstępy? Już nie mam z nimi problemu. Mi osobiście pomógł i jest idealnym dla mnie produktem czy do twarzy za miast kremu na noc czy jako olejek do kąpieli ❤
Uwielbiam po prostu. Ale nie jest to produkt do skóry tłustej

Gala KWC 2017

Beznadziejny

Kupiłam zachęcona reklama, ze doskonale radzi sobie z bliznami. Mam na policzku mała bliznę po porządnym zadraśnięcie gałęzią w dzieciństwie. Regularnie smarowałam ja olejkiem licząc na to, ze sie zmniejszy. Po jakimś czasie zauważyłam, ze zrobiła sie szersza.... Nie wiedziałam, czy to normalny proces, poszłam do dermatologa, który to oświecił mnie, ze może i ten cały bio oil działa, ale jeżeli już to tylko na świeże, wypukłe blizny. Stare blizny rozpuszcza i powiększa... I tak to właśnie drogi produkt zamiast pomoc, pogorszył mój stan. Szkoda, ze producent nie informuje jak to działa i wprowadza w błąd.
Uważajcie na ten produkt.

Pół na pół

Jestem z niego po części zadowolona... Ogólnie jest przyjemny w użyciu, szybko sie wchłania co pozwala na ubranie się zaraz po jego aplikacji, nie zostawia tłustych plam. Ma specyficzny zapach ale mnie on nie przeszkadza. Nawilża i koi jednak jeśli chodzi o przebarwienia oraz rozstępy w moim przypadku nie radzi sobie z nimi. Jestem w trakcie 3 opakowania i nie wiem czy trzeba używać tego dłużej by były efekty widoczne czy po prostu w moim przypadku produkt się nie sprawdza...

Działa!

Olejek jak najbardziej pomógł mi z rozstępami na piersiach. Kiedy nagle przytyłam moje piersi były w paski... Bio Oil pomógł mi zminimalizować rozstępy.

Warto przetestować

Ostatnio skorzystałam z promocji z aplikacji allegro na -20 zł! Chciałam kupić jeden olejek ale w końcu przez przypadek kliknęłam razy dwa eh W tym momencie jednak jestem z tego zadowolona za dwa olejki z przesyłką poleconym kurierem zapłaciłam TYLKO 80 zł za dwa Bio oil 200 ml według mnie jest to mega promocja zwłaszcza,że zawsze chciałam mieć te olejki słyszałam tyle dobrego o nich.. Olejek nadaję się do suchej skóry oraz kierowany jest do osób które mają problemy z rozstępami.Olejki mają dość gęstą konsystencje nie taką lejącą jak większość olejków. Pachną tak leczniczo;d .Dość dobrze się wchłaniają ! Jestem nim na razie zachwycona ! Jeżeli chodzi o efekty w połączeniu z ćwiczeniami były dość zauważalne;) Zmniejszyła się ilość rozstępów a także skóra była bardziej napięta

Skuteczny !

Olejek zakupiłam w potrzebie pozbycia się rozstępów. Na szczęście trafiłam na promocję produktu, niestety jest to produkt dość drogi. Ma fajną, dość rzadką konsystencję, nie jest bardzo tłusty jak na olejek, delikatny zapach.

Bez sensu!

Długo zupełnie nie interesowałam się tym produktem, ponieważ jest to olejek, a ja mam tłustą cerę i całe życie nienawidzę wszelkiej maści olejków i oliwek (oraz maści), na twarz czy na ciało. Nie wchłaniają się, są nieprzyjemne w użyciu, zalepiają skórę, powodują charakterystyczny świąd, nawet tam, gdzie skóra się przesusza, np. na łydkach.
Któregoś razu, będąc znudzoną i nie mając nic lepszego do roboty, zaczęłam dokładniej przeglądać jakiś kobiecy periodyk z uwzględnieniem zamieszczonych tam reklam. Była wśród nich i reklama Bio-Oil, z jej treści dowiedziałam się, że ma rzekomo moc likwidowania blizn i przebarwień m. in. potrądzikowych. Tu już mnie trochę ruszyło, bo to mój problem, ale ciągle nie chciało mi się wierzyć. Ta myśl jednak gdzieś tam we mnie kiełkowała, w końcu zasięgnęłam opinii w "internetach" - były obiecujące. Sprawdziłam cenę, rzecz nie jest bardzo droga, postanowiłam zaryzykować, może warto się pomęczyć, skoro ma być efekt.
Nabyłam najmniejsze opakowanie, które starczyło mi na ponad 3 miesiące. Przyznaję, że przez większość czasu nie używałam olejku 2x dziennie, jak zaleca producent, ponieważ jest dla mnie niemożliwe używanie go pod makijaż. A więc 1x dziennie - na noc, a 2x dziennie - w dni wolne od pracy (z czego 3 tygodnie ciurkiem w czasie urlopu).

Po tym przydługim wstępie stwierdzę krótko, że BIO-OIL NIE DZIAŁA NA BLIZNY POTRĄDZIKOWE. Nie zmniejszył ani widoczności przebarwień, ani nie spłycił "dziur" w policzkach. Nie zmniejszył też widoczności ciemnego przebarwienia skóry wokół ust.
Nie mam nawet wrażenia, żeby nawilżał skórę, daje raczej powierzchniowe natłuszczenie. Podejrzewam go o spowodowanie wysypu pryszczy.
Obietnice producenta, że olejek jest "nietłusty" i "szybko się wchłania" można zwyczajnie między bajki włożyć; to jest olejek i już, nie ma cudów. Po posmarowaniu nim skóry i po odczekaniu kilku-kilkunastu minut zbieram nadmiar chusteczką - jest cała tłusta, a cera i tak ciągle się trochę błyszczy.

Jedyną zaletą jest dość przyjemny, jakby cytrusowy zapach i ciekawy kolor. Ale za co tu chwalić...?

Dobre nawilżenie

Jest to olejek o właściwościach nawilżających. Ma na celu wyrównywać koloryt skóry i zapobiegać powstawaniu zmarszczek. Podobno jest to ulubiony kosmetyk wielu gwiazd. Aktorka Priyanka Chopra używa go jako balsamu na noc do całego ciała. Początkowo używałam go do twarzy na swoje blizny potrądzikowe. Trochę mi pomógł (nadal są ubytki w skórze, ale koloryt jest wyrównany), ale nie chcę zapchać sobie skóry, więc póki co przestałam go tam nakładać. Niestety posiada parafinę na pierwszym miejscu w składzie - więc ostrożnie. Bardzo dobrze sprawdza się jako olejek do ciała. Ostatnio co wieczór smaruję nim swoje nogi. Dobrze nawilża, szybko się wchłania, nie uczula, jest wydajny - wystarczy niewielka ilość. Nie trzeba czekać aż się wchłonie, nie zostawia plam na ubraniach. Na pewno nie jest to cudotwórca, który zlikwiduje blizny i rozstępy, ale warto próbować.

Warte swojej ceny

Działa na świeże rozstępy, stare czyni mniej widoczne. Rozstępy z piersi zniknęły mi całkowicie, w innych miejscach stały się dużo mniej widoczne i trudniej je wyczuć. Polecam, w aptekach na allegro można kupić za 50 zł.

Najlepszy

Zakupiłam olejek kiedy był w promocji, byłam bardzo zdesperowana ponieważ szukałam czegoś co zniweluje moje świeże rozstępy. Po ok. tygodniu stosowania olejku 2-3 razy dziennie moje rozstępy znikły, z czego jestem niezmiernie zadowolona i pozytywnie zaskoczona :) Bio-oil na pewno zostanie ze mną na dłużej jako ratunek na nowo powstałe rozstępy czy suchą skórę pod oczami.