Bio Oil, Uniwersalny olejek to twarzy i ciała

Bio Oil, Uniwersalny olejek to twarzy i ciała

Olejek o właściwościach nawilżających, przy regularnym stosowaniu redukującym rozstępy, wyrównującym koloryt skóry, pomagający zapobieganiu powstawania zmarszczek. Nie ma działania komedogennego.

od 6 lat posiadam :)

no, ale oczywiście kolejne, kupiłam ponad 6 lat temu oczekując na potomstwo
niestety nie mogłam go używać, jak zresztą większości kosmetyków, bo niesamowicie drażniły mnie nawet delikatne zapachy;
odleżał swoje i po ciąży zaczęłam stosować na rozstępy. rozstępów nie zlikwidował, ale pachnie przyjemnie, dość szybko się wchłania o ile się go nie nawali, stosując niewielką ilość łatwo wykonuje się masaż
używam od czasu do czasu na uda i pośladki, jak robię sobie przerwę w kuracjach antycellulitowych

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1396961].usefull || 0 }}% pomocna.

Genialny

Olejku używam od jakiegoś czasu głównie do pielęgnacji twarzy na noc.Regeneruje i chroni skórę.Świetnie się również sprawdza w olejowaniu włosów, troszkę rzadziej do ciała.Można go używać na przeróżne sposoby,dodaję również do masek do włosów, cena troszkę duża jak na tę pojemność produktu.Ładna szklana buteleczka, troszkę gorzej z aplikacją

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1396531].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny olejek, ale trochę przereklamowany

Kupiłam jedno opakowanie 60ml w promocji, stwierdziłam, że przetestuję z uwagi na to, że jestem w ciąży. Kocham wszelkiego rodzaju olejki i myślę, że ten też mógłby zrobić na mnie większe wrażenie gdyby nie cena, która jest zdecydowanie za wysoka. Olejek jest za drogi, żeby stosować go przez całą ciążę przeciw rozstępom.. mi opakowanie 60ml wystarczyło na tydzień z kawałkiem a nie smarowałam wcale całego ciała, tylko sfery najbardziej narażone na rozstępy. Olejek ma charakterystyczny, ciekawy zapach i w miarę szybko się wchłania. Testowałam lepsze olejki... Natomiast sprawdził się świetnie na ślady po wrastających włoskach, które miałam na nogach, po tygodniu były zdecydowanie mniej widoczne i jeśli miałabym go jeszcze kiedyś kupić to tylko do łydek, na całe ciało się nie opłaca natomiast miejscowo na jakieś ślady czy blizny myślę, że byłby ok. Ciężko mi być obiektywną w kwestii tego olejku, ponieważ cena jest zbyt wysoka bym mogła go brać pod uwagę jako produkt do codziennej pielęgnacji. Po takiej ilości i takim krótkim czasie używania ciężko jest mi określić czy dłuższe użytkowanie przynosi jakieś spektakularne efekty, trudno je sobie wyobrazić skoro na rynku jest wiele lepszych, tańszych i wydajniejszych produktów.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1314311].usefull || 0 }}% pomocna.

pierwsza depilacja bikini

Trochę lepiej

Kupiłam olejek w desperacji, ponieważ mam duże problemy skórne przez wrastające włoski np bikini, Dużo krostek, blizn. Skusiłam się. Kupiłam na promocji. I stosowałam 2 razy dziennie. Faktycznie krostek było trochę mniej, Ale trzeba regularnie stosować inaczej efektu nie ma, Skończyłam pierwsze opakowanie i póki co czekam na promocję.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1273491].usefull || 0 }}% pomocna.

hit

Już raz ten olejek mi pomógł na blizny potrądzikowe, więc przy kolejnym tego typu problemie postanowiłam go ponownie kupić. Uwielbiam ten olejek! Trzeba się wprawdzie przyzwyczaić do konsystencji oleju na twarzy, ale warto. Cera nawilżona, blizny znikają. Jest to dosyć długotrwały proces, około 4-6 miesięczny, pozbyłam się ponad 90% śladów.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1262848].usefull || 0 }}% pomocna.

Podchodziłam do niego sceptycznie, ale dobrze że zaryzykowałam

plusy:
+ ładny delikatny zapach
+ doskonale nawilża
+ długotrwały efekt
+ poprawia wygląd blizn

minusy:
- długo się wchłania

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- słaba dostępność
- za wysoka cena
- kiepski dozownik

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1245976].usefull || 0 }}% pomocna.

Mocniejsza skóra

Mam bardzo wiotka skórę na twarzy i przy używaniu Bio oil zaczęła mi się zdecydowanie (nie wiem jak to opisać) większac gęstość skóry, jest odzywiona i nabrała blasku. Moim zdaniem zwezily się też pory na twarzy. Używałam tego produktu tylko na noc, ale za to regularnie, noc w noc. Bardzo się bałam, że może zapychac, ale jak się okazało nie miałam czego. Troszkę wybielanie skórę, ale to dobrze jeśli macie blizny potradzikowe (ciemne) też powinien trochę pomóc.

Jeśli chodzi o ciało to stosowałam na dekolt i piersi, ale jakoś nie widziałam efektów, więc zaprzestalam, ale może jeszcze do tego wrócę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1241358].usefull || 0 }}% pomocna.

Wielkie rozczarowanie

Naiwnie zaufałam, że jest to środek, który zlikwiduje czerwone rozstępy, ale się rozczarowałam. Używałam dwa razy dziennie na brzuchu i nic się nie zmieniło. Skóra po prostu milsza w dotyku. Stosowałam też trochę na twarz, ale zaczęły pojawiać się pryszcze.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1238918].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie na rozstępy !

Kiedy zaszłam w ciąże na poczatku stosowalam bardzo drogi krem z mama mio. Pozniej spytalam kolezanki ktora tez była w ciazy jakie kosmetyki ona stosuje. Niestety powiedziala ze uzywa bio oil i ze nie ma rozstepow wiec zachecona tansza ceną pomyslalam hmm sprobuje i ja. Wiec zaczelam uzywac tego olejku, w 7 miesiacu zaczely pojawiac mi sie rozstepy na piersiach, potem na brzuchu a pozniej na udach. Tak wiec nie polecam, jesli ktoś nie ma predyspozycji do rozstepów to i tak one sie nie pojawią. Jeśli jednak masz radzę stosowac lepsze kosmetyki. Ten na pewno nie uchroni przed pojawieniem sie rozstepow.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1226203].usefull || 0 }}% pomocna.

Sprawdza się

Produkt poleciła mi koleżanka na moją wysuszoną buzię kosmetykami przeciwtrądzikowymi. Stosowałam kilka miesięcy codziennie wieczorem i jestem bardzo zadowolona. Buzia się wygładziła, uelastyczniła, jest lepiej nawilżona i gładsza. Będę z pewnością wracać do tego produktu, gdy tylko będę mieć problem z suchością skóry.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1156686].usefull || 0 }}% pomocna.