Bio Oil (Uniwersalny olejek to twarzy i ciała)

Bio Oil

Cena już od 42,94 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Olejek o właściwościach nawilżających, przy regularnym stosowaniu redukującym rozstępy, wyrównującym koloryt skóry, pomagający zapobieganiu powstawania zmarszczek. Nie ma działania komedogennego.

• Paraffinum Liquidum,
  • Linalool,
  • Ci 26100

Napisanych recenzji: 15

Nie na rozstępy !

Kiedy zaszłam w ciąże na poczatku stosowalam bardzo drogi krem z mama mio. Pozniej spytalam kolezanki ktora tez była w ciazy jakie kosmetyki ona stosuje. Niestety powiedziala ze uzywa bio oil i ze nie ma rozstepow wiec zachecona tansza ceną pomyslalam hmm sprobuje i ja. Wiec zaczelam uzywac tego olejku, w 7 miesiacu zaczely pojawiac mi sie rozstepy na piersiach, potem na brzuchu a pozniej na udach. Tak wiec nie polecam, jesli ktoś nie ma predyspozycji do rozstepów to i tak one sie nie pojawią. Jeśli jednak masz radzę stosowac lepsze kosmetyki. Ten na pewno nie uchroni przed pojawieniem sie rozstepow.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1226203].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 16

Sprawdza się

Produkt poleciła mi koleżanka na moją wysuszoną buzię kosmetykami przeciwtrądzikowymi. Stosowałam kilka miesięcy codziennie wieczorem i jestem bardzo zadowolona. Buzia się wygładziła, uelastyczniła, jest lepiej nawilżona i gładsza. Będę z pewnością wracać do tego produktu, gdy tylko będę mieć problem z suchością skóry.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1156686].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 43

Nie pomogł na plamy, rozstępy ani cellulit

Kupiłam ten produkt z niadzieją że chodziaż troche pomoże mi uporać się z moimi problemami skórnymi, ale nie stety nie udało się
Plusy:
+pięknie pachnie
+nawilża

Minusy:
-cena
-nie rozjaśnił plam
-cellulitu się nie pozbyłam
-rozstępy wciąż są, myślałam że chociaż troszkę znikną i nic..

Szkoda kasy, nie polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1155651].usefull || 0 }}% pomocna.

O botoksie mity

Napisanych recenzji: 11

Dla mnie jak najbardziej tak

U mnie się sprawdził. Nie stosowałam go na blizny, tylko na twarz i muszę przyznać, że nic tak dobrze nie działało na wypryski i przebarwienia jak Bio Oil. Używałam pełno maści, kremów, maseczek, olejków, hydrolatów i innych cudów ale nie widziałam żadnych rezultatów. Nie mam dużego trądzika, są to tradycyjne wypryski w niektórych miejscach, ale pojawiają się też te duże i bolące. Jeśli stosuję go regularnie to rzadko kiedy coś mi wyrośnie :) (oczywiście pomijam zaskórniki - nie jestem w stanie stwierdzić czy to przez Bio Oil, bo miałam je już przed jego stosowaniem). Do tego dochodzi redukcja przebarwień i miękka skóra. Używam go tylko raz dziennie - na noc - i to mi w pełni wystarcza.

Plusy:
+ spełnia moje wymagania,
+ zapach,
+ wydajny.

Minusy:
- cena.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1153316].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 16

Spełnia moje potrzeby, choć mam drobne zastrzeżenia

Kupiłam go do walki z rozstępami, przy regularnym stosowaniu przez min. 2 miesiące widać efekty, choć oczywistym jest, że rozstępy nie znikają, to jednak stają się cieńsze i bardziej podobne do normalnej skóry pod względem koloru. Zaczęłam go również używać do twarzy, wygląd cery wyraźnie poprawił się po ok. tygodniu, cera była nawilżona, rozpromieniona i zdrowo wyglądająca, niestety zatyka mi pory na nosie, więc tę partię omijam. Idealnie nadaje się do masażu twarzy. Próbowałam go również na bliźnie, jednak jest ona pamiątką z dzieciństwa, więc wiele nie zdziałał. Wg mnie można używać również jako balsam.

Plusy:
- zapach
- wydajność
- wielofunkcyjność
- skuteczność

Minusy:
- może zapychać pory

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1151831].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

Średni

po upolowaniu na jakiejś mega promocji zaczęłam używac na moje rozstępy, jedną bliznę i jedno przebarwienie, zużyłam całe, niestety zero efektów .
Ładnie pachnie, wydajne ale nie dla mnie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1149996].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

Z czystym sumieniem mogę polecić

Olejku używałam do blizn powstałych po upadku. Blizn było sporo, a ja zalamana upadkiem nie wiedxialam co robić (dodam, że te blizny naprawdę były duże i niezbyt ladne) dowiedziałam się o tym właśnie olejku Bio oil i stwierdziłam, że nie przekonam się póki nie spróbuję. Używałam olejku regularnie jakoś 2/3 miesiące (kuracja niestety wymaga czasu) i wszystkie blizny zeszły, nie ma po nich ani jednego śladu. Dodam, że jednak blizna była na całe kolano i po niej również ani śladu. Jak dla mnie nie ma minusów, chociaż wiadomo, na każdego inaczej działa. Co do jego wydajności to przy stosowaniu 2/3 miesiące zużyłam niewiele ponad jedno opakowanie, wiec nawet jego cena nie wydaje się być tqk dużą jeśli porównamy ją z wydajnością. Olejek pomógł i mogę go polecić z czystym sumieniem :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1148631].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 70

Kim Kardsahian, Priyanka Chopra i ja

Bio – Oil to klasyk, legenda szeptana wśród przyszłych mam i obecnych jak to olejek z Republiki Południowej Afryki jest pogromcą rozstępów, blizn itd. Ile to celebrytek przyznaje się do używania Bio – Oil – Kim Kardashian używała go w ciąży, Mel B i Jourdan Dunn również. Może to wszystko prawda, ale ja nie jestem mamą, pewnie na razie i oceniam go jako olejek do ciała. Wzorem Priyanki Chopry, indyjskiej aktorki, która teraz gra w serialu „Quantico” i w New York Times przyznaje się do Bio – Oila, wcieram go codziennie i jestem bardzo zadowolona.

Afrykańskie cudo jest dość rzadkie jak na olejek, ale może przez to jest tak lekki. Nie klei się, ale trzeba pozwolić mu się naturalnie wchłonąć – używam na całe ciało, na twarzy nigdy nie próbowałam, ale niedługo się to zmieni. Pachnie obłędnie – nie znam się na zapachach, ale chcę wierzyć, ze to jakieś zioła. Albo las. Już się czuję bliżej natury... W okresie jesienno – zimowo – wiosennym Bio – Oil to rzecz niezbędna.

I tu można się śmieć, przynajmniej ja się śmieję – ja nienawidzę, jak jest tłusto, i mokro, a wychwalam olejek. Ale prawda jest taka, że po prostu gdy temperatura spada i na dworze robi się chłodniej, coraz chłodniej, zimno, moja zwykle normalna skór, która nie lubi się tłuścić wysusza się na wiór i żaden balsam nie pomoże. Sorry, dlatego wtedy doceniam olejki. Wcale nie jestem w ich dziedzinie ekspertem, tak naprawdę to lubię tylko kilka, ale kupuję je rzetelnie i wiernie - Nuxe, Rodin Body oil, czasem Susanne Kaufmann. I właśnie Bio - Oil.

Doceniam, że to dobry produkt, niedrogi, można go kupić wszędzie i w dużej pojemności. Wszędzie na świecie jest taki sam. Działa, przez niego lekko zbielały mi moje rozstępy po okresie dojrzewania, gdy zaczęłam szybko chudnąć. Jak najbardziej na wyposażeniu mojej łazienki.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1145181].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

Polecam!

Bio-oil zaczęłam stosować kilka lat temu na blizny i okropne przebarwienia na nogach po wrastających włoskach. Jak to przeczytałam na jakimś forum wyglądałam "jakby mnie ktoś śrutem ostrzelał". Stosowałam wcześniej z nikłym, a wręcz żadnym skutkiem inne kremy i po bio-oilu też sobie zbyt wiele nie obiecywałam. A jednak! Pomalutku, ale rozjaśnił te naprawdę brzydkie przebarwienia i dziś nikt by nie powiedział, że kiedyś moje nogi mogły tak wyglądać. I wreszcie nie muszę nosić czarnych rajstop cały rok;)
Używam go też okazjonalnie na przesuszoną skórę łokci i kolan. I tu również wydaje mi się, że spełnia swoje zadanie.
Jedyny minus to ten, że trzeba być regularnym w stosowaniu olejku i chwilę poświęcić na porządne wymasowanie newralgicznego miejsca. Ale cóż- coś za coś:)

Używam tego produktu od: ok. 4 lat
Ilość zużytych opakowań: 2 małe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1132486].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 47

Ulubieniec pielęgnacyjny.

Będzie to recenzja, którą proszę potraktować jako recenzję kosmetyku na noc do twarzy, bo ja do tego celu Bio-oilu używam. Kiedyś, gdzieś tam wpadłam na artykuł, w którym Kim Kardashian zdradziła, że używa tego olejku w swojej codziennej pielęgnacji twarzy. Więc skoro dziewczyna, którą stać na kremy i sera z najwyższej półki używa kosmetyku za jakieś 50-100zł, to oznacza, że jest to co najmniej produkt warty uwagi. I jaka byłam zadowolona, że się jej opinią zasugerowałam... To faktycznie działa. Lubię olejki, a ten przyjemnie pachnie, nawilża skórę, delikatnie napina (ale to też zasługa masażu, który wykonuję jako sposób nakładania tego produktu). Nie mam już suchych skórek, nie powstają nowe zaskórniki, same zachwyty.
Plusy:
-opakowanie lekkie (plastikowe), ładne,
-cena w przełożeniu na ilość produktu i wydajność jest dosyć niska, bo duże opakowanie wystarczy na długo,
-bardzo dobrze nawilża skórę, ale trzeba ten olejek wmasowywać do momentu aż dłonie przestaną się ślizgać po twarzy,
-czy działa na powstałe już zmarszczki tego nie wiem, ale jako środek zapobiegający powstawaniu to i owszem,
-po dłuższym stosowaniu zauważyłam, że twarz nie świeci mi się w ciągu dnia tak jak wcześniej, z czego wysuwam wniosek, że ten olejek zmniejsza produkcję sebum.

Używam tego produktu od: kilku miesięcy (2-3)
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania 200ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1128501].usefull || 0 }}% pomocna.