Laura Conti, Nail Care, Odżywcza maska do dłoni i paznokci

Laura Conti, Nail Care, Odżywcza maska do dłoni i paznokci

Intensywnie regenerująca i odmładzająca maska do dłoni i paznokci do stosowania na noc. Podczas snu następuje regeneracja całego organizmu, a w szczególności skóry - aktywne substancje są lepiej wchłaniane przywracając zniszczonej i wysuszonej skórze jej naturalne piękno. Kompozycja skoncentrowanych składników przywraca skórze sprężystość, likwiduje oznaki wiotczenia (dodatek olejku ze słodkich migdałów, kolagenu z elastyną), widocznie rozjaśnia plamy i przebarwienie (witamina C). Niweluje uczucie szorstkości, łagodzi podrażnienia (Prowitamina B5 - Pantenol, Wit. E). Zabezpiecza przed wysuszeniem i szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Maseczka działa również wzmacniająco na paznokcie zmniejszając ich skłonność do rozdwajania się i łamania. Dłonie odzyskują aksamitną miękkość, gładkość i elastyczność.

regenerujące, wygładzające
w tubce
50 - 100ml
Skóra
sucha, z defektami
hipoalergiczna

Odpowiednia maska do pielęgnacji dłoni w zimne dni

Maska polecana jest do stosowania na noc. W kartoniku znajdziemy tubkę z maską oraz parę bawełnianych rękawiczek, które są uniwersalne i będą pasować na każde dłonie dorosłego osobnika. Tubka mieści 50 ml maski. Ma ona postać białego, lekkiego kremu. Ładnie, przyjemnie pachnie, kwiatowo. Maskę nakładałam przed samym snem na oczyszczone i suche dłonie. Nie żałowałam jej ponieważ producent zaleca nałożyć grubą warstwę owej maski. Po tej czynności nakładamy rękawiczki i śpimy w nich do rana. Za pierwszym razem nie wytrzymałam i ściągnęłam je w nocy (było mi bardzo ciepło). Kolejne nocki / dwa razy na tydzień - wyglądały już o wiele lepiej ponieważ rękawiczki ściągałam po przebudzeniu. Maskę można również trzymać kilka godzin w rękawiczkach. Efekty po jej kilkukrotnym zastosowaniu są zauważalne. Dłonie nabrały stałego nawilżenia, sporadycznie je tylko kremuję. Skóra straciła chropowatości. Jedynie nie widzę odżywienia.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 50 ml

Wygładza

Maseczka rewelacyjnie wygładza dłonie. Jeśli Twoim problemem są zmęczone całym dniem ręce, to koniecznie powinnaś jej wypróbować. Osobiście nieco rozczarowałam się tym, że maseczka prawie w ogóle nie nawilża skóry dłoni, w wyniku czego nie zapewnia wrażenia kopleksowej regeneracji.

Ilość zużytych opakowań: 2x 50 ml

Bardzo dobra

Pierwsza moja maska do dłoni. Jestem bardzo zadowolona z działania maski, dlonie po użyciu są mięciutki, lekko natłuszczone, zregenerowane, nawilżone, wyraźnie w lepszej kondycji niz przed zastosowaniem maski. Zapach przyjemny, saszetka starcza na dwie aplikacje grubych warst maski na dłonie. Cena bardzo dobra. Polecam do przesuszonych, podrażnionych i zmęczonych dłoni.

Używam tego produktu od: raz
Ilość zużytych opakowań: jedna saszetka

wrastające włoski

AKTUALNIE MÓJ HIT

Kolejny mój hit tej marki.

Na dzień dzisiejszy dla mnie najlepszy mocno regenerujacy krem do rąk jaki miałam. Dobrze się wchłania, lekko natłuszcza, delikatnie pachnie- idealna maska do rąk na noc.
Tylko jak w przypadku maski do stóp wolałabym zamiast obligatoryjnych rękawiczek większe opakowanie maski ale trudno.

Używam tego produktu od: dość dawna
Ilość zużytych opakowań: 2 tubki

KWC

Doskonały produkt!
W zestawie z maską otrzymałam rękawiczki bawełniane.

Maskę aplikuje się grubą warstwą, następnie zakłada się rękawiczki,a rano budzimy się z gładkimi, miłymi dłońmi :)

Osobiście stosowałam tę maskę również w niewielkich ilościach, jako krem na dłonie.

Jest naprawdę znakomita.

+Gładkie, miękkie dłonie, nawilżona skóra i paznokcie gwarantowane!
+Posiada przyjemny, lekki, nie drażniący zapach
+Przystępna cena

- Niestety nie jest to powszechnie dostępny produkt

Używam tego produktu od: zużyte jedno opakowanie, używałam go przez miesiąc