Polecamy: Zostań twarzą Kinder Bueno

Nail Care, Odżywcza maska do dłoni i paznokci

Nail Care, Odżywcza maska do dłoni i paznokci

Intensywnie regenerująca i odmładzająca maska do dłoni i paznokci do stosowania na noc. Podczas snu następuje regeneracja całego organizmu, a w szczególności skóry - aktywne substancje są lepiej wchłaniane przywracając zniszczonej i wysuszonej skórze jej naturalne piękno. Kompozycja skoncentrowanych składników przywraca skórze sprężystość, likwiduje oznaki wiotczenia (dodatek olejku ze słodkich migdałów, kolagenu z elastyną), widocznie rozjaśnia plamy i przebarwienie (witamina C). Niweluje uczucie szorstkości, łagodzi podrażnienia (Prowitamina B5 - Pantenol, Wit. E). Zabezpiecza przed wysuszeniem i szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Maseczka działa również wzmacniająco na paznokcie zmniejszając ich skłonność do rozdwajania się i łamania. Dłonie odzyskują aksamitną miękkość, gładkość i elastyczność.

regenerujące, wygładzające
w tubce
50 - 100ml
Skóra
sucha, z defektami
hipoalergiczna

Odpowiednia maska do pielęgnacji dłoni w zimne dni

Maska polecana jest do stosowania na noc. W kartoniku znajdziemy tubkę z maską oraz parę bawełnianych rękawiczek, które są uniwersalne i będą pasować na każde dłonie dorosłego osobnika. Tubka mieści 50 ml maski. Ma ona postać białego, lekkiego kremu. Ładnie, przyjemnie pachnie, kwiatowo. Maskę nakładałam przed samym snem na oczyszczone i suche dłonie. Nie żałowałam jej ponieważ producent zaleca nałożyć grubą warstwę owej maski. Po tej czynności nakładamy rękawiczki i śpimy w nich do rana. Za pierwszym razem nie wytrzymałam i ściągnęłam je w nocy (było mi bardzo ciepło). Kolejne nocki / dwa razy na tydzień - wyglądały już o wiele lepiej ponieważ rękawiczki ściągałam po przebudzeniu. Maskę można również trzymać kilka godzin w rękawiczkach. Efekty po jej kilkukrotnym zastosowaniu są zauważalne. Dłonie nabrały stałego nawilżenia, sporadycznie je tylko kremuję. Skóra straciła chropowatości. Jedynie nie widzę odżywienia.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 50 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[971840].usefull || 0 }}% pomocna.

Wygładza

Maseczka rewelacyjnie wygładza dłonie. Jeśli Twoim problemem są zmęczone całym dniem ręce, to koniecznie powinnaś jej wypróbować. Osobiście nieco rozczarowałam się tym, że maseczka prawie w ogóle nie nawilża skóry dłoni, w wyniku czego nie zapewnia wrażenia kopleksowej regeneracji.

Ilość zużytych opakowań: 2x 50 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[897449].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobra

Pierwsza moja maska do dłoni. Jestem bardzo zadowolona z działania maski, dlonie po użyciu są mięciutki, lekko natłuszczone, zregenerowane, nawilżone, wyraźnie w lepszej kondycji niz przed zastosowaniem maski. Zapach przyjemny, saszetka starcza na dwie aplikacje grubych warst maski na dłonie. Cena bardzo dobra. Polecam do przesuszonych, podrażnionych i zmęczonych dłoni.

Używam tego produktu od: raz
Ilość zużytych opakowań: jedna saszetka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[834014].usefull || 0 }}% pomocna.

Zajawka Bądź fit z wizaz.pl

AKTUALNIE MÓJ HIT

Kolejny mój hit tej marki.

Na dzień dzisiejszy dla mnie najlepszy mocno regenerujacy krem do rąk jaki miałam. Dobrze się wchłania, lekko natłuszcza, delikatnie pachnie- idealna maska do rąk na noc.
Tylko jak w przypadku maski do stóp wolałabym zamiast obligatoryjnych rękawiczek większe opakowanie maski ale trudno.

Używam tego produktu od: dość dawna
Ilość zużytych opakowań: 2 tubki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[656931].usefull || 0 }}% pomocna.

KWC

Doskonały produkt!
W zestawie z maską otrzymałam rękawiczki bawełniane.

Maskę aplikuje się grubą warstwą, następnie zakłada się rękawiczki,a rano budzimy się z gładkimi, miłymi dłońmi :)

Osobiście stosowałam tę maskę również w niewielkich ilościach, jako krem na dłonie.

Jest naprawdę znakomita.

+Gładkie, miękkie dłonie, nawilżona skóra i paznokcie gwarantowane!
+Posiada przyjemny, lekki, nie drażniący zapach
+Przystępna cena

- Niestety nie jest to powszechnie dostępny produkt

Używam tego produktu od: zużyte jedno opakowanie, używałam go przez miesiąc

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[583060].usefull || 0 }}% pomocna.