Bio Hyaluron 4D, Liftingujący roll - on pod oczy

Bio Hyaluron 4D, Liftingujący roll - on pod oczy

Stworzenie serii zostało zainspirowane technikami wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym w dermatologii estetycznej oraz innowacyjnym wykorzystaniem roślinnych komórek macierzystych w medycynie.
Liftingujący roll - on pod oczy Bio Hyaluron 4D to innowacyjna formuła z biokwasem hialuronowym oraz roślinnymi komórkami macierzystymi. Przynosi ulgę przemęczonym oczom oraz daje natychmiastowy efekt odświeżenia. Pobudza mikrokrążenie, zmniejszając cienie i obrzęki. Intensywnie nawilża, błyskawicznie ujędrnia i wygładza zmarszczki. Redukuje zarówno oznaki upływającego czasu, jak i symptomy zmęczenia, stresu i przepracowania. Rozświetla skórę wokół oczu sprawiając, że spojrzenie odzyskuje promienny blask.
Linia przeznaczona jest do pielęgnacji cery dojrzałej.

Zawiedziona…

Wcześniej używałam Nivea Energetyzujący roll-on pod oczy i chociaż byłam bardzo z niego zadowolona, to zniechęcała mnie cena. A że akurat nie było żadnych promocji, to postanowiłam poszukać czegoś tańszego i tak trafiłam na roll-on z firmy Eveline. I niestety jestem rozczarowana :-(
Roll-on nie chłodzi i nie odświeża powieki wystarczająco, nie usuwa opuchlizny i worków pod oczami tak jak powienien, a przynajmniej tak jak robił to roll-on Nivea. Mimo ż stosuję go ponad miesiąc, nie zauważyłam żadnych efektów.
Samo opakowanie jest za duże, niewygodne i nieporęczne. Choć wiem, że to tylko 15 ml i może się czepiam, ale i tak uważam, że nie jest ergonomiczne.
Zaletą jest z pewnością cena i wydajność.
Ale efektem poszukiwań tańszego zamiennika roll-onu Nivea, będzie powrót do oryginału!

Ujdzie

Cudów nie czyni, ale stosowany rano zmniejsza opuchliznę pod oczami i faktycznie troszkę redukuje cienie. Co do wypełnienia zmarszczek- wcale nie zauważyłam tego efektu. Sama aplikacja przyjemna- metalowa kulka masuje i chłodzi, jedyny minus jest taki, że co chwilę trzeba przewracać opakowanie do góry nogami, żeby kosmetyk miał szansę dostać się na kulkę.

Fajne opakowanie i tyle......

Napalilim sie troche na ten roll on bo mam pogrążone oczy ale niestety zawiodlam sie i to bardzo . Przy pierwszym uzyciu bylo ok moze to efekt placebo bo pani w sklepie mi go polecila i zachwalala. Z rolki nic nie leci, nie ma efektu chlodzenia, probowalam nawet chlodzic roll on w lodowce ale dalej nie bylo efektow. Oczy nadal pogrążone. Cena ok ale nie wspolmierna do obietnic producenta, szkoda

nie redukuje cieni

Mój pierwszy roll-on pod oczy. Zaczynając od formy aplikowania: metalowa kuleczka,które przyjemnie masuje skórę pod oczami i chłodzi. Produkt jest wydajny, nawilża skórę pod oczami. Niestety nie zauważyłam poprawy skóry pod oczami tzn. małe zmarszczki nie wypełniły się, cienie pod oczami nie zniknęły. Jeżeli chcecie przyjemnego masażu skóry pod oczami polecam, jeśli redukcji zmarszczek i cieni niestety nie.

Ilość zużytych opakowań: 15 ml

Testy redakcyjne odżywek Eveline 8w1 Total Action i Eveline 8w1 Total Action Sensitive

Bubel.

Roll-on wygrałam w konkursie, więc szkoda byłoby nie przetestować.
Zacznę może od najważniejszej kwestii - nie działa.
Zużyłam całe opakowanie i nic, zero jakichkolwiek efektów.

Plus za opakowanie - kuleczka fajnie masuje, dlatego daję 1,5 gwiazdki.

Kosmetyk nie spełnia obietnic producenta.
Taki.. bubel.

Używam tego produktu od: Miesiąca

Szkoda pieniędzy

Po pierwsze kuleczka, która ma chłodzić i rozprowadzać krem się zacina. Ilość żelu/kremu który wydobywa się z roll-on jest znikoma i ledwo starcza na jedno "oko". Reklamowałam produkt w sklepie, pomijam fakt, że sprzedawca próbował mi wcisnąć "kit", że to tak ma działać. Po reklamacji dostałam nowy roll-on i działa tak samo jak poprzedni. Jeden wielki bubel.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Raczej słaby.

To mój pierwszy roll on pod oczy. Produkt jest niesamowicie wydajny, nie do zdarcia. Pozostawia nawilżoną skórę, ale nie chłodzi czy nie redukuje zasinień pod oczami, nie walczy z oznakami przemęczenia. Ma ładny, świeży zapach, \'kulka\' nie zacina się.

Konsystencja: jest przezroczysta, żelowa, szybko się wchłania i nie lepi.

Działanie: stosowałam go rano i wieczorem. Skóra pod oczami była nawilżona, nie widziałam oznak przesuszenia. Jednak nie chłodził czy też nie likwidował nawet niewielkich opuchlizn czy zasinień. Sam w sobie jako nawilżenie był okej, ale roll on powinien robić trochę więcej. Jego niewątpliwym plusem jest wydajność- jeśli go kupimy, to możemy mieć pewność, że posłuży nam dobrych kilka, klikanaście miesięcy.

Zapach: świeży, jakby z dodatkiem mięty. Lekko wyczuwalny, nie jest nachalny czy chemiczny.

Opakowanie: podoba mi się, szata graficzna utrzymana w ładnych, wpadających w oko barwach. Kuleczka nie zacina się, nie wylewa za dużo produktu. Dzięki temu wszystko zachowane jest z higieną.

Dostępność: swój roll on kupiłam w Laboo.

Plusy:
- baardzo wydajny
- ma przyjemny zapach
- kuleczka nie zacina się, nie wylewa
- nawilża

Minusy:
- nie redukuje zasinień czy obrzęków,
- nie chłodzi

Używam tego produktu od: Od około roku
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie 15 ml.

Niee

- uczucie chłodzenia tylko przy pierwszym użyciu
- wychodzi za mało produktu
- nie redukuje cieni ani opuchlizny
- tym bardziej nie ma działania przeciwzmarszczkowego
To był mój pierwszy produkt pod oczy i niestety nie sprawdził się.

Nie dla mnie

Producent obiecuję intensywne nawilżenie okolic oczu, zmniejszenie cieni pod oczami i obrzęków oraz wygładzenie zmarszczek. Jako że nie posiadam jeszcze zmarszczek, kupiłam ten produkt głownie ze względu na zmniejszenie moich dość sporych cieni pod oczami i nawilżeniu.

Plusy:
- łatwa dostępność
- niska cena
- daje przyjemne uczucie chłodzenia, potrafi obudzić moje zaspane oczy nawet po nieprzespanej nocy
+ nadaje się pod makijaż, szybko się wchłania

Minusy
- produkt nie zmniejszył ani trochę moich cieni pod oczami
- kulka często zacinała się, nie oddawała produktu
+ nie nawilża, daje chwilowe uczucie naciągnietej skóry ale jej nie pięlegnuje

Podsumowując produkt jest odpowiedni dla osób którym zależy na odświeżeniu, chłodzeniu okolic oczu, nie polecam osobom chcącym zmniejszyć cienie, opuchlizny czy też zmarszczki ponieważ może to skutkować ogromnym rozczarowaniem.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-ego

Nie działa

Kupiłam licząc na porządny efekt nawilżający, chłodzący i likwidujący opuchnięcia.

Nakładanie fajne, komfortowe, kulka fajnie chłodzi, żel szybko wnika w skórę. I to by było na tyle plusów.

Nie likwiduje opuchnięć nic a nic, nawilża słabo, lekko napina, potrzebowałam dodatkowego kremu nawilżającego.

Daję dwie gwiazdki, bo krzywdy mi nie zrobił, ale też kompletnie nie zadziałał. Bardzo wydajny. Niestety więcej efektów widziałam po zmrożonej łyżce stołowej przyłożonej na opuchnięte oczy;)

Używam tego produktu od: Pół roku
Ilość zużytych opakowań: Jedno

co to jest ??????????????

mam wory pod oczami przez niedoczynność tarczycy wiec jak zobaczyłam chłodzący roll on pod oczy myślę bingo!!

pozniej było jak zawsze - rozczarowanie

Plusy:
- kulka fajnie chłodzi - ale przez chwilę - zaraz się ociepla pod wplywem skóry

Minusy:
- no nie działa w ogóle
- do tego żel zamiast nawilżać ściąga mi skórę pod oczami
- podrażnia mi oczy
- zostawia dziwną powłokę pod oczami która jak wyschnie zaczyna się kruszyć i sypać - jakbym miała łupież pod oczami !!!!!!!

NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

niech marki high-end zapisują się na korepetycje

Z każdym kolejnym zakupem kosmetyku od Eveline lubię tę markę coraz bardziej.

Zacznę od tego, że skórę wokół oczu jak na 25 lat mam bardzo przeciętną - dopiero po nieprzespanej nocy widać na niej zmęczenie; czasem zdarzają się przesuszenia i okresowo mocniej widoczne żyłki; nie mam kurzych łapek, ale zaczynam mieć lekką obsesję na punkcie doliny łez. Stany średnie.

Skończył mi się krem pod oczy, na zastępstwo szukałam nowego AA z serii kolagenowo-hialuronowej i... nie znalazłam. Wzięłam z półki roll-on Eveline, ponieważ bardzo lubię tę formę aplikacji kosmetyku, no i skład jest baaardzo fajny, wydał mi się idealny pod oczy.

Po powrocie do domu użyłam kilka razy, bez większych sukcesów. Miałam wrażenie, że kulka się zacięła. Wreszcie wpadłam na to, by roll-on stawiać do góry nogami i to był przełom. ;)

Okazało się, że po wieczornej aplikacji rano skóra pod oczami jest gładziutka, jakby "napełniona" od środka czymś dobrym (wodą? nie, bo to nie było opuchnięcie). A właśnie, opuchnięć też nie było. Dolina łez nie straszyła swoją głębokością, wreszcie wydała mi się taka jak u wszystkich dziewczyn. ;) Wyglądam jak w liceum, kiedy nie malowałam się wcale. I tak jest codziennie, bo używam tego kosmetyku maniakalnie, wręcz kiedy mi się przypomni. Myślę, że w sezonie grzewczym nie jest to Wielka Zbrodnia Przyzwyczajania Skóry do Jednego Kosmetyku. :)

W ubiegłym tygodniu po kilkudziesięciu minutach spędzonych na mrozie zrobiła mi się na policzku wielka czerwona kropa - coś między rozlanym pajączkiem a rumieńcem. Przez ok. 20 minut masowałam tę okolicę roll-onem (ze względu na jego właściwości chłodzące), rano nie było w tym miejscu śladu :)

Dodatkowe zalety: cena (w moim przypadku 14,99zł), dostępność, skład, wygoda i higiena opakowania, polskie pochodzenie. Super, super, super!

Używam tego produktu od: trzech tygodni (styczeń 2014)

Lubię go :)

Kupiłam ten żel całkowicie przypadkowo, akurat był na promocji a mi spodobała się forma kosmetyku. Nie przepadam za kremami pod oczy, wolę kupić właśnie taki roll on niż klasyczne mazidło.

Przede wszystkim spodobał mi się skład- kwas hialuronowy jest dość wysoko w składzie.
Nie miałam złudzeń co do tego, że 12 zł nic nie usunie mi cieni ani opuchnięć chociaż przyznam, że trochę je zniwelował. Bardzo przypadł mi do gustu ze względu na wspaniałe odświeżenie jakie daje! Masaż kulką jest niezwykle przyjemny i naprawdę komfortowy. Znakomite remedium na zmęczone, bolące oczy. Jedyne, co jest w stanie obudzić mnie o 5 rano- Nawet kawa nie działa tak dobrze jak ten kosmetyk :) A jeśli włożę do na noc do lodówki to już w ogóle bajka!
Nadaje się pod makijaż, nic się na nim nie roluje, nie spływa. Naprawdę nawilża- kiedy go nie nałożę, korektor pod oczy wygląda brzydko, widać że skóra woła o odrobinę wody..

Jestem zaskoczona negatywnymi ocenami- w moim przypadku obietnice producenta zostały spełnione- powiedzmy w 90%. Ale cóż, każda z nas ma inną skórę- ja żałuję jedynie, że roll on nie nawilża mocniej. Następnym razem wypróbuję 100% kwas hialuronowy z tej firmy. W tym momencie jest to mój ulubiony krem pod oczy. Polecam! Dodatkowo- jest wydajny.