Oczyszczający peeling do twarzy z drobinami porzeczek i pestek cytryny

Oczyszczający peeling do twarzy z drobinami porzeczek i pestek cytryny

Działa oczyszczająco na skórę usuwając martwe komórki, pozostawia skórę świeżą i gładką.

Przeznaczony jest do cery tłustej i z problemami.

Cena: 5 zł / 15 g

za delikatny

Kosmetyk jest wydajny, gdyz saszetka starcza na co najmniej dwa uzycia. Zapach tez super, ale dzialanie jest zbyt slabe.
Peeling ma byc przeznaczony do cery tlustej, sprawdzi sie jednak bardziej u normalnej. Drobinki sa za male i delkatne, peeling slabo sciera, oczyszcza srednio.
Fajny do sprobowania, ale ponownie sie na niego nie skusze.

Używam tego produktu od:dwoch dni
Ilość zużytych opakowań:jedno

piecze, ała ! ;(

Niestety ta maseczka NIE JEST delikatna. Mam cerę mało skłonną do podrażnień, ale po użyciu tej maseczki, po jakiejś minucie od nałożenia, twarz zaczęła bardzo szczypać. Ładnie pachnie, drobinki są odpowiednie - dobrze ścierają, ale użyłam jej dwa razy i za każdym było to samo - musiałam ją zmyć, bo nie dało się wytrzymać. Nie sądzę, żeby tak miało być, bo chyba producent wspomniałby o tym w informacji na naklejce. Tak więc moim zdaniem podrażnia i tyle.

sama przyjemność

Pięknie, owocowo pachnie. Rzadki, ma postać białej, kremowej emulsji. Dobrze się rozprowadza, nie maże się. Drobinki są drobne, ale jest ich dość dużo i są dość ostre, jak drobniutki piaseczek. Dobrze ściera i złuszcza, trochę piecze, ale to szybko mija. Twarz jest dobrze oczyszczona, wygładzona, przyjemna dotyku, lekko rozjaśniona, zmatowiona, pory lekko zwężone. Używanie go to sama przyjemność. Wydajny, jedna saszetka wystarcza na kilka razy, niestety, trochę ciężko ją przechowywać otwartą.

depilacja brwi

Sama nie wiem...

Oceniam ten kosmetyk po zużyciu jednej saszetki, bo kupiłam raczej przypadkiem. Fakt, saszetka jest bardzo wydajna - starcza na kilka razy, a zapach jest przyjemny. Niestety, prawie wcale nie ma drobinek ścierających i dla osób z tłustą cerą może być niedobry bo oczyszcza raczej delikatnie. Są i plusy tego bo jest bardzo łagodny i można go uzywac codziennie. Ale efekt złuszczający raczej średni. Myślę że lepszy będzie dla suchej skóry.

przyjemny

Już odrobina wystarczy, by dokładnie oczyścić twarz.Jedna saszetka wystarcza spokojnie na 4-5 użyć.Peeling ma bardzo przyjemny zapach i jest chyba półenzymatyczny i antybakteryjny a jednocześnie bardzo delikatny.Dobrze oczyszcza i wygładza skórę.Ilość zużytych opakowań: 2 (około 9 razy)