Lash Power Night Repair (Odżywka do rzęs)

Lash Power Night Repair

Lash Power Night Repair to balsam do rzęs zapewniający ich wydłużenie i wzmocnienie dzięki aktywnym składnikom, oraz ekstraktom z lisci drzewa oliwnego i owoców cytrusowych. Odżywka to przezroczysty żel, którego składniki staja się aktywne po nałożeniu na rzęsy i wzmacniają je podczas snu.
Produkt bezzapachowy. Stosować na noc, po usunięciu resztek tuszu z rzęs.

w tuszu
regenerujące
<10ml

Znasz skład tego produktu?

Dodanych produktów: 230

Napisanych recenzji: 1082

spodziewalam sie wiecej

Odzywki uzywalam wprawdzie rok temu, ale w momencie, gdy ja kupilam moje rzesy byly - na skutek uzywania tuszu - w oplakanym stanie. Co najmniej polowa wypadla, a to,co zostalo wygladalo jak krociutkie kikutki.

Uzywalam jej bardzo, bardzo regularnie, doslownie kazdego dnia przez okres okolo 4 miesiecy (po tym czasie szczoteczka zrobila sie brazowa, a opakowanie nie jest przezroczyste, wiec domyslilam sie jak wyglada wewnatrz i wyrzucilam).

Poniewaz 4 miesiace to dosc dlugi okres i organizm sie regeneruje, wiec jest oczywistym, ze rzesy - nawet bez odzywki - by po tylu tygodniach i tak odrosly. Nie jestem wiec w stanie na 100% powiedziec, co jest zasluga odzywki, a co uplywajacego czasu i samoregeneracji organizmu.

Efekt jednak byl taki, ze rzesy odrosly mi dosyc szybko, z powrotem byly dlugie i piekne. Niestety odzywka ich nie wzmocnila i po malowaniu tuszem nadal wypadaly. Przestaly wypadac gdy odkrylam inny tusz, chociaz do dzisiaj mi wypadaja podczas zbyt szybkiego demakijazu.

Odzywka naklada sie na rzesy bardzo cieniusienka warstewka. Czesto poprawialam kilka razy, aby zobaczyc efekt, bo po jednorazowym przejechaniu nic sie na rzesach nie blyszczalo. Wydajna jest, a przynajmniej przez 4 miesiace codziennego uzywania przebrnela ze spokojem.

Nie podraznila mi oczu, za to jej chwala.

Mialam ja zima kupic ponownie, ale jakos zapomnialam i teraz uzywam juz innej odzywki ( z reszta o wiele lepszej i do tego tanszej). Ogolnie nie jest zla. Na pewno przyspiesza odrastanie wloskow do ich pierwotnej dlugosci, ale u mnie nie wplynela na znaczne wzmocnienie rzes.

Używam tego produktu od: uzywalam rok temu przez jakies 4 miesiace

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[538430].usefull || 0 }}% pomocna.