Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Alterra, Massageöl Mandel & Papaya (Olejek do masażu `Migdały i papaja`)

Alterra, Massageöl Mandel & Papaya (Olejek do masażu `Migdały i papaja`)

Dobroczynna, relaksująca pielęgnacja.
Każda skóra zasługuje na indywidualną pielęgnację. Olejek do masażu Alterra został opracowany specjalnie do dobroczynnego, regenerującego masażu wspomagającego ukrwienie i zapobiegającego napięciom mięśni. Wartościowe połączenie olejku migdałowego, wyciągu z papai oraz oleju z pestek winogron rozpieszcza skórę. Olej z jojoby i olej sezamowy dostarczają wyjątkowo intensywnej pielęgnacji i pozwalają jednocześnie zachować elastyczność skóry. Olejek do masażu Alterra łatwo się wchłania. Ciepły, owocowy zapach ożywia zmysły.

Stosowany na włosy

Kupiłam ten olejek wyłącznie z zamiarem olejowania włosów.
- niska cena
- bardzo fajny skład, jak to na Alterrę przystało
- dosyć lekka konsystencja jak na olejek. Nie jest to typowy, gęsty i tłusty olej
Myślę, że dzięki temu może spodobać się osobom (które oczywiście zamierzają stosować go na włosy), które boją się olejów na włosach, przetłuszczenia, strąków, itd.
- bardzo ładny zapach, po czasie ulatnia się
- pomagał moim włosom i je nawilżał, ale nie w jakimś mega zauważalnym stopniu. Było to delikatne działanie, ale i tak dobrze (włosy suche, wysokoporowate, kręcone, puszące się końce).
W przygodzie z olejowaniem włosów poszłam już dalej i pojawiły się kolejne produkty. Ten nie zapadł mi w pamięci jakoś mocno, abym chciała do niego wrócić.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1411106].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo wygodny

Bardzo wygodny i uniwersalny. Obecnie używam go do odżywiania dłoni w te trudne zimowe wahania pogodowe :) Spisuje się bardzo dobrze :) Zakładam, że do masażu też by się idealnie nadawał jednak ja go w taki sposób nie używam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1410351].usefull || 0 }}% pomocna.

Kocham!

Nigdy jakoś specjalnie nie lubiłam olejków. Jestem raczej łamagą, mam skłonność do psucia i rozlewania różnych rzeczy. Od początku miałam wizję rozlewającego się produktu, wszystkiego dookoła tłustego. Nie przepadałam też za uczuciem skóry posmarowanej olejkami, póki się nie wchłonie to niczego nie można dotknąć, skóra jest jakaś taka dziwna w dotyku... Przełom nastąpił, gdy naczytałam się o dobroczynnym działaniu olejków na paznokcie, wtedy ogarnęła mnie istna mania - zaopatrzyłam się w najbardziej polecane różności, między innymi to cudo. To nie tak, że nagle polubiłam to uczucie, bo tak się nie stało. Przelałam odrobinę do butelki po oliwce do paznokci i używałam tylko do skórek. Od czasu do czasu posmarowałam nogi czy brzuch. Zdziałał naprawdę sporo! Dzięki niemu ruszył mi przyrost, a przesuszona skóra wreszcie zaczęła jakoś wyglądać. Teraz stosuję go naprawdę często. Ma słodki zapach, jest wydajny, cena jest zadowalająca. Na pewno do niego wrócę! :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1344436].usefull || 0 }}% pomocna.

Premierea Książki Dr Ambroziaka

Znam lepsze.

Wolałam starszą wersję bez pompki, ale ludzie narzekali to pompkę dodali i cenę 5 zł wyższą. Z drugiej strony, gdyby dorzucili tylko same pompki ludzie narzekaliby, że muszą tą pompkę dokupić.

Plusy:
- produkt wegański
- naturalny olej bez parafiny
- nadaje się do masażu

Koniec plusów.

Jest bardzo tłusty, dziwnie pachnie, ma ogromne trudności z wchłanianiem. Jest zbyt treściwy. Poza tym nieekonomiczny i pompka w niczym nie pomaga. Wyślizguję się tylko z rąk.

Do ciała wolę używać tańszego Hippa (również na bazie olejku migdałowego), do włosów oleju lnianego (idealny do mojego typu), a do twarzy lekkiego z pestek malin (nadaje się do cery mieszanej).

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1333106].usefull || 0 }}% pomocna.

Miły olejek

Uwielbiam olejki do ciała wszelkiego typu, więc i ten musiałam przetestować. Używałam go przez pewien czas, zużyłam kilka opakowań. Bardzo miły i przyjemny, zostawia miłe uczucie na skórze, zapach też całkiem, całkiem. Dość wydajny. Jeżeli ktoś lubi olejki, to zdecydowanie polecam przetestować. Ja nie związałam się z nim na dłużej, ponieważ nie skradł mojego serca na tyle, żeby znaleźć się na stałe na liście zakupów, jest jeszcze tyle olejków do przetestowania. Myślę, że wrócę do niego ponownie za jakiś czas.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1314231].usefull || 0 }}% pomocna.

Początkowo zapach jest ostry, ale z czasem szybko wietrzeje pozostawiając przyjemny relaksacyjny zapach. Olejek idealnie nadaje się do masażu, powoduje odprężenie. Bardzo dobrze wchłania się w skórę , nawilża ją i nie podrażnia.
Kiedy dostałam olejek początkowo bałam się, ze podrażni mi skórę. Ale tak jak wyżej napisałam olejek nie podrażnił jej. Nawilżył. A po dłuższym stosowaniu delikatnie uelastycznił moja skórę.
Serdecznie polecam. I na pewno jeszcze nie raz zakupię ten produkt.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1272251].usefull || 0 }}% pomocna.

Naprawdę KWC?

Jak na KWC, to słabo:
- olejek łatwo się rozprowadza, ale skóra jest po nim trochę tłusta
- dość dobrze nawilża, ale krótkotrwale
- ma okropny zapach, nie kojarzy się ze świeżością
- jak na swoje znikome plusy cena jest za wysoka

Jedyny plus, jak dla mnie, to 'wegańska' produkcja.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1241468].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry, a biorąc pod uwagę stosunek jakości do ceny nawet bardzo bardzo dobry :) Ponadto wielozadaniowy - używam solo, dodaję do balsamu (niweluję tym samym tłusty film), stosuję też na włosy a nawet twarz. Ładny skład. Dość mocny egzotyczny zapach nie każdemu może pasować, ja go lubię. Olejki są ważną częścią mojej pielęgnacji, przetestowałam wiele i ten z czystym sercem polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1222158].usefull || 0 }}% pomocna.

Cudo

Kupiłam pod wpływem bardzo dobry recenzji na wizażu i ogólnie w internecie. Producent przeznaczył go do masażu i w takim celu go kupiłam, szybko się jednak okazało, że jest o wiele więcej możliwości jego zastosowania. Ja przede wszystkim używam go do twarzy. Mam cerę suchą, która potrzebuje porządnego nawilżenia. Olejku używam co drugi, trzeci dzień, na noc, skóra pozostaje gładka i nawilżona przez kilka dni. Widziałam, że wiele osób używa go solo do ciała, ja nie przepadam na taką aplikacją, ale dodaję sobie kilka pompek do balsamu do ciała. Kolejnym zastosowaniem jest smarowanie skórek. Próbowałam używać go do włosów, ale niestety dla moich puszących się włosów był za słaby - potrzebuję czegoś bardziej obciążającego.

Minusem zdecydowanie jest opakowanie, a dokładniej sama pompka. Brak plastikowej nakładki plus bardzo lekkie zamknięcie sprawiają, że nigdy nie zaryzykowałabym zabierania tego olejku na jakikolwiek wyjazd. Za to zabrałam pół gwiazdki

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1129426].usefull || 0 }}% pomocna.

Uratował moje pazury

Olejek kupiłam ponieważ akurat była promocja, ale pół gwiazdki odjęłam mu za cenę w stosunku do wydajności. Uważam, że jednak jest trochę za drogi.

PAZNOKCIE
Jak stosowałam?
Olejek wcierałam i wkraplałam pod paznokcie codziennie wieczorem, aby w końcu doprowadzić je do normalności. Moje pazury po zdjęciu hybryd były w opłakanym stanie, a malowanie i zmywanie byle czym tylko pogorszyło sprawę. Łamały się, kruszyły, już nie miałam je z czego skracać.
Na początku nie widziałam, żadnych efektów, ale mogę przyznać, że po jakichś 3 tygodniach wcierania jest super. Wydłużyła mi się płytka, paznokcie w końcu rosną, nie kruszą się prawie wcale i nie rozdwajają. Pozostaje tylko wcierać dalej ;)

WŁOSY
Olejowanie całych włosów lub skalpu tym olejkiem byłoby złym pomysłem, bo jest niestety niewydajny.
Próbowałam go stosować tylko na końcówki, ale był dla moich włosów za ciężki.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1116866].usefull || 0 }}% pomocna.