Advance Techniques, Damage Repair 3D Rescue (Kuracja naprawcza 3D do włosów suchych i zniszczonych)

Regeneruje uszkodzenia powstałe wskutek stylizacji, zabiegów chemicznych, szczotkowania. Głęboko odżywia włosy, sprawia, że stają się jedwabiste , mocne i zdrowe. Wygładza powierzchnię włosa, wzmacnia rdzeń i regeneruje zniszczone końcówki.

nie dla mnie

Niestety jak dla mnie to totalna klapa. Próbowałam się przekonać do niej pare razy ale to na nic.

Moje włosy po użyciu jej się puszą, są suche i nie mogę ich rozczesać, wyglądają o wiele lepiej, gdy jej nie nałożę a przecież nie o to chodzi :)

Plus za ładny zapach

Na pewno nie zakupię jej ponownie :)

Używam tego produktu od: ponad rok

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[823188].usefull || 0 }}% pomocna.

ciężko powiedzieć

Kuracja naprawcza to napewno nie jest hmm.. może jako odżywka bez spłukiwania sie nadaje, ale nic specjalnego nie robi, przynajmniej nie to co obiecuje producent.

+zapach
+pomaga przy rozczesaniu włosów
+wydajność

-cena
-opakowanie twarde ciężko wydobyć końcówkę kosmetyku
-może skleić włosy

Po opisie producenta spodziewałam się jednak trochę więcej a jest to bardzo przeciętny kosmetyk.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 100ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[821386].usefull || 0 }}% pomocna.

sama nie wiem, szału nie ma

hmm, kuracja naprawcza? w jakim sensie?? dla mnie to jest zwykła odzywka, ktora nie ma zsdnych specjalnych wlasciwosci. wymeczylam cale oapkowanie w nadziei na jakis szal a tu nic.....
jezeli ktos liczy na to ze ta kuracja poprawi stan wlosow to niestety go rozczaruje.
nie polecam

Używam tego produktu od: 4 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: cale jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[805713].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 01

Super !!!:)

Dla mnie rewelacja ! :)
to jest to ,dla moich zniszczonych włosów rozjaśnianiem, farbowaniem, prostowaniem, czy kręceniem :)
Faktycznie świetnie naprawia włosy ! :) Są po tej kuracji miękkie, nawilżone i co mnie zdziwilo.. gdy myje nie mam sztywnych wlosow nawet jeszcze przed nałożeniem odzywki, a wczesniej po umyciu były okropne,sianowate nie do rozczesania bez odżywki.. a teraz? nawet bez jej uzycia są cudowne :)
Nie sądziłam że ten kosmetyk, będzie tak rewelacyjny, a uzywalam juz wielu drozszych poduktow serum do wlosow, czy roznych olejków i one aż tak nie pomogły jak ta kuracja :)
Jest wspaniała, polecam wszystkim chociażby na sprobowanie :)

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[773742].usefull || 0 }}% pomocna.

Na mnie działa

Stosuję ją od 4 miesięcy i nie narzekam, włosy są w dobrej kondycji, mimo iż farbuję to jakiegoś zniszczenia nie widać, jest przede wszystkim bardzo wydajny.
Poprawia strukturę włosa, porowatość i inne takie.
Myślę, że warto się na takie coś skusić

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[746999].usefull || 0 }}% pomocna.

Jestem zadowolona

Mam tendencje do przetłuszczania u nasady ale bardzo przypadł mi do gustu. Stosowałam głównie na końcówki/od połowy włosów.
Najważniejsza kwestia - to mała ilość! Jak ktoś już wspomniał: wystarczy 2-3 kropelki (oczywiście wszystko zależy na jaką długość stosujemy).
Ma przyjemny zapach, jest wydajny, pomaga w rozczesywaniu włosów. Konsystencja również mi odpowiada.
Włosy stają się zdyscyplinowane, końcówki stają się odżywione i lepiej się prezentują.

Warto polować jak jest w promocji.

Używam tego produktu od: ponad 2 m-ce

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[740851].usefull || 0 }}% pomocna.

niezły :)

+ pomaga na suche, zniszczone końcówki
+ po zastosowaniu włosy są mocne, odżywione
+ bardzo wydajny
+ ładny zapach, które długo pozostaje na włosach

- dosyć drogi, a niewielka pojemność
- czasem skleja włosy i sprawia, że są szorstkie

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[721073].usefull || 0 }}% pomocna.

Kocham!

Jak pokochalam ten produkt to pewnie avon do wycofa hehe Nakladam go jeszcze na mokre wlosy.

:) lepiej wlosy sie rozczesuja
:) nie sa takie sianowate
:) ladnie pachnie
:) naprawde moje koncowki wizualnie wygladaja duzo lepiej
:) mam go od 3 mcy i zuzylam pol
:) fajne opakowanie
:) brak alko w skladzie

Potem dodaje tylko kropelke olejku babydream tego dla kobiet w ciazy na koncowki i mam efekt photoshopa :D CACKO

Używam tego produktu od: 3 MCY
Ilość zużytych opakowań: 50 ML

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[693975].usefull || 0 }}% pomocna.

Wiele dobrego nie robi

Dosyć kiepski kosmetyk. Używam go czasem, gdy muszę szybko umyć włosy i nie stosuję odżywki. Nie przetłuszcza włosów i ładnie pachnie, włosy łatwiej się po jego użyciu rozczesują. Nie przesusza i niestety! jest wydajny. Oprócz tego, nie ma wielu zalet... Nie regeneruje, nie zapobiega rozdwajaniu się końcówek, nie odżywia. Może trochę chroni przed łamaniem? Sama nie wiem, ocena jest trudna bo nie używam go często.

Używam tego produktu od: roku z przerwami
Ilość zużytych opakowań: połowa jednego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[682028].usefull || 0 }}% pomocna.

Nic nie zrobił

To najgorsza rzecz jaką dostałam w Avonie.
Moim zdaniem nie zregenerował, ale też nie zaszkodził.

Plusy :
- zapach

Minusy :
- nic nie zrobił
- strasznie przetłuszczał mi włosy mimo, że dawałam na same końcówki
- opakowanie

Jak dla mnie efekt neutralny.
Powinno się go samemu przetestować i sprawdzić efekty, ja nie jestem z niego zadowolona.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[679630].usefull || 0 }}% pomocna.