Bikini, Samoopalacz

Bikini, Samoopalacz

Nawilżajacy samoopalacz wzbogacony ekstraktem z orzecha włoskiego z masłem kakaowym. Nadaje ładny brązowy kolor, efekt widoczny jest po ok. 3 godzinach

Cena: 11 zł / 75 ml

Nie polecam !!!!!!!

Jest po prostu beznadziejny,nie widać żadnego efektu,chociaż cierpliwie smarowałam sie nim przez jakis czas w oczekiwaniu na opalezniznę!

Moze byc

We wszystkich samoopalaczach drazni mnie ich zapach. Tez tez nie jest lepszy od innych pod tym wzgledem.
Konsystencja jest ok. rozprowadza sie nawet dobrze, bez smug. Cena tez jest przstepna.
Efekt jaki pozostawia to lekko zbrazowiona skora, z odcieniem zólci ...
Podczas sesji jakie sobie czasami aplikuje, moja twarz jest sciagnieta...Raczej nie nawilza.
W sumie 3 gwiazdki mu sie naleza...

DOBRY

Przetestowalam w swoim życiu wiele samoopalaczy, ten jest jednym z lepszych - rewelacyjne jest to, że rozprowadza się bez smug - to niespotykane. Mam wrażenie, ze nawilża. Jedno zastrzeżenie- nadaje sie dla osob o bardzo jasnej karnacji, ponieważ efekt jest bardzo delikatny. malo wydajny - jak wszystkie samoopalacze

Czy gwiazdy są gotowe na sezon bikini?

super

Przetestowalam duzo samoopalaczy, mam bardzo jasna, przezroczysta i sucha skore, i nawet najlepsze samoopqalaczy opalaly mnie w ciapki- dior, clarins, guerlain, garnier, l'oreal. Postanowilam wiec zaryzykowac cos z dolnej polki cenowej i wlasnie ten- bikini za 10 zl okazal sie najlepszy. Przede wszystkim opala rowno, nie robi smug, opalenizna jest bardzo trwala do 6 dni po jednokrotnym posmarowaniu, nie wysusza, a kolor jest nieziemski-najprawdziwszy braz bez zadnych żółtych odcieni!!!!!!! Zapach tez jest znosny i krótkotrwaly. Jak sobie pomysle ze na te eksperymenty wydałam 300 złotych a najlepszy okazał sie samoopalacz za 10 złotych to mnie trafia. Podsumowujac- nasze polskie kosmetyki staja sie naprawde coraz bardziej fachowe.

ładny efekt

Daje efekt ładnej opalenizny, a stosowałam tylko do twarzy i dekoltu, zapach no niestety... wyczuwalny. Stosowałam na noc po 2/3 dni i przerwa, aż znowu poczułam się blada... chyba od dzisiaj znowu zacznę :) Mógłby byc lepszy tylko w tym zapachu, bez żadnych balsamów, peelingów i na noc nie narobiłam sobie żadnych smóg, nierówności, czegoś tam... Wprawy też nie mam to pierwszy samoopalacz.

ładnie pachnie

Ja również go używam, na "nieopalane części ciała" ;) Potwierdzam, że nie daje koloru marchewki, tylko ładny brązik. Bardzo ładnie pachnie, dobrze się wchłania.Nie podoba mi się tylko, że schodzi poprzez "turlanie się" na ciele przy wycieraniu ręcznikiem. Ale to mój pierwszy samoopalacz, więc nie mam porównania czy inne też tak schodzą.

juz nie polecam

kupilam zamiast garniera ktorego zawsze uzywam i...jestem mile zaskoczona :-) kolor jest bardzo ladny, brazowy, nie ma mowy o marchewce :D dla intensywniejszego koloru posmarowalam sie po wchlonieciu kremu ponownie i jestem zachwycona.w dodatku nie czuc zapachu samoopalacza :-) nie podoba mi sie mala pojemnosc ale to "wada" wszystkicvh samoopalaczy na rynku- 75 ml. Zostane przy tym samoopalaczu.11.09 zabieram 2 gwiazki, schodzi nierowno gdy posmarowalam dwukrotnie w celu uzyskania intensywnego odcienia, wygladalam jak wąż :-(