Hean, Slim No Limit, Peeling masaż solankowy

Hean, Slim No Limit, Peeling masaż solankowy

Solankowy peeling ujędrniający. Zawiera sól jodowo-bromową i złuszczające drobinki. Odświeża i wygładza skórę, złuszcza zrogowaciałe warstwy naskórka. Wspomaga zwalczanie cellulitu i poprawia jędrność i elastyczność skóry. W składzie kosmetyku zawarto następujące składniki aktywne:
- sól jodowo-bromową i złuszczające drobinki - intensywnie usuwają martwe komórki naskórka i odblokowują pory. Masaż drobinkami pobudza ukrwienie i dotlenia skórę. Sól jodowo-bromowa (bogata w składniki mineralne: Ca, Mg, J, Br) dodatkowo tonizuje i regeneruje skórę.
- miłorząb japoński - ujędrnia i uelastycznia skórę, wspomaga zwalczanie cellulitu, stymuluje odnowę naskórka.
- D-panthenol - skutecznie nawilża, łagodzi podrażnienia i nadaje skórze miękkość.

Bardzo dobry zdzierak

Produkt ten jest peelingiem drobnoziarnistym, zapach ma przyjemny. Bardzo dobrze złuszcza martwy naskórek. Wydajność również oceniam na plus, jest w sporym opakowaniu i w ystarcza na długo, również cena jest adekwatna do jakości, czasem można dostać go n a promocji w drogerii Natura. Ogólnie oceniam na 5 :)

Bardzo dobry

Zdecydowanie mój ulubiony z serii Slim no Limit. Zakupiłam go pierwszy raz w Rossmannie, na wypróbowanie. Okazał się strzałem w dziesiątkę :) Pięknie pachnie, ma wygodne opakowanie, konsystencja jest idealna. Bardzo ładnie obdziera z naskórka, nie podrażnia, bardzo wygładza ciało i je lekko napina, nawilża. Cena jest bardzo pozytywna jak za tą wydajność. Żałuję, że już nie ma go prawie w żadnym stacjonarnym sklepie, nawet nie wiem dlaczego, więc zamawiać trzeba było przez internet. Bardzo polecam :)

Tani peeling spełniający swoje zadanie o niebanalnym zapachu

Jako kosmetolog mam dostęp do wielu peelingów zarówno tych drogeryjnych jak i profesjonalnych.
Od peelingu do ciała wymagam aby był ostry, nie pozostawiał tłustej/lepkiej warstwy, nie zawierał w sobie plastiku, szybko się zmywał i miał ciekawy zapach.
Ten peeling spełnia wszystkie z oczekiwań + jego cena jest bardzo przystępna.
Ergonomiczne opakowanie, z zamknięciem flip-top zabezpiecza produkt przed drobnoustrojami w wilgotnych łazienkach.
Skład oparty jest na SLES jednak nie spowodował nigdy żadnych podrażnień na mojej skórze.
Stosuję go często jako zamiennik żelu pod prysznic, jest to moje 5 opakowanie z kolei.

wrastające włoski

Najlepszy

Ilość opakowań, które zużyłam jest niezliczona. Usuwa martwy naskórek, skóra jet idealnie gładka i i pachnąca. Uwielbiam wersję fioletową, jedynie do czego mogę się doczepić to opakowanie, trzeba przeciąć żeby zużyć cały peeling.

Bez szału....

Jak dla mnie zapach jest dziwny, nie za bardzo mi się podobał, do samego końca nie mogłam się do niego przekonać. Cudów nie robił, dla mnie to kolejny peeling. Może nawet trochę za słaby, ja wolę większe drobinki peelingujące. Zaletą jest niewątpliwie cena i wydajność, wystarcza na naprawdę długo. Lubię też przezroczyste opakowania, które ten peeling posiada. Nie kupie go ponownie, ale nie żałuję zakupu.

Przyjemny w użyciu

Zalety:
+ skóra po użyciu jest odczuwalnie gładsza
+ niewielkie drobinki
+ obłędny zapach (ja tu wyczuwam raczej morze, niż gumę balonową), który jednak nie pozostaje na skórze
+ intensywny kolor
+ cena na promocjach w Naturze spada poniżej 9 zł

Wady:
- brak ujędrnienia - sam kosmetyk tego nie załatwi, a szkoda

Używanie go to czysta przyjemność, na pewno kupię ponownie :)

Dobry ale nie ulubiony

Ten peeling z serii Hean spodobał mi się najmniej. Mam wrażenie, że jest bardziej wodnisty od poprzedników i zapach jest wg mnie średni. Plusem jest, że dobrze wykonuje się nim masaż, drobinki są wyczuwalne i delikatnie peelingują skórę.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Uwielbiam

Uwielbiam! Gdy wracam zmeczona po pracy albo spocona po treningu jest idelany. Zapach nie jest moim ulubionym. Skóra po nim jest cudowna. Miękka i przygotowana do dalszych zabiegów (balsam)

Cena super - zwłaszcza że kupiłam w Naturze w promocji.
Polska firma tylko zachęca do kupowania.

Używam tego produktu od: 6 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 nie całe

jak nad morzem....

pieknie świezo pachnie. skore zostawia mila i gładka w dotyku. łatwo dostepny i tani. poreczna tuba to duzy plus. jestem zwolenniczka solnych peelingow i to jest jeden z nie wielu ktory kupuje juz ktoryś raz z kolei

Używam tego produktu od: 2lat
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

KOCHAM

Jak do tej pory nie ma znalazłam nic lepszego. Peeling ma małe drobinki przez co nie czuć intensywnego ścierania naskórka. Jego zapach jest obłędny - relaksuje i odświeża.

Bardzo lubię stosować go podczas pobytu w saunie. Skóra staje się po nim gładka ale nie sucha. Nie pozostawia również tłustej warsty za czym nie przepadam.

Rewelacyjny produkt

Ilość zużytych opakowań: 3 tubki

TAK, TAK i jeszcze raz TAK!

Jak dla mnie kolory bombowe (mam również cukrowy) - energia wręcz sama przychodzi na sam ich widok

Błękit solankowy serwuje nam miłorząb japoński oraz D-panthenol. Mamy również sól jonowo-bromową bogatą w składniki mineralne. Zapach jest lekko słodkawy. Na myśl przychodzi mi guma balonowa. Jednak i tutaj jest idealne wyczucie - zapach jest słodkawy ale idący w rześkość, a nie ból głowy;) Jego głównie zadanie to oczyszenie i ujędrnienie. I tak też jest!

Konsystencja jest idealna - "kisielowaty", dobrze się rozprowadzający. Drobinki małe ale przyzwoicie ostre. Pewnie znajdzie się mocniejszy zdzierak ale tej jest naprawdę ok.

Przez długi czas stosowałam na brzuch i przyznam się, że głównie tylko tam. Czasem uda
Nie oszukujmy się - gdyby kosmetyki miały zdziałać cuda to każdy wybierałby je zamiast ćwiczeń.
Nie zmienia to jednak faktu, że zdzieraki od Hean pomagają w poprawie stanu skóry (stosowałam po ciąży i stosuję nadal bo jeszcze sporo ich w tubce). Nie ma co liczyć na super ujędrnienie ale skóra staje się przyjemnie gładka, odświeżona, bardziej elastyczna oraz wygładzona. Poprawia również nastrój z powodu super pozytywnych kolorów.

Używam tego produktu od: ponad 2 m-ce

Dobry w cenie i działaniu.

Odkąd odkryłam peeling wracam do niego systematycznie.

Zalety:

- bardzo dobrze ściera, nie robi tego natarczywie a właściwie. Skóra po peelingu jest zdrowo zaczerwieniona (masaż, delikatne ujędrnienie) i gładka w dotyku.
- ma dużo ostrych drobinek (peeling jest solankowy, odkąd go spróbowałam - uwielbiam, solankowy jest dużo lepszy od cukrowego). Jednak dla mnie najlepszy on jest na nogi, okolice dekoltu omijam, gdyż tu byłby zbyt mocny, zbyt ścierający.
- ładnie pachnie (guma balonowa?)
- nie podrażnia, nie uczula
- jest wydajny i tani