Slim No Limit, Peeling masaż solankowy

Slim No Limit, Peeling masaż solankowy

Solankowy peeling ujędrniający. Zawiera sól jodowo-bromową i złuszczające drobinki. Odświeża i wygładza skórę, złuszcza zrogowaciałe warstwy naskórka. Wspomaga zwalczanie cellulitu i poprawia jędrność i elastyczność skóry. W składzie kosmetyku zawarto następujące składniki aktywne:
- sól jodowo-bromową i złuszczające drobinki - intensywnie usuwają martwe komórki naskórka i odblokowują pory. Masaż drobinkami pobudza ukrwienie i dotlenia skórę. Sól jodowo-bromowa (bogata w składniki mineralne: Ca, Mg, J, Br) dodatkowo tonizuje i regeneruje skórę.
- miłorząb japoński - ujędrnia i uelastycznia skórę, wspomaga zwalczanie cellulitu, stymuluje odnowę naskórka.
- D-panthenol - skutecznie nawilża, łagodzi podrażnienia i nadaje skórze miękkość.

Bez szału....

Jak dla mnie zapach jest dziwny, nie za bardzo mi się podobał, do samego końca nie mogłam się do niego przekonać. Cudów nie robił, dla mnie to kolejny peeling. Może nawet trochę za słaby, ja wolę większe drobinki peelingujące. Zaletą jest niewątpliwie cena i wydajność, wystarcza na naprawdę długo. Lubię też przezroczyste opakowania, które ten peeling posiada. Nie kupie go ponownie, ale nie żałuję zakupu.

Przyjemny w użyciu

Zalety:
+ skóra po użyciu jest odczuwalnie gładsza
+ niewielkie drobinki
+ obłędny zapach (ja tu wyczuwam raczej morze, niż gumę balonową), który jednak nie pozostaje na skórze
+ intensywny kolor
+ cena na promocjach w Naturze spada poniżej 9 zł

Wady:
- brak ujędrnienia - sam kosmetyk tego nie załatwi, a szkoda

Używanie go to czysta przyjemność, na pewno kupię ponownie :)

Dobry ale nie ulubiony

Ten peeling z serii Hean spodobał mi się najmniej. Mam wrażenie, że jest bardziej wodnisty od poprzedników i zapach jest wg mnie średni. Plusem jest, że dobrze wykonuje się nim masaż, drobinki są wyczuwalne i delikatnie peelingują skórę.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

depilacja bikini rodzaje

Uwielbiam

Uwielbiam! Gdy wracam zmeczona po pracy albo spocona po treningu jest idelany. Zapach nie jest moim ulubionym. Skóra po nim jest cudowna. Miękka i przygotowana do dalszych zabiegów (balsam)

Cena super - zwłaszcza że kupiłam w Naturze w promocji.
Polska firma tylko zachęca do kupowania.

Używam tego produktu od: 6 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 nie całe

jak nad morzem....

pieknie świezo pachnie. skore zostawia mila i gładka w dotyku. łatwo dostepny i tani. poreczna tuba to duzy plus. jestem zwolenniczka solnych peelingow i to jest jeden z nie wielu ktory kupuje juz ktoryś raz z kolei

Używam tego produktu od: 2lat
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

KOCHAM

Jak do tej pory nie ma znalazłam nic lepszego. Peeling ma małe drobinki przez co nie czuć intensywnego ścierania naskórka. Jego zapach jest obłędny - relaksuje i odświeża.

Bardzo lubię stosować go podczas pobytu w saunie. Skóra staje się po nim gładka ale nie sucha. Nie pozostawia również tłustej warsty za czym nie przepadam.

Rewelacyjny produkt

Ilość zużytych opakowań: 3 tubki

TAK, TAK i jeszcze raz TAK!

Jak dla mnie kolory bombowe (mam również cukrowy) - energia wręcz sama przychodzi na sam ich widok

Błękit solankowy serwuje nam miłorząb japoński oraz D-panthenol. Mamy również sól jonowo-bromową bogatą w składniki mineralne. Zapach jest lekko słodkawy. Na myśl przychodzi mi guma balonowa. Jednak i tutaj jest idealne wyczucie - zapach jest słodkawy ale idący w rześkość, a nie ból głowy;) Jego głównie zadanie to oczyszenie i ujędrnienie. I tak też jest!

Konsystencja jest idealna - "kisielowaty", dobrze się rozprowadzający. Drobinki małe ale przyzwoicie ostre. Pewnie znajdzie się mocniejszy zdzierak ale tej jest naprawdę ok.

Przez długi czas stosowałam na brzuch i przyznam się, że głównie tylko tam. Czasem uda
Nie oszukujmy się - gdyby kosmetyki miały zdziałać cuda to każdy wybierałby je zamiast ćwiczeń.
Nie zmienia to jednak faktu, że zdzieraki od Hean pomagają w poprawie stanu skóry (stosowałam po ciąży i stosuję nadal bo jeszcze sporo ich w tubce). Nie ma co liczyć na super ujędrnienie ale skóra staje się przyjemnie gładka, odświeżona, bardziej elastyczna oraz wygładzona. Poprawia również nastrój z powodu super pozytywnych kolorów.

Używam tego produktu od: ponad 2 m-ce

Dobry w cenie i działaniu.

Odkąd odkryłam peeling wracam do niego systematycznie.

Zalety:

- bardzo dobrze ściera, nie robi tego natarczywie a właściwie. Skóra po peelingu jest zdrowo zaczerwieniona (masaż, delikatne ujędrnienie) i gładka w dotyku.
- ma dużo ostrych drobinek (peeling jest solankowy, odkąd go spróbowałam - uwielbiam, solankowy jest dużo lepszy od cukrowego). Jednak dla mnie najlepszy on jest na nogi, okolice dekoltu omijam, gdyż tu byłby zbyt mocny, zbyt ścierający.
- ładnie pachnie (guma balonowa?)
- nie podrażnia, nie uczula
- jest wydajny i tani

Dobry

Jest to dobry peeling z drobinkami o odpowiedniej grubości. Nie jest zbyt ostry ani zbyt słaby. Dobrze oczyszcza i pozostawia uczucie gładkości. Co tu dużo mówić wart jest swojej ceny, można go kupić w drogerii Natura. Mi do gustu nie przypadł zapach i tylko to jest dla mnie minusem.

Jeden z lepszych

Przetestowałam wiele peelingów w swoim życiu ten klasyfikuje się w 1 piątce. Peeling zakupiłam w drogerii ceny nie pamiętam ale max \'15 złoty. Ogólnie peeling ma piękny niebieski kolor,słodki zapach który nie umiem określić..skład pół na pół nie zawiera parafiny. Produkt ładnie oczyszcza skórę pozostawia gładką w dotyku , ma dużo drobinek którę nie podrażniają,produkt łatwo wydobyć do końca ,dobrze się rozprowadza. Odemuje pół gwiazki za skład a 2 pół za dzaiłanie ujędrniające a raczej jego brak. Ogólnie dobry produkt w przystępnej cenie pewnie kiedyś do niego wrócę ale zostało tyle peelingów do przetestowania.

w porządku

Plusy:
1. Drobinki peelingu są odpowiedniej wielkości.
2. Dobrze peelinguje skórę, przy czym nie jest za mocny.
3. Odpowiednia cena.
4. Dobra dostępność.

Minusy:
1. Opakowanie- niebieski peeling niezbyt pasuje do zielonego opakowania.

Na początku zapach wydawał się dość dziwny, ale można się przyzwyczaić ;)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Dobry peeling

Peeling dosc gesty, z duza iloscia drobinek, ktore jednak nie sa zbyt grube. W rezultacie po zastosowaniu otrzymujemy przyjemnie gladka i delikatna skore. Ma bardzo ladny zapach, co tylko \'umila\' jego stosowanie.
Wydajnosc srednia. Do tej pory nie spotkalam sie z super wydajnym sklepowym peelingiem, jedynie domowy zdzieracz z kawa nigdy sie nie konczyl ;)

Ogolnie wart wyprobowania.

Używam tego produktu od: Uzywalam przez miesiac jakis czas temu
Ilość zużytych opakowań: 1 duze