Kolastyna, Balsam z poświatą przedłużający opaleniznę

Kolastyna, Balsam z poświatą przedłużający opaleniznę

Balsam pielęgnacyjny z poświatą przedłużający opaleniznę, do stosowania po kąpieli slonecznej lub po solarium. Zawiera drobinki złotego pigmentu, podkreśla kolor opalenizny i ją utrwala. Wzmacnia barierę lipidową oraz utrzymuje idealny stopień nawilżenia i natłuszczenia skóry przez wiele godzin. Wyciąg z łupinek orzecha włoskiego naturalnie wzmacnia opaleniznę.

Bez szału

Zgadzam się z poprzedniczką, iż balsam nie przedłuża opalenizny. U mnie pod tym względem też nie zadziałał. 2 tyg. po powrocie z wakacji moja skóra zaczęła się bardzo łuszczyc, ale ten balsam niestety na to nie pomógł. Smarowałam się nim wieczorem, p0 kąpieli i do konca dnia suchych skórek nie było widać, ale następnego dnia skóra znów była cała w białych łuskach. Do tego, jak dla mnie, trochę za bardzo się lepi, no ale ja wyjątkowo nie znoszę lepkiego filmu. Dla kogos innego, to może nie stanowić problemu.

Na plus oceniam ładny wygląd skóry tuż po posmarowaniu. Drobinki są bardzo małe, więc nie wygląda to tandetnie.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

słabiutko..

daję ** za łagodzenie ściągnięcia i pieczenia skóry po opalaniu i za złote drobinki, które wielbię, ale balsam nie spełnia swojego podstawowego zadania - przynajmniej nie u mnie - nie utrwala opalenizny, która zniknęła baaardzo szybko, mimo, że "wysmarowałam" cąłą tubkę...

Używam tego produktu od: 3 mc
Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

Bardzo go lubię - idealny na lato

Ten balsam jest teraz w nowym opakowaniu - niebiesko-białym, ale faktycznie nadal jest dość słabo dostępny. Ja kupiłam go w carrefourze, widziałam go też w almie. Generalnie pojawia się czasem w supermarketach, zwłaszcza w okolicach lata.
\\nKupiłam go przed wyjazdem na wakacje. Znakomicie sprawdził się jako balsam po opalaniu. Drobinki "złota" świetnie podkreśliły moją opaleniznę, choć spotkałam się z opiniami, że jest to "tandetne". Nie wiem, nie dla mnie. Zwłaszcza, że balsamy tego typu "rozświetlające" są ciężko dostępne i strasznie drogie.
\\nRatuje mnie też czasami, gdy moja skóra jest blada, a ja zakładam krótkie spodnie lub spódnicę - nogi wyglądają o wiele lepiej.
\\npodsumowując:
\\n
\\n+dobra cena
\\n+fajna konsystencja
\\n+piękny zapach
\\n+nawilża
\\n+fajny patent z tymi drobinkami
\\n-nie brudzi ubrania!
\\n
\\nodejmuję pół gwiazdki za dostępność:)

Serum na zmarszczki

Kosmetyk godny polecania.Na pewno nie raz jeszcze go kupię

Balsam obecnie jest w nowym opakowaniu.Niestety,ale jest ciężko dostępny-za to właśnie odejmuje 1/2 gwiazdki.Co do zastosowania to 5/5 jest cudny.Nie klei się,nie brudzi ubrań.Zapach jest powalający-bez dwóch zdań.Jak wiele osób zauważyło przypomina wakacje.Nie zauważyłam,aby przedłużał opaleniznę,ale nie to było powodem zakupu.Balsam połyskuje inaczej w świetle dziennym,a intensywniej w sztucznym,więc uwaga żeby nie przedobrzyć.Jak dla mnie idealny balsam pod względem pielęgnacji-nawilża,wygładza skórę i choć nie ma na produkcie informacji o działaniu antyalergicznym-uważam że jest bardzo delikatny,bo prawie wszystkie balsamy powodowały na mojej skórze(szczególnie dekoldzie) zaczerwienienie,a ten nie.Więc jako kosmetyk sprawdził się idealnie,nie widzę żadnych wad.Poza dostępnością :(

Używam tego produktu od: 2 tyg.
Ilość zużytych opakowań: 1-150

HIT!

Kupiłam go na przecenie za bodajże 8 złotych ;p Jego najogromniejszym wg mnie plusem jest zapach. Pachnie po prostu wakacjami i co najlepsze, ten zapach długo utrzymuje się na skórze. Rzeczywiście daje lekką, złotą poświatę.
Jest to najlepszy balsam po opalaniu jakiego używałam, nie wiem jednak czy dobrze sprawdziłby się jako kosmetyk kojący na mocno spieczoną skórę, gdyż na takiej go nie testowałam.
Wydajny ;D Ładne, estetyczne opakowanie, powiedziałabym nawet "apteczne" (mam go w tej nowej, biało-niebieskiej tubce). Polecam!

Wykorzystała: kilka próbek

Jest wspaniały, uwielbiam go.

Kocham ten balsam! Pachnie wakacjami, podtrzymuje opaleniznę i pięknie się mieni.

Zalety:
-Wydajny - przed 4 lata a, oczywiście nie przy codziennym stosowaniu - używam go raczej na wieczorne wyjścia, czasami tylko na dzień,
-pięknie pachnie - jak wakacje,
-podtrzymuje opaleniznę,
-nawilża,
-przepięknie się błyszczy - drobinki są trwałe, ale jak dla mnie za bardzo pstrokaty jak na co dzień.

Wady:
-bardzo ciężko go dostac, nie widac go w sklepach, w internecie też ciężko znalesc.

Lubię.

Zachęcona opiniami na wizażu,gdy tylko zobaczyłam go w Naturze od razu kupiłam.
Zapłaciłam za niego 14zł.
No więc tak..
Ja stosuję go głównie na nogi,czasem na dekolt a najrzadziej na ręce i ramiona.
Efekt jest bardzo subtelny,ale nie nachalny.
W rezultacie otrzymujemy piękne podkreślenie opalenizny .
Jednakże przy tej pojemności(150ml) myślę że wydajność bd słaba,ale zobaczymy.
Mam go od 2-3 miesięcy,ale wiadomo nie używam codziennie.
Smaruję nim skórę po założeniu ubrania i omijam miejsce styku z odzieżą, w ten sposób na razie nie przekonałam się(na szczęście)czy brudzi ubrania.
Bardzo podoba mi się zapach,taki nijaki,ale przyjemny.
Gwiazdkę odejmuję natomiast za to że,nie do końca jestem przekonana do formy drobinek,rozsmarowują się niby dobrze,ale nie równomiernie.
W dodatku włażą w wszelkie zagłębienia, a dokładniej nawet w najmniejsze "rowki" w skórze,najbardziej widać to na kolanach,czy zgięciu w łokciach.
No i niestety rzekome drobinki brudzą dłonie gdy nawet tylko dotkniemy skóry opuszkami palców.
Nie wiem czy kupię ponownie,bo mimo że końcowy efekt jest ok to jednak sama forma balsamu i jego lejąca konsystencja nie zachwycił mnie jakoś szczególnie.

Używam tego produktu od: 2 msc

efekt jak z reklamy ;)

Zalety :

-super się prezentuje na ramionach i dekolcie
-wspaniały do podkreślania opalenizny
-zapach cudowny
-estetyczna wygodna tubka
-bardzo ładnie błyszczy na skórze
-drobinki złota ładnie się mienią w słońcu :)
-świetnie się rozprowadza
-nawilża i wygładza skórę,pielęgnując ją tym samym

Wad nie ma na szczęście :)
Godny polecenia za taką cenę :)

Używam tego produktu od: wakacje
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Boski! :)

Kupiłam ten produkt po tym jak zauważyłam pozytywne recenzje na wizażu :) Ale przejdźmy do szczegółów:

Plusy:
+ drobinki fajnie rozświetlają skórę
+ zapach (mi akurat się podoba xD)
+ rzeczywiście przedłuża opaleniznę
+ fajna konsystencja

Minusy
- jak dla mnie to jest trochę mało wydajny :(

Używam tego produktu od: około miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Niecałe jedno

ideał

Balsam jest co prawda w trochę innym opakowaniu, ale to nie ma znaczenia. Jest świetny, pięknie podkresla opaleniznę, przedłuża ją, fajnie nawilża, zapach zawsze przywołuje u mnie wakacyjne wspomnienia, no i te fantastyczne drobinki. Bardzo wydajny. Polecam.

Po prostu cudowny!

Kosmetyk wszechczasów! Uwielbiam to jakie rozświetlenie nadaje mojej skorze. W ciągu lata, w morskich kurortach, w domu, na basenie czuję się o wiele lepiej mając go na skórze. Promienieję z każdej strony co jest jego niewątpliwym plusem. W związku z tym ze stosuję go od kilku lat zapach przywołuje u mnie wakacyjne wspomnienia.
+nawilża
+ROZŚWIETLA
+nadaje przyjemny zapach skórze
+przedłuża opaleniznę
+przykuwa wzrok przechodniow ;]

Ilość zużytych opakowań: duzo

Cudo :)

Zakochałam sie w zapachu tego balsamu oraz w tej pieknej zlocistej poswiacie.
Smarujac sie nim ma sie wrazenie jakby smarowalo sie czyms aksamitnym,delikatnym,a zapach jest dopelnieniem tego zniewalajacego efektu.
Balsam odkrylam chyba z 4 lata temu,jak chodzilam na solarium i chcialam aby wzmocnil i podkreslil moja opalenizne - i tak tez czynil i czyni do dzis :) a takze pielegnuje skore i piesci zmysly :)
Uwielbiam ten balsam :) Jest naprawde godny polecenia :rolleyes:

Używam tego produktu od: ok.4 lat