Algi Morskie, Odżywka nawilżająco-energizująca

Algi Morskie, Odżywka nawilżająco-energizująca

Odżywka Algi morskie to pielęgnacja i relaks dla włosów. Zawiera algi - bogate w mikroelementy i minerały, odżywczy jedwab morski oraz prowitaminę B5. Połączenie tych substancji zapewnia włosom wyjątkowe działanie nawilżające i energizujące. Odżywka nadaje włosom świeży, orzeźwiający zapach morskiej bryzy. Szybki efekt działania odżywki to łatwe układanie i rozczesywanie włosów, które są prawidłowo nawilżone i pełne energii, znacznie bardziej błyszczące, miękkie i puszyste. Dzięki odżywce, którą należy spłukać po kilku minutach, włosy nie elektryzują się, są mniej łamliwe, a końcówki mniej się rozdwajają.

Cena: ok. 6zł / 200ml

gdzie można dostać tę boską odżywkę?!!

Podpisuję się pod poprzednimi recenzjami.
To jest jakaś ironia losu w tej Polsce...
ZAWSZE gdy jakiś kosmetyk jest naprawdę dobry i w normalnej cenie, to z czasem się go wycofuje.
Gdzie tu logika?!
Do rzeczy: odżywka była kilka dobrych lat temu moim zdecydowanym nr 1 jeśli idzie o użycie czegokolwiek po szamponie.
Do tej pory pamiętam jej zapach, lekkość i to, że włosy się po niej błyskawicznie i bezproblemowo rozczesywały. No bajka.
Jak któraś wie coś na jej temat, dajcie znać

Używam tego produktu od: nie używam
Ilość zużytych opakowań: trzy

Była świetna

PIszę w czasie przeszłym ponieważ nie mogę jej nigdzie kupić:/ A była świetna, bo doskonale dbałą o włosy, nie powodowałą uczulenia, ułatwiała rozczesywanie, łądnie pachniała, odżywiała włosy i nie obciążała ich:))

Nic nie robi, po jakimś czasie wręcz szkodzi.

Nie lubię firmy Joanna i za nic w świecie nie mogę zrozumieć zachwytów nad jakimikolwiek ich produktami. A co do ich produktów do włosów - nie wiem jak bardzo mocne, grube i odporne trzeba mieć włosy żeby mogły one bez szkód znieść stosowanie szamponów i odżywek tej firmy :/

W myśl zasady "wspieraj polski rynek kosmetyczny" nacięłam się na kilka szamponów i odżywek Joanny i na tym skończą się już moje przygody. Tym bublom mówię stanowcze NIE.

Jednym z przykładów jest ta odżywka, która od samego początku nie robi nic, a później na domiar złego zaczyna szkodzić. Włosy po niej były splątane, obciążone (mimo że rzadka), wywijały się na wszystkie strony, wcale nie były gładsze czy nawilżone. Po regularnym stosowaniu były w stanie opłakanym: rozdwojone, matowe, niezdyscyplinowane, błagające o podcięcie. Chyba nie muszę nic więcej dodawać :/

Na plus niska cena i świeży zapach, no ale co z tego?

Tej odżywki już dawno nie ma w sprzedaży. Teraz pojawiło się z tej firmy sporo nowych w zamian, ale na nich również zdążyłam się już sparzyć.

Niby każda z nas ma inne włosy, ale ja wolę milczeć niż choćby słowem zasugerować komuś zakup takiego produktu. Sumienie mi nie pozwala.

Używam tego produktu od: kiedyś przez miesiąc
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Cellulit jak stosować kosmetyki

Największą wadą tej odżywki jest bardzo rzadka konsystencja a co za tym idzie - niska wydajność. Za pierwszym razem przez przypadek wycisnęłam sobie na rękę chyba 1/4 opakowania. Myję włosy codziennie i starczyła mi na nieco ponad tydzień.
Bardzo podoba mi się jej zapach, jest on delikatnie wyczuwalny jeszcze po wyschnięciu włosów. Włosy łatwo się rozczesuje, są bardziej miękkie. Poza tym, nic nie robi z włosami. Nie obciąża ich.
Nie kupię, ponieważ mam już swojego faworyta.

Używam tego produktu od:tydzień

Fajna

To już kolejna odżywka Joanna jaką kupiłam.I kolejny dobry zakup.Używam jej na zmiane z innymi odżywkami więc czy rzeczywiście spełnia wszystki punkty i których mówi producent-nie wiem.Wiem natomiast że:
- ładnie pachnie(odżywka jak i same włoski)
- włoski dobrze się rozczesują
- łatwo się ja spłukuje
- choć jest nawilżająca nie obciąża włosów,a to duży sukces

Tyle mi wystarczy,ale więcej niż 3 gwiazdki nie dam.

Używam tego produktu od:

BaRdZo DoBrA

Każdy kto ma włosy kręcone, wie jaki z nimi problem. Bez odżywki, więc ani rusz.. Mając duży wybór trudno coś wybrać.. Mną kierowała cena, a właściwie dziura w budżecie, która nie pozwoliła kupić mi odżywki z wysokiej półki. A tu proszę, taka niespodzianka! Po kikakrotnym użyciu włosy są miękkie, nawilżone, przez to zaczęły pięknie się układać. Nie ma mowy o problemach z rozczesywaniem, łamliwych końcówkach i okropnym macie na głowie. Włosy błyszczą się, sa pełne energii. Mimo, iż odżywka jest dosć żadka, nie potrzeba jej dużo (jest bardzo wydajna), łatwo się nakłada i spłukuje. Naprawdę warta wyższej ceny, niż tych śmiesznych 4zł.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1/2

niezła

Daję takie naciągane 4. Odzywka jest dobra - włosy się po niej świetnie rozczesują, są miękkie, odzywka jest bardzo tania i wydajna. Zapach nie najgorszy, ale mialam o wiele lepsze odżywki.

Dobra :)

cena: 5 zł :D a jakość bardzo wysoka :p: wlosy sa po niej mieciutkie, latwiej sie rozczesują i w ogole leciutko nazwilża a do tego lepiej sie układają po niej :) szkoda tylko ze zapach tej odzywki zabija sliczniusi zapaszek szmponu Gliss Kur... :(

bardzo dobra i tania

Moje wloski niesteyty wile ostanio przeszly i cigle szukam idealu ;D narazie ta odzywka spelnia te role.Mam rozjasnione wlosy przy naturalnym kolorze sie krecily teraz ni w zab .Ale przy uzywaniu jej cos drgnelo .
Polecam :D

super,morska bryza

ładny zapach długo pozostaje na włosach.dobrze się nakłada.bardzo dobrze nawilża włosy,stają się puszyste i miękkie.minusem jest mała wydajność.

Oceaniczny fenomen

Dobrze odżywia moje przetłuszczające sie włosy i sprawia, że są puszyste, mięciutkie, błyszczące i ładnie się rozczesują. Nie jest raczej do "odnowy" włosów zniszczonych, bardziej do "utrzymania" i poprawienia kondycji zdrowych włosów. Ma śliczny, morski zapach. Jest naprawde bardzo tania, przez co stanowi rzadki fenomen - niedroga i naprawdę skuteczna.

bez rewelacji

Przyjemnie pachnie i wlosy dobrze sie rozczesuja. Rzadka konsystencja pozwala dokladnie rozprowadzic na wlosach i koncowka nie zostaje w opakowaniu. Bez rewelacji, ale jest niesamowicie tania i stanowi dobry substytut drozszych produktow w okresie niedoborow finansowych ;-)Ilość zużytych opakowań: 1