Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Adamed Consumer Healthcare S.A, Oeparol Balance, Krem kondycjonująco - nawilżający do twarzy

Cena już od 13,95 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Nawilżanie cery jest bardzo ważnym czynnikiem odświeżającym i pielęgnacyjnym. Stosowanie preparatów nawilżających przywraca skórze elastyczność, odpręża, zapewnia świeży i zdrowy wygląd.
Działanie kremu kondycjonująco - nawilżającego do twarzy Oeparol Balance wpływa na utrzymanie prawidłowej gospodarki wodnej skóry, wygładza i uelastycznia, czyni skórę bardziej delikatną, świeżą i jędrną.
Przeznaczenie: krem wiesiołkowy nawilżający Oeparol Balance jest kremem uniwersalnym, nadaje się zarówno do cery suchej, jak i tłustej, do jej codziennej, systematycznej pielęgnacji.

Extra

W te mrozy sprawdził się idealnie! Moja delikatna i wrażliwa skóra potrzebuje dobrej ochrony, a ten krem jest dla mnie super. Nie mam po nim podrażnień, bardzo dobrze wpływa na odbudowę odpowiedniej bariery naskórka i nawilża skórę. Dla mnie jest mega, polecam na każdą porę roku!!!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1403131].usefull || 0 }}% pomocna.

Krem meganawilżający

Mam jeszcze mloda skórę ale ten krem podkradam mamie i jest najlepszy jakiego uzywalam :)D to chyba przez ten wiesiołek. nie wiem, ale jest mega! Na pewno powiem mamie, żeby kupiła kolejne opakowanie, a najlepiej od razu dwa ;) jesli mialabym sie do czegoś przyczepić to właśnie do opakowania, jakoś nie leży mi kształt kulki, ale da się przyzwyczaić :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1317196].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry krem!

Potrzebowałam nawilżenia i to na już. A zawsze miałam z tym problemy na twarzy. Miałam już dośc drogeryjnych kremow więc za namową przyjaciółki udała się do apteki. Po rozmowie z Panią w aptece zdecydowałam się na Oeparol Balance. Zakochałam się od razu w opakowaniu :) Nie jest standarowe. Skłąd jest super, formuła również. Nie jest mega tłusty, ma lekki film ale głownie nakładam go na noc więc mi to nie przeszkadza. Wchłania się szybko. Skóra po nim jest miekka, nawilżona, elastyczna i wygląda o niebo lepiej :) Jest po prostu odżywiona. Cena? Idealna. Nie obciąża kieszeni jest dostępna dla każdego, dla mnie ten krem ma same plusy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1316951].usefull || 0 }}% pomocna.

Zrób sama kosmetyk - tonik na trądzik

Całkiem, całkiem :)

Jestem z niego całkiem zadowolona, nie podrażnił i tak zapchanej już skóry - czego najbardziej się bałam. Często mam problem z zatkanymi porami i ropnym stanem skóry. Na szczęście tutaj takiego problemu nie było, uff :) Ładne opakowanie, stanu skóry nie pogorszył i nie kosztował dużo, więc całkiem ok :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1283276].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry tani krem

Krem kupiłam w aptece. Cena bardzo dobra w porównaniu do jakości. Dobrze nawilża moja skóre, w porównaniu do kremów drogeryjnych.Produkt pozostawia lekki film , ale kompletnie mi to nie przeszkadza. Uważam nawet ze to jego zaleta. Plusy ogólne :
+cena
+wydajnosc
+długotrwałe nawilżenie
Minusy :
- troszkę tłusty , ale na tą porę roku w sam raz

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[971384].usefull || 0 }}% pomocna.

wart wypróbowania

Początkowo byłam nim tak zachwycona, że chciałam biec do apteki i kupić kolejny, a najlepiej całą serię. Wydawało mi się , że znalazłam ideał.
Niestety z czasem zaczęłam zauważać minusy.

Zalety:
Niska cena
Wydajność
Fajny skład
Polska firma
Krem dobrze nawilża i odżywia skórę.
Nie piecze, nie powoduje ściągnięcia skóry, nawet łagodzi podrażnienia.
Jest gęsty, ale nie mazisty, konsystencja półtłusta.
Nie roluje się, nie przetłuszcza skóry – nie zauważyłam zwiększonej ilości wyprysków.
Ciekawe opakowanie, ładnie wygląda w łazience (za to wybaczę mu brak pompki).

Wady :
Jest dość tłusty, zostawia na skórze lekki film i delikatnie się lepi, dlattgo nie polecam na dzień.
Mimo , że wydawało mi się, że nawilża, to rano nie budziłam się z wypoczętą, promienną buzią. Tak, jakby moja skóra go wypijała wieczorem, a rano znów prosiła o dawkę nawilżenia. Nie wiem czy nawilża czy tylko natłuszcza.
Działania przeciwzmarszczkowego nie ma.
Gdyby miał filtry, można by go stosować na dzień , ale nie ma.
U mnie nie sprawdza się na dzień pod makijaż – twarz świeci się po nim jak bombka.
Nie poradził sobie z suchymi plackami na policzkach. Lepszą cerę miałam po drogeryjnym L’oreal Nutri Gold (choć skład ma gorszy) czy aptecznym Iwostinie.
Stosowałam go na zmianę z mocnym Avene i może to on nie pozwolił Oeparolowi rozwinąć skrzydeł (i spowodował suche placki na mojej twarzy).
Dam mu jeszcze szansę, bo jest to dobry krem.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[894472].usefull || 0 }}% pomocna.

Spełnia wszystko, co obiecuje producent

Krem pomógł mi sobie poradzić z suchością skóry. Po kilku nieudanych zabiegach kosmetycznych moja cera stała się szorstka, ściągnięta i łuszczyła się. Oeparol zdecydowanie mi pomógł.
Krem jest bardzo treściwy, przez co szybko dawał ulgę. Miałam wrażenie, że skóra jest bardziej napięta, gładka i dobrze nawilżona.
Zostawia na twarzy lekko tłusty film, jednak nałożony w odpowiedniej ilości, nie kłóci się z makijażem.
Daję wrażenie wypoczętej, zdrowej cery.
Uważam, że lepiej sprawdza się zimą, niż latem. Idealnie radzi sobie, ze skórą zmęczoną wiatrem, czy mrozem, chroni przed czynnikami zewnętrznymi. Latem, szczególnie kiedy panują wysokie temperatury jest trochę za ciężki.
Polecam szczególnie do cery suchej.

+ cena ( 9zł !)
+ oryginalne opakowanie
+/- zapach dla mnie ani ładny, ani brzydki
+/- zostawia film
+ nie uczula
+ łagodzi podrażnienia i świąt
+ radzi sobie z uczuciem ściągnięcia skóry
+ nadaje się pod makijaż
+ skutecznie nawilża, uelastycznia skórę
- parafina w składzie, może zapychać
+ zawiera olej słonecznikowy, ekstrakt z nagietka i olej z wisiołka, który szczególnie cenię
+ długo działa na skórze
+ wydajny

Jest to jeden z kosmetyków, którego nie może zabraknąć na mojej toaletce :)

Używam tego produktu od: ponad 2 lat
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[885198].usefull || 0 }}% pomocna.

Mieszane uczucia

Krem kupiłam jakoś pod koniec grudnia, gdy nie mogłam sobie poradzić z suchością twarzy, która dodatkowo mnie piekła.
Krem poradził sobie z podrażnieniami i przyniósł ulgę, ale... nie spełnił wszystkich moich oczekiwań.
Że ma ciężką konsystencję, to bym mogła przeżyć za odpowiednie nawilżenie. Jest teraz zima, więc dodatkowa ochrona na wrażliwe policzki jak najbardziej OK (w tych nielicznych dniach, gdy wiatr smagał twarz, krem sobie poradził z ochroną wrażliwej skóry). Niestety ochrona przed czynnikami zewnętrznymi i delikatne ukojenie to chyba wszystko, co zaoferował mi Oeparol. Skóra pozostała niedostatecznie nawilżona, a w dodatku gęsta konsystencja pozostawia film na twarzy i bez makijażu ani rusz, bo się świecę okropnie. Ponadto chyba to on jest winowajcą pogorszenia się stanu mojej brody - od prawie roku była ona w stanie idealnym, a ostatnimi czasy pojawiło się na niej trochę zaskórników, a nawet gulka, gdzie jedyną zmianą w sposobie pielęgnacji skóry był właśnie krem Oeparol (wykluczam działanie hormonów, bo ciągle biorę te same tabletki antykoncepcyjne, a także wpływu jedzenia na cerę, bo nawyki żywieniowe mam wciąż te same). Nie wiem, może to wina opakowania i tego, że bakterie się z paluchów do produktu przedostają... Krem jest za to bardzo wydajny, bo zużyłam może nawet mniej niż połowę.

Podsumowując:
+ chroni przed mrozem, wiatrem
+ przynosi ukojenie, uspokaja podrażnioną skórę
+ dobra cena

- nie nawilża jak powinien
- zostawia tłusty film
- prawdopodobnie mnie zapycha (choć nie mam do tego skłonności)

Ładnie wygląda na półce, ale opakowanie jest niehigieniczne jednak.

Ilość zużytych opakowań: Około 1/2

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[874071].usefull || 0 }}% pomocna.

Super

Na ten krem skusiłam się czytając pozytywne opinie. I nie zawiodłam się :) Powiem więcej- krem mnie zaskoczył ;)

Przede wszystkim dobrze nawilża skórę. Moja twarz jest po nim w świetnej kondycji- gładka, promienna, jędrna.

Zaskoczeniem było dla mnie to, że drobne zmarszczki które już zaczęły mi się tworzyć zostały przez ten krem spłycone- prawie niewidoczne.

Jedyna wada tego produktu to to, że wolno sie wchłania..
Ale i tak polecam :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[854017].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry ale szukam czegoś lepszego

Mam mieszane uczucia co do tego kremu. U mnie sprawdza się na noc. Skóra rano jest jakby bardziej promienniejsza i rozjaśniona. Na dzień nakładam go ale tylko wtedy gdy zostaje w domu i nigdzie się już nie wybieram. Zniechęca mnie do kremu to, że bardzo długo się wchłania. Twarz się po nim świeci. Delikatnie nawilża i ściąga. Nie zapycha. Jest OK (podoba mi się to, że gdy już się wchłonie mam wrażenie świeżej cery) ale nadal szukam swojego KWC.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[837556].usefull || 0 }}% pomocna.