Oeparol, Balance, Krem kondycjonująco - nawilżający do twarzy

Oeparol, Balance, Krem kondycjonująco - nawilżający do twarzy

Cena PLN 20.00

Nawilżanie cery jest bardzo ważnym czynnikiem odświeżającym i pielęgnacyjnym. Stosowanie preparatów nawilżających przywraca skórze elastyczność, odpręża, zapewnia świeży i zdrowy wygląd.
Działanie kremu kondycjonująco - nawilżającego do twarzy Oeparol Balance wpływa na utrzymanie prawidłowej gospodarki wodnej skóry, wygładza i uelastycznia, czyni skórę bardziej delikatną, świeżą i jędrną.
Przeznaczenie: krem wiesiołkowy nawilżający Oeparol Balance jest kremem uniwersalnym, nadaje się zarówno do cery suchej, jak i tłustej, do jej codziennej, systematycznej pielęgnacji.

sucha, tłusta
w słoiczku
uniwersalne
nawilżające

bardzo dobry

Krem sprawdza się u mnie świetnie (sucha cera), skóra jest po nim mocno nawilżona, bardziej promienista. Dość szybko się wchłania, makijaż trzyma się dobrze, cera nie błyszczy się, zniknął problem suchych skórek w okolicach nosa. Ma bardzo delikatny, naturalny zapach i wygodne opakowanie.

Używam tego produktu od: pięciu miesięcy
Ilość zużytych opakowań: cztery całe opakowania

Rewelacja

Kremik super mam problemy z bardzo suchą skórą a tan krem zdziałał cuda bo już nie łuszcze się jak wąż i moge się spokojnie pomalować.
Ma same zalety
-jest tani jak na krem z apteki
-wydajny
-fajne opakowanie wygląda jak kulka
-dosyć zwarta konsystencja
-przyjemny delikatny zapach
-długo pozostaje na twarzy (może niektórym przeszkadzać bo po użyciu długo się wchłania i zostaje świecąca skóra ale mi to nie przeszkada)
-spokojnie można go używać pod makijaż

REWELACJA!!

Kremik kupilam zachecona pozytywnymi opiniami na wizazu i nie zaluje ani grosza z wydanych 15zl:)za ta kwote kupilam krem w zestawie z pomadką.

Nie wiem jak to jest mozliwe,ale moja cera poprawila sie wrecz niesamowicie! mialam klopoty z roznymi wypryskami, przesuszeniem, rozszerzonymi porami, kupowalam kremy z gornej polki Clinique, Biotherm, przelam tez na La Roche i Vichy... i po zadnym z tych drozszych nie mialam tak ladnej buzi jak po poczciwym Oeparolku!!

Uzywam kremu od miesiaca na oczyszczona twarz tylko NA NOC (bo nie nadaje sie moim zdaniem pod make-up), jestem bardzo zadowolona, kolezanki pytaja mnie co zrobilam, ze tak ladnie poprawila mi sie cera, a ja jestem pewna na 100%,ze to zasluga tego niepozornego kremu!

PLUSY: WSZYSTKO
MINUSY: ZERO

Bardzo zacny

Mam cerę suchą. Bardzo. Ale to bardzo.
Po zimie potrzebowała więcej niż dotychczasowa opieka. Kupiłam więc ten krem.
Bardzo dobrze nawilża, skóra jest mięciutka. Taka po prostu odżywiona.
Uwielbiam opakowanie tego kremu ;)
Ale... wyskakuje mi od niego milion zaskórników :( I absolutnie u mnie nie nadaje się pod podkład.
Ale i tak go lubię, nakładam na noc co jakiś czas nakładając Sudocrem w celu pozbycia się zaskórników i nie narzekam

dobry!

o kremie dowiedzialam sie z pewnego kosmetycznego bloga, przeczytalam opinie na wizazu i mimo faktu, ze mam juz swoj ulubiony, dosc tlusty krem nawilzajacy (nagietkowy z ziaji), postanowilam go kupic :D i nie zaluje. dostalam go w mojej ulubionej aptece, zaplacilam 15.90, czyli nieduzo. opakowanie kremu bardzo fajne- taka kulka. konsystencja tresciwa, bogata. zapach jak dla mnie bardzo przyjemny (nie lubie kosmetykow zapachowych, ten krem to wyjatek). mimo tego, ze suchych skorek sie juz dawno pozbylam, na noc nadal wole uzywac kremow nawilzajacych. na noc krem jest idealny, na dzien niekoniecznie, dosc dlugo sie wchlania i skora sie blyszczy. ja uzywam go na noc, po uzyciu szmatki muslinowej i wtedy krem o wiele lepiej sie wchlania. dzialanie idealne, zero suchej skory. skora jest miekka i nawilzona, nic mi wiecej do szczescia nie potrzeba. na plus rowniez dobry sklad i fakt, ke krem nie zapycha :) jestem z niego bardzo zadowolona.Używam tego produktu od: kilku dniIlość zużytych opakowań: w trakcie 1 50ml

edit:
odejmuje dwie gwiazdki, gdyż po kilkudniowym używaniu kremu wyskoczyło mi pełno krostek. nadal jednak uważam, że jego nawilżanie jest dobre. z bólem serca krem oddałam mamie, myślę, że będzie z niego zadowolona.

Żegnajcie suche placki

Krem przyzwoicie nawilża. W pełni doceniłam jego działanie dopiero jak mi się skończył i na twarz powróciły przesuszone szorstkie miejsca i łuszczące się pod paznokciem białe skórki wokół skrzydełek nosa.

Ma dość bogatą, lekko tłustawą konsystencję, więc dla osób, które tak jak ja nie używają pudru, na dzień raczej się nie nadaje, bo twarz się lekko świeci. No i nie ma filtrów.

Zapach jest sprawą indywidualną. Jedni z tego co tu czytam są nim oczarowani, inni (tak jak ja) są lekko zniesmaczeni po otwarciu słoiczka. Oprócz zapachu \\\'zamierzonego\\\', krem ma jeszcze lekki \\\'dodatkowy smrodek\\\', który mnie osobiście przypomina zepsuty, zjełczały kosmetyk. Być może wiesiołek tak \\\'pachnie\\\', bo w pomadkach jest to samo. Dobra wiadomość: po jakimś czasie ta nieprzyjemna nuta zapachowa w dużym stopniu wietrzeje i zostaje już tylko ta przyjemniejsza woń (albo nos się przyzwyczaja, co na jedno wychodzi).

Podsumowując: bardzo dobry tani kosmetyk.

DOBRY, DOBRY i... pachnie jak egipski recznik ;-)

witam,
zacznę od zapachu - wspaniały "mięciutki" zapach olejku do opalani, który moja mama używała w latach 80-tych, a współcześnie, zapach od razu skojarzył mi się ze słabo dopranym ręcznikiem z egipskiego kurortu - pomijając względny higieniczne - to był bardzo przyjemny zapach kojarzący sie z latem, ciepłem i ... Mamą :-)
a teraz działanie:
nie była co do niego przekonana bo ma dość tłustą konsystencję, ale całkiem dobrze rozprowadza się na mojej mieszanej cerze, jest bardzo wydajny i rzeczywiście działa: skóra jest EWIDENTNIE wygładzona, elastyczniejsza, rozjaśniona, suchsze partie nawilżone a tłuste wcale nie przetłuszczone;
mała "wada": jest bardzo treściwy wiec długo się wchłania, więc używam tylko na noc (i muszę odczekać, aż wsiąknie) - pod makijaż się nie nadaje
generalnie: bardzo dobry, niedrogi, pięknie pachnie - będę używać

Używam tego produktu od: około 3 tygodni

Bardzo fajny kremik

Efektów kremu nie było widać od razu, więc pomyślałam, że trochę się zawiodłam na nim, ale teraz dopiero, po połączeniu z peelingiem(Soraya) moja cera jest w o wiele lepszym stanie;) jest gładziutka, nie jestem taka blada jak zawsze, widać od razu że jest po prostu nawilżona;) i nawet makijaż trzyma się lepiej niż przedtem;p pudełeczko bardzo fajne, krem wydajny, jak najbardziej polecam

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedno, nie skończone

O rany, rewelacja!

Jak w tytule - nic mnie dawno tak pozytywnie nie zaskoczylo jak ten krem!
Potrzebowałam czegoś do nawilżenia przesuszonych partii na policzkach. Pani w aptece zaproponowala to taniutkie (u mnie 11,50 zł) cudo, choć byłam gotowa na duży wydatek, bo potrzebowalam czegoś naprawdę dobrego.
Do tego obawialam sie, ze taki krem mnie zapcha - a mam do tego skłonność i zwykle kupuję lekkie kremy lub kremy-żele.
NIC Z TYCH RZECZY! Ten krem jes magiczny! Pokusilabym się nawet o stwierdzenie, że wycisza ewentualne niespodzianki na twarzy! Coś niesamowitego, bo poza tym świetnie odżywia skórę. Polecilam go już kilku osobom i wszystkie (jak do tej pory) są zadowolone.
Sobie ostatnio rowniez dokupilam opakowanie na zapas (udało mi sie trafic na zestaw promocyjny krem plus pomadka ochronna w cenie 11,50 zł).
I do tego to slodkie opakowanie w ksztalcie kulki! No uwielbiam po prostu :)
Gorąco polecam - moje odkrycie roku :)))))

Używam tego produktu od: 2 m-ce
Ilość zużytych opakowań: koncze pierwsze, drugie czeka :)

super, uwielbiam :)

Po zadowoleniu z pomadki, postanowiłam wypróbować ten kremik. Jest świetny, idelnie sprawdza się przy mojej mieszanej cerze, wrażliwej miejscami. Wygładza skórę, nawilża, szybko się wchłania, uważam go z powodzeniem pod podkład. Do tego pięknie pachnie, nie zapycha porów. Jest idealny, aha i cena całkiem przyzwoita- 14 złotych. Polecam z czystym sumieniem!

Ilość zużytych opakowań: pół

Mój ulubieniec !!!

Krem zakupiłam pod wpływem recenzji na wizażu. I jest to produkt dla mnie niezastąpiony. Wygładza, dokarmia skórę w sposób znaczący, nie zapycha, nawilża, wchłania się do matu. Mam wrażenie,że składniki kremu docierają w głębsze rejony skóry, cały dzień odczuwa się nawilżenie .Opakowanie dość oryginalne w kształcie kuli dodaje wdzięku produktowi. Zapach nienachalny , miły ,przyjemy dla zmysłów jest dodatkowym atutem. No cóż trzeba przyznać ,że krem spełnia zapewnienia producenta i staje się mym ulubieńcem.

świetny

Poleciła mi go Pani w aptece na wysuszoną po zabiegach z kwasami skórę.
\\nMam cerę mieszaną i bałam się że ten krem wywoła kolejną lawinę wyprysków na brodzie, ale ..okazało się, że jeszcze je zmniejszył i rozjaśnił pozostałe po pryszczach plamki:) Nie zapycha porów, skóra po nim jest tak aksamitna..i ten zapach.
\\nKrem ma same plusy, minusem może być tylko trudna dostępność.
\\nSkuszona efektami, prostym składem i ceną z pewnością spróbuję innych kosmetyków tej firmy.