Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Full Repair, Conditioner (Naprawcza odżywka do zniszczonych włosów)

Full Repair, Conditioner (Naprawcza odżywka do zniszczonych włosów)

Odżywka zapewniająca kompleksową odnowę i naprawę włosów. Zawiera ekstrakt z cennej amazońskiej rośliny bogatej w kwasy omega 3 i białko. Zapewnia zniszczonym włosom blask i zdrowy wygląd.

Struktura
bogate
regenerujące, wzmacniające
w tubie
100 – 250ml

bardzo dobra

Odżywkę zakupiłam na promocji w Drogerii Superpharm za ok 17 zł. Mam włosy rozjaśniane i przesuszone dlatego często testuje różne odżywki. Odżywka full repair u mnie sprawdziła się dobrze - włosy są miękkie, nawilżone, nie plącza się, a jednocześnie odżywka nie przeciąża ich i nie przetłuszcza. Z minusów wskażę na małą wydajność produktu i cenę regularną (około 34 zł), która jest dość wygórowana.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1247478].usefull || 0 }}% pomocna.

Liczyłam na coś lepszego...

Kupiłam zaczarowana pozytywnymi opiniami, ale trochę się rozczarowałam.

Konsystencja mila, fajnie pachnie ale to chyba tyle z plusów.
Włosy były odciążone i jakieś dziwnie pozlepiane.

Może nie współgra z cienkimi włosami....

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1240983].usefull || 0 }}% pomocna.

Fenomenalna !

Jestem zachwycona tą odżywką i efektem jaki pozostawia na moich włosach. Mianowicie jeszcze żadna maska nie pozostawiła moich włosów takich mięsistych i sprężystych. Efekt właściwie nie do opisania :p: tak na prawdę jedynym minusem jest cena ale za ten efekt tak na prawdę warto zapłacić troszkę więcej. Odżywka świetna przed np. randką :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1182723].usefull || 0 }}% pomocna.
John Frieda

rewelacyjna!

idealna odżywka! włosy są po niej bardzo przyjemne w dotyku, gładziutkie, błyszczące, wyraźnie odżywione i pięknie pachną!
jedynym minusem jest nieco wysoka cena, ale można trafić na promocję :)
zdecydowanie polecam!

Używam tego produktu od: 1 rok

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1135726].usefull || 0 }}% pomocna.

Godna polecenia

Posiadam długie włosy, ze skłonnością do plątania. Posiadaczki długich włosów wiedzą doskonale jak ważne jest nawilżenie końcówek. ;)

plusy:
- bardzo wydajna
- ułatwia rozczesywanie
- efekt nawilżenia jest naprawdę widoczny
- przyjemny zapach

odżywka jest porównywalna do odżywek z salonów fryzjerskich. Na pewno lepiej nawilży włosy niż produkty typu Garnier.

minusem jest cena, warto upolować na wyprzedażach :)

Używam tego produktu od: od pół roku
Ilość zużytych opakowań: dwa

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1044088].usefull || 0 }}% pomocna.

Przyzwoita

Moje włosy są suche, nieco zniszczone na końcach. Mimo, że są dosyć grube, łatwo ulegają uszkodzeniom.
Odżywkę tą miałam 2 razy, może kiedyś jeszcze ją kupię, a jeżeli tak, to tylko na cenie promocyjnej. Uważam, że cena regularna jest za wysoka.
Plusy:
+ładny, nienarzucający się zapach
+nawilża włosy
+wygładza je
+/- rozczesywanie, nie zawsze czesanie włosów po tej odżywce to przyjemność.
+/- wydajność- mogłaby być bardziej gęsta. Ale z drugiej strony jest to odżywka, a nie maska do włosów.
+ nałożona w odpowiedniej ilości nie obciąża włosów

Warto wybróbować :). Na pewno lepiej się sprawdzi, niż mgiełka z tej serii.

Używam tego produktu od: rok 2013
Ilość zużytych opakowań: dwa

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1015635].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepsza tej firmy!

+ Pięknie wygładza i ujarzmia włosy.
+ Ułatwia rozczesywanie.
+ Włosy są jedwabiste w dotyku.
+ Jest naprawdę wydajna dzięki dość gęstej konsystencji.
+ Wystarczy naprawdę chwila na włosach i już widać efekt.
+ Nie obciąża i nie przetłuszcza włosów.

- Niestety regularna cena nie zachwyca :(

Używam tego produktu od: czterech miesięcy

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[942337].usefull || 0 }}% pomocna.

WOW poprostu!

Zaczne od tego ze moje wlosy byly przed uzyciem tej odzywki w oplakanym stanie.Bardzo dlugie,zniszczone,wiecznie napuszone i poplatane.Za nic nie bylam w stanie ich ujazmic.Przeszlam przez dziesiatki roznych odzywek i ciagle nic sie nie zmienialo.Myslalam juz nawet zeby obciac sie calkiem na krotko bo juz mialam serdecznie dosyc tej ciaglej walki z moim wlosami.Jednak przypadkiem natrafilam na ta odzywke i jestem zaszokowana jej dzialaniem.Jak czarodziej przywrocila moje wlosy do ladu.Wprost nie umiem wyjsc z podziwu jakiego efektu dokonala ta odzywka.Wlosy sa mocne,nie wypadaja,nie pusza sie,nie sa przyklapniete u podstawy,dluzej sa swieze,nie trzeba ich myc kazdego dnia.Do tego bardzo latwo sie rozczesuja,nie placza sie z czym mialam ogromny problem.Wygladaja jak zdrowe piekne wlosy! Nawet koncowki sa w duzo lepszej kondycji.Wyrzucilam wszystkie moje pozaczynane odzywki do kosza.Nie bede ich wiecej juz potrzebowac.Ta odzywka je uratowala i zadnej innej juz nigdy w zyciu nie bede uzywac.Moj maly kosmetyczny skarb! Polecam wam dziewczyny w kryzysowych sytuacjach,kiedy myslicie ze juz nic wam nie pomoze-moze wtedy sprobujcie tej.POLECAM Z CALEGO SERCA!<33

Używam tego produktu od: ok miesiaca

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[935980].usefull || 0 }}% pomocna.

Niezbyt efektywna

Ta odżywka nie jest kosmetykiem moich marzeń, jej działanie jest znikome.

Moje włosy są długie, blond z pasemkami, zadbane. Gdybym przestała o nie dbać, nie wiem jak byłoby z nimi, lecz wiem, ze znalazłam kilka dobrych kosmetyków, które dobrze się sprawdzają, ta odżywka do nich nie należy. Niestety jej działanie jest słabe, efektów większych nie ma. Zauważyłam połysk włosów, ale nie jest to samodzielny efekt tej odżywki, lecz ogólnej pielęgnacji olejkami i suplementacji. Rozczesywanie- gdyby nie olejek na końcówki i serum, po tej odżywce nie rozczesałabym moich długich włosów. Moją ulubioną odżywką jest obecnie Joico, do której John Frieda się nie umywa. Jest różnica w cenie, ale jest i w jakości, niestety.

Problematyczny skład tej odżywki polega na tym, że jest tam również alkohol, który jak wiemy, szczególnie wysusza włosy i je niszczy. Odżywka ma dosyć ładny zapach, ale nie wiem czy to ma jakieś znaczenie.

Ogólnie firmy tej nie darzę zaufaniem, szampony wszystkie z SLS-ami, odżywki to silikon i alkohol. Kosmetyk otrzymałam w prezencie, podobnie jak szampon, który też pewnie ze względu na obecność SLS będzie przeze mnie używany nieczęsto.

Używam tego produktu od: 2 mies.
Ilość zużytych opakowań: 50% z 250 ml

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[916299].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo fajna.

Bardzo dobra odżywka, a w duecie z szamponem daje super efekty.
Odżywka nie plącze włosów. Sprawia, że włosy są mięciutkie, gładkie i delikatne w dotyku. Nie obciąża włosów, a nawet dodaje objętości. Na pewno wygładza i odżywia włosy. Po jej zastosowaniu nie ma efektu \'siana\' na głowie. Ładnie zamyka końcówki włosów, przeciwdziała ich rozdwajaniu się. Dobrze chroni przed wysoką temperaturą w czasie prostowania. Ponadto, wydaje mi się, że dzięki niej moje włosy dłużej pozostają świeże. Bardzo lubię tę odżywkę za piękny zapach:)
Jedyne zastrzeżenia jakie mam to cena i wydajność. Jak dla mnie cena jest zbyt wysoka, kupuję ją raczej tylko z promocji. No i wydajność... Posiadam długie włosy, więc dla mnie jest całkowicie nieekonomiczna i niewydajna.

Używam tego produktu od: 3-4 miesiące
Ilość zużytych opakowań: Kończę pierwsze

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[909281].usefull || 0 }}% pomocna.