Color, Shellac Nail Color (Lakier hybrydowy do paznokci)

Color, Shellac Nail Color

Cena już od 63,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 7,3 ml

Pierwszy na świecie produkt typu Shellac Nail Color. Po prawie pięciu latach prac nad produktem w laboratoriach CND, nareszcie możemy zapewnić, że to już koniec zmagań z odpryskiwaniem, smugami i zbyt długim czasem wysychania…
Produkt ten stanowi tak rewolucyjne odkrycie ponieważ nakłada się go jak lakier do paznokci - podkład, kolor, top coat - utwardza sie go z pomoca lampy UV, pozostaje bez skazy, lśniący i nasycony przez 14dni, a usuwa się go w przeciągu kilku minut! Wiec czas potrzebny na wyschniecie produktu jest naprawde minimalny. Shellac kolor jest hypo-allergiczny, i “3-Free” czyli wolny od formaldehydu, toluenu i DBP. Produkt jest cienki i elastyczny jak lakier, nie tylko wygląda naturalnie, ale także wspomaga ochronę paznokci poprzez elastyczne, lustrzane Wykonczenie, które nie ulega zmatowieniu ani odpryskiwaniu nawet podczas wykonywania codziennych prac domowych.

Napisanych recenzji: 4

Cudowny !

Shellac to najlepsza marka hybryd z jaką miałam okazję pracować. Jest hipoalergiczna, bardzo wydajna, kolory są kryjące ;) Doskonale trzyma się na bazie Gelish i Bluesky. Same plusy. Można kupić bardzo tanio, trzeba tylko uważać na podróby!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1228161].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 329

uwielbiam!

Uwielbiam hybrydy wykonane tymi lakierami. trzymają się na moich paznokciach nawet do miesiąca!

moje paznokcie: twarde, bezproblemowe, średniej długości. lakiery hybrydowe trzymają się na nich wyjątkowo mocno.

nie używam ich non stop. z hybrydy korzystam latem i na wyjazdy. na co dzień preferuję jednak manicure zwykły.

do tej pory testowałam kilka firm które oferują hybrydy jednak narazie shellac jest najlepszą opcją. (zamierzam jeszcze przetestować te słynne lakiery semilac)

co do shellac (baza + lakier +top)
piekne kolory
nie odpryskują
trzymają się 2-4 tygodnie
nie bąblują
nie tworzą zacieków ani smug
nie niszczą moich paznokci
nie wyglądają grubo ani tandetnie

do tej pory hybrydy robiłam w salonie od niedawna sama. jakość shellac taka sama czy robi to wprawiona ręka czy nie.

serdecznie polecam

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: wiele kolorów.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1024029].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 100

Bezkonkurencyjny!

Najlepsze lakiery ever :) drogie, ale cena = jakość, kolorki są przepiękne, trzy mają się na paznokciach miesiąc! Zdecydownaie najlepsze lakiery jakie miałam a miałam ich dużo :) nie zdradze ich już z żadnymi innymi

Używam tego produktu od: rok

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1023146].usefull || 0 }}% pomocna.

DIY olejek do paznokci

Napisanych recenzji: 6

kolory na banie:( baza na szósteczkę!:)

Paznokciami zajmuję się już 8 lat i przerobiłam wiele rzeczy, jednak moje paznokcie są tak słabe, cienkie i delikatne, że każda stylizacja wymagająca chociaż delikatnego zmatowienia płytki robiło apokalipse na moich paznokciach (przez 8 lat spotkałam może 5 osób z taką słabą płytką jak moja) dlatego skusiło mie to, że do hybrydy shellac NIE TRZEBA MATOWIĆ PŁYTKI, pomyślałam super.... ale niestety wytrzymała jedynie 2 dni i odchodziła płatami, ponadto kolory bardz szybko gęstnieją w opakowaniu jak zwykłe lakiery daję jednak aż 3 gwiazdi za dwie rzeczy:
-osobą z twardymi paznokciami oraz na stopach trzyma się bez problemu
-sama baza jest genialna pod warunkiem ze na nią nałoże hybrydy semilac używając hybrydy "semilac hard" wtedy mam spoków na 3 tyg i jest super, te dwie hybydy razem tworza udany duet: baza shellac, do któej nie trzeba matowić płytki i semilac hard, który genialnie utwardza płytkę, polecam w ten sposób

Używam tego produktu od: 4mies
Ilość zużytych opakowań: po jednym małym kolor, baza, top

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1022107].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 8

Cudeńko

Lakierami hybrydowymi zainteresowałam się zaraz po tym jak zostałam mamą. Nie miałam czasu na malowanie paznokci co 2 dni (tak jak robiłam do tej pory). Niestety na moich paznokciach żaden lakier nie trzyma się dłużej... Próbowałam wszystkiego, aż w końcu postanowiłam kupić lampę i pierwszy lakier hybrydowy.

Lakiery firmy CND kupuje na Allegro za około 56 zł. Muszę przyznać, że zdjęcia na aukcjach idealnie oddają rzeczywisty kolor lakieru. Podobnie jak opakowanie. Kupiłam Base Coat, Top Coat i kolor Wildfire (piękna, żywa czerwień) , Asphalt (ciemna szarość), Nude Knickers (jasny róż) i Cityscape (jasna szarość).

ZALETY:
+ Na moich paznokciach hybryda wytrzymuje spokojnie 2 tygodnie ( tym czasie ściągam, ponieważ zaczyna być widoczny spory odrost).
+ Lakiery są wydajne (Baza i Top wystarczają mi na około 9 miesiecy)
+ Piękne, żywe kolory
+ Duży wybór kolorów (każdy znajdzie coś dla siebie)
+ Panokcie pieknie błyszczą
+ Nie niszczy płytki paznocia
+ Łatwy do usunięcia
+ Nie tworzy smug
+ Pięknie kryje

WADY:
brak

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: Zużytych opakowań: 3

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[984375].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 25

Ten lakier zmienił moje życie

Po pierwsze popieram apel koleżanki krówczyńsky, żeby utworzyć podkategorię lakierów hybrydowych, bo to jednak trochę co innego niż zwykłe lakiery.
Ale do rzeczy: to dzięki Wam w ogóle dowiedziałam się co to hybryda właśnie po przeczytaniu opinii o Shellac-u. I tak oto od ponad roku nie używam zwykłych lakierów. W grudniu 2013 zakupiłam lampę, cleaner i inne takie, oraz właśnie cały zestaw Shellac: bazę, dwa lakiery i top. Od tego czasu moja kolekcja powiększyła się nieznacznie o jakieś niewinne dwadzieścia lakierów hybrydowych i innych firm, ale to właśnie CND jest moim "żelaznym zestawem". Nawet te pierwsze nadal są w idealnym stanie i ich używam, podczas gdy dwa inne zgęstniały. Mam swoje ukochane shellacowe kolory, których w innych firmach nie widziałam (np. Negligee). Manicure trzyma się bez uszczerbku dwa tygodnie, cały czas pięknie błyszczy jak świeżo nałożony, jest odporny na prace domowe a nawet ogrodowe. Bez problemu odmacza się w acetonie a już poznałam co to jest hybryda, do której zdjęcia potrzeba palnika albo siekiery..
Moja rodzina już się przyzwyczaiła, że średnio co dwa tygodnie siedzę godzinę i z pietyzmem maluję pazury, które w żaden sposób nie ucierpiały i bez skracania urosłyby chyba z metr, bo lakier dodatkowo chroni je przed złamaniem. Że długo trwa malowanie? Po pierwsze w czasie utwardzania czytam książkę a po drugie zaraz po przetarciu ostatniej warstwy mogę zmywać, układać kostkę brukową albo orać w polu. Paznokciami, gdybym chciała. Gwiazdkę odjęłam za cenę, chociaż ja kupuję w necie za ok. 60zł i za tę jakość warto.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: pięć buteleczek ciągle w użyciu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[978554].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

Rewelacja

Dla mnie lakiery CND Shellac są najlepsze!

Plusy:
- jakość lakieru
- szeroki pędzelek, który znacznie ułatwia nakładanie lakieru
- długo się utrzymują na paznokciach
- nie odpryskuje
- nie traci koloru
- szeroka gama kolorów
- szybkie ściągnięcie lakieru przy użyciu acetonu
- nie niszczy paznokci

Ilość zużytych opakowań: 3 duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[971696].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 174

boski !!!!

Fanka hybryd jestem od jakis 2 miesiecy. Chodze do koemtyczki i ona uzywa wlasnie tej firmy. Jestem nimi oczraowana. Piekne kolory, duzy wybor, super sie trzymaja i blyszcza od pierwszego dnia do sciagniecia. Sciagam go co 7-10 dni bo lubie zmieniac kolory a nie dlatego,ze cos z nim nie tak. Mialam juz ok 7 razy i na pewno bede nakladac jeszcze wiele razy. Wogole nie niszczy paznokci. Sciaga sie go za pomoca zmywacza z acetonem ( domowa opcja), albo komsetyczka ma jakis spcjalny plyn z tej firmy. 4 warstwy ( baza, 2 razy kolor i top coat) nie wygladaja grubo,ale bardz dobrze chronia pazokciec i utwradzaja. Po sciagnieciu hybryd mam wrazenie ze panzokcie sa twardsze. Jestem na TAK !

Używam tego produktu od: drugi miesiac
Ilość zużytych opakowań: robie u kosmetyczki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[943943].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 16

To jest zdecydowanie KWC

Używam hybrydy cnd shellac juz od 2 lat i uwielbiam. Jedyne co denerwuje to odrosty ;)

Plusy:
*utrzymuje się ponad 2 tyg (przy pracy w rękawiczkach gumowych, częstym moczeniu rąk i używaniu twardych przedmiotów)
*nie traci koloru
*utwardza moje paznokcie
*łatwość nakładania
*cena jak za taką jakość (kupuję przez allegro,jeszcze nie trafiłam na podróbę)
*rozszerzająca się gama kolorów
*możliwość zdobienia przy użyciu cnd additives
*w miare łatwe usuwanie, w porównaniu z innymi hybrydami (ja spiłowuję top coat, nakładam aceton na waciku na ok.2 min i schodzi w całości)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[903966].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 273

nie używam już zwykłych lakierów

APEL: apeluję o utworzenie dodatkowej podkategorii lakierów - lakierów hybrydowych. Jest ich całkiem sporo na rynku, a i miłośniczek hybryd wciąż przybywa :)

Wracając do recenzji:
CND Shellac jest najlepszą hybrydą ze wszystkich, których do tej pory używałam, a wypróbowałam:

- Żellak a.t.a (tragedia!)
- Indigo Nails (raczej kiepskie)
- SPN Nails (bardzo przyzwoite i porządne ale kolory na żywo bardzo różnią się od tych w internecie i nie chodzi tu tylko o odcień ale czasem to w ogóle inny kolor).

CND trzyma się bite 2 tygodnie - dłużej nie próbowałam bo po tym czasie mam brzydkie odrosty i mega skórki. Nie powstają żadne odpryski, nie podchodzi powietrzem (o ile prawidłowo się go nałoży), cały czas się ładnie błyszczy. Kolor się nie zmienia wraz z upływem czasu.
Posiadam kolor Romantique - jasny, kremowy, trochę przypomina ecru czy kość słoniową, nie do końca kryjący ale też nie transparentny (coś pomiędzy). Potrafi trochę smużyć ale nie jest to aż tak rażące, jak przy innych jasnych hybrydach.
Mam również kolory:
- Dark Lava - piękny ciemny bordo z delikatnymi drobinkami, 100% kryjący, klasyka gatunku :)
- Beau - transparentny, lekko różowy, z bardzo delikatnymi drobinkami, elegancki.

Używam z bazą i topem CND (nie mam przekonania do mieszanek typu baza/top z innej firmy i kolor z innej).
Pędzelki wygodne, poręczne, konsystencja lakieru odpowiednia (ani za rzadka ani za gęsta).
Minusem jest cena, dostępność - chodzi mi głównie o zobaczenie próbników na żywo (bo lakiery kupuję na allegro u sprawdzonego sprzedawcy). Na minus jest również paleta kolorów - niby szeroki wybór ale dla mnie za mało jest kolorów typu french i nude, które uwielbiam :)

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[893628].usefull || 0 }}% pomocna.