Color, Shellac Nail Color (Lakier hybrydowy do paznokci)

Color, Shellac Nail Color (Lakier hybrydowy do paznokci)

Pojemność 7,3 ml

Pierwszy na świecie produkt typu Shellac Nail Color. Po prawie pięciu latach prac nad produktem w laboratoriach CND, nareszcie możemy zapewnić, że to już koniec zmagań z odpryskiwaniem, smugami i zbyt długim czasem wysychania…
Produkt ten stanowi tak rewolucyjne odkrycie ponieważ nakłada się go jak lakier do paznokci - podkład, kolor, top coat - utwardza sie go z pomoca lampy UV, pozostaje bez skazy, lśniący i nasycony przez 14dni, a usuwa się go w przeciągu kilku minut! Wiec czas potrzebny na wyschniecie produktu jest naprawde minimalny. Shellac kolor jest hypo-allergiczny, i “3-Free” czyli wolny od formaldehydu, toluenu i DBP. Produkt jest cienki i elastyczny jak lakier, nie tylko wygląda naturalnie, ale także wspomaga ochronę paznokci poprzez elastyczne, lustrzane Wykonczenie, które nie ulega zmatowieniu ani odpryskiwaniu nawet podczas wykonywania codziennych prac domowych.

lubię

Kolorówka Shellaca może nie jest taka rozbudowana jak np Neonail, ale też jest spory wybór, chociaż jak dla mnie w zbyt wielu kolorach są drobinki nadające perłowego efektu. Mam wrażenie, że kolory są mniej kryjące, ale mimo wszystko miło się maluje. Pędzelek tak jak w przypadku bazy i topu jest ok. Trwałość lakieru u mnie bardzo długa. Ponieważ cena jest spora, trochę kosztuje zgromadzenie kolekcji kilku kolorów. Ja mam na razie 3. Resztę kolorówki mam z Neonail i stosuję bazę i top Shellac a kolory czasami właśnie z Neonail. Takie połączenie też się sprawdza i jest przyjemniejsze dla portfela.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1637776].usefull || 0 }}% pomocna.

Słabe krycie

Shellac nie jest tani. Do tego fatalna jakość krycia sprawia, że jest pracochłonny i nieekonomiczny w użyciu. Trwałość ok, ale przy 4 warstwach trudno żeby było inaczej. Generalnie polecam Semilac

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1471831].usefull || 0 }}% pomocna.

kwc <3

Już jakiś czas temu, zaczęłam wykonywać manicure hybrydowy w domu, na początku postawiłam na lakiery z niższej półki cenowej było dobrze gdy przyszło mi zdjąć lakier.. masakra! moczyłam paznokcie w acetonie 2 razy a i tak ciężko mi było pozbyć się koloru (szczególnie bazy, dodam że zawsze spiłowuje top). Postanowiłam zainwestować i wypróbować CND Shellac i to był strzał w 10! Manicure pięknie się trzyma, nic nie opryskuje a gdy chce zmienić lakier, mocze w acetonie i hybryda schodzi sama! Wow! Nic mnie nie uczuliło, paznokcie są w dobrej kondycji ;) używam też samej bazy Shellac pod kolor innej marki i to wystarczy żeby lakier którego wcześniej nie mogłam się pozbyć schodził pięknie ( trzyma się równie dobrze ):)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1358851].usefull || 0 }}% pomocna.
Manicure - velvet nails

Ideał!

Na wstępie zaznaczam, że nie jestem profesjonalistką jeśli chodzi o paznokcie, hybrydę nauczyłam robić się sama, a lampę kupiłam na allegro. I pomimo moich nie najlepszych umiejętności lakiery CND trzymają się na moich paznokciach w nieskończoność. Zazwyczaj po 3, max.4 tygodniach zdejmuję stary lakier, bo odrost jest już zbyt widoczny, ale mam wrażenie, że gdybym go nie zdjęła, to nosiłabym go w nieskończoność ;) więc trwałość jest na 6!

Poza tym lakiery mają wygodne opakowania i pędzelki i dobrze się rozprowadzają. Mam 2 odcienie ciemniejsze (Decadence czyli ciemna czerwień i śliwkowy Plum Paisley) i one dobrze kryją, chociaż jednak potrzeba 3 cienkich warstw. Natomiast mam też jasny róż Cake Pop i tu niestety krycie jest średnie, a lakier ma tendencję, żeby nakładać się w smugi. Wymaga on odrobinę większych umiejętności. Co gorsze po kilku tygodniach Cake Pop zaczyna żółknąc, co wygląda strasznie nieestetycznie. Także ten odcień jakoś się nie udał :(

Lakiery stosuję razem z bazą i top coat z tej samej firmy i szczerze polecam. Kolory są przepiękne a wybór ogromny! Cena może nie najniższa, ale warto wydać parę złotych więcej dla takiej jakości.

Plusy:
+piękne kolory i duży ich wybór
+świetna trwałość (3-4 tygodnie spokojnie!)
+mimo wszystko cenę zaliczam na plus, dla mnie to tzw. value for money ;)
+wygodne opakowania i pędzelki

Minusy:
-dostępność (kupuję na allegro, ale trzeba uważać na oszustów)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1264991].usefull || 0 }}% pomocna.

Cudowny !

Shellac to najlepsza marka hybryd z jaką miałam okazję pracować. Jest hipoalergiczna, bardzo wydajna, kolory są kryjące ;) Doskonale trzyma się na bazie Gelish i Bluesky. Same plusy. Można kupić bardzo tanio, trzeba tylko uważać na podróby!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1228161].usefull || 0 }}% pomocna.

uwielbiam!

Uwielbiam hybrydy wykonane tymi lakierami. trzymają się na moich paznokciach nawet do miesiąca!

moje paznokcie: twarde, bezproblemowe, średniej długości. lakiery hybrydowe trzymają się na nich wyjątkowo mocno.

nie używam ich non stop. z hybrydy korzystam latem i na wyjazdy. na co dzień preferuję jednak manicure zwykły.

do tej pory testowałam kilka firm które oferują hybrydy jednak narazie shellac jest najlepszą opcją. (zamierzam jeszcze przetestować te słynne lakiery semilac)

co do shellac (baza + lakier +top)
piekne kolory
nie odpryskują
trzymają się 2-4 tygodnie
nie bąblują
nie tworzą zacieków ani smug
nie niszczą moich paznokci
nie wyglądają grubo ani tandetnie

do tej pory hybrydy robiłam w salonie od niedawna sama. jakość shellac taka sama czy robi to wprawiona ręka czy nie.

serdecznie polecam

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: wiele kolorów.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1024029].usefull || 0 }}% pomocna.

Bezkonkurencyjny!

Najlepsze lakiery ever :) drogie, ale cena = jakość, kolorki są przepiękne, trzy mają się na paznokciach miesiąc! Zdecydownaie najlepsze lakiery jakie miałam a miałam ich dużo :) nie zdradze ich już z żadnymi innymi

Używam tego produktu od: rok

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1023146].usefull || 0 }}% pomocna.

kolory na banie:( baza na szósteczkę!:)

Paznokciami zajmuję się już 8 lat i przerobiłam wiele rzeczy, jednak moje paznokcie są tak słabe, cienkie i delikatne, że każda stylizacja wymagająca chociaż delikatnego zmatowienia płytki robiło apokalipse na moich paznokciach (przez 8 lat spotkałam może 5 osób z taką słabą płytką jak moja) dlatego skusiło mie to, że do hybrydy shellac NIE TRZEBA MATOWIĆ PŁYTKI, pomyślałam super.... ale niestety wytrzymała jedynie 2 dni i odchodziła płatami, ponadto kolory bardz szybko gęstnieją w opakowaniu jak zwykłe lakiery daję jednak aż 3 gwiazdi za dwie rzeczy:
-osobą z twardymi paznokciami oraz na stopach trzyma się bez problemu
-sama baza jest genialna pod warunkiem ze na nią nałoże hybrydy semilac używając hybrydy &quot;semilac hard&quot; wtedy mam spoków na 3 tyg i jest super, te dwie hybydy razem tworza udany duet: baza shellac, do któej nie trzeba matowić płytki i semilac hard, który genialnie utwardza płytkę, polecam w ten sposób

Używam tego produktu od: 4mies
Ilość zużytych opakowań: po jednym małym kolor, baza, top

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1022107].usefull || 0 }}% pomocna.

Cudeńko

Lakierami hybrydowymi zainteresowałam się zaraz po tym jak zostałam mamą. Nie miałam czasu na malowanie paznokci co 2 dni (tak jak robiłam do tej pory). Niestety na moich paznokciach żaden lakier nie trzyma się dłużej... Próbowałam wszystkiego, aż w końcu postanowiłam kupić lampę i pierwszy lakier hybrydowy.

Lakiery firmy CND kupuje na Allegro za około 56 zł. Muszę przyznać, że zdjęcia na aukcjach idealnie oddają rzeczywisty kolor lakieru. Podobnie jak opakowanie. Kupiłam Base Coat, Top Coat i kolor Wildfire (piękna, żywa czerwień) , Asphalt (ciemna szarość), Nude Knickers (jasny róż) i Cityscape (jasna szarość).

ZALETY:
+ Na moich paznokciach hybryda wytrzymuje spokojnie 2 tygodnie ( tym czasie ściągam, ponieważ zaczyna być widoczny spory odrost).
+ Lakiery są wydajne (Baza i Top wystarczają mi na około 9 miesiecy)
+ Piękne, żywe kolory
+ Duży wybór kolorów (każdy znajdzie coś dla siebie)
+ Panokcie pieknie błyszczą
+ Nie niszczy płytki paznocia
+ Łatwy do usunięcia
+ Nie tworzy smug
+ Pięknie kryje

WADY:
brak

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: Zużytych opakowań: 3

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[984375].usefull || 0 }}% pomocna.

Ten lakier zmienił moje życie

Po pierwsze popieram apel koleżanki krówczyńsky, żeby utworzyć podkategorię lakierów hybrydowych, bo to jednak trochę co innego niż zwykłe lakiery.
Ale do rzeczy: to dzięki Wam w ogóle dowiedziałam się co to hybryda właśnie po przeczytaniu opinii o Shellac-u. I tak oto od ponad roku nie używam zwykłych lakierów. W grudniu 2013 zakupiłam lampę, cleaner i inne takie, oraz właśnie cały zestaw Shellac: bazę, dwa lakiery i top. Od tego czasu moja kolekcja powiększyła się nieznacznie o jakieś niewinne dwadzieścia lakierów hybrydowych i innych firm, ale to właśnie CND jest moim &quot;żelaznym zestawem&quot;. Nawet te pierwsze nadal są w idealnym stanie i ich używam, podczas gdy dwa inne zgęstniały. Mam swoje ukochane shellacowe kolory, których w innych firmach nie widziałam (np. Negligee). Manicure trzyma się bez uszczerbku dwa tygodnie, cały czas pięknie błyszczy jak świeżo nałożony, jest odporny na prace domowe a nawet ogrodowe. Bez problemu odmacza się w acetonie a już poznałam co to jest hybryda, do której zdjęcia potrzeba palnika albo siekiery..
Moja rodzina już się przyzwyczaiła, że średnio co dwa tygodnie siedzę godzinę i z pietyzmem maluję pazury, które w żaden sposób nie ucierpiały i bez skracania urosłyby chyba z metr, bo lakier dodatkowo chroni je przed złamaniem. Że długo trwa malowanie? Po pierwsze w czasie utwardzania czytam książkę a po drugie zaraz po przetarciu ostatniej warstwy mogę zmywać, układać kostkę brukową albo orać w polu. Paznokciami, gdybym chciała. Gwiazdkę odjęłam za cenę, chociaż ja kupuję w necie za ok. 60zł i za tę jakość warto.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: pięć buteleczek ciągle w użyciu

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[978554].usefull || 0 }}% pomocna.