La Roche Posay, Respectissime Ombre A Paupieres

La Roche Posay, Respectissime Ombre A Paupieres

Cienie z najnowszej kolekcji La Roche Posay, nowe receptury, nowe opakowania, nowe kolory. Cienie charakteryzują się intensywną i jednolitąa barwą. Cień nie przesuwa się i nie gromadzi się w załamaniach powiek, nie podkreśla zmarszczek. Konsystencja jego została opracowana tak, iż pozwala na uzyskanie różnych intensywności. Dostępne w matowych lub perłowych odcieniach. Aby były tolerowane przez wrażliwców z receptury wykluczono tlenek chromu, karmin koszenilowy, lake pigmenty na podłożu kalafonii i opiłki masy perłowej. Produkt testowano u osób o wrażliwych oczach, noszących szkła kontaktowe oraz cierpiacych na schorzenia oczu.

Skład: Talc, Nylon-12, Dimethicone, Polymethylsilsesquioxane, Sodium Hyaluronate, Phenoxyethanol, Ethylparaben, Trimethylsiloxysilicate, Propylparaben, Cetyl Dimethicone, Methylparaben, Butylparaben, (+/- CI 77492, CI 77499, CI 77007, CI 7891, CI 7510, CI 7019, CI 77491)

Nie uczulają

Dlatego że jestem alergiczką moja ocena zawsze rozpoczyna się od tego czy cienie nie powodują podrażnień.
Cienie sprawdziły się u mnie idealnie,żadnego swędzenia powiek (jak przy cieniach innych marek). Nie przemieszczają się i nie zbierają na powiekach, dość trwałe. Dobrze się je nakłada. Cieniutka końcówka aplikatora pozwala na malowanie kresek.
Mam brązowe Ombre a paupieres (3g) (bardzo intensywny kolor) i różowe Ombre Douce(1,5 g)(bardzo delikatny róż).

Myślę że jedynym minusem jest uboga gama kolorystyczna.Używam tego produktu od: miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie używania dwóch cieni

solidne

Odkupiłam od znajomej. Są treściwe, mają niby drobinki ale trudno dostrzegalnie na pierwszy rzut oka.

Bardzo solidne - trzymają się cały dzień, nie załamują się, nie pylą do oka.

Wydajne więc cena uzasadniona.

Nie powaliły mnie też na kolana więc nie wiem czy kupię. Muszę przyznać że moje cieniowe KWC znalazłam na bazarze za 3 zł.

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Alergikom i nie tylko POLECAM!

Jestem alergiczką - nikiel, kobalt, a produkt ten jest dla mnie idealny. Nie wywołuje podrażnień, swędzenia itp. Idealnie się go nakłada aplikatorem dołączonym do cienia (cieńszą końcówką można robić kreski na powiece). Świetnie się rozprowadza i długo pozostaje na powiekach, nawet cały dzień oczy wyglądają świetnie. Niesamowite jest połączenie cienia szarego z cieniem różowym - uwielbiam ten duet. Minusem jest cena i mały zakres dostępnych kolorów.

La Roche Posay Skin Checker

Baaaardzo fajny

Oj bardzo mi się podobają, przede wszystkim są bardzo delikatne, nie migrują, bardzo ładnie opalizują mimo braku drobinek. Są dość trwałe. Mam kolorek różowy i złoty - uważam, że idealne na dzień do pracy i na lato. Boli mnie tylko mały wybór kolorów a w tym brak propozycji ciut mocniejszych barw. Aplikatorków firmowych nie używam, wolę sephorowskie pedzelki.
Ostatnio płaciłam 75 zł trooochę dużo ale są bardzo wydajne i nie starzeją się.
Naprawdę polecam.

polecam!

Jako alergiczka mogę śmiało stwierdzić, że produkt jest dla mnie idealny. Nie wywołuje podrażnień, swędzenia ani uczucia dyskomfortu. Nie osypuje się, więc osoby noszące szkła kontaktowe mogą być spokojne. Świetnie sie rozprowadza (dwustronny aplikator jest naprawdę dobrym pomysłem), długo pozostaje na powiekach. Szkoda, że jest taki drogi (ok. 57 złotych).

przyjemnosc malowania!

Nowe cienie LRP,moim zdanie o niebo lepsze od starszej wersji, począwszy od nowe aplikatora, który jest dwustronny, można nim swpobodnie robić kreski,nie osypuja się ,a poza tym kolor jest zdecydowanie silniejszy ,można uzyskać rózne jego nasycenia. Zdecydowanie łatwiejsza aplikacja, idą za pędzelkiem jak po maśle.Jedynym minusem jest ich cena....ale wszystkie inne obietnice producenta sa spełnione.