Crayon Mine Ultra Glissant (kredka do oczu)

Crayon Mine Ultra Glissant (kredka do oczu)

Kredki do makijażu oczu automatyczne, dostępne w 5 kolorach matowych i perłowych. Delikatna kredka, nie rozmazuje się, mimo, że nie jest wodoodporna; bardzo trwała. Produkt także testowany dermatologicznie i okulistycznie.

rewelacja

Kredkę dostałam w prezencie i od dawna nie miałam tak dobrej. Przerobiłam wiele kredek do oczu, ale ta jest najlepsza. Miękka, nie rozmazuje się, można uzyskać bardzo cienką kreskę, trwała, długo trzymająca się na powiece.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Hmm dobra ale nie wydajna

Powiem tak: Za tą cenę spowiedziewałam sie czegoś znacznie lepszego.(zwłaszcza pod względem wydajności)
Ogólnie produkt jest dobry. Może czerń nie jest taka głeboka ale da się to przezyć. Nie jestem zwolenniczką takiego typu aplikatora ale to jest najmniejszy problem. Gorzej z wydajnośćią- starczył mi na msc . (nie maluje sie dużo).

Używam tego produktu od:lipca 2009-siepień 2009

Lubię ją:)
mam czarną
Mogę nią zrobić delikatną, lub mocną kreskę :) Łatwa w użyciu.
Delikatna, dla hipo :)
Cena - jak lrp pod 40 zł, może być
niestety jest bardzo trudno dostępna ;((

Używam tego produktu od:miesiąc
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

La Roche Posay Skin Checker

miękka, trwała

Mam kredkę w kolorze czarnym. Nie podrażnia moich wrażliwych oczu, jest bardzo plastyczna, łatwo sie ją rozsmarowuje cieniem (czerń nie jest głęboka, ale ja i tak zawsze stosuję czarną kredkę pod cień, nigdy solo), jest bardzo miękka i zadziwiająco trwała, nie odbija się na powiece nawet po wielu godzinach. Demakijaż bardzo łatwy. Plus za ideę sztyftu, który jest wygodniejszy w użyciu.
Generalnie kredka spełniła moje oczekiwania, aż sie zdziwiłam, że apteczna kredka może być tak dobra.
Zastrzeżenia mam tylko co do opakowania. Sztyft mi się rozwala, kredka z niego po prostu wypada.... Próbując ją zatemperować, urwała mi się i kawałeczek został w temperówce.

moze byc;)

mam kolor brazowy...myslalam ze bedzie to gleboki kolor ale okazal sie raczej hmm...bardziej grafitowy z drobinkami.ciekawy ale spodziewalam sie czegos innego.
na moich oczach kredka dosc szybko sie rozmazuje i po kilju godzinach raczej nie ma po niej sladu
plus za to ,ze nie podraznia i latwo sie zmywa.
wiec dla kogos kto jest uczulony na wiekszosc kosmetykow to i tak calkiem niezly produkt:)

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:

Spodziewałam się lepszej

Kupiłam kolor 26 - grafit... miał być, tymczasem dla mnie jest trochę za jasny, taki "mysi szary". Wg mnie kredka, mimo że na ręku rysuje się nieźle, to na powiece juz trzeba mocno dociskać, żeby w ogóle narysować kreskę... Dziwne, bo kredka jest miękka. Sama nie wiem, ale chyba już nie kupię.

rozczarowanie

Chyba pierwszy kosmetyk LRP który mnie rozczarował. Kredka jest zbyt miękka, więc zaczepiając o rzęsy wyraźnie się na nich osadza pozostawiając brzydkie grudki. Poza tym rozmazuje się i dosć kiepsko zmywa. Mało wydajna. Za tą cenę spodziewałam się czegoś lepszego. Plus za opakowanie - bardzo wygodny, wysuwany sztyft i temperóweczka.

Fajna ;-)

Bardzo fajniutka kredeczka ;-) Mam odcień brązowy w którym zatopione są srebrzyste drobinki dające ciekawy efekt. Kredka ma wygodne opakowanie, sztyft jest wysuwany, a w końcóweczce mieści się mała temperówka. Bezproblemowo można narysowac na powiece cieniutką kreseczkę. Bardzo dobrze sprawdza się również jako kajal i nie podraznia oczek :-) Jedyne zaastrzeżenie mam co do trwałości...mogłaby być ciut trwalsza. Ogólonie jednak jestem zadowolona ;-)