Professionnel, Pędzel do podkładu mineralnego i płynnego nr 45

Professionnel, Pędzel do podkładu mineralnego i płynnego nr 45

Cena już od 69,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 1 szt

Pędzel wszystko w jednym dostosowany do każdego rodzaju konsystencji podkładu (w płynie, w kremie, w pudrze) dzięki jakości włosia.
Przeznaczenie : Pędzel do twarzy do aplikacji podkładów o różnej konsystencji.
Włosie : Syntetyczne włosie dostosowane do każdego rodzaju konsystencji podkładu
Użycie : Lekko zaokrąglony kształt i gęste włosie umożliwiają łatwą i jednolitą aplikację produktu na całej twarzy.
Aluminiowa nasadka, drewniany uchwyt.

pędzle

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Napisanych recenzji: 319

warto kupić w promocji

Niejako w rocznicę zakupu tego pędzla wystawiam mu doskonałą notę ;) Dzsiaj ostatni dzień promocji w Sephorze 3 za 2 dotyczącej marki Sephora - ja mniej więcej rok temu skorzystałam z tej okazji i zakupiłam trzy pędzle, w tym pędzel do minerałów nr 45 i od tej pory jest to jeden z moich ulubionych pędzli.
Do wykonania nie mam żadnych zastrzeżeń, włosia nie gubi, skuwka trzyma się dzielnie, pędzel jest naprawdę często przede mnie czyszczony i trzyma się dzielnie w nienaruszonym stanie.

Włosie jest bardzo miękkie ale jednocześnie dość zbite, dobrze nabiera puder czy to płynny czy sypki, używam go do różnych minerałów i przyznam, że nie ze wszystkimi dobrze współpracuje ( np. nie lubie się z Annabelle Minerals za to Lily Lolo nakłada bez problemu i z dobrym efektem. Pędzel nadaje się to stemplowania twarzy np. pudrem matującym, można nałożyć nim bronzer i róż - choć najlepiej sprawdza się jako "wcieracz" podkładu.

Używam go też do aplikacji podkładów płynnych - naprawdę świetnie się do tego nadaje, u mnie dobrze dogaduje się z Double Wear.

Generalnie bardzo polecam, szczególnie warto mu się przyjrzeć.

Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1142156].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 12

Ulubiony

Mój ulubiony pędzel!
Niezwykle miękki, gęsty, o idealnym kształcie i rozmiarze! Używam do podkładu mineralnego, czasem do różu w kremie, rozcieram nim granice pomiędzy produktami... Jest bardzo wszechstronny.
Myje się bardzo łatwo, włosie nie twardnieje ani się nie odkształca, szybko schnie - zobaczymy jak przetrwa próbę czasu.
Trzonek nie jest zbyt długi, bardzo poręczny, z łatwością mieści się w kosmetyczce.
Ja kupiłam go z rabatem 20%, ale pełna cena też jest ok - warto jednak czekać na promocje.
Szczerze polecam, wart każdej złotówki!

Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1111716].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 224

ulubiony

Potrzebowałam pędzla do pudru, nie mogłam zdecydować się na markę i model, a że oglądam Basię Callmeblondieee, która go polecała, odżałowałam te 70zł i zakupiłam swój pierwszy pędzel z Sephory.
Muszę przyznać, że cena mnie odstraszała ale.... zaryzykowała i nie żałuję.
Pędzel jest w moim posiadaniu już pół roku. Używam go codziennie do aplikacji pudru wykończeniowego i jestem nim oczarowana.
Jego przeznaczenie to aplikacja podkładu mineralnego dlatego też nie jest on za duży ale spokojnie do omiatania twarzy pudrem wykończeniowym daje rade. Czasami nakładam nim kosmetyk do konturowania i spisuje się rewelacyjnie.
Równomiernie nakłada kosmetyk, jest mięciutki, nie drapie, nie podrażnia cery, nie wypadł z niego ani jeden włosek, jest poręczny, łatwo domywają się z niego wszelkie kosmetyki.
Czy polecam? tak, polecam i nie żałuję ani jednej wydanej na niego złotówki :).

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1097396].usefull || 0 }}% pomocna.

Manicure - pastelowe paski

Napisanych recenzji: 186

Właśnie kupiłam drugi :-)

Potwierdzam wszystko, co piszą moje poprzedniczki - pędzel nr 45 z Sephory jest najbardziej wszechstronnym pędzlem. Nie lubię nakładać podkładu wielkimi pędzlami, bo mam drobną twarz, a ten idealnie rozrowadza EL Double Wear, Loreal True Match i Clinique Beyond Perfecting. Nie smuży, znakomicie stopniuje krycie. Świetnie nadaje się także do bronzera (konturowanie) i różu.
Jest bardzo trwały, pierwszego mam już prawie 2 lata i wygląda jak nowy - nie gubi włosia, nie odkształca się, nic się nie odkleja. Poza tym pędzel ma ładny design.
Kolejnym jego plusem jest to, że bardzo łatwo się odmywa, nawet z tych hardcorowych podkładów.
Właśnie kupiłam drugi, żeby na spokojnie używać jednego do podkładu, a drugiego do różu i brązera :-)
Naprawdę polecam!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2. pędzla

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1085306].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

Must heave

Jeden z najlepszych pędzli do pudru jakie mam, uwielbiam go używać, idealnie nabiera produkt i nakłada na twarz, dobrze się nim pracuje, łatwo się myje, nie gubi włosia

Wady: brak

Używam tego produktu od: 1.5 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 szt

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1044094].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 30

Napisanych recenzji: 67

Idealny

Po prostu: niezbędny w kosmetyczce każdej kobiety.

Uniwersalny, spisuje się świetnie zarówno do aplikacji podkładu mineralnego jak i płynnego, a nawet... różu.

Ponieważ mam wrażliwą skórę, którą bardzo łatwo podrażnić, szukałam pędzla o delikatnym włosiu - i oto jest: ideał.

Jest nie tylko miękki ale przede wszystkim - solidnie wykonany, nie gubi włosia, nie deformuje się przy czyszczeniu, pozostaje sprężysty i zwarty... a mam go już dobrych kilku lat!

Przy innych pędzlach miałam wrażenie, że czasem "rozprowadzają" po twarzy infekcje-niespodzianki. Tu - sama łagodność.

Ponadto - bardzo lubię jego elegancki wygląd, wygodną, dobrze wyważoną rączkę.

Hmmm... wygląda na to, że nie można mu absolutnie nic zarzucić!

Używam tego produktu od: kilku lat - tak długo, że nie pamiętam kiedy go kupiłam!
Ilość zużytych opakowań: jeden

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1042078].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 59

wszechstronny

mam go od jakiegoś miesiąca i uwielbiam go.
pędzel jest wszechstronny, nadaje sie praktycznie do wszystkiego. ja nakładam nim podkłady mineralne bare minerals i neauty minerals (polska firma) oraz puder hd mineralny z mufe. sprawdza sie znakomicie. kilka razy uzylam go tez do bronzera z mufe (tego najnowszego ) i warmtha z bm. i też dał radę. zachwalam go wszystkim bo naprawdę jest warty zainteresowania i zakupu.
polecam :)

Ilość zużytych opakowań: jedno :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1007222].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 27

Napisanych recenzji: 215

mięciutki

Pędzel jest bardzo dobrze wykonany. Z rączka nic się nie dzieje. Włosie nie odstaje, nie gubi się, nie traci swojej miękkości.

Pędzel jest niesamowicie miękki i puszysty. Można się nim miziać i miziać..

Został mi polecony w Sephorze do pudru sypkiego. Niestety z moim pudrem Chanel kompletnie nie współgra. Jakoś brzydko wygląda nałożony przy jego pomocy puder, nie wiem dlaczego...
Pędzel leżał u mnie przez długi czas nieużywany. Ostatnio sięgnęłam po niego w celu nałożenia różu. I w tej roli spisał się bardzo dobrze, nie stworzył żadnych plam.

Pędzel miły, ale mam do niego mieszane uczucia.

Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1001926].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 17

Napisanych recenzji: 492

Nie jestem przekonana.

Mam ten produkt od paru lat, trwałość i jakość wykonania bez zarzutu, choć mój ulubiony pędzel to nie jest, nie wiem czemu. Na codzień używam prasowanych pudrów mineralnych, jednak częściej używam kabuki EDM na krótszej rączce, nie wiem, może to kwestia przyzwyczajenia. Sephora ma bardzo "gładką" powierzchnię włosia, jest bardzo miły w dotyku, ale powierzchnia pędzla nie jest zbyt duża, stąd trzeba się "namachać" żeby ładnie umalować całą twarz i żeby efekt był naturalny. Teoretycznie nie mam się do niczego doczepić, ale po prostu za tym pędzlem nie przepadam.

Używam tego produktu od: jakieś 2 lata.
Ilość zużytych opakowań: pierwszy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[943083].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 104

Fantastyczny

Plusy:
- świetnie wykonany, rączka ma długość i ciężar akurat, nic się nie rozkleja, mój egzemplarz nie zgubił ani jednego włoska;
- syntetyczne włosie, dla mnie to podstawa, bardzo mięciutkie i delikatne dla skóry;
- świetny do nakładania podkładu mineralnego, ale podejrzewam, ze też inne rodzaje pudrów i kremów nałoży sprawnie i gładko;
- odkąd Sephora uruchomiła e-sklep dostępny praktycznie wszędzie.

Minusy: brak!
Świetny pędzel, bardzo dobrej jakości. Nie jest najtańszy, ale za to będzie nam służył latami, więc uważam, że warto zainwestować tych kilkadziesiąt złotych. Mam też pędzle do oczy z tej sephorowej serii, ale to ten jest moim zdecydowanym faworytem.

Używam tego produktu od: Grudnia 2013
Ilość zużytych opakowań: Pierwszy i pewnie ostatni ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[934129].usefull || 0 }}% pomocna.