Sephora, Professionnel, Pędzel do podkładu mineralnego i płynnego nr 45

Sephora, Professionnel, Pędzel do podkładu mineralnego i płynnego nr 45

Pojemność 1 szt

Pędzel wszystko w jednym dostosowany do każdego rodzaju konsystencji podkładu (w płynie, w kremie, w pudrze) dzięki jakości włosia.
Przeznaczenie : Pędzel do twarzy do aplikacji podkładów o różnej konsystencji.
Włosie : Syntetyczne włosie dostosowane do każdego rodzaju konsystencji podkładu
Użycie : Lekko zaokrąglony kształt i gęste włosie umożliwiają łatwą i jednolitą aplikację produktu na całej twarzy.
Aluminiowa nasadka, drewniany uchwyt.

pędzle
do podkładu
pojedyncze
Wykonanie
sztuczne włosie

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Pędzel do wszystkiego

To chyba najlepsza rzecz marki Sephora - ten pędzel robi wszystko :)

Nadaje się do podkładów płynnych i minerałów, może być też do różu i rozswietlacza jeśli delikatnie opsuszymy nim skórę.

Myje go często nic się z nim nie dzieje, włoski nie wypadają.

Ultra delikatny i przyjemny.

Uwielbiam go i zawsze mam przy sobie, Polecam!

znakomity

jeden z moich ulubionych pędzli ze względu na swoją wielofunkcyjność. serio, radzi sobie z każdą konsystencją produktu, czy jest płynny czy w kamieniu, tym pędzlem aplikacja jest bardzo prosta, przyjemna i równomierna

Must have

Preferuję make-up no make-up, więc pędzel nie musi być „wow”. Doceniam jednak ten konkretny produkt, głównie ze względu na to, że pasuje właściwie do każdego rodzaju podkładu. Sama testowałam go przy okazji zwykłego pudru, ale pożyczyłam siostrze i ta przetestowała go pod kątem bardziej płynnych i kremowych podkładów. Efekt zawsze był ten sam - idealne rozprowadzenie. Na plus trzeba zaliczyć także jego ładne wykonanie i fakt, że nie wylatuje z niego włosie.

Pędzel do wszystkiego

Pomimo swojej nazwy idealnie sprawdza się do nakładania każdego rodzaju podkładu - od płynnych po sypkie. Dobrze leży w ręce i pozwala na precyzyjną aplikację kosmetyku. Włosie jest miłe i w dotyku i sprawia, że codzienny makijaż staje się jeszcze przyjemniejszy.

Super

Bardzo lubię pędzle Sephora. Są miękkie, niesamowicie trwałe i odporne na może niezbyt dobre traktowanie ;)
Używam go zarówno do płynnych podkładów, jak i do pudrów i podkładów mineralnych, sypkich i w kompakcie. Wszystko ślicznie nakłada i rozciera, nie podrażniając skóry.

swietny

jeden z moich ulubionych pędzli. Baaardzo mięciutkie włosie, więc i aplikacja przyjemna. Używam do podkładów, ale czasami, gdy brakuje czasu, również do bronzera. W obu przypadkach sprawdza się świetnie

Najlepszy pędzel na świecie!

Jako osoba, która na co dzień maluje się bardzo delikatnie i nie ma super wymagań co do pędzla, szukałam czegoś uniwersalnego. Najwazniejsze dla mnie bylo delikatne i miłe dla twarzy włosie i trwałośc produktu, czyli dobre wykonanie. Pedzel sprawdza sie w codziennym makijazu i mimo ze zaleca sie stosowanie go do nakladania podkladu czy pudru, to ja stosuje go rowniez przy aplikacji chociazby rozwietlacza czy bronzera i u mnie sprawuje sie super. pedzlem fajnie sie operuje i jest naprawde bardzo milusi w dotyku. Włosie w ogóle nie wypada pomimo tego ze czesto myję pędzel.

Pędzel do wszystkiego - uwiebiam!

Kupiłam po przeczytaniu wielu pozytywnych recenzji i jestem bardzo zadowolona!

+ miękkie włosie
+ delikatny dla skory
+ przyjemność aplikować nim podkłady i pudry
+ nie traci włosków nawet po częstym myciu
+ elegancki
+ wielofunkcyjny

Polecam, warto go zawsze mieć przy sobie.

Rewelacyjny pędzel - multiunkcyjny!

Świetny jakościowo pędzel, miękki i dobrze wykonany. Mam go od ponad pół roku i mimo częstego "prania" nie stracił na miękkości i ani jeden włosek z niego nie wypadł. Jest multifunkcyjny, można nim nakładać minerały, podkład płynny, bronzer, róż, gruntować korektor pod oczami lub strefę "T" jeśli jest taka potrzeba. Naprawdę warto go mieć. Polecam oczywiście kupić go podczas promocji. Wtedy cena tak nie odstrasza.

W codziennym użyciu już od kilku lat

Kupiłam ten pędzel jakoś w 2012 lub 2013 roku i do dzisiejszego dnia używam ten sam jeden egzemplarz. Myję co kilka dni i używam codziennie, a dalej jest w idealnym stanie. Włosie jest zbite i odpowiednio miękkie, takie, jak bylo na początku. Trochę mnie zdziwiło, kiedy przeczytałam, że jest to pędzel do podkładu mineralnego, bo ja takich nie używam. U mnie sprawdza się świetnie do brązera i do rozblendowania konturu, kiedy innym pędzlem nałożę sobie produkt do konturowania na policzki. Pędzel Sephora jest po prostu do tego świetny. Jednak kiedyś próbowałam nim nałożyć róż, a innym razem rozświetlacz, to też się do tego nadał. Do podkładów nigdy go nie używałam, gdyż nie lubię nakładać podkładów pędzlami, a gąbką, więc w tym się nie wypowiem, ale w tym, w czym został przeze mnie wypróbowany sprawdził się znakomicie i mogę go z czystym sercem polecić. Nawet jeden włosek mu nie wypadł przez te wszystkie lata. Nic się nie odkształciło, napisy nie zeszły. Po prostu jest w stanie idealnym po dziś dzień.

Jest w moim top 5

Pędzel kupiłam zachęcona jego niezwykłą miekkością, ale również tym jak jest jednocześnie zbity, puchaty i prosto ścięty. Jakież było moje zdziwienie kiedy przeczytałam, że służy on do podkładów mineralnych. Ale nie poddawałam się. Okazało się, że pracuje się z nim fenomenalnie również z każdym innym podkładem! Jest świetny, za pomocą stemplowania bardzo naturalnie wtapia produkt w skórę. Must have w mojej kolekcji pędzli

Dobra opcja

Z tym pędzlem zaczynałam przygodę z makijażem, bardzo wygodny i łatwy w użyciu, idealny dla osób które zaczynają się malować. Pięknie wygląda, elegancka rączka, bardzo poręczny.