Sephora, Professionnel, Pędzel do podkładu mineralnego i płynnego nr 45

Sephora, Professionnel, Pędzel do podkładu mineralnego i płynnego nr 45

Pojemność 1 szt

Pędzel wszystko w jednym dostosowany do każdego rodzaju konsystencji podkładu (w płynie, w kremie, w pudrze) dzięki jakości włosia.
Przeznaczenie : Pędzel do twarzy do aplikacji podkładów o różnej konsystencji.
Włosie : Syntetyczne włosie dostosowane do każdego rodzaju konsystencji podkładu
Użycie : Lekko zaokrąglony kształt i gęste włosie umożliwiają łatwą i jednolitą aplikację produktu na całej twarzy.
Aluminiowa nasadka, drewniany uchwyt.

pędzle
do podkładu
pojedyncze
Wykonanie
sztuczne włosie

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Jest w moim top 5

Pędzel kupiłam zachęcona jego niezwykłą miekkością, ale również tym jak jest jednocześnie zbity, puchaty i prosto ścięty. Jakież było moje zdziwienie kiedy przeczytałam, że służy on do podkładów mineralnych. Ale nie poddawałam się. Okazało się, że pracuje się z nim fenomenalnie również z każdym innym podkładem! Jest świetny, za pomocą stemplowania bardzo naturalnie wtapia produkt w skórę. Must have w mojej kolekcji pędzli

Dobra opcja

Z tym pędzlem zaczynałam przygodę z makijażem, bardzo wygodny i łatwy w użyciu, idealny dla osób które zaczynają się malować. Pięknie wygląda, elegancka rączka, bardzo poręczny.

Super

Uzywa go do nakladania studio fix z maca.
W tej roli sprawdza sie znakomicie. Puder jest dobrze wprasowany w skore, krycie mozna stopniowac.
Probowalam nakladac maca innymi pedzlami i efekt jest duzo gorszy.
Mam go prawie 2 lata a jest w stanie idealnym. Nie gubi wlosow, nie traci ksztaltu, raczka sie nie wytarla.
Plus za rozmoar rączki i kompaktowy rozmiar. Nie jest to pedzel gigant.

Jak przykleić sztuczne rzęsy?

Niezastąpiony

Jeden z najlepszych pedzi Sephora.
Nie lubie co prawda nakładać nim podkładu na mokro,ale mineralny bądz bronzer nakłada cudownie.
Szybko i precyzyjnie.
Dosc solidnie wykonany mam swoj już 4 rok.

Do podkładu?

Kiedy zaczynałam swoją przygodę z makijażem planowałam nauczyć się nakładać podkład pędzlem. Nr 45 z Sephory był moim pierwszym wyborem, ale jakoś nie przekonałam się do tej techniki. Długo leżał nieużywany.

Przypadkowo odkryłam, że może mieć inną funkcję. Kiedy zabrakło mi pędzli do konturowania twarzy akurat był pod ręką. Okazało się, że jest do tego celu doskonały i od tamtej pory chętnie nakładam nim puder do konturowania.

Zrobiony jest całkiem solidnie, ma wygodny trzonek i miękkie, przyjemne w dotyku włosie, które nie odkształca się po myciu i na razie nie wypada. Zdecydowania jestem zadowolona z zakupu. Funkcja pędzla jest umowna, każdy musi sobie metodą prób i błędów znaleźć zastosowanie.

warto kupić w promocji

Niejako w rocznicę zakupu tego pędzla wystawiam mu doskonałą notę ;) Dzsiaj ostatni dzień promocji w Sephorze 3 za 2 dotyczącej marki Sephora - ja mniej więcej rok temu skorzystałam z tej okazji i zakupiłam trzy pędzle, w tym pędzel do minerałów nr 45 i od tej pory jest to jeden z moich ulubionych pędzli.
Do wykonania nie mam żadnych zastrzeżeń, włosia nie gubi, skuwka trzyma się dzielnie, pędzel jest naprawdę często przede mnie czyszczony i trzyma się dzielnie w nienaruszonym stanie.

Włosie jest bardzo miękkie ale jednocześnie dość zbite, dobrze nabiera puder czy to płynny czy sypki, używam go do różnych minerałów i przyznam, że nie ze wszystkimi dobrze współpracuje ( np. nie lubie się z Annabelle Minerals za to Lily Lolo nakłada bez problemu i z dobrym efektem. Pędzel nadaje się to stemplowania twarzy np. pudrem matującym, można nałożyć nim bronzer i róż - choć najlepiej sprawdza się jako "wcieracz" podkładu.

Używam go też do aplikacji podkładów płynnych - naprawdę świetnie się do tego nadaje, u mnie dobrze dogaduje się z Double Wear.

Generalnie bardzo polecam, szczególnie warto mu się przyjrzeć.

Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

Ulubiony

Mój ulubiony pędzel!
Niezwykle miękki, gęsty, o idealnym kształcie i rozmiarze! Używam do podkładu mineralnego, czasem do różu w kremie, rozcieram nim granice pomiędzy produktami... Jest bardzo wszechstronny.
Myje się bardzo łatwo, włosie nie twardnieje ani się nie odkształca, szybko schnie - zobaczymy jak przetrwa próbę czasu.
Trzonek nie jest zbyt długi, bardzo poręczny, z łatwością mieści się w kosmetyczce.
Ja kupiłam go z rabatem 20%, ale pełna cena też jest ok - warto jednak czekać na promocje.
Szczerze polecam, wart każdej złotówki!

Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

ulubiony

Potrzebowałam pędzla do pudru, nie mogłam zdecydować się na markę i model, a że oglądam Basię Callmeblondieee, która go polecała, odżałowałam te 70zł i zakupiłam swój pierwszy pędzel z Sephory.
Muszę przyznać, że cena mnie odstraszała ale.... zaryzykowała i nie żałuję.
Pędzel jest w moim posiadaniu już pół roku. Używam go codziennie do aplikacji pudru wykończeniowego i jestem nim oczarowana.
Jego przeznaczenie to aplikacja podkładu mineralnego dlatego też nie jest on za duży ale spokojnie do omiatania twarzy pudrem wykończeniowym daje rade. Czasami nakładam nim kosmetyk do konturowania i spisuje się rewelacyjnie.
Równomiernie nakłada kosmetyk, jest mięciutki, nie drapie, nie podrażnia cery, nie wypadł z niego ani jeden włosek, jest poręczny, łatwo domywają się z niego wszelkie kosmetyki.
Czy polecam? tak, polecam i nie żałuję ani jednej wydanej na niego złotówki :).

Właśnie kupiłam drugi :-)

Potwierdzam wszystko, co piszą moje poprzedniczki - pędzel nr 45 z Sephory jest najbardziej wszechstronnym pędzlem. Nie lubię nakładać podkładu wielkimi pędzlami, bo mam drobną twarz, a ten idealnie rozrowadza EL Double Wear, Loreal True Match i Clinique Beyond Perfecting. Nie smuży, znakomicie stopniuje krycie. Świetnie nadaje się także do bronzera (konturowanie) i różu.
Jest bardzo trwały, pierwszego mam już prawie 2 lata i wygląda jak nowy - nie gubi włosia, nie odkształca się, nic się nie odkleja. Poza tym pędzel ma ładny design.
Kolejnym jego plusem jest to, że bardzo łatwo się odmywa, nawet z tych hardcorowych podkładów.
Właśnie kupiłam drugi, żeby na spokojnie używać jednego do podkładu, a drugiego do różu i brązera :-)
Naprawdę polecam!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2. pędzla

Must heave

Jeden z najlepszych pędzli do pudru jakie mam, uwielbiam go używać, idealnie nabiera produkt i nakłada na twarz, dobrze się nim pracuje, łatwo się myje, nie gubi włosia

Wady: brak

Używam tego produktu od: 1.5 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 szt

Idealny

Po prostu: niezbędny w kosmetyczce każdej kobiety.

Uniwersalny, spisuje się świetnie zarówno do aplikacji podkładu mineralnego jak i płynnego, a nawet... różu.

Ponieważ mam wrażliwą skórę, którą bardzo łatwo podrażnić, szukałam pędzla o delikatnym włosiu - i oto jest: ideał.

Jest nie tylko miękki ale przede wszystkim - solidnie wykonany, nie gubi włosia, nie deformuje się przy czyszczeniu, pozostaje sprężysty i zwarty... a mam go już dobrych kilku lat!

Przy innych pędzlach miałam wrażenie, że czasem "rozprowadzają" po twarzy infekcje-niespodzianki. Tu - sama łagodność.

Ponadto - bardzo lubię jego elegancki wygląd, wygodną, dobrze wyważoną rączkę.

Hmmm... wygląda na to, że nie można mu absolutnie nic zarzucić!

Używam tego produktu od: kilku lat - tak długo, że nie pamiętam kiedy go kupiłam!
Ilość zużytych opakowań: jeden

wszechstronny

mam go od jakiegoś miesiąca i uwielbiam go.
pędzel jest wszechstronny, nadaje sie praktycznie do wszystkiego. ja nakładam nim podkłady mineralne bare minerals i neauty minerals (polska firma) oraz puder hd mineralny z mufe. sprawdza sie znakomicie. kilka razy uzylam go tez do bronzera z mufe (tego najnowszego ) i warmtha z bm. i też dał radę. zachwalam go wszystkim bo naprawdę jest warty zainteresowania i zakupu.
polecam :)

Ilość zużytych opakowań: jedno :)