Alverde, Intensiv Pflegecreme Avocado (Intensywnie nawilżający krem do twarzy z ekstraktem z awokado)

Olejek awokado, masło shea i ekstrakt z rumianku spełniają wszystkie potrzeby skóry bardzo suchej. Szczególna kombinacja olejków roślinnych pielęgnuje i wygładza skore dbając o jej odpowiednią elastyczność i aksamitność.
Naturalny kompleks z rumianku w połączeniu z roślinną gliceryną harmonizuje potrzeby skóry bardzo suchej i zapewnia jej dogłębne nawilżenie. Uczucie napięcia i przesuszone skorki są zmniejszone. Krem świetnie nadaje się jako pielęgnacja chroniąca skórę przed zimnem, gorącem, a także w klimatyzowanych pomieszczeniach.

Dobry nawilzacz na noc i sezon grzewczy

Ten krem to jedno z moich KWC. Bardzo dobrze radzi sobie zima, kiedy moja skóra jest przesuszona. Stosuje go rownież latem na nic, kiedy pracuje w klimatyzowanym pomieszczeniu. Sprawdza sie idealnie. Nie zawsze wchłania sie do matu ale wtedy po prostu przykładam do twarzy ręcznik papierowy i po sprawie :)
Zdecydowanie polecam sprobowac

Używam tego produktu od: dłużej niż rok
Ilość zużytych opakowań: więcej niż 2

Dobrze mieć go na półce

Nie używam tego kremu codziennie, lecz awaryjnie, kiedy skóra wymaga porządnego nawilżenia. Ratuje ją po wizycie na basenie albo po jesiennym spacerze. Wygładza suche skórki po pokrzywce alergicznej. Na mojej normalnej cerze krem wchłania się do kilknastu minut, ale jak już się wchłonie, to skóra jest aksamitna. Nie zostaje tłusty film.

Oprócz intensywnego nawilżenia i wygładzenia, krem przynosi uczucie ukojenia. Zmniejsza swędzenie i łagodzi podrażnienia.

Podsumowując, skuteczny krem z naturalnych składników za niewielką cenę.

Świetny nawilżacz w dobrej cenie

Mam cere suchąale strefa T się swieci i skłonności do zapychania ten krem ma bardzo świetny skład, który nawilża skórę nie zapycha dobra konsystencja świetny zapach i dobra cena czego chciec więcej...

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

depilacja opóźnianie porostu włosów

Krem ratunek!

Krem jest mega nawilżający! Nie żywałam go przy ostrej zimie, ale bede napewno. delikatna konsystencja o zwartej treści. zapach idealny bo prawie nie wyczuwalny. Z resztą recenzja ponizej zgadza sie w stu %.

Ilość zużytych opakowań: 1 połówka

idealny dla wymagajacej zimowej skory

Seria Avocado sklada sie z maseczki i kremu, musze przyznac, ze uzywam obu i wyjatkowo je sobie chwale.

Kremik zasluguje na mocne 4,5*, poniewaz:

+ NAWILZA
I to w bardzo intensywny sposob, bez pozostawiania na twarzy tlustego filmu, ktorego chyba kazda z nas nie lubi. Nie pozbedzie sie wpradzie suchych skorek, w tym celu nalezy zrobic peeling, ale po peelingu skutecznie nawilzy i odzywi. Cera wydaje sie faktycznie gladka, a do tego jest naturalnie matowa i czuc, ze oddycha.

+ KONSYSTENCJA
Dosyc lekka, kremu wystarczy naprawde niewielka ilosc na cala twarz. Jesli mam bardzo sucha skore (np. po dluzszym przebywaniu na mrozie) smaruje grubsza warstwe, a i tak ladnie sie wchlania.

+ ZAPACH
Lekki, nienachalny. Preferuje kremy bezzapachowe, ale ten jest na tyle niedrazniacy, ze moge uzywac bez problemu.

+ CENA
3,25 euro.

+ OPAKOWANIE
Wygodna tubka stojaca na zamknieciu. Nawet wizualnie dosyc ladna.

+ SKLAD
Bez substancji, ktorych obecnosc budzi kontrowersje, a wiec wyjatkowo korzystny dla skory. Byc moze dlatego tak dobrze dziala.

+ NADAJE SIE POD MAKIJAZ
Podklad bardzo dobrze sie na nim rozprowadza, nie roluje sie. Nie skraca trwalosci makijazu, mam nawet wrazenie, ze w duzym stopniu chroni przed mrozem, poniewaz moja buzia nie jest po nim taka wysuszona, juz po kilku dniach regularnego stosowania czuje sie o wiele lepiej.

Jedyny drobny minus to brak filtra, poniewaz z tego powodu uzywam go glownie na noc. Ale nie szkodzi, na dzien mam inny krem.
Polecam.

Używam tego produktu od: miesiaca