Floslek, Pielęgnacja Cery Tłustej, Tonik szałwiowy bezalkoholowy

Floslek, Pielęgnacja Cery Tłustej, Tonik szałwiowy bezalkoholowy

Zgłaszająca osoba: Ola-Agentka

Zawiera naturalny wyciąg z szałwii. Można go stosować do pielęgnacji każdego rodzaju skóry, a w szczególności tłustej i mieszanej, skłonnej do wykwitów i stanów zapalnych. Działa odświeżająco, łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia. Delikatnie ściąga nadmiernie rozszerzone pory. Poprawia ogólny wygląd skóry - staje się ona jaśniejsza, gładka, odpowiednio nawilżona. Delikatnie oczyszcza cerę przygotowując ją do przyjęcia kremów pielęgnacyjnych.

Skład: Aqua, PPG-26 Buteth-26, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Lactate, PEG-60 Almond Glycerides, Allantoin, Propylene Glycol, Euphrasia Officinalis (Eyebright) Herb Extract, Panthenol, Imidazolidinyl Urea, Methylparaben, Disodium EDTA, CI 42090.

Cena: ok. 9zł / 200ml

Ujdzie w tłoku.

Ładnie odświeża cerę, łagodzi ewentualne podrażnienia.
Nie zauważyłam jednak żadnego ściągnięcia rozszerzonych porów ani wyjątkowego poprawienia stanu mojej cery. Nie była jaśniejsza czy gładsza. W miarę nawilżał.
Używałam go często do przemywania skóry w lecie, gdy było bardzo gorąco.

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

To nie jest hit, ale warto wypróbować

Kupiłam go w sklepie z naturalnymi kosmetykami, gdyż poleciła mi go ekspedientka.

Zalety:
+odświeża
+łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia - przynajmniej nie powoduje powstawania nowych
+duża pojemność 200ml
+wydajny, przemywam nim twarz 3 razy dziennie i starczy na ok. 4 miesiące

Minusy:
-nic nie robi z rozszerzonymi porami
-cena (zapłaciłam 14,50) - w tej cenie można kupić coś lepszego

Zjednej strony nie poprawił stanu mojej cery, ale z drugiej nie pogorszył. Polecam do wypróbowania dla cer mieszanych, ale nie problematycznym. Obecnie mam za dużo wyprósków na mojej twrazy i ten tonik jest dla mnie za słaby.

Ilość zużytych opakowań: 0, w trakcie użycia

ziołowy i średni

Tonik ma nawet niezły zapach i jest wydajny. Mi odświeża cerę ale faktycznie tylko na chwilę.Zdecydowanie polecam do uzywania rano, bo na wieczor lepiej cos bardziej łagodzącego. Co do łagodzenia zmian trądzikowych itd. to nie wiem bo ostatnio używam innych środków na to.Moim zdaniem nie rozjaśnia i nie wygładza jakos rewelacyjnie buźki. Po prostu o taki tam tonik.

Używam tego produktu od:miesiąca

depilacja metody

tylko zapach

Tonik o przyjemnym (dla mnie) szałwiowym zapachu i właściwosciach TYLKO odświeżających.

Zastanawiam się gdzie w toniku szałwiowym podziały się dobroczynne własciwości szałwii lekarskiej ???
Z przykrością stwierdzam, że takowych nie widać, a producentowi urośnie nos za te kłamstwa :).

Nie polecam, szczególnie cerom trądzikowym wymagającym złagodzenia, ściągnięcia porów, działania antybakteryjnego itp. Tonik nie działa.

zbędny...

Nie zauważyłam żadnego działania na cerę, które zapewnia producent - nie zwęża porów, nie rozjaśnia, nie wygładza. Może troszkę nawilża, ale na krótko. I minimalnie oczyszcza, ale nie daje uczucia odświeżenia. Zapach mi się nie podobał, choć faktycznie jest to szałwia.Generalnie odradzam, szkoda pieniędzy.

rozczarowanie...

Jestem BARDZO rozczarowana tym tonikiem. Niestety nie nadaje się dla wrażliwych cer. Choć moja skóra jest tłusta to jednocześnie wrażliwa. Zużyłam 3/4 butelki,żeby potwierdzić moje obawy: po prostu on mnie uczula! Chyba już lepiej zaparzać szałwię i tym przemywać twarz, przynajmniej nie ma reakcji uczuleniowej. Tak więc zamiast rozjaśniać moją twarz....poczerwieniałam ( nie tylko ze złości). Daję jedną gwiazdkę za ekonomiczne opakowanie.

ale po co ?

duża butla, nieodstręczający zapach, wydajny i tani,nie pozostawia na skórze lepkiego filmu , delikatnie odswieza, nie powoduje uczulenia - koniec zalet :DNa zmiany trądzikowe nie pomaga nic a nic- taka woda szałwiowa. Po co więc go uzywac w ramach walki z trądzikiem ? bez sensu.