Intensywna Pielęgnacja Włosów, Maska do włosów `Intensywne wygładzanie`

Intensywna Pielęgnacja Włosów, Maska do włosów `Intensywne wygładzanie`

Cena już od 5,51 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Skoncentrowany preparat o niskim pH, który zamyka łuski i regeneruje włosy aż po same końce. Doskonale wygładza otwarte łuski włosów. Dodaje blasku od nasady aż po końcówki. Aktywnie nawilża i uelastycznia włosy. Nadaje włosom wyjątkową miękkość. Zawiera prowitaminę B5 i proteiny jedwabiu.

Świetna!

To jedna z najlepszych masek na rynku, jeśli chodzi o włosy zniszczone, a kiedy pomyśli się o stosunku cena/jakość, to jest to już w ogóle absolutny hit. Z przerwami na inne kosmetyki używam jej od ok. 2 lat i szczerze polecam! Szampon z tej serii też mnie zachwycił.

Mam bardzo długie rozjaśniane włosy, więc końcówki są suche i zniszczone. Maska Ziaji nawet przy stosowaniu jak zwykła odżywka, bez długiego trzymania pod folią czy ręcznikiem itp. dobrze sobie radzi: nawilża, odżywia, wygładza, zapobiega puszeniu. Dwa małe minusiki dla mnie to po 1 zapach - nie jest zły, ale ciężko zaliczyć go na plus, jakiś lekko chemiczny oraz fakt, że objętościowo włosów jest mniej. To nie jest kwestia obciążenia, bo włosy są sypkie i bardzo świeże, ale są faktycznie wygładzone i przez to wydaje się wizualnie, że jest ich mniej.

Maska ma budyniowatą konsystencję, ja wolałabym ciut bardziej gęstą, ale jest OK. Wydajność jest w normie. U mnie zużywa się szybko, ale mam długie włosy, które myję codziennie i sporo jej nakładam, więc to zrozumiałe.

Plusy:
+cena
+świetne działanie nawilżające i regenerujące
+zapobiega puszeniu się włosów
+włosy wyglądają na wyraźnie zdrowsze i są miękkie w dotyku
+nie obciąża włosów
+wygładza włosy
+działa nawet jeśli użyjemy jej jak zwykłej odżywki - minuta na włosach i spłukanie
+wygodne opakowanie

Minusy:
-dostępność (ja kupuję w sklepie firmowym Ziaja, ale szkoda, że nie jest ogólnie dostępna w Rossmannie itp.)
-średni zapach
-po zastosowaniu wydaje się, że objętościowo włosów jest mniej

Nie polecę tej maski osobom o włosach normalnych i zdrowych, ale jeśli ktoś ma włosy suche, zniszczone, spalone od suszarki czy zabiegów fryzjerskich, to jest to absolutny hit! :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1346291].usefull || 0 }}% pomocna.

Lubię i polecam

Moja zdecydowanie ulubiona maska do włosów, zawsze je "ogarnia". Kładę ją na włosy na około godzinę i okręcam ciepłym ręcznikiem. Efekty są bardzo zadowalające, włosy lepiej się rozczesują, pięknie pachną, nabierają blasku. Zawsze jak jestem w Ziai to ją kupuję i to się chyba nie zmieni ;) Jedyny problem to wydajność, mam włosy dłuższe niż do pasa i tu tej maski zużywam bardzo dużo.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1312761].usefull || 0 }}% pomocna.

najlepsza jaką miałam

Dla moich włosów jest świetna - ma farbowane włosy puszące się, myję co 2-gi dzień, odżywka nie prostuje włosów ale rzeczywiście wygładza, włosy są miękkie, ładnie się rozczesują, odżywka ładnie pachnie. Nie nakładam jej przy skórze głowy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1306916].usefull || 0 }}% pomocna.

Studio fryzur kłos jak Olivia Wilde

Spodziewałam się czegoś lepszego

Mam włosy farbowane, niezbyt zniszczone, przetłuszczające się u nasady. Skuszona wieloma pozytywnymi recenzjami zaopatrzyłam się w tę maskę. Szczerze mówiąc, poza pięknym zapachem, wydajnością i ceną, nie zrobiła na mnie wrażenia. Była okej, ale oczekiwałam większego wygładzenia włosów. Nie sprawiała na szczęście, że włosy szybciej się przetłuszczały, nie obciążała ich. Maska nie należała do najgorszych, ale też nie była cudowna. Taka przeciętna.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1282571].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetna

Jedna z moich ulubionych masek. Bardzo przyjemnie pachnie, jest wydaja i w dobrej cenie. Używam jej raz na dwa tygodnie i to w zupełności wystarcza (bo nie jestem z tych, którzy muszą myć włosy codziennie). Nie obciąża włosów, nadaje im lekkość i sprawia, że są miękkie w dotyku. Stosuję także na same, suche końcówki.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1247841].usefull || 0 }}% pomocna.

krótkodystansowiec

Maskę kupiłam zupełnie nieprzemyślanie - skończyła mi się akurat maska z Nivei, a że myję włosy codziennie i nie jestem w stanie rozczesać ich bez użycia maseczki/maski, chwyciłam pierwszą z brzegu maskę Ziai (gdyż mam zaufanie do masek z tej firmy). Po pierwszych kilku użyciach włosy były gładkie, błyszczące, łatwe w rozczesywaniu. Niestety, w połowie opakowania maska zaczęła porządnie obciążać mi włosy - zrobiły mi się tzw. strąki.
Obecnie używam jedynie na końcówki, żeby ładnie je wygładzić - i tu się sprawdza.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1238156].usefull || 0 }}% pomocna.

Działa jak powinna

Dopiero za trzecim podejściem do tej maski zobaczyłam jakikolwiek efekt. Pierwsze dwa podejścia sprawiły, że miałam na głowie elektryzująca się szopę, ale może to była kwestia przestawienia się. Wygładza, włosy błyszczą się, są wystarczająco dociążone przez co nie są niesforne, miękkie w dotyku, a jeżeli chodzi o zapach to utrzymuje się na włosach co sprawiło, że kilka osób nawet zwróciło uwagę z zapytaniem co stosuję. Opakowanie proste, można wydobyć bez problemu resztki maski. Cena jest dobra - wręcz śmieszna. Sama wydajność trochę zostawia do życzenia, ale nie jest to drogi zakup więc można to wybaczyć - w końcu liczy się skuteczność. Nie ma problemu z dostępnością. Polecam trochę tą maskę potrzymać na głowie dłużej niż jest opisane na opakowaniu, bo w moim przypadku ten czas był za krótki na jakikolwiek efekt.

Zaprzyjaźniłam się z tą maską w okresie jesienno-zimowym kiedy jest uruchamiane ogrzewanie, bo wtedy najczęściej moje włosy zaczynają się elektryzować. Polecam każdemu kto ma podobny problem i co więcej - trochę cierpliwości, bo czasem trzeba dać jednemu produktowi nawet trzy szanse na pokazanie swoich możliwości.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1212768].usefull || 0 }}% pomocna.

super :)

Najlepsza maska jaką kiedy kolwiek miałam, wygładza, włosy są piękne, błyszczą, są miękkie. Nigdy nie zrezygnuję z tej maski :) chyba że zrobię przerwę ale koniecznie będę powracała do tej maski.
Zapach przyjemny ale coś mi w nim się nie podoba.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1199098].usefull || 0 }}% pomocna.

blyszczace wlosy

jezeli komuś zalezy na blasku wlosow, to jest to produkt dla niego. Maska ładnie zamyka łuski włosow, fajnie pachnie, chociaz wolę inne zapachy z ziaji. Cena atrakcyjna. wydajnosc duża

Używam tego produktu od: 24 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1120326].usefull || 0 }}% pomocna.

Gładkie, błyszczące włosy

Jest to najlepsza maska do włosów ziaji. Swietnie nablyszcza wlosy. Sa one po niej miekkie i gladkie. Dociążone. JEdnak kwestią dyskusyjna pozostaje sklad. Nie dba on za bardzo o nasze wlosy, nadaje im jedynie jedwabisty wyglad

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: dwa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1065821].usefull || 0 }}% pomocna.