Max Factor, Lash Silks (Maskara)

Max Factor, Lash Silks (Maskara)

Zgłaszająca osoba: Małgoś

To najlepsza maskara jaka do tej pory mialam. Wspaniale wydluza i podkreca rzesy. Nie skleja ich i sie nie kruszy. Rzesy wygladaja bardzo naturalnie.

Efekt LashXL+ za 1/5 ceny

Kupiłam ten tusz w sklepie internetowym, ponieważ jest niemal nieosiągalny w rzeczywistości ;-)
Jestem zachwycona, ponieważ efekt jest naprawdę lepszy niż zadowalający.
Tuszu rzeczywiście nie czuć na rzęsach! a działa jak LashXL - baardzo długie rzęsy i do tego podkręcone [czego brak u Lauder].
Trzyma się długo; brąz jest śliczny.
Szczoteczka daje to cudne wręcz podkręcenie.
Polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rzęsy jak z okładki :):)

Oooo tak!!! Efekt jest jak najbardziej niesamowity, takiego tuszu poszukiwałam (podkręca i wdłuża doskonale, dodatkowo dodaje oczom głębi i zmyslowości). Kolejny raz nie zawiodłam się na recenzjach Wizażanek. Kosztuje też nie tak wiele- w odróżnieniu np. do tuszów L'Oreala, które nie daja takiego efektu, a kosztują nie wiadomo ile nie wiadomo za co :):)

Poza tym tusz pojemny, tylko ta szczoteczka- muszę sie do niej przyzwyczaić. Aha, rzęsy są miekkie, w dotyku nie przypominają "patyków", jakie zazwyczaj miałam po użyciu innych tuszów. Nie ściera się i nie kruszy, ma sie wrazenie że, przywarł do rzęs na dobre :). Zmywa sie umiarkowanie, nie podrażnia spojówek.

Dodam jeszcze, że już kilka osób powiedziało mi, że moje rzęsy są niesamowite... Nigdy wcześniej nie słyszałam takiego komplementu, za to często typu:"masz ładnie pomalowane powieki", "co to za błyszczyk?", "naprawdę masz podkład na twarzy?". Żaden inny tusz jaki miałam , nie był tak dobry! Malowanie nim to czysta przyjemność, szczególnie, jak rozpracuje sięszczoteczkę :):):)

Ogólnie to polecam baaardzo!!!

super zalotne oczka

Moja ulubiona maskara, którą czasem zdradzam z innymi, ale szybciutko wracam skruszona i już po jednym użyciu uradowana, że ją odkryłam wieki temu:)
Doskonały tusz za takie pieniążki!
Wspaniale podkręca, faktycznie wydłuża, ekstra!

ilość zużytych opakowań: oj...ale z trzy to na pewno:)

Manicure - klasyczny

nieporęczna

U mnie się niestety nie sprawdziła. :(
Przede wszystkim szczoteczka - nie umiem się nią po prostu posługiwać, zawsze nałoży nie tyle tuszu, ile bym chciała a przy okazji uciaprze mi pół powieki. :(
Poza tym nie rozdziela rzęs, tylko skleja je a po kilku godzinach zaczyna się osypywać. :(
O nie, więcej go nie kupię! :(

wspanialy tusz :)

kupilam troszke bez przekonania i jestem bardzo zadowlona. Braz jest cudowny, nie jest za jasny ani za ciemny, nie osypuje sie, nie uczula, ma konsystencje ktora powoduje ze rzesy sa wydluzone i pogrubione a przy tym nie sklejaja sie i nie tworza sie grudki. Szczteczka troche fikusna, ale latwo ja opanowac. Nie wiem jak z podkrecaniem bo moje rzesy ladnie sie kreca same. Ale tusz daje cudowne efekty. Napewno bede mu wierna choc trudno go kupic :(

Wspominam czule...

Lubię tusze Max Factora. Lash Silks był moim ulubionym do czasu More Lashes - poza tym nigdzie nie mogę go dostać!!! Ślicznie podkręcał rzęsy i starczył mi na wyjątkowo długo - ponad 5 miesięcy (normalnie góra trzy). Trwały, ale łatwo się zmywał. Mocne 4 *.

średniaczek

Ani ziębi ani grzeje, tak go pamiętam, ale używałam go dawno, mama kupiła m,i przez pomyłkę zamiast 2000 calorii, którego wtedy używałam
Niestety daje naturalny efekt, tylko... a ja lubię teatralny.

tylko ten!

Doskonały tusz!Ładnie pokrywa rzęsy, wcale się nie rozmazuje, wydłuża je. Minusem może być to, że po kilku godzinach trochę się osypuje, ale i tak daję najwyższą ocenę. Aha- dobrze sprawdza się przy soczewkach kont.

super

Mam nadzieje ze to ta sama co ja mam Resistant Mascara Long & Fine, nie wiem czemu wiele osob pisze ze jest podkrecajaca, skoro ma normalna szczoteczke(dokladnie taka jak na zdjeciu - stozkowa). Podkrecajace z MF maja wygieta szczoteczke, a ta jest wydluzajaca i odporna na rozmazywanie. Przynajmniej na mojej tak pisze, ze jest odporna na rozmazywanie i trzyma sie caly dzien. Nadaje Classic Look. Rzesy sa ladnie podkoloryzowane i wydluzone. Maskara zawiera pielegnujaca prowitamine B5 i latwo ja wieczorem zmyc. I rzeczywiscie spelnia to wszystko, nareszcie mam cos przy czym widac ze mam dlugie rzesy, nie kruszy sie, nie rozmazuje i mam nadzieje ze deszcz tez przetrwa( juz sie deszczu doczekac nie moge). ...

Ten tusz wspaniale podkręca i wydłuża rzęsy. Oczy są ładnie podkreślone i wydają się większe. Wystarczy niewielka ilość aby uzyskać zamierzony ładny efekt. Dobry na dziń jak i na wieczór. Mam brązowy kolor i jestem bardzo zadowolona. Przystępna cena. Polecam.

Wspaniała

To najlepsza maskara jakiej dotychczas używałam. Mam kolor brązowy i po pomalowaniu rzęsy wyglądają bardzo naturalnie [ a o taki efekt mi chodzi]. Ładnie podkreśla oko, nie wygląda sie jak lalka. Rzęski są pogrubione i cudnie podkręcone. Nie zostawia grudek, szybciutko schnie. Nie dają 5* bo marzą mi się gęściejsze rzęski [och widziałam taki cudny efekt!] a ta maskara nie potrafi tego zrobić

RE-WE-LA-CJA

moj ukochany tusz!!!!przeslicnzie podkreca rzesy i je wydluzarzesy sa mieciutkie w dotyku i wygladaja naturalniena imprezy nakladam 2-3 warstwy i wtedy rzesy sa przeslicnzie podkreslone,niesmawoicie wydluzone i podkrecone