Podstawa Pielęgnacji, Tonik łagodzący z różą do cery suchej i wrażliwej (stara wersja)

Idealny kosmetyk do codziennej pielęgnacji cery suche i wrażliwej. Łagodzi i nawilża, sprawia, że cera jest świeża i promienieje blaskiem. Dzięki formule z różą tonik delikatnie usuwa resztki zanieczyszczeń i martwe komórki. Skóra jest delikatnie oczyszczona. Bezalkoholowy, testowany dermatologicznie.

Stara wersja - jak najbardziej

Jest to jeden z niewielu produktów Garniera, który zapadł mi w pamięć i bez wątpliwości i obaw mogłabym go używać, niestety producent zmienił skład - ale to nie miejsce, by o tym pisać,w końcu oceniam starą wersję.

Od toniku oczekuję efektu tonizowania - czyli przywrócenia naturalnego pH, odświeżenia, delikatnego oczyszczenia i tyle. Wiele osób oczekuje cudów od zwykłego toniku - nie, tonik tego nie zrobi. Dlatego komentarze nie \\\\\\\'usunął mi trądziku; czy \\\\\\\'tylko oczyszcza\\\\\\\' nie są na miejscu. :)
Tonik Garniera jak najbardziej robi to, co powinien robić tonik.

Jak prezentuje się skład? Mamy wodę, nawilżającą glicerynę, ekstrakt z róży, łagodzący pantenol, konserwanty, kompozycję zapachową.

Stara wersja toniku przede wszystkim tonizuje.

-delikatnie nawilża (gliceryna może powodować delikatny lepki film na skórze, dlatego większość może oskarżyć go za film, który pozostawia na skórze)

-oczyszcza

-odświeża

-koi i łagodzi

-delikatnie ściąga (ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu - ściąga delikatnie pory)

-nie wysusza

-nie alergizuje

-wydajny i stosunkowo tani

-bardzo ładne i porządne opakowanie

Gdyby Garnier nie zmienił składu, mogłabym go polecić,a tak zostaje mi tylko jedynie recenzja produktu, który nie jest już dostępny...

Polecam!

Używam tego produktu od: dwa lata

Ilość zużytych opakowań: trzy opakowania

raczej na nie

Nie jest to może najgorszy tonik jaki miałam okazję używać, ale w moim odczuciu nie działa do końca tak jak powinien. Jest delikatny, to fakt, jednak po dłuższym czasie spowodował lekki wysyp..;/ Nie czułam też aby dostatecznie tonizował skórę i przygotowywał ją na przyjęcie kremu. W zasadzie to czy jego użyłam czy nie, nie miało większego znaczenia. W tej cenie można dostać coś lepszego. Na plus jest wydajność oraz delikatność (brak uczucia ściągnięcia po użyciu) To jednak nadal za mało...

Używam tego produktu od: używałam dawno

ma swoje plusy i minusy

+dobry do przemywania wrażliwej skóry
+oczyszcza
+miły zapach

-nie łagodzi
-nie poprawia wyglądu cery ani nic

Jeśli chodzi o cenę to jest przyzwoita, niezbyt drogi, ale nie specjalnie tani.

Używam tego produktu od: poł roku

Zrób sama kosmetyk - tonik na trądzik

Dobry do codziennej pielęgnacji

Dobry tonik, spełnia swoje zadanie. Oczyszcza, sprawia, że cera jest świeża i promienna. Łagodzi podrażnienia. Poza tym ma przyjemny zapach.

Mam cerę naczynkową i muszę stwierdzić, że ten tonik radzi sobie z moją skórą lepiej niż niejeden tonik przeznaczony specjalnie dla cery naczynkowej.

Można nim odświeżać okolice oczu - nie podrażania nic a nic.

Niestety, nie zauważyłam efektu nawilżenia.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Dobry choć nie ideał.

Od dłuższego czasu używam mleczka z tej serii, więc postanowiłam wypróbować tonik. Musze przyznać, że przypadł mi do gustu. Ładnie pachnie, dobrze odświeża i lekko ściąga skórę, ale nie ma uczucia wysuszenia czy pieczenia. Jest bardzo tani, a porównywalny z aptecznym tonikiem LRP, którego do tej pory używałam. Polecam. Jak na razie zostanie w mojej kosmetyczce na długo.

Ilość zużytych opakowań: o opakowań

Fajny :)

PLUSY:
+ ładnie pachnie
+ odświeża
+ łagodzi podrażnienia
+ delikatnie napina skórę
+ nawilża
+ oczyszcza

Minusów nie zauważyłam, więc polecam :)

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: kilka

Nawet ok

+ładnie pachnie
+odświeża
+delikatnie ściąga
+oczyszcza
+nie wysusza
+można nim przemywać okolice oczu
+ładne i praktyczne opakowanie

Pomimo tylu plusów tonik nie zrobił na mnie większego wrażenia, dlatego 3,5.

przeciętny

Tonik ładnie pachnie, doskonale odświeża i na tym jego plusy się kończą.
W miejscach gdzie moja skóra jest sucha delikatnie ściąga. Muszę więc od razu nałożyć krem.
Jest mało wydajny i paruje (!!!) nie mogę go trzymać w łazience, ponieważ gdy jest cieplej tonik zaczyna parować. Przechowuje w lodówce.
Dobry tonik dla tych, którzy wymagają od niego tylko odświeżenia (czyli dla mnie)

Używam tego produktu od: rok z przerwą
Ilość zużytych opakowań: zaczęłam 2 opakowanie

Bardzo dobry

Kupiłam go przypadkiem, gdy w drogerii nie było takiego toniku, jakiego szukałam, a potrzebowałam coś kupić natychmiast :)
Zakup okazał się w pełni trafiony. Tonik doskonale oczyszcza, redukuje napięcie skóry, nie wysusza!, nie podrażnia, śmiało można nim przemywać okolice oczu. Poza tym ładnie pachnie i jest w przezroczystym opakowaniu, dzięki któremu widać, ile go jeszcze jest.
Moja skóra naprawdę go lubi :)

Ilość zużytych opakowań: chyba trzy

Produkt bez którego użycia nie wyjdę rano z domu :D

Jest niesamowity, zwłaszzca rano, ledwo po wytarganiu się z łózka na zmęczone czy, stawia twarz do pionu ! Kocham go zarówno jak mleczko do demakijazu z tej serii. jest niesamowity.

+ zapach, cena wszystko !!

- brak !

Używam tego produktu od: MIESIĄCA
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

jak najbardziej polecam

Jak dla mnie tonik jest świetny, mam ziemistą cere barzo skłonną do wyprysków, więc

plusy:
- ładnie pachnie
-jest bardzo wydajny
-delikatnie oczyszcza
-odświeża
-nawilża
-w moim przypadku przyczynił się do pozbycia wyprysków
-super oczyszcza

a minusów jeszcze nie zauważyłam

Używam tego produktu od: Od 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte a kolejny w użyciu

Nawet, nawet OK.

Ma fajny zapach,
nie podrażnia, ale też nie zauważyłam żeby łagodził,
skóra rzeczywiście jest odświeżona, usuwa zanieczyszczenia, usuwa resztki makijażu,
cera jest po nim delikatna,

Rzeczywiście jest fajny do codziennej pielęgnacji także lubie go używać, nawet jeśli praktycznie na nic mi nie pomoże, po prostu fajnie się po nim czuje, skóra jest delikatna i odświeżona,

nie wymagam za dużo od toniku, używam go raczej do demakijażu i lubię go za jego zapach i właściwości odświeżające.

Używam tego produktu od: ok. 4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: połowa 1nego