Supreme Silk, Silk Bath (Jedwabisty płyn do kąpieli)

Supreme Silk, Silk Bath (Jedwabisty płyn do kąpieli)

Jedwabisty Płyn do kąpieli Dove Silk Bath zawiera wyjątkowe połączenie czystego jedwabiu i bogatych składników nawilżających Dove, które sprawia, że skóra nabiera gładkości. Jego kremowa, jedwabista piana pozwala doświadczyć rozkoszy kąpieli, podczas gdy unikalna formuła ze składnikami nawilżającymi i czystym jedwabiem, pomaga utrzymać naturalny poziom nawilżenia skóry. Jedwabisty płyn do kąpieli Dove polecany jest dla osób, które pragną aby ich skóra była zadbana, miękka i gładka jak jedwab.

Cena: 12 zł / 500 ml

doskonale nawilża

Regularnie kupuję ten płyn. Jest dokładnie tak jedwabisty jak w opisie. Ma gęstą konsystencję, przypominającą żel pod prysznic lub balsam. Skóra po nim jest bardzo gładka, delikatna.

Przyjemnie zanurzyć się w wannie pełnej tego płynu. Nie musiałam po kąpieli używać balsamu, bo skóra była dobrze nawilżona i wypielęgnowana. oprócz tego płyn dobrze oczyszcza skórę, odświeża. Ciało jest zregenerowane, wypoczęte i gotowe do dalszych zabiegów. Naprawdę świetny produkt, polecam.

Minusem jest jego słaba wydajność w stosunku do ceny. Płyn również średnio się pieni, ale to akurat mi specjalnie nie przeszkadza. Polecam, kąpiel jest naprawdę relaksująca, a ciało jak nowonarodzone! ;-)

Ilość zużytych opakowań: trzy

Niesamowicie Przyjemny!

Mój najlepszy płyn (podobnie jak żel z tej serii)do kąpieli.
Piękny zapach, dobrze się pieni, nie wysusza. Skóra jest po nim gładka i miękka.
Dla mnie bomba!!

Używam tego produktu od:dość długo
Ilość zużytych opakowań: ok 3

Bardzo dobry !

Mi sie bardzo podoba ten zelik :). Ma swietny zapach oraz dobrze sie pieni. Bardzo dobrze nawilza skore, po kapieli zawsze jest przyjemna w dotyku :D. Polecam ten zelik :) :D.

Używam tego produktu od: miesiaca

Max Factor 3

na trójkę

Spodziewałam się po Dove trochę więcej. Zdecydowanym plusem jest jego zapach, no i jeszcze konsystencja. Jest bardzo gęsty. Jeśli chodzi o minusy, to moim zdaniem bardzo słabo się pieni, przy czym ta piana jest taka delikatna, szybko znika. A ja lubię dużo piany ;) U mnie jest też mało wydajny. Co do działania, to przeciętny. Skóry rzeczywiście nie wysusza, ale też nie nawilża. Ogólnie, znam lepsze płyny. Ale co kto lubi :)

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

polecam

Bardzo dobry płyn do kąpieli, nawilża skórę, pozostawiając ją w bardzo dobrym stanie (mam suchą skórę a on sprawia że staje się jedwabista:D ) Jest wydajny, ładnie pachnie, moim zdaniem ma bardzo delikatny zapach, super pieni się :D
Jednym słowem polecam.....

milusi

Bardzo przyjemny i delikatny żelik. Ma bardzo miły zapach. Z przyjemnością się nim myję, bo ma dobry "poślizg". Skóra jest po nim gładsza i bardziej nawilżona, co jest wręcz zbawieniem dla moich wyuszonych nóg. Jedyna wada to taka, że jest mało wydajny i się szybko kończy :( ale i tak gorąco polecam!

ilość zużytych opakowań: kończe pierwsze

dobry

Ladnie pachnie, mocno sie pieni, jest bardzo wydajny (na kapiel wystarczy kilka kropli) i to w zasadzie wszystko, czego oczekuje od plynu do kapieli.

kocham ten zapach

W zapachu zakochałam sie od pierwszego wąchnięcia :D Pozatym zostawia skórę naprawdę jedwabistą i pięknie rozświetloną (używam też balsamu z tej serii dla polepszenia efektu). Ogólnie dla mnie jest wporządku!
Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 2
Recenzja: ...

ok

tak jak pisala lejka duszacy zapach ktory w wodzie lagodnieje. Troche jestem zawiedziona bo spodziewalam sie czegos lepszego od tego zwyklego plynu Dove z granatowym zamykaniem. Po wyjsciu z kapieli skora jest poprostu nie wysuszona, lepiejnawilza stara wersja plynu. Ten jest tak samo gesty i zmiekcza wode, zapach ujdzie, ale nie wiem czy ponowie zakup. Jak juz pisalam pierwsza wersja plynu bardziej przypadla mi do gustu, no i ten typowy dla Dove zapach...

wydajny

Płyn jest dość gęsty, co sprawia że jest wydajny.
Charakteryzuje się mocnym, nieco duszącym, i moim zdaniem, zbyt intensywnym zapachem.
Po kąpieli skóra nie jest wysuszona i delikatnie pachnie.
Kosmetyk zalicza się do przeciętnych. Mimo to nie rozczarował mnie.

taki sobie

Gęsty, ma taką jakby jedwabistą konsystencję. Pachnie jak krem do mycia z tej serii, dla mnie niezbyt ładnie, dusząco, ale w wodzie łagodnieje. Trochę słabo się pieni, za to nieźle zmiękcza wodę, nie wysusza. Wydajny. W sumie dość przeciętny, niczym się nie wyróżnia.