Démaquillant Douceur, Démaquillant doux pour les yeux à la camomille (łagodny płyn do demakijażu oczu)

Łagodny płyn do demakijażu oczu z rumiankiem. Oczyszcza, odświeża delikatną skórę wokół oczu. Nie pozostawia tłustych śladów.

Za delikatny

Od płynu do demakijażu oczu wymagam głowni tego by ten makijaż zmywał. Po nic mi delikatność, nawilżenie i odświeżenie skoro nie spełnia swojej głównej roli.

U mnie się ten kosmetyk nie sprawdził.

Kosmetyk działa tylko przy bardzo delikatnym makijażu gdy zastosowany tusz jest łatwo zmywalny (udaje się to zrobić nawet zwykła wodą) a cienie są położone bardzo oszczędnie.

Ogromny problem jest (bez mocnego pocierania) z zmyciem mocnego/ciemnego makijażu lub z eyelinerem. O zmyciu makijażu z jakimkolwiek elementem wodoodpornym nie ma mowy.

Ostatecznie kosmetyk po kilku nieudanych próbach skończył w roli porannego kosmetyku do przecierania twarzy (bez makijażu :)).

Używam tego produktu od: używałam przez 1,5 miesieca

są lepsze

Płyn moim zdaniem nie sprawdza się na usuwanie pozostałości tuszu czy kredki z oczu. W minimanym stopniu można zauważyć, że wacik, który używamy staje się ciemny, ale szału nie ma. Stosowałam kilka podobnych preparatów i ten odradzam...... Dwie gwaizdki daję za brak uczuleń na skórze alergicznej i za lekką konsystencję.

Nieznośnie podrażnia

Kupiłam go, ponieważ moja mama była zachwycona jego dwuwarstwową wersją. Spodziewałam się, że skoro delikatny, to mi będzie odpowiadał, ponieważ moje skóra na powiekach bardzo łatwo się wysusza i podrażnia.
Niestety, wystarczył niecały tydzień, żebym praktycznie płakała ze szczypania przy zmywaniu makijażu.
Kiepsko zmywa, przez co trzeba mocno się namęczyć, by pozbyć się makijażu, co powodowało dodatkowo u mnie podrażnienia na powiekach. Pod koniec tygodnia miałam całe czerwone, wysuszone powieki.
Zapach mi nie odpowiada, dla mnie pachnie bardzo alkoholem.
Nie dokończyłam jednego opakowania, na tym się kończy moja przygoda z tym kosmetykiem.

Używam tego produktu od: ok. 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Manicure - odwrócony french

Jest OK.

Udało mi się kupić ostatnie sztuki na wyprzedaży za 9,90 zł.
Płyn delikatnie usuwa makijaż, nie podrażnia, nie pozostawia czerwonych oczu (no chyba że ktoś trze niemiłosiernie). W moim odczuciu dobrze sobie radzi nawet z wodoodpornym eyelinerem z Artdeco, który jest wręcz niezniszczalny ;)
Przyjemny zapach plus piękna buteleczka.
Nie kupię ponownie, bo go po prostu już nie ma w sprzedaży od 2 miesięcy ;)

Używam tego produktu od: kwiecień 2011
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 125 ml

Słaby!

To prawda: łagodny, ale szczerze mówiąc, usuwa tusz do rzęc i kredkę tylko troszkę lepiej niż zwykła woda. Ma ładny, delikatny zapach rumianku, ale podrażnia oczy.

Zawiodłam się, bo liczyłam na coś więcej.

Ilość zużytych opakowań: 1x 150 ml, jestem w trakcie drugiej buteleczki

koszmarny

Bardzo łagodny i delikatny.

Niestety średnio radzi sobie z usunięciem cieni do powiek.
Nie mówiąc o tuszu i eyelinerze - z tym nie radzi sobie wogóle.
Efekt - zaczerwienione oczy i rozmazany makijaż.

Trzeba się nieźle namęczyć by cokolwiek się udało usunąć.

Plusik tylko za piękną buteleczkę.

Nie polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

Delikatny

Producent nie kłamie- płyn jest łagodny i nie podrażnia. Nie radzi jednak sobie wystarczająco dobrze ze zmyciem zwykłego tuszu. Plus za uroczą buteleczkę, która mnie uwiodła.

Ilość zużytych opakowań: prawie jedno

Podrażnił :(

Nie jestem typem wrażliwca, nie łatwo u mnie o podrażnienie okolic oczu a ten płyn tego dokonał...

Mimo iż dobrze radzi sobie z demakijażem oczu, zmywa go szybko to niestety spowodował potworne pieczenie oczu.
Na szczęście dostałam małe opakowanie 50 ml jako gratis do zakupów i w ten sposób mogłam przetestować produkt i wiem że na pewno go nie kupię.
Pewnie resztę zużyję do oczyszczania skóry twarzy omijając okolice oczu.

Przeciętny

Kupowałam go przez dłuższy czas, jednakże przegrywa z nawet micelami.

+ łagodny
+ nie podrażnia
+ delikatny zapach
+ piękny flakon

+/- srednio radzi sobie ze zmyciem makijazu oczu
+/- srednio wydajny,
+/- nie jest drogi biorac pod uwage liczne promocje YR

Sam w sobie nie jest zły. Jest delikatny i makijaz, o ile nie jest teatralny, to zmyje. Nie jest przeznaczony do tuszu wodoodpornego wiec sobie z nim nie poradzi. Dobry, ale za drogi. Zdecydowanie lepiej sprawdzają sie u mnie micele lub mleczka 2 w1.

Używam tego produktu od: 3 latIlość zużytych
opakowań: 4x150ml

_____________________________________________________________
Kopiowanie i używanie do innych celów bez pisemnej zgody redakcji zabronione.

nie podrażniający

Nie kupiłabym go ponownie z jednego powodu- nie usuwa tuszu i eyelinera dość dobrze. Co wieczór zaczynam z nim, a i tak kończę na mleczku do demakijażu. Niestety, pozostawia resztki tuszu, nawet jeśli przemyję oko kilkakrotnie. Ogromny plus za nie podrażnianie oka. Nie powoduje szczypania, zaczerwienia, kompletnie nic. Jest bardzo delikatny.Jest również bardzo wydajny. Zapach ma delikatny, prawie niewyczuwalny.
Gdyby nie ta mała skuteczność w zmywaniu, byłby dla mnie idealny.

dobry

Ogólnie nie jest zły. Nie używam tuszu wodoodpornego, więc nie mogę narzekać, żeby się nie zmywał. Rzęsy raczej nie wypadają (nie muszę trzeć). Cienie też się ładnie zmywają. Używam go również do twarzy w miejscach, gdzie zazwyczaj pozostaje mi fluid. Na razie nie stwarza to większych problemów.

Głównym minusem jest chemiczny zapach, ale już się przyzwyczaiłam. Nie wiem czy go kupię po raz kolejny, ponieważ jest wiele płynów, stosunkowo tańszych, dobrze działających i o ładnym orzeźwiającym zapachu.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 (w trakcie)

ok

Ogólnie nie jest zły, ale też nie ma się czym zachwycać. Trzeba lekko potrzeć żeby wszystko zeszło a nie używam kosmetyków wodoodpornych. Zapach na początku mi trochę przeszkadzał ale później się do niego przyzwyczaiłam, taki trochę chemiczny jest. W miarę wydajny, nie drogi.

Używam tego produktu od: ok 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego