H&M, Paleta 36 cieni do powiek

H&M, Paleta 36 cieni do powiek

Paleta 36 cieni do powiek. Zawiera cienie perłowe i matowe Bardzo dobrze napigmentowane, nie osypują się. Nadają się do makijażu dziennego jak i wieczorowego.

Miłe zaskoczenie!

Niezbyt często nakładam cienie, więc nie znam się również na tym, na co zwracać szczególną uwagę przy ich zakupie. Ta paletka wylądowała w moim koszyku, bo akurat była na nią spora przecena i oczy mi się świeciły od ilości kolorów ;)
Co zauważyłam, jasne odcienie są słabo widoczne na moich powiekach, za to ciemne są super. Ponadto, trwałość tej paletki też pozostawia wiele do życzenia :( Cienie nie utrzymują się za długo na powiekach.
Plusem jest na pewno ilość kolorów :) Ponownie raczej nie kupię, bo zanim tę zużyje to minie sporo czasu ;)

Miłe zaskoczenie

Zaskoczyło mnie że firma odzieżowa może mieć w swoim asortymencie na prawdę ciekawą paletkę cieni.
Dobra pigmentacja, dosyć ciekawa gama kolorów i wydajność.
Minusem jest czas utrzymywania się cieni na powiece - u mnie około 4 godzin.
Wybaczam jej to, poniewaz służyła mi głównie do nauki i wypróbowywania nowych makijaży.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze skończone

Pozytywne zaskoczenie

Kupiłam w zasadzie z nudów stojąc w kolejce do kasy h&m. Nie liczyłam na żadne cuda, ale spodobały mi się kolory i ich duży wybór. W domu nastąpiło spore zaskoczenie.

Cienie mają naprawdę ładne kolorki, chociaż niektóre są dość słabo napigmentowane. Również lekko rolują się w załamaniu powieki. Ogólnie rzecz biorąc, są bardzo dobrym produktem za taką cenę (należy wziąć pod uwagę to, że h&m nie jest firmą kosmetyczną). Choć nie są to profesjonale cienie, dają dużo radości, przyjemnie się blendują i są naprawdę wydajne.
Ale chyba jedna paletka mi starczy, jednak zdecydowanie wolę cienie Sleek czy Inglot, więc raczej nie kupię ponownie.

Używam tego produktu od: paru miesięcy

Taka sobie

Paletkę zakupiłam za około 25 złotych. Jest to przeciętny produkt.

Plusy:
- cena
- dużo kolorów
- poręczna kasetka
- ciemne cienie są dobrze napigmentowane

Minusy:
- jasne cienie są niewidoczne na powiece
- większość odcieni nie jest zbyt trwała nawet po użyciu bazy

Używam tego produktu od: nie pamiętam

Ciemne cienie na tak, jasne na nie

Cienie z H&M przede wszystkim mają dobre kolory. Nadają się zarówno na dzień jak i na wieczór. Mają jednak małe wady. Po pierwsze osypują się, trzeba bardzo uważać szczególnie przy jasnych odcieniach i to właśnie do niech mam też drugą wade- kazdy odcień ( fajny fiolet, jasny żółty, jasny różowy, biały, beżowy) są niemal identyczne na powiece a po drugie prawie ich nie widać.. i to największa wada. Poza tym trwałość jest bardzo dobra, nie roluja się. Ciemne odcienie bez zarzutów, jasne do poprawy.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

W porządku

Kupiłam ją za 25 zł w H&M.
\\nPlusy:
\\n- duży wybór kolorów
\\n- lekkie opakowanie, można je ze sobą zabrać w podróż
\\n- brązy świetnie się prezentują na powiece
\\nminusy:
\\n- nietrwałe pudełko, bardzo szybko się niszczy
\\n- większość cieni nie widać i nie są dobrze napigmentowane
\\n
\\nRozważam wyrzucenie jej do kosza, bo zajmuje mi tylko miejsce w kosmetyczce.

Za tę cenę naprawdę dobre!

Zakupiłam paletkę zachęcona opiniami koleżanek o trwałości cieni na powiece i doborze kolorów.

Jak jej używam?

Przede wszystkim nigdy nie używam cieni bez bazy i warstwy gruntującej pudru i tak polecam postępować. Używałam cieni na mokro ( mocniejszy efekt) i na sucho. Nakładałam je także zmoczonym pędzelkiem do eyelinera tworząc kolorową kreskę i spokojnie dawały radę.

Ogólne wrażenia

Na pewno większość kolorów nie szczyci się mocną pigmentacją- ale nie uważam tego za wadę. Można zrobić delikatny dzienny makijaż z użyciem nawet ciemniejszych kolorów tworząc subtelne poświaty. Efekt na mokro jest dużo mocniejszy. Czarnego koloru używałam do gruntowania czarnej kredki i faktycznie czasem się osypywał. Trwałość z bazą była całkiem niezła.

Zalety

- Sensowne kolory- wszystkie mogą być przydatne;
- Nie podrażnia i nie uczula ( a ja z cieniami mam tego typu przygody);
- Dobrze się blendują i rozprowadzają;
- Cienie są całkiem wydajne;
- Intensywność koloru zależna od sposobu aplikacji;
- Cena;
- Trwałość jest zadowalająca;

Wady

- Niektóre kolory się osypują;
- Pudełko szybko się porysowało i ogólnie jest dość tandetne;
- Uzyskanie intensywnego efektu wymaga aplikacji na mokro;

Reasumując

Polecam osobom, które chcą mieć sensowną kolorystycznie paletkę za nieduże pieniądze. Każdemu się przyda taka ilość kolorów chociażby do robienia akcentów, czy gdy w standardowych zbiorach brakuje jakiegoś koloru.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: cały czas w trakcie pierwszego

Fajny produkt, ale nie rewelacyjny

Plusy:
- ładne kolory
- dużo kolorów
- uniwersalność
- dobre patyczki do nakładania cieni
- całkiem trwałe

Minusy:
- cienie troszkę się obsypują, ale chyba tak jest z większością cieni, które testowałam

Fajny gadżet, nic więcej...

Posiadam nowszą wersję tej paletki. Znajdują się tam 32 cienie. 10 większych i 22 małe. Co do pigmentacji tych większych naturalnych odcieni jestem zadowolona, natomiast tych malutkich totalnie przy aplikacji nie widać. Mam wrażenie, że się osypują. Zgodzę się z jedną z poprzednich recenzji, mniejsze paletki mają rewelacyjną jakość w porównaniu z tą...
Fajny gadżet za niewielkie pieniądze, ale czy ja wiem...

Nic nadzwyczajnego

Zgadzam się z opinią, że nie ma ich na powiece. Niestety większość znika już w trakcie nakładania, te lepiej napigmentowane osypują się.

Miałam kiedyś poczwórne cienie H&M i były bardzo dobre, spodziewałam się że ta paleta będzie miała tą samą jakość. Niestety, nie.

Cudo.

Rewelacyjna paleta. Perfekcyjne połączenie kolorów umożliwiające tworzenie makijaży zarówno dziennych, jak i wieczorowych.
Jedyny minus, jaki zauważyłam-niektóre kolory się osypują i znajduję je na policzkach.
Zapomniałam wspomnieć o pigmentacji-kolor czarny mnie zaszokował. Nie spodziewałam się tak mocnego odcienia za tak małe pieniądze.;)

bardzo lubie!!!

bardzo lubie ta paletke, uzywam prawie codziennie
cienie bardzo dobrze napigmentowane, i te matowe i perlowe, nie utrzymuja sie wprawdzie calego dnia (lubia sie zrolowac,nie uzywam bazy)bo moze z 5 godzin a potem trzeba poprawic !!! jak za ta cene swietna paletka, bardzo duzy wybor kolorow, dobrze sie nakladaja i roscieraja, nie obsypuja, dla mnie bomba :) uwielbiam ja i nie zaluje wydanych 5 funtow:)
opakowanie wg mnie wcale nie tandetne, solidnie zamykane, moje nadal w calosci
superowe cienie!!!polecam!!!

Używam tego produktu od: miesiaca