Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Vichy, Aqualia Thermal, Masque (Maseczka nawilżająca do twarzy)

Vichy, Aqualia Thermal, Masque (Maseczka nawilżająca do twarzy)

Woda Termalna z Vichy- bogata w minerały pochodzące z głębi skał magmowych. Koi, wzmacnia i regeneruje skórę. Łagodzi podrażnienia i pomaga wzmacniać naturalne mechanizmy obronne skóry
Kwas hialuronowy- naturalnie występujący w skórze składnik o działaniu nawilżającym i ujędrniającym.
Zapewnia skórze ukojenie, nawilżenie i uczucie świeżości.
Rezultaty:
-skóra jest intensywnie nawilżona i ukojona,
-skóra jest miękka i wygładzona.

Nie powala...

Maska jest generalnie dobra, lecz za te pieniądze... :(
Nie czyni nic złego mojej skórze, jednak efektu jako takiego też nie ma. Po prostu- jest, troszkę nawilża, troszkę łagodzi. Jednak taki sam efekt uzyskuję, nakładając na twarz krem NIVEA na kilka godzin. Nic dodać, nic ująć.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[547759].usefull || 0 }}% pomocna.

Kompres dla wrażliwej skórki.

Doskonała apteczna maseczka z którą zdradziłam maseczkę Arganową Galenica. Szybko stała się moim KWC maseczek do twarzy. Kupiłam ją, tak jakoś na początku maja , bo nie było w aptece w/w maseczki Galenica i szybko podbiła moje serce:
-estetyczna tubka,
-miły zapach, niebieskawy kolor,
-kremowa konsystencja.
To tyle jeśli chodzi o wygląd.
Przejdźmy teraz do działania, a działa ona, oj działa:
-intensywnie nawilża, odżywia i wygładza skórę (nawet rano cera jest gładka i nawilżona i to po porannej toalecie),
-odpręża, usuwa ślady zmęczenia, zmiękcza, rozjaśnia, uelastycznia naskórek,
-niweluje zaczerwienienia i momentalnie koi podrażnienia,
-pozostawia delikatny film, chroniący cerę przed wyparowywaniem wody z naskórka i wysychaniem (stosuję na noc, więc mi to nie przeszkadza)
-producent pisze, że po ok. 10 minutach należy usunąć jej resztki z twarzy (ja je delikatnie wklepuję w skórę-po co mają się marnować).
A tak po za tym:
-dostępna w większości aptek,
-przystępna cena (46 zł. płacę w swojej aptece),
-wydajna (przy stosowaniu 2 razy w tygodniu starcza mi na ponad 2 miesiące).
-nie podrażniła i nie wywołała żadnego uczulenia na buźce. Wręcz przeciwnie poprawiła wygląd i poziom nawilżenia cery.
Wg. mnie to prawdziwy kompres dla wrażliwców.
Niniejszym polecam.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[544240].usefull || 0 }}% pomocna.