Mleczko do ciała sceniczne silnie ujędrniajace 18+

Mleczko do ciała sceniczne silnie ujędrniajace 18+

Mleczko ukierunkowane na wyrazne ujedrnienie skóry. Mleczko posiada kompleks z guarany i zielonej kawy, który oczyszcza skórę z toksyn, działa wyszczuplająco, antycellulitowo, ujędrnia skórę nadając sylwetce idealny kształt.

Dobry

Z ćwiczeniami i tym mleczkiem można osiągnąć naprawdę super efekt, co do jego konkretnego działanie ,,ujędrniania,, zgadzam się w 100 % stosowałam go tylko raz dziennie po myciu wieczorem, wchłania sie średnio ale nie przeszkadzało mi to, zapach tez przyjemny sie nachalny, i bardzo bardzo wydajny starczy na za***iście długo :)

Używam tego produktu od: 4 miesiecy

Zaskoczenie.

Kupiony, bo zostałam skuszona promocją. Nie oczekiwałam cudów, ale trzeba przyznać, że gdzieś tam mnie pozytywnie zaskoczył.
Nie zaskoczył mnie tyle swym działaniem ujędrniającym, co nawilżającym. Był piekielnie wydajny - starczył mni na ponad 3 miesiące! Szybko się wchłaniał, pozostawał wyczuwalną warstewkę, ale mi osobiście to w balsamach do ciała nie przeszkadza. Minusem jest jego konsystencja - wodnita (bo to mleczko), ale nie było aplikacji by coś mi na podłogę nie chlupnęło ;p

Ogólnie przyjemny produkt.

Daje efekty !

Mleczko faktycznie ujędrnia i uelastycznia skórę. Po miesiącu regularnego stosowania, zauważyłam wyraźne efekty. Nie zaobserwowałam jednak, aby wyeliminowało niechcianą skórkę pomarańczową Najwidoczniej w tej kwestii potrzeba silniejszych w działaniu specyfików. Mleczko nawilża i pozostawia skórę miękką w dotyku. Ma przyjemny zapach. Jest bardzo wydajne. Opakowanie starcza na długo.

Ilość zużytych opakowań: 2 pełne

Całkiem średni

Kupiłam je gdyż zachęciła mnie do tego niska cena ( w promocji w Naturze po 9,99 zł). Jedynym efektem jaki zauważyłam było nawilżenie skóry. Na początku drażnił mnie zapach ale po jakimś czasie się przyzwyczaiłam. Nie zauważyłam ujędrnienia.

Plusy
+ nawilża
+ przystępna cena
+ łatwo dostępny
+ duża pojemność
+ wydajność

Minusy
- nie ujędrnia
- specyficzny zapach

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Studio fryzur włosy upięte jak Heidi Klum

taki sobie

Plusy:
1. Dobra konsystencja- dość rzadka, ale nie wodnista.
2. Zapach nie jest drażniący.
3. Niska cena.
4. Wydajny.

Minusy:
1. Nie zauważyłam ujędrnienia.
2. Trudno dostępny. Widziałam go chyba tylko w Kauflandzie.

Używam tego produktu od: wakacji
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Super

Plusy: zapach, konsystencja( lekka), dobrze nawilża, nadaję skórze piękny wygląd, ale jest to działanie zewnerzne, cena niska, opakowanie ogromne... Czego chcieć więcej? Gdyby nie moja nieodparta ochota na testowanie innych zapachów, to mleczko spokojnie używałabym bez zarzutów, mimo że jestem 18 z wieloma plusami :) .Pewnie można przyczepić się do składu, ale czego chcieć za 10 zł i 400ml?

Ok, ale szału nie ma

Plusy:
+ bardzo wydajny, używam go dużymi ilościami, a on od roku nadal jest ze mną
+ cena
+ w końcu coś dla młodej skóry
+ ładny, nienachalny zapach
+ nawilża idealnie

Minusy:
- dostępność (kupiłam go przypadkiem nawet nie wiem gdzie, ale teraz nigdzie nie mogę znaleźć +18)
- ujędrnienia nie ujrzałam
- działania antycellulitowego również nie zobaczyłam
- trochę słabo się wchłania, ale to też zależy od czasu jaki spędzimy rozsmarowywując go

Działa!

Jest naprawdę skuteczny chociaż cudów nie oczekiwałam:)
A znalazłam go w jakiejś drogerii w promocji za 11zł:D

Więc tak
:) ujędrnia skórę
:) nawilża mam wrażenie że bardzo mocno
:) świetny zapach
:) szybko się wchłania
:) cena

:( chyba dostępność.. Jezu ile ja za tym latałam.. a znalazłam w jakiejś malo znanej drogerii nawet nazwy nie pamiętam;p

nie jest zły

Mleczko ma bardzo dobre oceny na KWC, więc postanowiłam je kupić. Nie było to najprostsze zadanie, ponieważ wersja 18+ jest niedostępna w Rossmannach, Naturach itd.
Znalazłam je za to w Carrefourze, Piotrze i Pawle, więc polecam szukać w sklepach niekoniecznie typowo drogeryjnych.

Kupując nie spojrzałam na skład, i dopiero dwudniowe smarowanie dało mi znać, że w składzie (już na drugim miejscu...) jest parafina - mój dekolt naprawdę źle na nią reaguje.

Działanie okej, trochę wygładzające, trochę ujędrniające. Nawilżenie niezłe. Cudów po kosmetyku nie oczekiwałam, więc się też nie rozczarowałam.

Nie podoba mi się zapach, ale kompletnie nie umiem go do niczego porównać czy przybliżyć.

Cena przeciętna, miałam balsamy dużo tańsze, miałam balsamy dużo droższe. Ni skakać ni płakać.

Podsumowując, nie kupię go przez zawartość parafiny i (dla mnie) średnio przyjemny zapach, ale nie mogę powiedzieć, żeby to był kompletny niewypał.

Ilość zużytych opakowań: 3/4 opakowania

to jest to ! uwielbiam uwielbiam go

Zakupiłam ten produkt całkiem przypadkiem i jestem zdumiona. Jest niesamowity ! Nigdy nie wierzyłam że jakikolwiek balsam może uporać się z moimi lekkimi niedoskonałościami, później wyczaiłam ten z Sorayi.

PLUSY:
- DZIAŁA !
-skóra jest nawilżona
- ładnie pachnie
- nie podrażnia
- wydajni
-cena

MINUSY:
- dostępność ze znalezieniem akurat tego kryterium ( 18+)

Używam tego produktu od: listopad

Bardzo dobry produkt ;)

Produkt używam już około roku;) Na nogach miałam niewielki cellulit, stosując mleczko regularnie ( jeden raz dziennie) zauważyłam jego zmniejszenie. Jestem bardzo zadowolona z tego mleczka.
Plusy:
- fajna szybko wchłaniająca się konsystencja nie dająca uczucia tłustej skóry
- cena adekwatna do działania mleczka
- przyjemny zapach
- co najważniejsze na prawdę skuteczny preparat
- daje efekt ujędrnienia

Minusy
chyba nie posiada ;)

Ilość zużytych opakowań: mniej więcej jedno starcza mi na ok 3tyg

SUPER MLECZKO:)

Bardzo fajne i działające mleczko!
Kupiłam ten produkt z czystej ciekawości i nie żałuję. Jest bardzo wydajne dzięki czemu starcza na długo. Wolałabym, żeby było bardziej gęste, ale to tylko mały szczegół:)
Mleczko przepięknie pachnie i szybko się wchłania.

Plusy:
- wydajność
- niska cena (na promocji)
- cudowny zapach
- działanie
- dostępność
Minusy:
- nie zauważyłam:)

Używam tego produktu od: 1 roku

Działa!

Dopóki nie przetestowałam tego produktu, nie wierzyłam, że jakikolwiek kosmetyk może widocznie ujędrnić skórę. Dlatego nie spodziewałam się wielkich efektów po tym mleczku, tymczasem ono naprawdę działa! Zauważyłam, że przy regularnym stosowaniu moja skóra naprawdę stała się jędrniejsza i gładsza. Dodatkowo produkt posiada całkiem przyjemny zapach i nie kosztuje wiele. Na pewno kupię go ponownie.