Advance Volumiere, Skoncentrowane serum do rzęs 3 w 1

Advance Volumiere, Skoncentrowane serum do rzęs 3 w 1

Cena już od 11,13 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Eveline Advance Volumiere skoncentrowane serum do rzęs 3w1 to zaawansowana technologia dla piękna rzęs. Nowoczesne serum do rzęs łączy w sobie 3 właściwości: serum odbudowującego, aktywatora wzrostu włosa i bazy pod tusz.
Opatentowany Bio Restore Complex gwarantuje głęboką odbudowę, regenerację i ochronę struktury włosa.
Specjalnie zaprojektowana szczoteczka i satynowa konsystencja kosmetyku sprawią, że oczy nabiorą hipnotyzującego spojrzenia.
W skład serum skoncentrowanego do rzęs 3 w 1 Eveline wchodzą specjalnie dobrane składniki naturalnego pochodzenia:
- Bio Restore Complex zawierający proteiny sojowe błyskawicznie wnika w głąb włosa, radykalnie odbudowując i chroniąc jego strukturę oraz zapobiegając wypadaniu rzęs podczas demakijażu,
- kwas hialuronowy nawilża, rewitalizuje i stymuluje wzrost rzęs,
- D - pantenol skutecznie uelastycznia i odżywia rzęsy od nasady aż po same końce.

10 – 50ml
w tuszu
krem

Dodanych produktów: 5

Napisanych recenzji: 110

Nie dla mnie

Widzę, że wiele kobiet chwali sobie to serum, a naprawdę nie wiem dlaczego. Przy regularnym stosowaniu na moich rzęsach nie dało żadnego efektu. Zauważyłam, że moje rzęsy po tym produkcie były wręcz "sklejone" , nie mam pojęcia jak określić inaczej to zjawisko, które spowodowało, że były one takie jakby twardsze, ale nie w pozytywny sposób. Do tego rzesy zrobiły się jaśniejsze, co mi się bardzo nie podobało. Nakładalam ten produkt zazwyczaj na noc i liczyłam, że przez noc wchłonie się, ale nic z tych rzeczy. Pozostawała na nich taka jakby lepka, lekko biaława warstwa, którą musiałam za każdym razem zmywać, żeby nałożyć tusz.
Zostawiam dwie gwiazdki za opakowanie,wydajność, cenę i dostępność ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1249798].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 34

dobre serum

Używam tego serum od dłuższego czasu i jestem zadwolona :).
Zalety
+wydajny
+trwały
+świetny jako baza pod tusz
+nie skleja rzęs
+w dobrej cenie
+dostępny
+neutralny zapach
+nie uczula
Jako tako wad nie zauważyłam, ponieważ nie oczekiwałam że produkt za kilkanaście złoty sprawi że rzęsy będą jak wachlarz i efekt będzie spektakularny. Polecam :) na pewno jeszcze kupię

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1249478].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 70

Może jako baza, na pewno nie jako odżywka...

Używam tego produktu od jakiegoś czasu i oto moje zdanie:
- przystępna cena i dostępność
- jako baza pod tusz jest całkiem ok. Rzęsy są nieco bardziej pogrubione ( dzięki warstwie tego produktu pod spodem). Wydłużenia nie zauważyłam żadnego (rzęsy krótki, rzadkie, takie zwykłe) . Nie zauważyłam również żeby przedłużał trwałość tuszu, gdyś niejeden używany na ten produkt i tak się osypywał.
- jako serum/odżywka nie robi z rzęsami kompletnie nic.

Nie sugerowałabym się ocenami dziewczyn z pięknymi, długimi, gęstymi rzęsami, gdyż na nich każdy tusz wygląda fenomenalnie i żadna odżywka nie jest im potrzebna do poprawienia wyglądu rzęs. Z perspektywy osoby z naprawdę zwykłymi, rzadkimi i krótkimi rzęsami (takie totalne przeciętniaki) ten produkt jest z kategorii "nie to grzeje ni to ziębi" a więc nie robi nic, co zachęcałoby do kolejnego zakupu.
Nie polecam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1248433].usefull || 0 }}% pomocna.

Zrób sama kosmetyk - serum z witaminą C

Napisanych recenzji: 23

Taka sobie

Zużyłam jedno opakowanie. Jako odżywka stosowana na noc, nic mi nie dała. Nie zauważyłam, żeby moje rzęsy stały się dłuższe, bardziej gęste, czy mocniejsze. Może podrażniać, bo uczulił moją mamę. Jedyny plus jest taki, że po zastosowaniu jej jako bazy pod tusz, w połączeniu z nim, rzęsy faktycznie były widocznie wydłużone.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1248053].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 4

Działa według oczekiwań

Co prawda to moja pierwsza odżywka do rzęs (używam jej też do brwi). Znajome zauważyły, że mam dłuższe rzęsy, nie pytałam ich o to, same zauważyły, więc coś musi być na rzeczy, że to nie tylko efekt placebo.
Doskonała rzecz do użycia przed mascarą - gdy trochę przeschnie odżywka, mascara nie sprawia, że rzęsy się sklejają.
Dla moich potrzeb działa dobrze na brwi - w formie odżywki lub w formie utrwalacza kształtu brwi.
Zapach ma delikatny, trochę podobny do zapachu kremu Nivea.
Bardzo lubię ten produkt i chcę go mieć na stałe u siebie, a starcza mi tez na bardzo długo. Polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1246121].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 38

Nie jest zła

Nie znoszę tej marki, jednak ten produkt uwielbiam.
Nie zapewniajcie mnie na opakowaniu, że będę mieć długie i zadbane rzęsy jak moja przełożona, bo serio - nie wierzę w te bajki, zwłaszcza tej marce.
Jako baza jest super i tyle mi wystarczy ^^
Na długo starcza i nawet zauważyłam, że rzęsy mi już nie wypadają.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1240123].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

Podstawa w kosmetyczce

Używam regularnie od roku, codziennie jako baza pod tusz. Na noc nakładana powodowała ropienie oczu. W porównaniu do odżywki z niebieską nakrętką jest lepsza, szybciej odrastają nowe, są dłuższe. Po niestosowaniu jej przez ok. miesiąc rzęsy widocznie traciły na witalności i wróciłam do stosowania odżywki, a rzęsy znów się poprawiły. Mi starcza na 3,5 miesiąca.
Polecam 100%

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1232158].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

Idealny jako baza pod tusz

Serum sprawdza się idealnie jako baza pod tusz, rzęsy stają się zdecydowanie dłuższe i lepiej przyjmują tusz. Jeśli chodzi o odbudowę to po ponad 2 latach stosowania i zyżytych kilka opakowań produktu jeszcze nigdy nie odbudowało mi rzęs tak jak jest to opisane na opakowaniu, więc cudów nie ma co się spodziewać po tym produkcie aczkolwiek jako baza jest idealny i wydajny, starcza na ok 4 miesiące codziennego stosowania :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1225293].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

Cudo <3

Wzrostu rzęs nie zauważyłam , ale jako baza pod tusz jest na prawdę rewelacyjna.
Moje rzęsy po tej bazie są megaa wydłużone , rozdzielone i sam tusz trzyma się dłużej na rzęsach.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1218841].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 15

Nigdy się nie rozstaniemy !

Mój hit do rzęs <3
Jeszcze mnie nie zawiódł, w moim mieście ciężko dostępny, tylko jedna drogeria na kilkanaście go sprowadza i ma we mnie w związku z tym stałego klienta :)
Polecam najbardziej jako baza pod tusz.
-> wydłuża rzęsy
-> zagęszcza
-> chroni rzęsy przed zniszczeniem
Jako serum na porost jest słaby. Rzęsy dłuższe nie rosną, jednak patrząc na to, że maluję rzęsy codzienne, tuszuje po 2-3 warstwy, a one nie wypadają, nie są osłabione, to jest dla mnie hitem.
W sytuacjach, gdy makijaż nie jest najlepszym rozwiązaniem (basen, jezioro, siłownia), polecam go do tuszowania rzęs. Nie zostawia białych śladów przy odpowiednim dawkowaniu, jedna warstwa maksymalnie.
Jedno opakowanie przy codziennym stosowaniu starcza na ok. 4-5 miesięcy, cena niska i kusząca, przy niskim wydatku otrzymujemy produkt najlepszej jakości!
Jeszcze raz - polecam, polecam, polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1217923].usefull || 0 }}% pomocna.