Advance Volumiere, Skoncentrowane serum do rzęs 3 w 1

Advance Volumiere, Skoncentrowane serum do rzęs 3 w 1

Cena już od 11,13 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Eveline Advance Volumiere skoncentrowane serum do rzęs 3w1 to zaawansowana technologia dla piękna rzęs. Nowoczesne serum do rzęs łączy w sobie 3 właściwości: serum odbudowującego, aktywatora wzrostu włosa i bazy pod tusz.
Opatentowany Bio Restore Complex gwarantuje głęboką odbudowę, regenerację i ochronę struktury włosa.
Specjalnie zaprojektowana szczoteczka i satynowa konsystencja kosmetyku sprawią, że oczy nabiorą hipnotyzującego spojrzenia.
W skład serum skoncentrowanego do rzęs 3 w 1 Eveline wchodzą specjalnie dobrane składniki naturalnego pochodzenia:
- Bio Restore Complex zawierający proteiny sojowe błyskawicznie wnika w głąb włosa, radykalnie odbudowując i chroniąc jego strukturę oraz zapobiegając wypadaniu rzęs podczas demakijażu,
- kwas hialuronowy nawilża, rewitalizuje i stymuluje wzrost rzęs,
- D - pantenol skutecznie uelastycznia i odżywia rzęsy od nasady aż po same końce.

10 – 50ml

• Glyceryl Dibehenate / Tribehenin / Glyceryl Behenate,
  • Cetearyl Alkohol/ Ceteareth-20,
  • Hyaluronic Acid,
  • hydroxyethyl-cellulose,
  • Phenoxyethanol / Methylparaben / Butylparaben / Ethylparaben / Isobutylparaben / Propylparaben. Water / Hydrolyzed Soy Protein / Propylene Glycol,
  • DMDMHydantoin,
  • Panthenol,
  • EDTA. (24.08.2012)

Podstawa w kosmetyczce

Używam regularnie od roku, codziennie jako baza pod tusz. Na noc nakładana powodowała ropienie oczu. W porównaniu do odżywki z niebieską nakrętką jest lepsza, szybciej odrastają nowe, są dłuższe. Po niestosowaniu jej przez ok. miesiąc rzęsy widocznie traciły na witalności i wróciłam do stosowania odżywki, a rzęsy znów się poprawiły. Mi starcza na 3,5 miesiąca.
Polecam 100%

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1232158].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

Idealny jako baza pod tusz

Serum sprawdza się idealnie jako baza pod tusz, rzęsy stają się zdecydowanie dłuższe i lepiej przyjmują tusz. Jeśli chodzi o odbudowę to po ponad 2 latach stosowania i zyżytych kilka opakowań produktu jeszcze nigdy nie odbudowało mi rzęs tak jak jest to opisane na opakowaniu, więc cudów nie ma co się spodziewać po tym produkcie aczkolwiek jako baza jest idealny i wydajny, starcza na ok 4 miesiące codziennego stosowania :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1225293].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

Cudo <3

Wzrostu rzęs nie zauważyłam , ale jako baza pod tusz jest na prawdę rewelacyjna.
Moje rzęsy po tej bazie są megaa wydłużone , rozdzielone i sam tusz trzyma się dłużej na rzęsach.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1218841].usefull || 0 }}% pomocna.

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Napisanych recenzji: 15

Nigdy się nie rozstaniemy !

Mój hit do rzęs <3
Jeszcze mnie nie zawiódł, w moim mieście ciężko dostępny, tylko jedna drogeria na kilkanaście go sprowadza i ma we mnie w związku z tym stałego klienta :)
Polecam najbardziej jako baza pod tusz.
-> wydłuża rzęsy
-> zagęszcza
-> chroni rzęsy przed zniszczeniem
Jako serum na porost jest słaby. Rzęsy dłuższe nie rosną, jednak patrząc na to, że maluję rzęsy codzienne, tuszuje po 2-3 warstwy, a one nie wypadają, nie są osłabione, to jest dla mnie hitem.
W sytuacjach, gdy makijaż nie jest najlepszym rozwiązaniem (basen, jezioro, siłownia), polecam go do tuszowania rzęs. Nie zostawia białych śladów przy odpowiednim dawkowaniu, jedna warstwa maksymalnie.
Jedno opakowanie przy codziennym stosowaniu starcza na ok. 4-5 miesięcy, cena niska i kusząca, przy niskim wydatku otrzymujemy produkt najlepszej jakości!
Jeszcze raz - polecam, polecam, polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1217923].usefull || 0 }}% pomocna.

superaśna odzywka

Witam...kupilam odzywke po przeczytaniu wielu opinii i nie zaluje..odzywka robi swoja robote...wydluza rzeski i powoduje wzrost nowych wloskow.jedyny minus to bialy kolor ...niby robi sie przezroczysty po paru minutach ale rzeski sa pokryte produktem.ja jednak stosuje serum na noc dosc obficie i rano zmywam.efekt jaki daje rekompensuje to w pelni.polecam sprobowac kazdej dziewczynie ktora ma krotkie rzesy...warto sprobowac za ta cene!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1213873].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 12

Napisanych recenzji: 125

Pogrubia rzęsy, nie wydłuża

Stosuję raz jako bazę, raz na noc jako odżywkę. Po pierwsze rzęsy mniej wypadają i jakby się ciut zagęściły. Ale nie ma mowy o żadnym wydłużeniu. Po prostu gdy nałożymy to serum jako bazę to sprawia ono, że mamy grubsze rzęsy, bo jest to dodatkowa warstwa kosmetyku, ale nie wydłuża on ich, bo niby jak? Raczej uznałabym to za pobożne życzenie.
Ogólnie produkt jest dobry, na pewno będę go jeszcze kupować.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1193053].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 11

Idealna baza pod tusz

Czy wspomaga wzrost rzęs - w małym stopniu, na pewno nie będzie to efekt porównywalny do sztucznych. Najważniejsza jednak jest funkcja bazy pod tusz (ja używałam razem z tuszem tej samej firmy o nazwie Magnetic Look) i w połączeniu to mój faworyt porównywalny do Maybelline Colossal Volum' Express. Trzeba się jednak nauczyć stosowania tego serum, ponieważ nie można za długo czekać z pokryciem go tuszem bo wysycha. Ja miałam na to sposób: malowanie górnych rzęs jednego oka, pokrycie tuszem, malowanie dolnych, pokrycie tuszem, malowanie górnych drugiego itd. wtedy otrzymamy optymalny efekt wydłużenia i zagęszczenia rzęs. Żałuję, że zdecydowałam się przetestować inny tusz - pokornie muszę wrócić do Eveline :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1192788].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 18

Napisanych recenzji: 157

Najlepsze serum jakie miałam

Nie miałam problemów z rzęsami, ale lubię odżywiać je na "wszelki wypadek". To jest 1 z 3 serum z jakimi miałam do czynienia (inne też Eveline i L'biotica) i wg mnie najlepsze. Dodam, że nie zawsze stosowałam go dzień w dzień. Efekt zauważyłam po ok miesiącu, rzęsy były grubsze, tak jakby dłuższe no i prawie wgl nie wypadały. Do tego łatwa aplikacja, super rozczesuje rzęsy. Świetny też jako baza pod tusz. Czasami używałam go zamiast maskary - rzęsy wydłuża, lekko utwardza, więc lepiej wyglądają niż bez niczego.

+ Pogrubia, wydłuża
+ Rzęsy nie wypadają
+ Szybka aplikacja
+ Super rozczesuje rzęsy
+ Jako baza pod tusz
+ Zamiast tuszu - wydłuża i lekko podkręca rzęsy (naturalny look)
+ Cena tania w porównaniu do innych serum

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1157541].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 16

Moje pierwsze serum i od razu trafione

Dla mnie to serum jest rewelacyjne, przy regularnym stosowaniu szybko widać efekty. Moje rzęsy były tak długie, że aż dotykały brwi i "uderzały" o szkła okularów, więc na jakiś czas je odstawiłam, ale często do niego wracam.

Plusy:
- pobudza wzrost rzęs
- rzęsy rzadziej wypadają
- są mocniejsze i grubsze
- wygodna szczoteczka

Minusy:
- biały kolor, ale gdy nałożona wieczorem, to nie ma z tym problemu rano

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1148796].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 22

świetna baza pod tusz.

Nie jest to żadne magiczne serum ani odżywka, po której urosną nam długie i piękne rzęsy. Myślę, że nie ma się co oszukiwać, bo serum kosztuje ok. 14 zł, więc nikt nie powinien się spodziewać spektakularnych efektów.

Natomiast jako baza sprawuje się świetnie. Używam tego serum od ponad roku i nie potrafię już się bez niego obejść. Nałożone pod tusz do rzęs wydłuża, pogrubia, ładnie rozdziela. Kiedy nakładam tusz bez bazy widzę naprawdę ogromną różnicę. Samo rozprowadzanie tusza na tej bazie jest o wiele lepsze.

Gorąco polecam! Nie jako odżywkę, ale jako bazę. :)

Używam tego produktu od: ponad roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1133161].usefull || 0 }}% pomocna.