Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Eveline, Advance Volumiere, Skoncentrowane serum do rzęs 3 w 1

Eveline, Advance Volumiere, Skoncentrowane serum do rzęs 3 w 1

Eveline Advance Volumiere skoncentrowane serum do rzęs 3w1 to zaawansowana technologia dla piękna rzęs. Nowoczesne serum do rzęs łączy w sobie 3 właściwości: serum odbudowującego, aktywatora wzrostu włosa i bazy pod tusz.
Opatentowany Bio Restore Complex gwarantuje głęboką odbudowę, regenerację i ochronę struktury włosa.
Specjalnie zaprojektowana szczoteczka i satynowa konsystencja kosmetyku sprawią, że oczy nabiorą hipnotyzującego spojrzenia.
W skład serum skoncentrowanego do rzęs 3 w 1 Eveline wchodzą specjalnie dobrane składniki naturalnego pochodzenia:
- Bio Restore Complex zawierający proteiny sojowe błyskawicznie wnika w głąb włosa, radykalnie odbudowując i chroniąc jego strukturę oraz zapobiegając wypadaniu rzęs podczas demakijażu,
- kwas hialuronowy nawilża, rewitalizuje i stymuluje wzrost rzęs,
- D - pantenol skutecznie uelastycznia i odżywia rzęsy od nasady aż po same końce.

10 – 50ml
w tuszu
krem

Pomogła

Dobra baza pod tusz oraz odżywka. Był moment, że codziennie wypadało mi kilka, kilkanaście rzęs. Sypały się niemiłosiernie. Po kilku tygodniach problem ustał, więc uważam, że jest ona godna polecenia :)

Dobra odżywka i świetna baza

Do zakupu tego serum namówiła mnie moja młodsza siostra i miała rację. Uwielbiam to serum, już na stałe gości w mojej kosmetyczce i stale je uzupełniam kiedy się kończy. Odkąd używam tego serum moje rzęsy wyglądają dużo lepiej niż przed, są zdrowe i elastyczne, nie łamią się. Jestem po prostu z niego zadowolona. I kupię je pewnie jeszcze nie raz.

Niestety nie dla mnie:-(

Odżywki używam już ok.3 miesiące. Niestety rzęsy nie urosły ani trochę. Może lekko się pogrubiły, ale szału nie ma. A szkoda, bo bardzo lubię firmę Eveline. Kupując tę odżywkę chciałam kontynuować kurację po poprzedniej odżywce do rzęs. Muszę powrócić do tamtej;-)

Ulubiona baza pod tusz

Świetny produkt. Bardzo tani. Ale ja stosuje go jako baze pod tusz do rzes, poniewaz ma bardzo intensywny bialy kolor, ktory w momencie wyschniecia produktu nadal nie znika. Kolejnym powodem stosowania jako baze jest to, ze odzywka bardzo usztywnia rzesy, az skrzypia jak sie ich dotyka.
Natomiast genialnie pogrubia i wydluza rzesy.

Test redakcji – Podkład Eveline Liquid Control HD

Bardzo udany zakup

Serum używam codziennie zanim nałożę tusz na rzęsy. Bardzo odżywia a przy okazji utrwala tusz do rzęs. Wydaje mi się że moje rzęsy wytłużyły się w 30%. Ma fajną konsystencję i starcza na długo.

Świetne jako baza pod tusz

Trudno mi się wypowiedzieć w kwestii regeneracji rzęs po użyciu tego specyfiku.Nie mam jakiegoś większego problemu z rzęsami,serum zakupiłam jako bazę pod tusz.I w tej roli kosmetyk ten sprawuje się znakomicie.Przed wytuszowaniem rzęs nakładam serum,dzięki czemu rzęsy zyskują na objętości i długości a tusz dłużej się utrzymuje.Niska cena i dostępność sprawia,że nie wyobrażam sobie już pomalowania rzęs bez wcześniejszego nałożenia serum (nakładam i nie czekam aż wyschnie,tuszuję rzęsy od razu).Szczerze polecam jako bazę!

Chętnie, ale jako baza

Odżywkę stosuję jako bazę pod tusz i tu sprawdza się super. Rzęsy są dłuższe i grubsze, a wieczorny demakijaż idzie szybciej. Mam wrażenie, że tusz wręcz ześlizguje się z rzęs. Niestety nie zauważyłam odżywienia rzęs. Jak dla mnie wyglądają tak samo po kilku miesiącach stosowania.

Fajny produkt

Skoncentrowane serum do rzęs wygląda jak standardowy tusz do rzęs z fajną szczoteczką o kolorze białym. Dobrze się nakłada, trafia do najmniejszych rzęs.
Po użyciu jako odżywki wydłuża rzęsy, nie zauważyłam pogrubienia, ale na pewno się wydłużyły. Stosując jako baze pod tusz też byłam zadowolona, rzęsy znacznie wydłużone oraz tusz trzyma się cały dzień, nie wykrusza się. Produkt nie jest idealny, ale jak za taką cenę to dobry produkt.

Niezastąpione jako baza

Stosowałam kilka miesięcy ten produkt jako baze pod tusz do rzęs . Ładnie rozdzielał ,pogrubiał i wydłużał rzęsy. Jako odżywka na noc nie robił nic , dlatego odejmuje jedną gwiazdkę. Bardzo wydajny starczył mi na pół roku, a stosowałam go codziennie.

Mój Must Have

Bardzo ciekawy produkt. Świetnie sprawdza się jako baza. Nie mogę się bez niego obejść. To podstawa w moim makijażu, jak krem pod podkład. Wyraźnie wydłuża i pogrubia rzęsy przed nałożeniem tuszu.
Nie jest to rewelacyjna odżywka, bo spektakularnych efektów nie zauważyłam.. Jednak przykrych też nie, więc na pewno nie szkodzi.
Polecam, bo zawsze jest to dodatkowa ochrona rzęs. Produktu używam od lat. I nie znalazłam lepszego, w swojej kategorii, od Eveline

Tylko jako baza pod tusz

Produkt ten łączy w sobie 3 właściwości: serum odbudowującego, aktywatora wzrostu włosa i bazy pod tusz. Znajduje się w standardowym opakowaniu jak każdy tusz do rzęs, różni się jednak od niego kolorem, który jest biały. Produkt ma wygodną, choć bardzo klasyczną szczotkę, dość dobrze się nakłada. Serum stosowałam głównie jako bazę pod tusz i w tym wypadku sprawdziło się. Rzęsy były troszkę grubsze i bardziej uniesione. Produkt przedłuża żywotność tuszu do rzęs. Dzięki niemu nie wykrusza się on nawet po całym dniu. Zauważyłam także, że stały się one bardziej odporne na wypadanie. Odżywka jednak nie zwiększyła długości moich rzęs. Ogólnie kosmetyk nie jest czymś bez czego nie obyłabym się. Nie przyniósł jakiś spektakularnych efektów, ale podkreślam, że nie używałam go codziennie. Nie polecam stosowania na noc, gdyż po jednowyrazowej takiej próbie obudziłam się ze sklejonymi, zmęczonymi oczami. Poza tym jest dość wydajny starcza na około 2-3 miesiące. Podsumowując to dobra baza, bez żadnych spektakularnych efektów.

Rewelacja

Początkowo próbowałam stosować tego produktu zgodnie z jego przeznaczeniem - jako odżywkę. Niestety nie zauważyłam spektakularnych efektów. Później usłyszałam opinie, że produkt fajnie sprawdza się jako baza pod tusz. Spróbowałam i okazało się to strzałem w dziesiątkę. Stosuję odżywkę pod tusz co powoduje, że rzęsy są po tym zabiegu o wiele dłuższe niż w rzeczywistości i ładnie się układają, nie są sklejone. Efekt na prawdę przeszedł moje oczekiwania i produkt ten na stałe ma już miejsce w mojej kosmetyczce :)

Bubel

Odżywka tak naprawdę nie robi z rzęsami nic, używam od kilku miesięcy, regularnie, jako odżywkę na noc i jako baze pod tusz, nie zauważylam żadnej różnicy, rzęsy jak wypadały tak wypadają :) dodatkowo szczypie w oczy