Eveline, Advance Volumiere, Skoncentrowane serum do rzęs 3 w 1

Eveline, Advance Volumiere, Skoncentrowane serum do rzęs 3 w 1

Eveline Advance Volumiere skoncentrowane serum do rzęs 3w1 to zaawansowana technologia dla piękna rzęs. Nowoczesne serum do rzęs łączy w sobie 3 właściwości: serum odbudowującego, aktywatora wzrostu włosa i bazy pod tusz.
Opatentowany Bio Restore Complex gwarantuje głęboką odbudowę, regenerację i ochronę struktury włosa.
Specjalnie zaprojektowana szczoteczka i satynowa konsystencja kosmetyku sprawią, że oczy nabiorą hipnotyzującego spojrzenia.
W skład serum skoncentrowanego do rzęs 3 w 1 Eveline wchodzą specjalnie dobrane składniki naturalnego pochodzenia:
- Bio Restore Complex zawierający proteiny sojowe błyskawicznie wnika w głąb włosa, radykalnie odbudowując i chroniąc jego strukturę oraz zapobiegając wypadaniu rzęs podczas demakijażu,
- kwas hialuronowy nawilża, rewitalizuje i stymuluje wzrost rzęs,
- D - pantenol skutecznie uelastycznia i odżywia rzęsy od nasady aż po same końce.

w tuszu
krem
10 – 50ml

Pomogła

Dobra baza pod tusz oraz odżywka. Był moment, że codziennie wypadało mi kilka, kilkanaście rzęs. Sypały się niemiłosiernie. Po kilku tygodniach problem ustał, więc uważam, że jest ona godna polecenia :)

Jako baza pod tusz do rzęs - Ok.

Kupiłam z myślą, że będę miała gęstsze, dłuższe rzęsy, ale jednak w tej roli się nie sprawdziła. Za to używałam jej jako bazę pod tusz do rzęs i sprawdziła się świetnie.

Nie dla mnie

Używałam wielu serum i moje wnioski są takie, że tak magicznie działają tylko te drogie z dobrym składem. Mimo to widząc w sklepie w tak dobrej cenie serum Evelline połaszczyłam się. Serum dobrze się aplikuje, jest bardzo wydajne- ale po dwóch miesiącach regularnego stosowania nie zauważyłam żadnej zmiany w moich rzęsach. Na mnie nie działa, więc odradza. A szkoda.

Dobry jako baza pod tusz

Serum dobrze sprawdza się jako baza pod tusz, ułatwia aplikację tuszu, sprawia, że rzęsy po pomalowaniu stają się nieco dłuższe i bardziej gęste, oraz bardziej podkręcone. Żadnego efektu zregenerowania, odbudowania ani większego wzrostu rzęs na dłuższą metę nie zauważyłam

Dobre serum.

Serum to używam zawsze przed aplikacją tuszu do rzęs. Ma to na celu przede wszystkim rozczesać rzęsy oraz wzmocnić je. I to się sprawdza. Produkt ten stosuję od dłuższego czasu i uważam, że działa chociażby dlatego, ze rzęsy są w dobrym stanie (zarówno wytuszowane jak i po demakijażu) - nie wypadają.

tak samo dobre jak to z niebieską zakrętką

Serum do rzęs używam przed malowaniem rzęs maskarą. Dzięki temu podczas demakijażu oczu nie wypadają mi rzęsy. Mam naturalnie długie rzęsy, a dzięki temu serum każda maskara ładnie je podkreśla. I to nieważne jakiej maskary używam. Serum sprawia, że rzęsy są delikatnie pogrubione. Wcześniej używałam innego serum Eveline-tego 8w1 z niebieską zakrętką i bylam tak samo zadowolona, jak z tego.
Serum nie podrażnia moich wrażliwych oczu. Cena jest adekwatna do jakości. Ja je kupiłam w Rossie w akcji 55% na makijaż. Dzięki temu kosztowało mnie jeszcze mniej.

Dobra baza pod tusz

Odżywka sprawdza się bardzo dobrze jako baza pod tusz.
Pogrubia rzesy ,efekt jest bardzo ładny.
Natomiast jeśli chodzi o efekty wydłużenia rzes i ich wzmocnienia po dluzszym stosowaniu to są to minimalne zmiany.
Zdecydowanie bardziej polecam olej rycynowy na rzęsy alby uzyskać na wzmocnieniu i wydluzeniu rzęs.
Ta odżywka pod tusz jest idealna i serdecznie polecam ;)

Świetna baza

Nie zauważam zmian w wyglądzie moich rzęs. Sprawdza się jednak doskonale jako baza pod tusz, ponieważ nie trzeba nakładać go po trzy razy. Wystarczy jedna aplikacja i rzęsy stają się dłuższe i gęściejsze. Będę go stosować jedynie jako bazę pod tusz.

Bardzo ciekawy produkt

Nie moge jednoznacznie stwierdzić iz jest to produkt wow aczkolwiek jestem zadowlona z uzytkowania, dobrez się nakłada, rozdziela rzesy nie pozostawia jakiejs dziwnej wartswty, stsosowałam na noc jako odzywka i jako podkład pod codzienne tuszowanie rzęś. widac efekty przy bazowaniu i rzesy wygladaja bardziej spektakularnie sa nieco dłuższe może nie gęściejsze ale zdrowsze i dodaja efektu tuszowi. produkt jest wydajny i dobrze sie go nakłada co do jakiś potężnych efektów regeneracji i odzywienia samych rzes mam mieszane uczucia ale i tak produkt mi sie podoba

Cudo na które trafiłam dzięki Wizażowi

Na ten niepozorny produkt trafiłam w Hebe w Gdańsku Głównym. Pierwszy raz widziałam tą odżywkę w sklepie stacjonarnym. Wykorzystałam okazję i za namową Wizażanek kupiłam produkt. Nie zawiodłam się. Jest to bardzo fajny produkt za niską cenę. W załączniku przesyłam wam zdjęcia tego produktu na rzęsach oraz efektu przed i po.

Dla mnie super...ale?

Odżywka Eveline dla mnie jest super! Ale tylko jako baza pod tusz do rzęs. Dzięki niej jedna warstwa tuszu i rzęsy wyglądają jak sztuczne, długie pod same brwi. Jednak jako odżywka osobiście mnie nie zachwyca, nie widzę efektów.

Świetna baza

Kupuję na zmianę z inną odżywką z Eveline, jest świetna jako baza pod tusz do rzęs. Przed wytuszowaniem nakładam odżywkę, co wydłuża rzęsy, zapobiega ich sklejaniu i pięknie rozdziela :) na pewno kupię ponownie

Nic mi więcej nie potrzeba oprócz serum Eveline

Zastanawiam się które to już moje opakowanie 10 ? 15 ?Serum jest rewelacyjne : wydłuża moje króciutkie rzęsy że zachodzą na brwi :)), do tego tusz i oczy jak u laleczki. Bardzo wydajny, stosuję codziennie jako bazę pod tusz, szczoteczka silikonowa bardzo precyzyjna.