Eveline, Advance Volumiere, Skoncentrowane serum do rzęs 3 w 1

Eveline, Advance Volumiere, Skoncentrowane serum do rzęs 3 w 1

Eveline Advance Volumiere skoncentrowane serum do rzęs 3w1 to zaawansowana technologia dla piękna rzęs. Nowoczesne serum do rzęs łączy w sobie 3 właściwości: serum odbudowującego, aktywatora wzrostu włosa i bazy pod tusz.
Opatentowany Bio Restore Complex gwarantuje głęboką odbudowę, regenerację i ochronę struktury włosa.
Specjalnie zaprojektowana szczoteczka i satynowa konsystencja kosmetyku sprawią, że oczy nabiorą hipnotyzującego spojrzenia.
W skład serum skoncentrowanego do rzęs 3 w 1 Eveline wchodzą specjalnie dobrane składniki naturalnego pochodzenia:
- Bio Restore Complex zawierający proteiny sojowe błyskawicznie wnika w głąb włosa, radykalnie odbudowując i chroniąc jego strukturę oraz zapobiegając wypadaniu rzęs podczas demakijażu,
- kwas hialuronowy nawilża, rewitalizuje i stymuluje wzrost rzęs,
- D - pantenol skutecznie uelastycznia i odżywia rzęsy od nasady aż po same końce.

10 – 50ml
w tuszu
krem

hit

Jeśli ktoś nie zna tego kosmetyku niech szybko leci do drogerii
Jest to mój must have codziennego makijażu, używam go zawsze od ponad 4lat!
ja traktuję jako bazę pod tusz ☺️ Kocham uwielbiam i nie zamienię na nic innego!
Kosztuje naprawde grosze, a starcza na długo, wiec mozna zaopatrzyć sie w to np na promce w rossmanie!

Idealne jak baza pod tusz

Serum idealne jako baza pod tusz. Rzęsy dzięki temu są pogrubione i wydłużone. Serum samo w sobie ani nie pomogło ani nie zaszkodziło. Nie podrażnia i dobrze "trzyma" się rzęs.

Bez rewelacji

Na początku używałam tej odżywki na noc, jednak rano budziłam się z podrażnionymi oczami więc zaczęłam stosować ją pod tusz i tak sprawdzała się o wiele lepiej. Pogrubiała i lekko przedłużała rzęsy, ale czy je pielęgnowała ? Nie zauważyłam żadnej zmiany.

Za tą cenę jestem zadowolona

Bazę kupiłam na próbę i okazuje się,że na prawdę nie jest źle.
Baza wzmacnia u mnie efekt tuszu i działa trochę jak magnes mam wrażenie,że pozwala nałożyć mniej warstw tuszu żeby był efekt wow dzięki czemu mam fajny naturalny ale i mocny efekt.
Ponadto po zdjęciu przedłużonych rzęs moje naturalne były słabe a po dwóch miesiącach są w lepszej kondycji niż przed przedłużaniem.
Tusze nawet te słabszej jakości nie osypują się ani nie rozmazują.
Za taką cenę do codziennego użytku serum jest na prawdę godne polecenia.

zadowolona

Stosuję serum z Eveline przeszło już 3 lata. Zużytych opakowań nawet nie sposób zliczyć. Bardzo polecam jako baza pod tusz. Inaczej już nawet nie potrafię się pomalować. Fantastycznie wydłuża i rozdziela rzęsy. Niestety nie stwierdziłam po niej wzrostu rzęs, a to byłoby dodatkową zaletą tego produktu. Mimo wszystko jestem bardzo zadowolona i już nie wyobrażam sobie malowania rzęs bez użycia tego produktu :)

Jestem zadowolona

Stosuję to serum wraz z tuszem Eveline Volumix Fiberlast Ultra False Lash Effect Mascara.
Serum jest duże - 10 ml.
Pokrywając rzęsy zostawia na nich białą warstwę, która z każdą minutą staje się bardziej przezroczysta. Rozczesuje je , pogrubia , unosi. Częściowo zastyga.
Przez pierwsze dwa tygodnie czekałam aż wyschnie i dopiero wtedy nakładałam tusz, ale zdarzało się, że czasem trochę sklejał i a nałożony tusz nie wyglądał naturalnie.
Teraz nakładam na jedno oko zaraz potem tusz i dopiero wtedy nakładam na drugie oko. W moim przypadku wygląda to lepiej. Muszę jednak zaznaczyć, że moje rzęsy są rzadkie i krótkie . Może na dłuższych pierwszy sposób sprawdzi się lepiej.

Nie przedłuża trwałości tuszu w jakiś specjalny sposób. Tusz trzyma się dokładnie tak samo bez bazy, zapewnia jednak "pełniejszy" efekt.

Wzrostu rzęs nie zauważyłam.
Serum nie podrażnia i nie uczula moich mega wrażliwych oczu.

Świetny jako baza pod tusz

Serum z Eveline używam codziennie jako bazę pod tusz i w tej roli sprawdza się wyśmienicie. Ładnie rozczesuje rzęsy, delikatnie wydłuża i pogrubia, dzięki niemu tusz utrzymuje się cały dzień.
Niestety nie umiem ocenić czy rzeczywiście pielęgnuje rzęsy.

Super baza pod tusz

Eveline to odżywka do rzęs, która na nich zastyga. Ja stosuję ją jako bazę pod tusz.
Eveline ma biały kolor, ale tylko na początku - gdy zastyga, zaczyna się robić półprzezroczysta.
Odżywka Eveline bardzo dobrze rozdziela rzęsy, delikatnie podkręca i wydłuża.
Stosując odżywkę jako bazę mogę pochwalić się pięknym wachlarzem rzęs. Tusz nakładam na świeżo nałożoną odżywkę, zanim ta jeszcze zdąży zastygnąć.

Baza Eveline jest dostępna w Rossmannie za 14,49 zł.

Lubię ten produkt

jako bazę pod tusz, bo jako serum nie widzę żadnego zbawiennego działania. Ma biały kolor i nigdy nie mam pewności czy dobrze używam - powinnam nakładać bazę i zaraz tusz? Poczekać? Jeśli tak to ile? Kiedyś nakładałam ten produkt także na noc, ale nie widziałam żadnego efektu stosowania poza tym, ze po wstaniu i przetarciu oczu rzęsy były sztywne, nieprzyjemne w dotyku a serum jakby się z nich 'sypało'. Za to jako baza sprawdza się super - nie zagęszcza, ale na pewno wydłuża rzesy, rozczesuje, tusz wygląda o wiele ładniej i dłużej się trzyma. Sprawdza się więc tak naprawdę w 1/3 w tym, co obiecuje producent - ale w ta 1/3 mi wystarcza i za to daję 4 gwiazdki.

Spróbowałam i na tym zakończę

Skusiło mnie moje przywiązanie do marki Eveline i konkurencyjna cena w stosunku do innych, podobnych produktów. Spróbowałam i używałam dość długo. Efekty? Nie zauważyłam. Raczej nie kupię ponownie.

Baza pod tusz

Serum idealnie sprawdza się jako baza pod tusz. Wydłuża rzęsy, pogrubia je, rozdziela i delikatnie podkręca. Z użyciem serum, rzęsy wyglądają dużo lepiej po wytuszowaniu, niż gdy nakładam na nie sam tusz. Mając nawet lekko wyschnięty tusz do rzęs, serum sprawia, że tusz się nie skleja, nie osypuje i łatwiej się go rozprowadza na rzęsach .

Baza, a nie serum

Jako baza pod tusz do rzęs sprawuje się świetnie, jednak nie zauważyłam żadnych właściwości pobudzających wzrost rzęs. Muszę przyznać, że działa cuda jako rozdzielacz. Zamieniłam zalotkę na bazę i nie żałuję.

Baza

Zawsze kupuję serum z Eveline, ale nie dla odżywki, a dla bazy. Jest według mnie o wiele lepsze niż jego złoty bliźniak. Serum ładnie rozdziela i wydłuża rzęsy, pomaga utrzymać im długo skręt oraz zapobiega osypywaniu się tuszu. Wpływu na stan rzęs nie zauważyłam.