Eveline, Advance Volumiere, Skoncentrowane serum do rzęs 3 w 1

Eveline, Advance Volumiere, Skoncentrowane serum do rzęs 3 w 1

Eveline Advance Volumiere skoncentrowane serum do rzęs 3w1 to zaawansowana technologia dla piękna rzęs. Nowoczesne serum do rzęs łączy w sobie 3 właściwości: serum odbudowującego, aktywatora wzrostu włosa i bazy pod tusz.
Opatentowany Bio Restore Complex gwarantuje głęboką odbudowę, regenerację i ochronę struktury włosa.
Specjalnie zaprojektowana szczoteczka i satynowa konsystencja kosmetyku sprawią, że oczy nabiorą hipnotyzującego spojrzenia.
W skład serum skoncentrowanego do rzęs 3 w 1 Eveline wchodzą specjalnie dobrane składniki naturalnego pochodzenia:
- Bio Restore Complex zawierający proteiny sojowe błyskawicznie wnika w głąb włosa, radykalnie odbudowując i chroniąc jego strukturę oraz zapobiegając wypadaniu rzęs podczas demakijażu,
- kwas hialuronowy nawilża, rewitalizuje i stymuluje wzrost rzęs,
- D - pantenol skutecznie uelastycznia i odżywia rzęsy od nasady aż po same końce.

10 – 50ml
w tuszu
krem

Dobre

Serum kupiłam jakiś czas temu po raz pierwszy, słyszałam o nim wiele pozytywnych opinii i nie zawiodłam się. Serum stosuje codziennie przed nałożeniem tuszu do rzęs, wzmacnia rzęsy oraz wydłuża. Nie podrażnia ani nie uczula. Świetnie sprawdza się jako baza pod tusz, dzięki czemu rzęsy nie osypują się a tusz nie schodzi.

Nie dla mnie

Uwielbiam kosmetyki firmy Eveline, niestety to serum nie zrobiło na mnie dużego wrażenia. Nie zauważyłam jakiegoś super efektu, mimo że stosowałam produkt codziennie przez 3 tygodnie. Jedyne co mi się podoba to, że jest to świetna baza pod tusz. Liczyłam na inny efekt. :/

Bardzo dobra baza pod tusz

Stosuje serum od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolona z efektów. Jako baza spisuje się znakomicie. Moim problemem są cienkie, mało zauważalne rzęsy. Dzięki nałożeniu odżywki przed tuszem problem znika, rzęsy stają się grubsze i wydłużone. Mam wrażenie, że serum wpływa na wzrost i wzmocnienie rzęs.

Testy redakcyjne odżywek Eveline 8w1 Total Action i Eveline 8w1 Total Action Sensitive

Odżywienie+świetna baza pod tusz!

Odżywkę stosuję od 2 lat i jestem z niej bardzo zadowolona!Rzęsy są mocniejsze, bardziej elastyczne, nie łamią się. Świetnie sprawdza się jako baza pod tusz.

średnie

nakładałam to jako baze pod rzęsy przez dłuższy czas, fakt ze rzesy prz tym były bardziej wydłużone i były ładniejsze ale starsznie przez to rzesy mi sie prostoeały mimo ze urzywałam przed tym zalotki to po irzyciu tego serum moze rzesy stawały sie proste i mam mieszane uczucia co do tego produktu

Działa

Prawdę powiedziawszy nie spodziewałam się żadnego efektu, ale potrzebowałam czegoś, co tylko odżywi rzęsy - a tu taka niespodzianka! Nakładam ją na noc, a niekiedy nawet jako bazę pod tusz (też się świetnie sprawdza). Efekt dłuższych i wzmocnionych rzęs (a także przyrost nowych) widoczny mniej więcej po paru tygodniach (u mnie po 3. tygodniach były już zauważalne zmiany). Polecam zatem serum, zwłaszcza, że cena jest naprawdę kusząca.

Baza pod tusz

Produkt nie sprawdził się u mnie jako serum do rzęs. Według mnie pełni lepiej funkcję bazy pod tusz do rzęs. Jest wygodny w aplikacji, pokrywa rzęsy na biało i po aplikacji czarnej maskary rzęsy zyskują na objętości. Świetny produkt dla osób, którym nie wystarcza wytuszowanie rzęs i szukają czegoś co je pogrubi i wydłuży.

Moja ulubiona :)

moja ulubiona odżywka do rzęs. Stosowałam ją na noc i zauważyłam wzrost małych rzęsek ;) Zagęściły się, wzmocniły (stosuję hennę do brwi i rzęs a odżywka świetnie je zregenerowała)

Przyzwoita baza pod tusz do rzęs

Serum stosuję głównie jako bazę pod tusz i szczerze mówiąc innego zastosowania dla niego nie widzę. Serum bardzo fajnie pogrubia i nieco wydłuża rzęsy nie sklejając ich przy tym. Przedłuża trwałość tuszu do rzęs i sprawia, że mniej on się odbija na powiekach. Nie zauważyłam żadnego wpływu na wzrost rzęs, ale też nie stosuję serum codziennie. Nigdy wcześniej też nie miałam problemów z wypadaniem rzęs. Myślę, że warte jest przetestowania jeżeli Wasz tusz ma problemy z trwałością lub odbija się :)

Inne przeznaczenie

Dla mnie ten produkt sprawdza się tylko jako baza. Z pewnością nie odżywi naszych rzęs. Niestety nawet jako baza nie zapewni nam trwałości tuszu. Po kilku godzinach kruszy się. Wypróbowałam już na kilku różnych tuszach, a więc to nie ich wina.
Z pewnością z początku otrzymamy efekt pogrubienia, jednak nie jest on trwały.

W skrócie według mnie produkt jest bezużyteczny.

Nic nie daje

Jako odżywka nie daje nic. Nadaje się na bazę pod tusz, ale nie po to ją kupiłam. Dlatego nie daję jej wysokiej oceny - sprzedawana jako odżywka powinna odżywiać choć odrobinę.

Idealna baza pod tusz do rzęs

Rzekomo również odżywka do rzęs, ale ja nawet o tym nie pomyślałam, że mogła by to być dobra odżywka do rzęs bo jakoś i tak z góry założyłam, że wcale rzęsy nie będą odżywione, dłuższe, gęściejsze itp. i jeśli o to chodzi to miałam rację.
Natomiast jako baza pod tusz do rzęs jest bardzo dobra :)
Po nałożeniu bazy Rzęsy są na starcie delikatnie pogrubione, lekko 'wyczesane'.
Myślę, że ta 'odżywka' jest dopełnieniem do tuszu :) Jak kupiłam ją w październiku tak starczyła mi do kwietnia jakoś, więc jest baaardzo wydajna ;)
A kiedy się już skończyła całkiem i musiałam rzęsy od razu malować tuszem(bez bazy) to efekt był taki nijaki. Rzęsy w ogóle nie były podatne na właściwości tuszu.
Z tą bazą efekt jest naprawdę ładny. Zdecydowanie polecam!! :)