Eveline, Advance Volumiere, Skoncentrowane serum do rzęs 3 w 1

Eveline, Advance Volumiere, Skoncentrowane serum do rzęs 3 w 1

Eveline Advance Volumiere skoncentrowane serum do rzęs 3w1 to zaawansowana technologia dla piękna rzęs. Nowoczesne serum do rzęs łączy w sobie 3 właściwości: serum odbudowującego, aktywatora wzrostu włosa i bazy pod tusz.
Opatentowany Bio Restore Complex gwarantuje głęboką odbudowę, regenerację i ochronę struktury włosa.
Specjalnie zaprojektowana szczoteczka i satynowa konsystencja kosmetyku sprawią, że oczy nabiorą hipnotyzującego spojrzenia.
W skład serum skoncentrowanego do rzęs 3 w 1 Eveline wchodzą specjalnie dobrane składniki naturalnego pochodzenia:
- Bio Restore Complex zawierający proteiny sojowe błyskawicznie wnika w głąb włosa, radykalnie odbudowując i chroniąc jego strukturę oraz zapobiegając wypadaniu rzęs podczas demakijażu,
- kwas hialuronowy nawilża, rewitalizuje i stymuluje wzrost rzęs,
- D - pantenol skutecznie uelastycznia i odżywia rzęsy od nasady aż po same końce.

w tuszu
krem
10 – 50ml

Jest ok

Serum używałam jako baza pod tusz . Wydłużało rzęsy maksymalnie a następnie nakładałam tusz wydłużający dzięki czemu rzęsy miały efekt XXL. Serum jest fajne łatwo je nałożyć, jest wydajne. Jedynie od czasu do czasu po nałożeniu tuszu bolały mnie oczy nie wiem czy to przez skład czy po prostu mam wrażliwe oczy myślę że jednak to drugie. Lubię ten produkt.

meh

Cóż ja nie zauważyłam żadnych efektów po używaniu tego produktu. Niektórzy używają jako baza pod tusz, ale nie podoba mi się efekt jaki daje więc ogólnie produkt bezużyteczny.

Z polecenia

Pierwsze opakowanie bez wielkiego przekonania zakupiłam po rekomendacji koleżanki z pracy. Nie sądziłam że tak mnie zachwyci jego moc :)
Koleżanka miała mega rzęsy, ale bardziej myślałam że taką ma urodę.

I tak zaczęła się moja przygoda z tym produktem.
Aktualnie stosuje już od 3 lat i zdecydowanie nie zrezygnuje z tego produktu. Łatwa aplikacja, szybkie działanie i jak dla mnie wydajny. Cena produktu nie jest wygórowana.

Na co dzień używam tylko pod maskarę ale tak wzmocnionych, wydłużonych i gęstych rzęs nie miałam nigdy. A że nie jestem zwolennikiem zagęszczania przez doklejanie czegokolwiek do powiek. Ten produkt zostaje u mnie na zawsze :)

Ulubione

Jeden z produktów, które są w mojej kosmetyczce od lat i nie potrafię się z nim rozstać.

Ma proste opakowanie i najzwyklejszą silikonową szczoteczkę. Serum jest dosyć gęste, ale bardzo kremowe i ma biały kolor. Na początku używałam go jako serum na noc, a rzęsy rano były dosyć sztywne i sklejone. Zaczęłam, więc stosować serum jako baza pod tusz i to był strzał w dziesiątkę!

Dzięki takiemu zastosowaniu używanie tuszu jest o wiele prostsze - gładko sunie po rzęsach i dociera do samych końcówek rzęs. Serum powoduje, że moje rzęsy są o wiele mocniejsze, nie łamią się, nie kruszą pod tuszem (wcześniej miałam z tym problem) i są mega zadbane.

Serum jest bardzo wydajne i starcza na długo - wystarczy niewielka ilość.

Może być

Kupiłam ta odżywkę bo myślałam że na prawdę odżywi moje rzęsy ale jednak efekty nie były widoczne zużyłam ją do końca i więcej już nie kupiłam. Nie wiem jak u innych ale u mnie nie było tych efektów o jakich napisał producent.

Jako baza pod tusz do rzęs - Ok.

Kupiłam z myślą, że będę miała gęstsze, dłuższe rzęsy, ale jednak w tej roli się nie sprawdziła. Za to używałam jej jako bazę pod tusz do rzęs i sprawdziła się świetnie.

Nie dla mnie

Używałam wielu serum i moje wnioski są takie, że tak magicznie działają tylko te drogie z dobrym składem. Mimo to widząc w sklepie w tak dobrej cenie serum Evelline połaszczyłam się. Serum dobrze się aplikuje, jest bardzo wydajne- ale po dwóch miesiącach regularnego stosowania nie zauważyłam żadnej zmiany w moich rzęsach. Na mnie nie działa, więc odradza. A szkoda.

Dobry jako baza pod tusz

Serum dobrze sprawdza się jako baza pod tusz, ułatwia aplikację tuszu, sprawia, że rzęsy po pomalowaniu stają się nieco dłuższe i bardziej gęste, oraz bardziej podkręcone. Żadnego efektu zregenerowania, odbudowania ani większego wzrostu rzęs na dłuższą metę nie zauważyłam

Dobre serum.

Serum to używam zawsze przed aplikacją tuszu do rzęs. Ma to na celu przede wszystkim rozczesać rzęsy oraz wzmocnić je. I to się sprawdza. Produkt ten stosuję od dłuższego czasu i uważam, że działa chociażby dlatego, ze rzęsy są w dobrym stanie (zarówno wytuszowane jak i po demakijażu) - nie wypadają.

tak samo dobre jak to z niebieską zakrętką

Serum do rzęs używam przed malowaniem rzęs maskarą. Dzięki temu podczas demakijażu oczu nie wypadają mi rzęsy. Mam naturalnie długie rzęsy, a dzięki temu serum każda maskara ładnie je podkreśla. I to nieważne jakiej maskary używam. Serum sprawia, że rzęsy są delikatnie pogrubione. Wcześniej używałam innego serum Eveline-tego 8w1 z niebieską zakrętką i bylam tak samo zadowolona, jak z tego.
Serum nie podrażnia moich wrażliwych oczu. Cena jest adekwatna do jakości. Ja je kupiłam w Rossie w akcji 55% na makijaż. Dzięki temu kosztowało mnie jeszcze mniej.

Dobra baza pod tusz

Odżywka sprawdza się bardzo dobrze jako baza pod tusz.
Pogrubia rzesy ,efekt jest bardzo ładny.
Natomiast jeśli chodzi o efekty wydłużenia rzes i ich wzmocnienia po dluzszym stosowaniu to są to minimalne zmiany.
Zdecydowanie bardziej polecam olej rycynowy na rzęsy alby uzyskać na wzmocnieniu i wydluzeniu rzęs.
Ta odżywka pod tusz jest idealna i serdecznie polecam ;)

Świetna baza

Nie zauważam zmian w wyglądzie moich rzęs. Sprawdza się jednak doskonale jako baza pod tusz, ponieważ nie trzeba nakładać go po trzy razy. Wystarczy jedna aplikacja i rzęsy stają się dłuższe i gęściejsze. Będę go stosować jedynie jako bazę pod tusz.