Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Eveline, Advance Volumiere, Skoncentrowane serum do rzęs 3 w 1

Eveline, Advance Volumiere, Skoncentrowane serum do rzęs 3 w 1

Cena już od 9,85 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Eveline Advance Volumiere skoncentrowane serum do rzęs 3w1 to zaawansowana technologia dla piękna rzęs. Nowoczesne serum do rzęs łączy w sobie 3 właściwości: serum odbudowującego, aktywatora wzrostu włosa i bazy pod tusz.
Opatentowany Bio Restore Complex gwarantuje głęboką odbudowę, regenerację i ochronę struktury włosa.
Specjalnie zaprojektowana szczoteczka i satynowa konsystencja kosmetyku sprawią, że oczy nabiorą hipnotyzującego spojrzenia.
W skład serum skoncentrowanego do rzęs 3 w 1 Eveline wchodzą specjalnie dobrane składniki naturalnego pochodzenia:
- Bio Restore Complex zawierający proteiny sojowe błyskawicznie wnika w głąb włosa, radykalnie odbudowując i chroniąc jego strukturę oraz zapobiegając wypadaniu rzęs podczas demakijażu,
- kwas hialuronowy nawilża, rewitalizuje i stymuluje wzrost rzęs,
- D - pantenol skutecznie uelastycznia i odżywia rzęsy od nasady aż po same końce.

10 – 50ml
w tuszu
krem

Jako baza super

Produkt kupiłam w biedronce. Na pewno nie jest to aktywator wzrostu, ale jako baza pod tusz super. Z natury mam długie rzęsy a z tą bazą rzęsy są pięknie rozdzielone i pogrubione. Normalnie wyglądają jak sztuczne :) Jest całkiem wydajna i tania . Polecam

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1572631].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny produkt

Kupiłam go nie spodziewając się że zrobi mi wachlarz z rzęs i faktycznie takie działanie jest, ale w niewielkim stopniu. Używam go jako bazę pod tusz i pod tym względem sprawdza się cudownie. Powoduje że rzęsy stają się wydłużone i pogrubione, ale nie sklejone. Ze względu na niską cenę polecam go właśnie jako bazę.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1571231].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetna !Mój kwc!

Serum używam głównie jako bazę pod mascarę . Rzęsy wyglądają na grubsze bez grudek .(Należy pamiętać że nakładamy go na suche,oczyszczone rzęsy .Tuszem malujemy rzęsy chwilę po nałożeniu serum jeszcze ZANIM wyschnie .)
Serum wydłuża trwałość mojego tuszu na rzęsach oraz sprawia że nie wypadają one podczas demakijażu.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1566606].usefull || 0 }}% pomocna.
azjatycka pielęgnacja

Jako odżywka nie, ale ma inne zastosowanie...

Produkt ma plastikowe opakowanie, a szczoteczka jest klasyczną silikonową od tuszu. Odżywka ma kolor biały i taki jest również na rzęsach. Przez pewien czas używałam jej jako odżywkę ale nie zauwazyłam większych efektów. Teraz używam jej jako bazę pod tusz. Nakładam ją na rzesy i dokładnie je rozczesuję, a następnie nakładam swój tusz. Z ta odżywką jako bazą rzęsy wyglądają wspaniale. Są wydłużone i dokładnie rozdzielone.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1556521].usefull || 0 }}% pomocna.

beznadzieja

Niestety odżywka nic mi nie dała. Żadnej poprawy moich rzęs nie widać. Jedynie nadaje się jako baza pod tusz bo całkiem fajnie się on na odzywce rozprowadza. Kupiłam tą odżywkę razem z koleżanką i ona również nie widzi żadnej poprawy. Niestety nie polecam...

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1554061].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie dla mnie

Nie zauważyłam spektakularnego efektu. Ani trochę moje rzęsy nie stały się odżywione, wydłużone. Po aplikacji tej odżywki moje rzęsy były delikatnie posklejane. Nie takiego efektu oczekuję. Jestem na nie

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1533466].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy!

Kupiłam ten produkt z myślą o bazie wydłużającej rzęsy pod tusz. Nie oczekiwałam że będę miała po niej kocie spojrzenie, nie mniej jednak bardzo miło się zaskoczyłam!
Zaczynając od opakowania, jest estetyczne, naklejka nie odlepia się po dłuższym użytkowaniu a napisy nie ścierają się (wybaczcie, ale bardzo zwracam na to uwagę :D).
Silikonowa szczoteczka z dość gęstymi rzęskami i w odpowiednim kształcie, szybko i bez większych problemów jest w stanie rozprowadzić produkt. Po odczekaniu około minuty nakładałam tusz do rzęs.
Jako baza sprawdza się bardzo dobrze, widocznie wydłuża rzęsy, a tusz nie traci przy nim na trwałości, nie kruszy go - ogółem mówiąc, boostuje tusz :)

Jednak po pewnym czasie zauważyłam że tusz wyraźnie poprawił ich długość. Nie zauważyłam żeby były bardziej gęste (mimo że nie narzekam na gęstość). Mój hit :)

ZALETY:
- cena - kosztuje grosze!
- wydajność.
- sprawdza się zarównio jako baza jak i odżywka.
- nie podrażnił ani nie uczulił
- estetyczne opakowanie i użyteczna szczoteczka.

WADY:
- brak!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1532716].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobra baza pod tusz.

Odżywka przychodzi do nas w klasycznej tubce typowej dla maskar, aplikatorem jest plastikowy grzebyk.
Jeśli chodzi o działanie - nie zauważyłam żeby przyspieszała wzrost rzęs, żeby były grubsze, czarniejsze czy mniej wypadały.
Ja używałam jej jako bazy pod tusz do rzęs. W tym celu sprawdzała się w miarę ok. Fajnie pogrubiała rzęsy i dzięki temu każdy tusz działał również pogrubiająco. Minusem jednak było to, że z racji swojego białego koloru po pierwsze rozjaśniała same rzęsy a po drugie osłabiała czerń tuszu. Niektóre tusze nie bardzo lubiły z nią współpracować (np. Maybelline) i strasznie się ważyły. Jednak mam wrażenie, że przy produktach wodoodpornych rzęsy były jakby bardziej podatne na zmywanie tuszu. Jakby odżywka tworzyła pewnego rodzaju barierę i ułatwiała zmywanie tuszu.
Z odżywką trzeba dosyć szybko pracować. Odżywka dość szybko zastyga, rzęsy stają się przez to sztywniejsze - jak przy użyciu tuszu do rzęs - gdy tusz na rzęsach wysycha już ciężko nałożyć kolejną warstwę. Z tego powodu nie polecałabym tej odżywki na noc - rzęsy wydają się być pokryte produktem, który nie pozwala im "oddychać" i "odpoczywać".
Ważne jest dla mnie to, że nie uczuliła mnie! Mam bardzo wrażliwe oczy i tego typu kosmetyki czasami podrażniają je.

Produkt ani na plus ani na minus. Zużyłam cały, ale nie uważam, żeby był niezbędny w mojej kosmetyczce.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1532516].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny produkt!

Serum odbudowuje, pobudza wzrost włosa, nawilża, rewitalizuje i stymuluje wzrost rzęs. Bardzo dobra odżywka w niskiej cenie. Moje rzęsy po stosowaniu stały się gęstsze i ładniejsze. POLECAM! :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1529741].usefull || 0 }}% pomocna.

Pod tusz do rzęs

Używałam tylko jako baza pod tusz i sprawdza się. Rzęsy są grubsze, dłuższe a tusz trwalszy. Nie używałam jako samej odżywki bo właśnie tutaj wyczytałam, że nie sprawdza się.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1527436].usefull || 0 }}% pomocna.