Herbal Care, Szampon 2 w 1 ogórkowo-aloesowy

Herbal Care, Szampon 2 w 1 ogórkowo-aloesowy

Szampon zawiera ekstrakty z ogórka, aloesu i melisy. Nawilża i odżywia włosy od cebulek aż po końce, jednocześnie dobrze oczyszczając. Włosy sa miękkie, puszyste, pełne blasku.

Cena: 7,90 zł / 200 ml

kiedyś był lepszy

Kiedyś ten szampon był naprawdę bardzo fajny. Myła nim włosy cała moja rodzina. Miał bardzo przyjemny zapach i włosy były po nim naprawde ładne. Później coś się w nim zmieniło na gorsze. Obecnie już go nie kupuję. Używam innych szamponów.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: kilka

Nawet nawet

Z całą pewnością jeszce sięgnę nie raz po ten specyfik.Włosy oczyszcza,nawilża,jakby unosi,ale tylko na chwilę.
Włosy myję często,więc nic dziwnego,że włosy się przetłuszczają i po tym szamponie.Taka natura.
A zapach fantastyczny.Można się zaciągać.

Kupilam go przez przypadek bo musialm jakis kupis i bardzo zaluje bo jest beznadziejny. Dla mnie smierdzi :(
w miare dobrze sie pieni i na tym sie konczy.Brzydkie opakowanie, nie wydajny, nie nawiza , wlosy po nim pusza sie , nie rozczesuja sie i nie blyszcza. Stoi sobie na polce i nie wiem co mam z nim zrobic, moze umyje nim podłoge:) hihi

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

dla niewymagających OK

ten szamponik całkiem fajnie pachnie. Jest też dość wydajny. Przy krótkich włoskach nie trzeba już odżywki. Ja mam długie, więc stosuję jeszcze odżywkę. Nie plącze włosów, ale też nie ułatwia rozczesywania. Ot taki pozytywny szamponik, nie robiący jednak żadnych cudów z włoskami...

polecam

Jestem bardzo zadowolona. Ładnie pachnie, jest gesty i dobrze się pieni. Odjęłam jedną gwiazdkę za to, że mimo 2w1 muszę uzyć po nim odżywki. Ale za to mam po tym szamponie puszyste włosy, mimo ze producent tego nie obiecuje. Jestem zadowolona i może potem przetestuje inny szampon tej serii :)

najzwyklejszy szampon

Moja mama, która ma bardzo cienkie, delikatne i 'wymagające' włosy (akceptujące wyłącznie Elseve), była tym szamponem zachwycona. Ja osobiście nie widzę w nim nic nadzwyczajnego - gęsty, ma ładny zapach, ani nie wysusza ani nie nawilża i na pewno (w moim przypadku) nie może być stosowany bez odżywki, bo włosy będą splątane. Kupiłam raz i nie zamierzam do niego wracać.

Nie polecam

Jego jedyną zaletą jest cena,bardzo tani ale pozatym żadnych plusów.Jest za bardzo wodnisty jak dla mnie przez co jest niewydajny.Żadnego pożytku z niego nie było moje włosy też tego nie odczuły.Miałam go tylko raz bardzo krótko i nigdy więcej nie kupiłam go.

Nie i jeszcze raz nie

Szampon... To ma być szampon?? Może ma ładny zapach i przystępną cenę, ale to, co zrobił z moimi włosami... Zrobiły się matowe, jakby źle nawilżone... A do tego ten przeklęty ŁUPIEŻ wrócił...

raczej słaby

Używałam go jakis czas temu, jego pozytywną cechą była (jest nadal) jego cena. Natomiast nie przejawiał na moich włosach (rozjaśnione, długie, przetłuszczające się u nasady) żadnych szczególnych właściwości. Nie nawilżał specjalnie, nie zauważyłam zmniejszonego przetłuszczania się, plątał okropnie włosy w czasie mycia. Nic specjalnego. ..

sentymentalny zapach

jego zapach przypomina mi moją maturę;-) swego czasu bardzo go lubiłam, gdyż mialam dłuzsze włosy i po nim nie były za bardzo sypkie. Teraz mam krótkie i za szybko je przetłuszcza. Nie uzywam go już, ale mam do niego sentyment.

Tylko zapach

Szampon ten lubiłam tylko za zapach. Nie dość, że wususzył mi skórę głowy, co spowodowało powstanie łupieżu, to jeszcze włosy po nim były jak patyczki- suche, cieńkie. W dodatku włosy zaczęły po nim szybciej się przetłuszczać.

może być

Niezły szampon za niezłą cenę w promocji. Ładnie pachnie, przyjemnie się rozprowadza, dobrze się pieni. Włosy po nim się dobrze rozczasują, jednak na wlosach zostaje coś, co mi się średnio podoba. Jakby delikatna powłoczka z wosku. Nie jest to bardzo uciążliwe ani nieprzyjemne ale jest.