Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Wygładzający peeling do rąk dwufazowy z oliwką z oliwek i solą

Wygładzający peeling do rąk dwufazowy z oliwką z oliwek i solą

Dwufazowy peeling Cztery Pory Roku pielęgnuje suche i szorstkie dłonie zapewniając im natychmiastowe wygładzenie bez podrażnień oraz odżywienie.
Martwy naskórek skutecznie złuszczany jest drobinkami soli, gdy tymczasem oliwka z oliwek odpowiada za pielęgnację i regenerację wygładzonej już skóry rąk. Oba naturalne składniki aktywne kosmetyku sprawiają, że dłonie stają się po jego zastosowaniu odpowiednio nawilżone, odżywione i jedwabiście gładkie.
Składniki aktywne:
- Oliwka z oliwek - natłuszcza, regeneruje oraz chroni skórę przed działaniem wolnych rodników
- Sól - zapewnia intensywny masaż skóry, oczyszcza i złuszcza zrogowaciały naskórek, a tym samym wygładza i uelastycznia skórę dłoni

wygładzające
w butelce
Struktura
lekkie
100 – 250ml

Prawie idealny

Bardzo przyjemny produkt, za niewielką cenę dostajemy przyzwoity efekt. Produkt ładnie pachnie oliwką, w środku znajduje się sól zatopiona z oliwką właśnie. Minusem kosmetyku jest to, że trochę źle się go wydobywa z opakowania - musimy mocno nim wstrząsnąć, żeby wyszła sól, w przeciwnym wypadku dostaniemy tylko oliwkę i z pilingu nici. Kiedy nam się to już jednak uda, jest naprawdę przyjemnie, sól rozpuszcza się na dłoniach, wcześniej na skutek tarcia ściera się martwy naskórek i łapki są w extra kondycji, nawilżone, mięciutkie. Odejmuję punkcik tylko za trud wydobycia kosmetyku z opakowania.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1021499].usefull || 0 }}% pomocna.

gdyby to się jeszcze dało jakoś używać...

Peeling cos tam peelinguje, cos tam zdziera, oliwka natłuszcza odrazu po użyciu ręcę są gładsze. Czy to jest długookresowy efekt-nie powiedziałabym. nawet przy reguralnym stosowaniu. I może nawet bym się z nim polubiła gdyby nie opakowanie!!!! Przy pierwszych użyiach wszystko ładnie współmiernie wypływa i oliwa i sól ,niestety tak jest tylko na poczatku bo pozniej ,mimo po dokładnym rozmieszaniu wypływa za kązym razem tylko oliwka a sól nie chce przjeśc przez otworek. To opakowanie to jakaś pomyłka. Doszłam do połowy, może przetne opakowanie i jakoś zużyje tą sól nasązona oliwką. Ale przez to opakowanie produktu nie da się używać! Druga sprawe ja zauważyłam ,ze sół troche wysusza mi dłonie a oliwka tylko tuszuje to wrażenie. Po zmyciu oliwki ewidetnie mam wysuszone dłonie!!! Nie jestem przekonana aby sól była najlepszym peeleingiem do dłoni-a moze to wysuszenie to nie przez sól??? Napewno nie skusze się na taki produkt w takim opakowaniu- w innym może i tak.

Używam tego produktu od: kilku dni

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[933200].usefull || 0 }}% pomocna.

Jest moc.

To jest peeling - ostry, drapiacy i, co najważniejsze, działający :)

Maleństwo to wypatrzyłam wśród kremów do rąk Cztery Pory Roku w małej drogerii na moim osiedlu. Lubię dwufazowe peelingi solne/cukrowe, dlatego bez zastanowienia wrzuciłam mała buteleczkę do koszyka i kurcgalopkiem pognałam do kasy.

No i to jest dobry zdzieracz. Pierwsza faza jest ostra, druga daje poślizg i natłuszczenie. Po użyciu peelingu solnego moje dłonie są miękkie, gładkie, delikatnie tłuste (ale nie oblepione oliwką). Nie ma problemu ze spłukaniem mieszanki solnej - pod ciepłą wodą wszystko schodzi błyskawicznie.
Takiego działania oczekuję od tego typu kosmetyku. Zachwalany produkt Eveline nie dorasta CPR do piet.

Nie zauważyłam, by któraś z faz szybciej mi się zużywała. Zawsze dobrze mieszam zawartość buteleczki (ze dwie minuty energicznego wstrząsania), dzięki czemu sól jest dobrze rozprowadzana w oliwce.
Do dozownika też nie mam większych zastrzeżeń - zawsze wylatuje mi tyle peelingu, ile chcę. Zapach delikatny, kwiatowy, przyjemny dla nosa i nie nachalny.

Zdzieraka tego używam średnio raz w tygodiu. Przy takiej częstotliwości buteleczka wystarcza na około dwa miesiące.

Jeśli lubicie mizerny efekt peelingu Eveline to nie siegajcie po Cztery Pory Roku - jego ostrość może być szokiem dla dłoni przyzwyczajonych do delikatnego (nie)dzialania Eveline ;)

Używam tego produktu od: cztery miesiące
Ilość zużytych opakowań: dwa

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[882694].usefull || 0 }}% pomocna.
depilacja metody

Niemiły żart!

Peeling kupiłam tylko i wyłącznie dlatego, że kiedyś używałam innego z tej firmy. Z góry założyłam, że skoro tamten był świetny to i ten będzie równie dobry. jednak pomyliłam się. Dla mnie to nie jest peeling - to jakiś ponury żart!

Zalety:
- cena
- dostępność
- pojemność
- bardzo ładny delikatny zapach
- po jego użyciu ręce są miłe w dotyku, gładkie ale nie zalepione tłuszczem
- dość wydajny

Minusy:
- cała formuła - dwufazowy peeling. Tak, najpierw wyciekała mi prawie sama oliwka a potem kiedy się skończyła ledwo wydusiłam sól
- problematyczne opakowanie
- nie zdziera dokładnie naskórka

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[866785].usefull || 0 }}% pomocna.

Przyjaciel kobiecych dłoni

Dobry peeling do dłoni jest podstawą i sekretem ich pielęgnacji. Ten akurat jest bardzo dobrej jakości. Połączenie soli z olejkiem jest genialne :)

:) Olejek ładnie nawilża skórki
:) Dobrze zbiera martwy naskórek - nie działając przy tym na szkodę dla skóry
:) Cena
:) Wydajność
:) Dostępność (praktycznie w każdej drogerii)

Jedynym minusem jest dozownik. Nie można z niego wydobyć soli, a jeśli już, to bardzo mało. Ja usunęłam to plastikowe kółeczko i problem udało mi się rozwiązać :D

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[866364].usefull || 0 }}% pomocna.

Na 5!

Bardzo dobry peeling :)

Plusy:
- po jego użyciu dłonie są gładkie
- lekko natłuszcza, pielęgnuje
- bardzo ładnie pachnie
- nie jest drogi
- raczej wydajny

Minusów za bardzo nie ma, jedynie trzeba powiększyć dziurkę przez która wydobywa się kosmetyk :P Ale nie jest to kłopotliwe, więc nie zabieram za to gwiazdki ;)

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[849415].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem fajny, ale nie zachwyca.

Fajnie nawilżał , wygładzał i był miły w użyciu. Zapach bardzo ładny, pozostaje na dłoniach przez jakiś czas.
Olejek ładnie pielęgnował skórki.

Największą wadą tego produktu jest to, że przez tak małą dziurkę wypada mało soli. W efekcie po zużyciu 3/4 opakowania zostaje sama sól.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[848060].usefull || 0 }}% pomocna.

warty zakupu

Rzadko kupuję peelingi oddzielnie do dłoni/stóp. Zazwyczaj używam jednego peelingu do całego ciała. Z ciekawości wypróbowałam, bo cenię sobie kremu do rąk Cztery Pory Roku. Peeling sprawdził się na medal.

Solidnie złuszczył zrogowaciałą skórkę wokół kostek, nie podrażniając bezpośrednio skóry dłoni. Od wielu lat mam problem z przesuszoną skórą w tym miejscu i obawiałam się, że peeling tylko pogłębi te przesuszenia. Natomiast bez użycia balsamu skóra jest odżywiona, oczyszczona i problem suchości zniknął, więc peeling również nawilżył moją skórę.

Faktycznie, zgadzam się z moimi przedmówczyniami, że opakowanie nie należy do najwygodniejszych, jednak nie stanowi to dla mnie większego problemu. Produkt jest jednym z moich ulubionych!

Używam tego produktu od: kilku tygodnii
Ilość zużytych opakowań: nadal mam pierwsze

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[847875].usefull || 0 }}% pomocna.

Gdyby nie ten dozownik...

Sam w sobie peeling dobrze spełniał swoje zadanie. Ładnie ścierał martwy naskórek i nawilżał. Niestety cały ten efekt popsuło nieporęczne opakowanie:
po 1. trudno było wymieszać sól z oliwką
po 2. przez ten mały dozowniczek nie wylatywała odpowiednia ilość soli
po 3.czasem, kiedy peeling postał trochę dużej bez używania sól przywierała do dna i nie szło jej wymieszać z oliwką.

Jeśli chodzi o opakowanie, to jest małe, poręczne, zmieści się do każdej kosmetyczki.

Ilość zużytych opakowań: połowa opakowania

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[808588].usefull || 0 }}% pomocna.

Niewygodny, ale dobry.

Jeżeli szukałabym peelingu do rąk, to bym do niego wróciła.. Póki co - po prostu peelinguję dłonie tym samym specyfikiem, co ciało.

Plusy:
-Ciekawy produkt
-Ładnie pachnie (podobnie do kremu z oliwą z oliwek CPR)
-Mocno ściera (to lubię!)
-Natłuszcza dłonie, które są zdecydowanie gładsze
-Usuwa tusz do drukarki ;)
-Jest wydajny

Minusy:
-Opakowanie - cholerka, czemu nie pomyślałam o wyciągnięciu tego koreczka?
Połowę peelingu zmarnowałam, bo lała się sama oliwka, bez soli...

Ogólnie odjęłam pół gwiazdki za opakowanie i pół za to, że tak naprawdę to tylko dodatkowy kosmetyk na półce. Jak już wspomniałam.. to samo zadanie może wykonać standardowy peeling do ciała... Tyle, że będzie delikatniejszy niż ten ścieracz ;)

Używam tego produktu od: Pół roku
Ilość zużytych opakowań: Jedno standardowe

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[798533].usefull || 0 }}% pomocna.