Girls, Brillant à Lèvres (Błyszczyk do ust w kulce)

Girls, Brillant à Lèvres (Błyszczyk do ust w kulce)

Transparentny błyszczyk do ust w kulce. Zawiera rozświetlające drobinki brokatu. Dostępny w czterech smakach:
biały - karmel
różowy - truskawka
fiolet - czarna porzeczka
niebieski - jagoda

Cena: 19 zł

Beznadzieja...

Błyszczyk trafił do mnie kiedyś przypadkiem, w prezencie. Niestety nietrafionym, bo nie zauważyłam żadnej zalety tego kosmetyku. Minusów za to całe mnóstwo! Oceniam wersję \'jagodową\'.

+/-średnio wydajny

-cena - bardzo wysoka jak za taki produkt, chociaż może bym ją jeszcze zniosła, gdyby szła w parze z jakością
-opakowanie - lubię szklane opakowania, ale to jest tandetne, papierek się ściera, a kulka zacina
-drapiące drobinki brokatu
-okropny błysk, równie dobrze mogłabym wyjść z domu z ustami nasmarowanymi olejem
-wysusza!
-chemiczny, brzydki zapach

Nie zużyłam całego, choć nie lubię wyrzucać kosmetyków. Nikomu też nie dałam, bo nie będę nikogo zarzucać takim badziewiem ;)

Używam tego produktu od: Już nie używam.
Ilość zużytych opakowań: 1 zaczęte (nie dałam rady skończyć)

Słodki gadżecik

Dawno, dawno temu dostałam taki różowy. Dopiero teraz się dowiedziałam, że miał pachnieć truskawką. Rzeczywiście ślicznie pachiał, ale zapach z truskawkami zbyt wiele nie miał wspólnego. Pamiętam, że traktowałam go jako fajny gadżecik i chyba tylko w takiej roli się ten błyszczyk sprawdza. Wtedy nie wymagałam dużo - ładnie pachniał, więc go lubiłam. Nawet pomimo jego 5-minutowej trwałości i opornej aplikacji (kuleczka się zacinała). Teraz bym go nie kupiła, zwłaszcza za taką cenę.

Używam tego produktu od: dawna

nie

daawno dawwno go kupiłamm wydałam na niego 20 zł i okazało sie ze jest niewypałem;] po pierwsze brokat blokuje kuleczke i nic nie leci... jedyne co z nim dobre to zapach.. jesli kuleczka sie :"odetka" to blyszczyk leje sie na ustach i spływa;/ nie polecam

Używam tego produktu od:3 lat
Ilość zużytych opakowań:niecale 1

Studio fryzur włosy upięte jak Heidi Klum

Masakra

Kupiłam ten błyszczyk baaardzo dawno temu bo skusiła mnie fajna, mała buteleczka i ładny zapach (truskawka).
Na początku niby było ok, taki delikatny, lekko błyszczący, nie klejący, ale już po kilku użyciach zaczęły się problemy:
- na ustach pojawiały się coraz większe grudy brokatu, usta wyglądały jak bombka
- później kulka w ogóle nie chciała się kręcić, błyszczyku w ogóle nie było na ustach a grudy brokatu na kulce haratały usta

Używam tego produktu od: już od dawna nie używam
Ilość zużytych opakowań: mniej niż połowa 1

złe wspomnienie

Dostałam go wieki temu, razem z innym kosmetykami tej serii.. Czekolada z miętą. Brzmi zachęcająco i to tyle. Wielkie.. grudy? brokatu drażniące usta, beznadziejny zapach i smak. UCZULIŁ MNIE.

Używałam tego produktu:Jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań:1 niecałe

produkt zdecydowanie na nie !

pachniał przecudnie. smak był delikatny, prawie niewyczuwalny, nie kleił się.
i na tym koniec plusów.
kulka nie chciała się kręcić, wydobycie kosmetyku było właściwie niemożliwe, trwałość słabiutka, na dodatek te całe drobinki - okropnie mnie denerwowały, ponieważ były bardzo wyczuwalne ...

Używałam : bardzo dawno temu
Ilość zużytych opakowań: 1/4 jednego

nie polecam

oh..ten błyszczyk, o ile można to tak nazwać bo nie błyszczał dostałam od chrzestnej na komunię. Cieszyłam się bo był w wielkim zestawie w naprawdę dużej torbie sephory . to coś ładnie pachniało i..chyba tyle plusów :) jak wspominałam, nie błyszczy, nie nawilża i kulka non stop się zacinała a drobinki brokatu były masakrycznie wielkie.

Używam tego produktu od:wieki temu

Pomyłka

Jak to już ktoś tutaj określił - gadżet. Nic więcej.

Nie trzyma się na ustach, nie pielęgnuje ich, zapach nie powala, brokat jest zbyt duży (jak w najtańszych błyszczykach), a sreberko z zakrętki odpada natychmiast

Strata pieniędzy,za tyle lepiej kupić 2 pomadki

.Używam tego produktu od: używałam kilka miesięcy

Gadżet, nic więcej

Zauroczyły mnie kiedy tylko zobaczyłam je na seforiańskiej półeczce. Kupiłam odrazu dwa- różowy i pomarańczowy. Radość z nabytego drobiazgu minęła w domu, gdy je wypróbowałam. Nie dość, że drobinki są duże to na dodatek czuć je na ustach- mi to szalenie przeszkadzało. Ponadto błyszczyk szybko znika z ust, wysusza je. Efekt co prawda dość ładny, ale za tę cenę można znaleźć coś lepszego. Z plusów: śliczne, małe opakowanie wszędzie się zmieści, no i zapach. Po prostu drogi gadżecik dla małej dziewczynki, a nie błyszczyk dla prawie dorosłej kobietki ;) Na prezent dla 6latki będzie w sam raz.

Używam tego produktu od: ze 3 lata temu

niby taki slodki drobiazg...

Dawno temu w sephorze skusił mnie komplecik tych błyszczyków. Pod wpływem impulsu wrzuciłam do koszyka z myslą ze sprawie sobie taki maly slodki drobiazdzek.(no bo ile to moze kosztowac) Przy kasie mało nie dostałam zawału, moj maly drobiazdzek wyniósł mnie jedyne 72zł -_-no i tym sposobem do teraz mam wszystkie smaki. Ogólnie rzecz biorąc błyszczyk nie jest zły, ladnie pachnie i smakuje, najlepszy jest ten fioletowy. Calkiem fajnie się mieni. Ale za ta cenę? Dajcie spokój, pamietam ze podobne specyfiki kupowalam jako mala dziewczynka za 3zł -_-

Używam tego produktu od:3 lat
Ilość zużytych opakowań:5 żadne nie do konca

za te cene na pewno nie

Gadżecik dla malej dziewczynki za cene nie dla malje dziewczynki;) Błyszczyk ladnie pachnie i ma poreczne opakowanie, ktore wszedzie sie zmiesci. To tyle zalet. Wad znacznie wiecej. Przede wszystkim zacinajaca sie kulka, poza tym okropny brokat. Beznadziejnie wygląda i jeszcze gorzej jak sie go czuje na ustach. Zdecydowanie nie warto kupic.

Używam tego produktu od:dawno

Kiepski!!!!!!!

To najgorszy b?yszczyk jaki w zycu mialam! Zdecydawanie nie wart swojej ceny. Spodziewa?am sie przynajmniej czegos na trzy*. Za te cene mozna kupic dwa tansze i lepsze. Otuz zalet chyba nie posada. Ma znosny zapach i smak. Calkiem ladnie wyglada na ustach po nalozeniu dopuki nie zniknie w tempie ekspresowym. Zuzywa sie tez bardzo szybko, uzylam zaledwie kilka razy i juz zuzylam 1/4 malego opakowania. Mam ten sam problem co do ktoras z moich poprzedniczek, ze kulka zacina sie it o przy kazdym uzyciu. Nia warto marnowac kase na to badziewie!!!!!!!!!!!!!!!!

U?ywam tego produktu od:kilka razy
Ilo?? zu?ytych opakowa?:1/4 pierwszego i ostatniego