Pollena-Ewa, Eva Natura Zioła Polskie, Szampon z czarną rzepą

Pollena-Ewa, Eva Natura Zioła Polskie, Szampon z czarną rzepą

Zgłaszająca osoba: Ola-Agentka

Szampon do włosów osłabionych, wypadających i łamliwych. Ekstrakt z korzenia czarnej rzepy bogaty w organiczne związki siarki, witaminę C i sole mineralne poprawia elastyczność włosów i nadaje im połysk jednocześnie zmniejszając ich łamliwość. Systematyczne stosowanie szamponu zapewnia miękkość i jedwabisty połysk włosów.

Cena: ok. 5 zł / 300 g

Dobry

Dobry szampon
- nie naszpikowany chemią,
- fajnie oczyszcza włoski aż skrzypią przy czesaniu,
-nie obciąża.
-tani.
Odejmuje jedną gwiazdkę za to ze nie zauważyłam tego super wzmocnienia po 1 opakowaniu.

Nie jest zły

W realu trafiłam na ten szampon. Cenię sobie polskie produkty, więc wypróbowała. Nie rozczarowałam się :)

Szampon ma zalety i wady.

Do zalet zaliczam:
+ niska cena,
+ polski produkt,
+ włosy zaczęły mniej wypadać.

Znalazłam dwie wady:
- plącze włosy
- za słabo się pieni.

płyn do naczyń :/

Pierwszy szampon ziołowy po długoletniej przerwie...:[

- słabo się pieni

- mało wydajny

- w trakcie spłukiwania włosy są szorstkie i zmierzwione

- zerowe nawilżenie, nabłyszczenie...NIC!

- jedyny plus za to, że włosy są troszkę lżejsze...Ale też nie zachwycający pod tym względem.

Szukam nadal..

Używam tego produktu od:miesiąca

Bordowe usta H&M

Tani i dobry

Szukałam jakiegoś szamponu na wypadające włosy. W supermarkecie wpadł mi w ręce właśnie ten.

+ tani,
+ polski,
+ w składzie są zioła
+ stan włosów nieznacznie, ale jednak sie poprawił.

- zapach nie za bardzo,
- trochę słabo sie pieni,
- trochę plącze włosy.

Używam tego produktu od:

Super

Mam cienkie wlosy,ktore zniszczylam farba do wlosow.inne "markowe" szampony niewiele pomagaly wiec wzielam cos ziolowego.uzywam szmaponu i odzywki z tej samej serii i jestem baaardzo zadowolona.wlosy staly sie gestsze i mocniejsze (nawet moja fryzjerka to stwierdzila :)).To ze sie nie pieni to oznaka ze nie ma jakis niepotrzebnych dziadostw dodanych,jaki porzadny ziolowy szampon bedize sie pienil.poza tym jak ma pachniec jak czarna rzepa masakrystycznie smierdzi.choc i tak twierdze ze ten szampon pachnie niezle.
bardzo polecam :)

śmierdziuch

Ten szampon to koszmar,dlaczego?
-źle się pieni
-plącze włosy
-wysusza(ponoć miał być do włosów zniszczonych,teraz już takie mam),są w dotyku szorstrkie
-ten wstrętny zapach,coś koszmarnego,musiałam zatykać nos
-jest niewydajny,ale to jak moja poprzedniczka napisała plus przy takim efekcie
Z plusów to chyba tylko cena,ale ja już go nie kupie,w drogeriach będe trzymać się od niego z daleka.

męczarnia

Kupiłam ten szampon bo miałam ostatnio kłopoty z wypadającymi włosami,więc liczyłam,że czarna rzepka je uratuje.Nie zraziłam sie nawet okropnym zapachem :( Niestety efektów nie dopatrzyłam się żadnych.Szampon tragicznie się pieni,jest wodnisty,plącze włosy tak,że bez odżywki nie ma szans ich rozczesać.Fakt,że jeszcze okropnie smierdzi powoduje,że mycie włosów zamieniło się w koszmar:( Zużyłam cierpliwie całą butelkę,błogosławiąc pod koniec małą ekonomiczność tego szamponu i konieczność użycia sporej ilości,by uzyskać jakąkolwiek pianę.Jedyny plus,choć wobec tych wszystkich wad wątpliwy-to cena.Jednak nawet onajuż wiecej mnie nie skusi.Nie wzięłabym tego szamponu nawet gdyby był za darmo!

Beznadzieja

co to za szampom...?! nic nie robi z włosami-miał zwalczać łupież-nie zwalczał,miał wzmocnić włosy-nie wzmocnił,miały się mniej przetłuszczać-guzik prawda,po tym szamponie jeszcze bardziej się przetłuszczały.aha,i specyfik nie miło pachnie.

Dooobry :)

Pachnący czarną rzepą (ja lubię) szampon o krótkim składzie. Przyjemnie się pieni, choć ma rzadką konsystencję i przy odrobinie nieuwagi można wylać za dużo. Włosy są bardzo miłe w dotyku po umyciu: miękkie, gładkie, zdrowo wyglądające. Nie zauważyłam spektakularnych objawów wzmocnienia, ale też nie wypada mi więcej niż zwykle ;)
Bardzo przyjemny szampon, bardzo polecam.

Używam tego kosmetyku od 2 miesięcy
ilość zużytych opakowań: 1

super

poprostu jestem mile zaskoczona tym szamponem..wczesniej uzywałam szamponu vichy wzmacniajacego i mi nie pomogł natomiast ten szampon jest od niego o wiele lepszy..włosów wypada mniej..swietnie sie pieni, włosy sa błyszczace i puszyste...polecam

Miłe zaskoczenie:)

Kupiłam pod wpływem pozytywnych recenzji na wizazu, chociaż przyznam,że wcześniej byłam nieco sceptycznie nastawiona do taniutkich szamponów. I tu spotkało mnie miłe zaskoczenie:) Szampon ma bardzo rzadką konsystencję, pachnie rzepą ( ale mnie ten zapach nie przeszkadza). Włosy są po nim lekkie, nieobciążone, mają ładny połysk i generalnie zdrowo i ładnie wyglądają. Polecam w duecie z odżywką z tej samej serii:))

spox

polecam, bo włosy po nim sa ładne, zadbane, świeże, puszyste i wzmocnione...:D zapch mało ciekawy, ale na szczęscie nie utrzymuje się na włosach zbyt długo. bardzo wydajny