Bio-odnowa, Mleczko 3 w 1

Bio-odnowa, Mleczko 3 w 1

Zgłaszająca osoba: Ola-Agentka

Oczyszcza, odświeża, wygładza. Mleczko 3 w 1 linii Bio-odnowa przeznaczone jest do pielęgnacji skóry twarzy i szyi. Unikatowa receptura oparta jest na Bio-minerałach (magnez, potas, sód, wapń, cynk i miedź), Bio-proteinach i Bio-witaminach (A,E,C). Doskonale zmywa naturalne zabrudzenia skóry i makijaż twarzy oraz oczu, delikatnie zmiękcza naskórek i zmniejsza jego szorstkość. Odświeża i wygładza lekko nawilżając i natłuszczając skórę.

Cena: 9 zł / 200 ml

fajne :)

Po pierwsze to mleczko do demakijażu nie szału nie robi... Żadnego nawilżania, zmiękczania itp. nie odczuwam, ale wcale tego nie wymagam. Najważniejsze, że dokładnie oczyszcza skórę. Nie trzeba nim drastycznie trzeć oczu itd. Makijaż schodzi bez problemu. Poza tym mleczko jest tanie i wydajne, próbowałam zmieniać, ale zawsze wracam do soraya, bo wiem, że mnie nie zawiedzie :)

Ilość zużytych opakowań: 6?

dla mnie ok

Dostalam to mleczko od znajomej, ktora go nie uzywala. Wdelug mnie jest to bardzo fajny kosmetyk. Przyjemnie pachnie. Nie podraznia nawet przy demakijzu oczu. Dobrze zmywa zabrudzenia i makijaz. Ale mi najbardziej podobal sie efekt zmiekczenia skory. Ewidentnie po jego uczyciu moja skora byla odprezona i mieciutka. Za to wlasnie 4 gwiazdki:)

bez większych zachwytów

Kupiłam to mleczko po zużyciu buteleczki z serii "Kuracja dotleniająca" i uważam że ten jest gorszy.

Makijaż zmywa dobrze, ale potem czuję jakieś dziwne ściągnięcie. Z tyłu buteleczki napisano że oprócz nawilżania lekko natłuszcza z czym nie zgadzam się absolutnie. Zaraz po użyciu mleczka przemywam twarz tonikiem bo czuję że moja skóra potrzebuje kremu.

Chyba nie kupię już tego mleczka.

Niewidoczna kreska na powiece

ok!

Bardzo wydajny produkt o milej dla buzi konsystencji. Zapach nie drazni. Spelnia swoja funckcje - oczyszcza, zmywa makijarz ale odnowy zadnej hehe nie zauwazylam :)

poprostu dobre melczko do zmywania buzi :)
Jedna gwiazdka mniej - bo mogloby zmywac make up nieco lepiej.

nic rewelacyjnego

czy tak wygładza i odświeża to bym nie powiedziała,że nawilża i dobrze zmywa makijaż to się zgodzę.Odnowy nie poczułam,ani działania tych pierwiastków.Opakowanie i zapach ok,ale to tyle dobrego

nie takie najgorsze.. ;)

własciwie to sama nie wiem, co mam o tym mleczku napisać, bo nie lubię kosmetyków, co do których mam mieszane uczucia :D ogólnie to tak : oczyszcza dobrze, nie natłuszcza niepotrzebnie skóry, wrecz mam wrazenie ze ją koi i uspokaja, nie zapycha porów . Z oczu makijaz usuwa raczej kiepsko- tusz mimo kilkukrotnego przetarcia preparatem niezle się na rzesach trzyma, oczka łzawią i zachodzą mgłą...Ogólnie jest to miłe mleczko, można spróbować - ale zachwycać nie zachwyca :)

bardzo dobry

W recenzji nizej napisano, ze mleczko uczula: mnie sie to nie zdarzylo w ogole mimo zmywania nim oczu, ale nie ma sklonnosci do podraznien. Mleczko jest bardzo dobre, dokladnie czysci, nie jest tluste, ladnie pachnie, ma wygodne i ladne opakowanie i jest niedrogie. Polecam.

Mieszane uczucia...

Mam troszkę mieszane uczucia co do tego preparatu. Świetnie usuwa nawet najcięższy makijaz z buzi, idealnie usuwa warstwy pudru i podkładu, skóra jest czysta i odświeżona, bez śladu zabrudzeń. Ładnie pachnie, ma lekką konsystencję, nie jest tłuste i nie natłuszcza skóry. Niestety ma jedną zasadnicza wadę - dla mnie nadaje się do demakijazu oczu, łzy leciały mi z oczu już gdy usuwałam make up z policzków co jest dla mnie trochę niewybaczalne. Znakomity kosmetyk oczyszczający ale jak dla mnie komfort używania niewielki, raczej nie kupię go powtórnie. Cena jest bardzo zachęcająca a samo mleczko dość wydajne. Myślę że to doskonały produkt dla osób mało skłonnych do podrażnień.