Luksja, Natural Fragrance Oils, Delikatny żel pod prysznic `Moisturising` (nawilżający)

Delikatny żel pod prysznic o subtelnym zapachu, z zawartością naturalnych olejków przeniesie pomaga przywrócić równowagę duszy i ciała. Żel wzbogacony jest składnikiem nawilżającym, ekstraktami z róży i ylang ylang.

Cena: ok. 6zł / 250ml

****

Moj zamiennik z zelami Avonu;-) Jest bardzo gesty,wydajny,dobrze sie pieni ale najwazniejsze jest, ze swietnie nawilza na jakis czas po kapieli czego normalnie po zelu spodziewac sie nie mozna. Mila niespodzianka to takze fakt, ze zapach utrzymuje sie na skorze.

nie jest zły

Bardzo przyzwoity żel, kupuje go ze wzgedu na sliczny zapach róży, który zostaje na skórze i bardzo miłą kremowa konsystencję. Żel dobrze się pieni, zmywa skórę, pozostawiają nawilzona, jednak w moim przypadku musze użyć i tak użyć balasmu po kapieli. Dość wydajny no i cena przyjemna w stosunku do objętości :)

Super

Bardzo dobrze nawilża, razem z oliwką dał sobie radę z moją przesuszoną skórą, mam zapach awokado + zielona herbata, piękny, delikatny, żel bardzo wydajny, kropelka wystarcza na całą kąpiel, przedziwna "smarkowa" :D konsystencja, mógłby być rzadszy, bo naprawdę niewiele potrzeba go nalać na rękę, a przez tę gęstość jest to utrudnione.
polecam!

Cellulit adipocyty

dobry

polecam--jeden z lepszych żeli pod prysznic w tej kategorii cenowej. ślicznie pachnie, skóra po jego uzyciu stahe się wygładzona i dobrze nawilżona. jest bardzo wydajny, łatwo się pieni-polecam raz jeszcze

moje ulubione!

Bardzo lubię żele z tej serii i w tej chwili należą do moich ulubionych. Są cudownie gęste, kremowe i ślicznie pachną. Bardzo wydajne, doskonale się pienią. Spełniają wszystkie moje oczekiwania i dlatego długo się z nimi nie rozstanę.

Milusi :)

Niezaprzeczalne atuty produktu to: cudowny zapach, odpowiednia konsystencja, łagodne mycie z jednoczesnym cudownym odświeżeniem i odprężeniem skóry, niepodrażnianie, niewysuszanie, nadawanie wysoce odczuwalnego stopnia nawilżenia i miękkości naskórka po kąpieli.
Jedyny słaby punkt: niska wydajność.

bardzo przyzwoity

Piekny zapach, który powoduję, że mam ochotę przedłużać kąpiel w nieskończoność. Cena nie za wysoka w stosunku do jakości. Godny polecenia

milusie ciałko ;))

Bardzo dobra konsystencja moim zdaniem, takie kremo- mleczko. Świetnie się rozprowadza, przyjemnie dosyć subtelnie pachnie. Wygładza i nawilża skórę. Nie wysusza i nie podrażnia. Ciało staje sie po jakimś czasie używania bardzo miękkie w dotyku :) Intensywnie się pieni. Wydajne bardzo. Używanie tego produktu to dla mnie prawdziwa przyjemność :)