O'Girlie, Mini Glitter Lipstik (Błyszczyk do ust)

O'Girlie, Mini Glitter Lipstik (Błyszczyk do ust)

Najważniejszy kosmetyk dla dziewczynek, które chcą wyglądać tak pięknie jak ich mamy. Błyszczyk zapewnia przejrzysty kolor i blask. Dostępny w dwóch odcieniach: różowym i złotym.

dziecku się spodoba

Kupiłam go siostrze pod Choinkę ucieszyła się oczywiście bardzo i natychmiast zaczęła intensywne używanie ;)
niestety szminka troszkę wysusza i jest dość nietrwała (kolorek, ale drobinki utrzymują się dłuugo, bardzo wygodnie się otwiera i ogólnie: dla dzieci nie jest zła ;)

sam brokacik

Kupiłam mojej córce na Gwiazdkę :) No i później od niej pożyczyłam oczywiście ;)
Mamy dwa kolory - złoty i różowy. Jest to dość twardy sztyft, mało nawilżający, zawierający kolorowe brokatowe drobinki. Jeśli ktoś myśli, że ten produkt pielęgnuje lub nawilża, to się myli. Na ustach zostają właściwie same te drobinki. Sztyft trudno się rozprowadza - zupełnie jakbym malowała się kredką świecową. Uważam, że dla dzieci mogliby stworzyć lepszą jakość.
Teraz kolory. Jeden jest żółto-złoty, ale zostawia właściwie tylko kolorowe drobinki. Różowy zostawia lekką różową, dość żywą poświatę, i również drobinki.
Szczerze mówiąc, niezbyt mi się ten kosmetyk podoba. Kupiłam go raczej dla zabawy, ale jeśli moja córka będzie chciała go używać codziennie, na pewno zainwestuję w coś lepszego: pielęgnującego, nawilżającego - typu przyjemne z pożytecznym.