Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Pharmaceris, T, Sebo - Almond Peel 10% (Krem złuszczający do cery trądzikowej - II stopień złuszczania)

Krem złuszczający z 10% zawartością kwasu migdałowego rekomendowany jest do specjalistycznej kuracji przeciwtrądzikowej. Dzięki specjalistycznie opracowanej recepturze krem rozjaśnia nieregularne przebarwienia powierzchowne i pozapalne. Polecany jest również do stosowania w celu zapobiegania i zmniejszenia oznak starzenia się skóry. Proteiny ze słodkich migdałów wygładzają naskórek, a skóra staje się świeża i wypoczęta.Produkt może być stosowany samodzielnie lub w dwustopniowej kuracji złuszczającej z kremem Sebo -Almond Peel 5%. Przy kuracji kwasem migdałowym w ciągu dnia zaleca się stosowanie kremów z filtrem zabezpieczającymi przed promieniowaniem UVA i UVB o SPF min.20.

na noc
w tubce
krem
50 – 100ml

Gorsza wersja

No ja nie wiem czemu ale u mnie znacznie lepiej sprawdza się wersja 5% ale dlaczego to nie jestem w stanie uzasadnić. Raz w miesiącu poświęcam weekend na oczyszczanie moich zapchanych i mega rozszerzonych porów. Słabszy działa rewelacyjnie. Rano budzę się z mega piękną buzią. Jest świeża promienna pory zmniejszone. Ten natomiast nie robi zupełnie nic. Żadnego rezultatu tak samo jak bez kremu. Tak więc jeżeli krem z kwasem to tylko 5%. Tego nie polecam bo to mega rozczarowanie. Pff miał byc II stopień zluszczania a jest jedno wielkie zero !!!

Bardzo miło wspominam

Mam niemały sentyment do tego kosmetyku, bo jako pierwszemu udało mu się sprawić że wygląd mojej cery widocznie się polepszył. Szkoda że nie odkryłam go wcześniej (i kwasów w ogóle) bo na pewno miałabym dziś o wiele mniej do poprawiania :)
A więc do rzeczy: opakowanie bardzo higieniczne, z pompką airless, dzięki czemu krem się nie zanieczyści i bez problemu wykorzystamy go do końca.
Kosmetyk ma przyjemną aksamitną konsystencję i delikatny, nieprzeperfumowany lekko kwaśny zapach.
Ktoś kto nie używał nigdy wcześniej kwasów zapewne będzie po jego użyciu co chwilę głaskać się po twarzy :) tak fajne uczucie zostawia- miękka, wygładzona i nawilżona skóra, chociaż przy pierwszym użyciu może przez chwilę delikatnie mrowić. Krem w ogóle nie wysusza, kwas migdałowy jest w kosmetologii używany głownie do nawilżania właśnie.
Złuszczanie jest po nim delikatne, niewidoczne, jedynie wyczuwalne w dotyku, krem przyspiesza gojenie wyprysków i regenerację skóry, zmniejsza zaskórniki i delikatnie rozjaśnia przebarwienia. Ogólnie poprawia koloryt cery. Sprawia że krostek pojawia się coraz mniej.
Jedyną wadą (chociaż nie tego kosmetyku, a kwasu migdałowego w ogóle) jest to, że skóra się do niego przyzwyczaja i po kilku miesiącach działanie słabnie. Nie odejmę za to gwiazdek, bo uważam że jest to świetna opcja na wiosnę i lato, kiedy lepiej nie używać innych kwasów. Ten jest najbezpieczniejszy. Oczywiście na noc, a na dzień filtry mile widziane. Zużyłam dwa opakowania.

Jestem bardzo na tak

Krem ten kupiłam będąc po kuracji kwasami u kosmetyczki. Chciałam podtrzymać efekt dość mocnej kuracji (dlatego też od razu wystartowałam z ilością 10%). Jestem bardzo zadowolona z tego specyfiku. Przede wszystkim jest jedynym produktem jaki znam, który faktycznie działa na zaskórniki zamknięte. Moja cera ostatnio zapycha się strasznie, gdy po kwasach znów zaczęła, ten krem natychmiast ją uspokoił. Nie dostrzegam wielkich właściwości eksfoliujących tego preparatu, prawdopodobnie dlatego że moja skóra przywykła do mocniejszych kwasów. Mam także ogromne problemy z nawracającym tradzikiem, odkąd stosuje ten krem, problem nie wraca (choć tutaj cała seria pharmaceris mi pomaga). Wielki plus za higieniczne opakowanie z pompką. Wrócę do tego produktu nie raz.

Premierea Książki Dr Ambroziaka

Uwielbiam!

Po tym jak zapchał mnie podkład to mój wybawca!
Stosowny na noc świetnie złuszcza naskórek. Ten produkt wyraźnie poprawił stan mojej skóry. Po jego zastosowaniu skóra jest wygładzona, oczyszczona, a przebarwienia mniej widoczne.
Polecam!

Najleeepszyyy!!

Kocham ten krem jest 10/10 i tyle dla cery tlustej/mieszanej na noc , o wieeele praktycznie do 0 usuniete biale zaskórniki, reguluje sebum i wgl poza tym usuwa tez niedoskonalosci jak grubiej nalozymy na pryszcz na przyklad i usuwa przebarwienia u mnie. No genialny, tylko potem jak juz zdziala cuda to proponowalabym przy drugim opakowaniu sprobowac z 5% bo jednak jest to silnie "wysuszający" krem wiec no trzeba dobrze nawilzac w dzien tez odpowiednim kremem buzie i nie przesadzac z iloscia i bedzie super, polecam ;))

dla mnie bomba

Z tym kremem (już po leczeniu retinoidami) nie miałam problemu z niczym, ani zaskórnikami, ani z przebarwieniami, ładnie złuszczał naskórek, nie podrażniając skóry. Do tego całkiem przyjemnie pachnie i jest bardzo wydajny.

MÓJ HIT!!!

Kiedy zobaczyłam jak niską ocenę ma ten produkt musiłam zareagować! :p
Przez ostatnie 5lat nie miałam problemów z trądzikiem. Po długotwałej i bardzo kosztownej walce z moją "kaszką" na twarzy, skurczybyki wreszcie się poddały. Sielanka trwała aż do tych wakacji... Pierwszy, czerwcowy wyjazd w tropiki... Na twarzy coś czego nie widziałąm od lat, małe grudkowate zaskórniki na całej strefie T oraz dekolcie, czyli dokładnie tak jak przed laty. Myślę sobie "no dooobra, raz nie zawsze, prawda? Pewnie to kwestia zupełnie innej diety. Poradzimy sobie z tym". No i faktycznie, dwa tygodnie po wakacjach już wyglądałam jak stara dobra ja :P Niestety historia powtórzyła się miesiąc temu. Tym razem wyglądałam milion razy gorzej, kaszka była nawet na policzkach i brodzie (w miejscach gdzie przez lata moja skóra była normalna, w kierunku do suchej ale na pewno nie problematyczna! :( ), pojawiły się również "białe" oraz czerwone, bolesne wypryski. W tym przypadku zwalanie winy na dietę nie przeszło, ze względu na to, że poza cieplejszym klimatem jadłam mniej więcej to samo co w Polsce. Winą za całe to zło obarczyłam piękne i ukochane przeze mnie słońce i wróciłam do domu, pięknie opalona i równie pięknie obsypana przez wypryski.

I TUTAJ NA RATUNEK PRZYSZEDŁ MI POWYŻSZY KOSMETYK <3
Byłam tak zrozpaczona, że na szybko starałam się sobie przypomnieć wszystkie dobrze działające kosmetyki bez recepty, które latami przepisywali mi dermatolodzy. Miałam od razu kupić zestaw kosmetyków z serii Effaclar duo, ale teraz ciesze się że tego nie zrobiłam :) Zaczęłam od 10% kwasu migdałowego od Pharmaceris.
Po pierwszym tygodniu stosowania kremu NA NOC 5x w tyg (z przerwami na intensywne nawilżenie) efekty były niesamowite. Obecnie jestem po 3tyg stosowania kremu, dekolt pięknie wyleczony, na twarzy pojedyncze zmiany, które bez problemu przykrywa cienka warstwa podkładu.

Moim zdaniem kluczem do sukcesu jest patrzenie na ten kosmetyk jak na lek, nie krem. Dermatolog kilka lat temu zalecał stosowanie produktu wyłącznie na noc i to cienką warstwą i tak tez go używam. Krem łuszczy się dosyć mocno, dlatego nie wyobrażam sobie stosowania go pod makijaż, natomiast nakładany grubszą warstwą potrafi przesuszyć, czego tez raczej chcemy uniknąć, prawda? ;)

Bez rewelacji.

Krem używałam 2 razy w tygodniu. Zauważyłam, że po nałożeniu go moja skóra jest tak tłusta, jakbym się nasmarowała olejkiem. i warstwa ta nie wchłaniała się , bo rano nadal skóra była tłusta. Ale widziała rezultaty. Ślady po wypryskach szybciej jaśniały i szybciej się goiły. Krem ma bardzo brzydki zapach, kojarzący mi się z jakąś spalenizną(!) Krem jest wydajny.

Najlepszy na trądzik

Mam trądzik grudkowo krostkowy, krem idealnie pomogl mi wyleczyc część niedoskonałości. Ładnie rozjaśnia buzie z blizn, jednak nie wysusza jej. Jak dla mnie numer 1

Oczekiwałam więcej

Myślałam że to właśnie ten produkt będzie zbawieniem mojej problematycznej cery. Kupiłam 10% , ponieważ stwierdziałam ze 5% będzie dla mnie za słaby i się nie pomyliłam. Nie zauważyłam na mojej twarzy zadnego stopnia złuszczenia. Ilość wyprysków się nie zmniejszyła. Produkt jedynie ukoił moją cere i wypryski wydawały się troszkę łagodniejsze. Zaletą tego moim zdaniem jest efekt jaki daje na twarzy po przebudzeniu. Twarz jest gładka i napięta, lekko zmatowiona i to jest na plus , lecz jednak nie jest to długotrwały efekt.

Poprawił stan mojej skóry.

Mam cerę tłustą, trądzikową, z dużą skłonnością do wyprysków. Niewiele kremów mi pomaga albo chociaż nie pogarsza stanu mojej skóry.
Ten krem sprawił, że mam ok 90% mniej niedoskonałości.
Zauważyłam też, że pory są mniej widoczne i skóra nieco mniej się przetłuszcza.
Krem ma bardzo wygodne opakowanie airless, dzięki któremu można wykorzystać w pełni produkt.

najlepszy na trądzik i zaskórniki

Na początku używałam kwasu 3% i 5%, jednak ten konkretnie działa cuda. widocznie mniej zaskórników. aplikacja jest bezbolesna (nie szczypie, nie podrażnia), już po 3 aplikacjach większość grudek się chowa i złuszcza. jest trochę drogi ale nawet wydajny, ale działanie jest super i każda osoba borykająca się z trądzikiem musi to koniecznie sprawdzić, zwłaszcza że bez recepty!