Pharmaceris, T, Sebo - Almond Peel 10% (Krem złuszczający do cery trądzikowej - II stopień złuszczania)

Krem złuszczający z 10% zawartością kwasu migdałowego rekomendowany jest do specjalistycznej kuracji przeciwtrądzikowej. Dzięki specjalistycznie opracowanej recepturze krem rozjaśnia nieregularne przebarwienia powierzchowne i pozapalne. Polecany jest również do stosowania w celu zapobiegania i zmniejszenia oznak starzenia się skóry. Proteiny ze słodkich migdałów wygładzają naskórek, a skóra staje się świeża i wypoczęta.Produkt może być stosowany samodzielnie lub w dwustopniowej kuracji złuszczającej z kremem Sebo -Almond Peel 5%. Przy kuracji kwasem migdałowym w ciągu dnia zaleca się stosowanie kremów z filtrem zabezpieczającymi przed promieniowaniem UVA i UVB o SPF min.20.

na noc
w tubce
krem
50 – 100ml

najlepszy na trądzik i zaskórniki

Na początku używałam kwasu 3% i 5%, jednak ten konkretnie działa cuda. widocznie mniej zaskórników. aplikacja jest bezbolesna (nie szczypie, nie podrażnia), już po 3 aplikacjach większość grudek się chowa i złuszcza. jest trochę drogi ale nawet wydajny, ale działanie jest super i każda osoba borykająca się z trądzikiem musi to koniecznie sprawdzić, zwłaszcza że bez recepty!

Lekarstwo na problemy

Kupiłam ten produkt czytając różne recenzje i wpisy dotyczące kosmetyków dla cery problematycznej. Skusiłam się. Początkowo używałam go codziennie, czego nie powinno się robić (widzę, że dziewczyny w recenzjach tutaj też o tym wspominają). Kiedy jednak stosujemy się do zaleceń, kosmetyk działa cuda. Ale należy pamiętać, żeby w dzień NAWILŻAĆ twarz i nie wystawiać na słońce bez użycia filtrów! Kwas niweluje niedoskonałości, zmniejszają się przebarwienia i blizny po trądziku, skóra staje się gładka, jednak może się złuszczać. Dlatego peeling i nawilżenie są ważne przy kuracji tym produktem. Jest to mój ratunek za każdym razem, kiedy na twarzy pojawiają się niedoskonałości. Warto zainwestować w ten krem!

Co jakiś czas wracam do niego

Dostałam próbki tego kremu na wizycie u dermatologa. Zachwycona pierwszymi efektami- zakupiłam kompletne opakowanie.
Przede wszystkim- najważniejsze jest, aby nie używać kremu codziennie! Niestety ja przedobrzyłam, i zaczęła mi schodzić skóra z nosa.. Po stosowaniu tego zgodnie z informacją producenta - z przerwami co parę dni, efekty były zadowalające.
Lubię jego lekką konsystencję, która szybko się wchłania i nie pozostawia lepiej warstwy. Nie mam widocznych blizn czy zmian po dotykających mnie co jakiś czas pryszczach. Mogę go z czystym sumieniem polecić do wypróbowania.

Starzenie się skóry - dieta

Być może - może być

Używałam sumiennie codziennie ewentualnie jak trzeba było z przerwami na 2-3 dni, pielęgnowałam twarz niestety nie było jakiegoś efektu wow. Nie widziałam na pewno poprawy jeżeli chodzi o przebarwienia. Na pewno pomógł w trądziku po początkowym wysypie go zminimalizował skóra była okej, pory były zmniejszone niestety po odstawieniu wszystko wróciło do poprzedniego stanu mimo że dbam o cerę. Dam mu na jesień drugą szansę i będę stosować zapobiegawczo raz w tygodniu zobaczymy :)

Niezastąpiony.

Prawdziwy lek na trądzik. Krem ten poleciła mi moja kosmetyczka po serii zabiegów z kwasem migdałowym. Mam cerę tłustą, z tendencją do przesuszania w okolicach nosa oraz trądzik. Na początku używałam tego kremu bezpośrednio na umytą cerę i powodował on mocne przesuszenie i łuszczenie cery. Oczywiście taki jest jego zamysł, lecz u mnie powodował masakrę. Wysuszenie, łuszczenie cery oraz straszny trądzik. Odłożyłam go na jakiś czas, by potem znów do niego wrócić, lecz tym razem w innej formię. Stosuję go jako krem punktowy lub miejscowy na okolice gdzie najbardziej przetłuszcza mi się cera oraz na pryszcze, lecz (!) na już nałożony wcześniej inny krem. I wtedy daje on MEGA efekty. Na następny dzień praktycznie wszystko znika. Cera przestaję się przetłuszczać, krosty są wybielone i znikają w trybie jednego dnia. Od roku nie rozstaje się z tym kremem. Nie znalazłam lepszego do takiego użytkowania. Ten sposób aplikacji jest dla mnie po prostu prawdziwym wybawieniem.

Nie do codziennego stosowania, po robi skorupę se skóry

To naprawdę mocny produkt. Ja mam cerę tłustą, i traktuję ją mocnymi szczotkami, alkoholowymi tonikami i gruboziarnistymi peelingami, ale ten produkt przy codziennym stosowaniu zmienia powierzchnię skóry w skorupkę. Stosuję go teraz tylko raz w tygodniu, po peelingu i maseczce oczyszczającej.

Mój HIT!

Moje zbawienie na zaskórniki i grudki z którymi nie mogłam sobie poradzić. Zużyłam prawie dwa opakowania (używam codziennie na noc) i moja skóra stała się w końcu gładka, zaskórników i grudek co raz mniej! Nawet najgorsze i zapychające fluidy nie powodują ponownego zasypania twarzy, ponieważ po zmyciu makijażu i zastosowaniu tego kremu na noc wszystko zostaje odblokowane. Dla mnie ideał, a od wielu lat borykałam się z problemem zaskórników i grudek, w szczególności w okolicach żuchwy. Wcale jakoś specjalnie nie wysusza, a nawet jeżeli odrobinę to warto! Skóra jest jakby jaśniejsza, rozświetlona. Cena adekwatna do jakości, a produkt jest bardzo wydajny. Estetyczne i wydajne opakowanie. Zapach neutralny. Jest w 100 % zgodny z opisem producenta tj. redukuje niedoskonałości, redukuje wydzielanie sebum, wygładza skórę, złuszcza martwe naskórki, odblokowuje i oczyszcza pory, łagodzi zmiany trądzikowe, redukuje blizny potrądzikowe i przebarwienia skóry. Zgadzam się ze wszystkim. Mój HIT!

Plusy:
- wygładza
- rozjaśnia
- systematycznie znikają wszelkie grudki
- odblokowuje pory
- wydajny
- praktyczne opakowanie z pompką
- redukuje blizny potrądzikowe
- zgodny z opisem producenta w 100 %

Minusy:
- brak!

dobry krem

Za czasów intensywnego trądziku to był mój ulubiony krem. Zużyłam kilkanaście opakowań. Ostatnio postanowiłam do niego wrócić z racji tego, że na mojej twarzy wciąż widać pozostałości po trądziku. Dalej uważam, że to dobry kosmetyk.
Krem ma gęstawą konsystencję i nie za ciekawy zapach. mi kojarzy się on z siarką. Łatwo się rozsmarowuje, szybko się wchłania. Nie nawilża nic, a nic dlatego kiedy się wchłonie smaruję twarz dodatkowo kremem nawilżającym.

Po kilku dniach użytkowania na mojej twarzy zaczęły pojawiać się suche skórki, później całe płaty suchej skóry. Nie wyglądało to estetycznie, ale było wybawieniem dla moich blizn potrądzikowych, które po całej rewolucji rzeczywiście zbledły i są mniej widoczne. Chwilowo z kremem zrobiliśmy sobie przerwę, bo nie oszukujmy się, używanie go jest problematyczne. Dodatkowo powoduje bardzo dużą wrażliwość cery i trzeba dokładnie dobierać resztę kosmetyków.

To chyba jeden z tańszych kremów o takim działaniu. Jest skuteczny, łatwodostępny. Opakowanie jest wygodne. Warto go wypróbować.

kocham go!

Ten kto nie rozpłakał się przed lustrem na widok swojej pooranej przez pryszcze twarzy nigdy mnie nie zrozumie. Ten krem jest boski.

PLUSY:
+ konsystencja - bardzo lekka
+ wysusza krostki
+ wcale jakoś bardzo nie wysusza skóry
+ z czasem krostek jest coraz mniej
+ bardzo wydajny
+ delikatny zapach
+ skóra wygląda na odświeżoną

Minusów w zasadzie nie ma, Może dla niektórych cena będzie zbyt wysoka. Zapłaciłam za niego około 30 zł, ale według mnie jest to bardzo uczciwy stosunek jakości do ceny.
Wcześniej używałam Ziaja PRO 5% kwas migdałowy+AHA i Pharmaceris tutaj wygrywa swoja lekką konsystencją.

Gorąco polecam ten krem osobom z trądzikiem,

Średniak

Używam krem drugi miesiąc. Jestem z niego w zasadzie średnio zadowolona. Albo miałam po prostu za wysokie oczekiwania?
Plusy:
Matuje dobrze skórę
Lekko ją rozjaśnia
Nie wysusza
Delikatne wygładza
Jest delikatny
Wydajny
Minusy:
Nie zmniejszył liczby zmian trądzikowych
Drogi

Z jednej strony po dwóch miesiącach widzę pewną poprawę, skóra jest bardziej matowa, gładsza a małe blizny są rozjaśnione. Ale nie zlikwidował całkiem trądziku. Krostek jest odrobinę mniej,ale ciągle są i mimo stosowania kremu nie widzę poprawy w tym względzie.

Dla mnie doskonały

Mam cerę mieszaną - miejscami przetłuszczającą się, miejscami przesuszoną. Nie mam specjalnie problemów z trądzikiem - raczej sporadyczne "niespodzianki". Tego kremu używam raz w tygodniu, jako peelingu, w celu wygładzenia i pozbycia się martwej warstwy naskórka. Nakładam zgodnie z zaleceniami na noc i rano, przemywając twarz, naprawdę widzę ile zanieczyszczeń ten krem pomaga mi usunąć. Dla mnie efekty bardzo zadowalające - skóra jest wyraźnie odświeżona, wygładzona, pory oczyszczone i zmniejszone.

Testowałam też wersję 5%, I stopień złuszczania, ale wolę tę, bo zwłaszcza przy stosowaniu raz w tygodniu daje lepsze efekty.

Plusy:
- wygładza
- oczyszcza i zmniejsza pory
- wygodna i higieniczna pompka
- wydajność
- nie podrażnia

Minusy:
- niektórym osobom może przeszkadzać ostry zapach, ale przy tym stężeniu kwasu migdałowego jest on poniekąd nieuchronny.

Nie widzę efektów...

2 tygodnie używałam preparatu 5%, potem przez miesiąc preparatu 10%. Codziennie ale tylko wieczorem. Nie widzę, żadnej różnicy, żadnej poprawy, przebarwienia nic nie straciły na intensywności. Skóra w miejscach aplikacji zrobiła się lekko czerwona i tyle.