Pharmaceris, T, Sebo - Almond Peel 10% (Krem złuszczający do cery trądzikowej - II stopień złuszczania)

Krem złuszczający z 10% zawartością kwasu migdałowego rekomendowany jest do specjalistycznej kuracji przeciwtrądzikowej. Dzięki specjalistycznie opracowanej recepturze krem rozjaśnia nieregularne przebarwienia powierzchowne i pozapalne. Polecany jest również do stosowania w celu zapobiegania i zmniejszenia oznak starzenia się skóry. Proteiny ze słodkich migdałów wygładzają naskórek, a skóra staje się świeża i wypoczęta.Produkt może być stosowany samodzielnie lub w dwustopniowej kuracji złuszczającej z kremem Sebo -Almond Peel 5%. Przy kuracji kwasem migdałowym w ciągu dnia zaleca się stosowanie kremów z filtrem zabezpieczającymi przed promieniowaniem UVA i UVB o SPF min.20.

na noc
w tubce
krem
50 – 100ml

Niezastąpiony.

Prawdziwy lek na trądzik. Krem ten poleciła mi moja kosmetyczka po serii zabiegów z kwasem migdałowym. Mam cerę tłustą, z tendencją do przesuszania w okolicach nosa oraz trądzik. Na początku używałam tego kremu bezpośrednio na umytą cerę i powodował on mocne przesuszenie i łuszczenie cery. Oczywiście taki jest jego zamysł, lecz u mnie powodował masakrę. Wysuszenie, łuszczenie cery oraz straszny trądzik. Odłożyłam go na jakiś czas, by potem znów do niego wrócić, lecz tym razem w innej formię. Stosuję go jako krem punktowy lub miejscowy na okolice gdzie najbardziej przetłuszcza mi się cera oraz na pryszcze, lecz (!) na już nałożony wcześniej inny krem. I wtedy daje on MEGA efekty. Na następny dzień praktycznie wszystko znika. Cera przestaję się przetłuszczać, krosty są wybielone i znikają w trybie jednego dnia. Od roku nie rozstaje się z tym kremem. Nie znalazłam lepszego do takiego użytkowania. Ten sposób aplikacji jest dla mnie po prostu prawdziwym wybawieniem.

Nie do codziennego stosowania, po robi skorupę se skóry

To naprawdę mocny produkt. Ja mam cerę tłustą, i traktuję ją mocnymi szczotkami, alkoholowymi tonikami i gruboziarnistymi peelingami, ale ten produkt przy codziennym stosowaniu zmienia powierzchnię skóry w skorupkę. Stosuję go teraz tylko raz w tygodniu, po peelingu i maseczce oczyszczającej.

Mój HIT!

Moje zbawienie na zaskórniki i grudki z którymi nie mogłam sobie poradzić. Zużyłam prawie dwa opakowania (używam codziennie na noc) i moja skóra stała się w końcu gładka, zaskórników i grudek co raz mniej! Nawet najgorsze i zapychające fluidy nie powodują ponownego zasypania twarzy, ponieważ po zmyciu makijażu i zastosowaniu tego kremu na noc wszystko zostaje odblokowane. Dla mnie ideał, a od wielu lat borykałam się z problemem zaskórników i grudek, w szczególności w okolicach żuchwy. Wcale jakoś specjalnie nie wysusza, a nawet jeżeli odrobinę to warto! Skóra jest jakby jaśniejsza, rozświetlona. Cena adekwatna do jakości, a produkt jest bardzo wydajny. Estetyczne i wydajne opakowanie. Zapach neutralny. Jest w 100 % zgodny z opisem producenta tj. redukuje niedoskonałości, redukuje wydzielanie sebum, wygładza skórę, złuszcza martwe naskórki, odblokowuje i oczyszcza pory, łagodzi zmiany trądzikowe, redukuje blizny potrądzikowe i przebarwienia skóry. Zgadzam się ze wszystkim. Mój HIT!

Plusy:
- wygładza
- rozjaśnia
- systematycznie znikają wszelkie grudki
- odblokowuje pory
- wydajny
- praktyczne opakowanie z pompką
- redukuje blizny potrądzikowe
- zgodny z opisem producenta w 100 %

Minusy:
- brak!

Dieta na trądzik

dobry krem

Za czasów intensywnego trądziku to był mój ulubiony krem. Zużyłam kilkanaście opakowań. Ostatnio postanowiłam do niego wrócić z racji tego, że na mojej twarzy wciąż widać pozostałości po trądziku. Dalej uważam, że to dobry kosmetyk.
Krem ma gęstawą konsystencję i nie za ciekawy zapach. mi kojarzy się on z siarką. Łatwo się rozsmarowuje, szybko się wchłania. Nie nawilża nic, a nic dlatego kiedy się wchłonie smaruję twarz dodatkowo kremem nawilżającym.

Po kilku dniach użytkowania na mojej twarzy zaczęły pojawiać się suche skórki, później całe płaty suchej skóry. Nie wyglądało to estetycznie, ale było wybawieniem dla moich blizn potrądzikowych, które po całej rewolucji rzeczywiście zbledły i są mniej widoczne. Chwilowo z kremem zrobiliśmy sobie przerwę, bo nie oszukujmy się, używanie go jest problematyczne. Dodatkowo powoduje bardzo dużą wrażliwość cery i trzeba dokładnie dobierać resztę kosmetyków.

To chyba jeden z tańszych kremów o takim działaniu. Jest skuteczny, łatwodostępny. Opakowanie jest wygodne. Warto go wypróbować.

kocham go!

Ten kto nie rozpłakał się przed lustrem na widok swojej pooranej przez pryszcze twarzy nigdy mnie nie zrozumie. Ten krem jest boski.

PLUSY:
+ konsystencja - bardzo lekka
+ wysusza krostki
+ wcale jakoś bardzo nie wysusza skóry
+ z czasem krostek jest coraz mniej
+ bardzo wydajny
+ delikatny zapach
+ skóra wygląda na odświeżoną

Minusów w zasadzie nie ma, Może dla niektórych cena będzie zbyt wysoka. Zapłaciłam za niego około 30 zł, ale według mnie jest to bardzo uczciwy stosunek jakości do ceny.
Wcześniej używałam Ziaja PRO 5% kwas migdałowy+AHA i Pharmaceris tutaj wygrywa swoja lekką konsystencją.

Gorąco polecam ten krem osobom z trądzikiem,

Średniak

Używam krem drugi miesiąc. Jestem z niego w zasadzie średnio zadowolona. Albo miałam po prostu za wysokie oczekiwania?
Plusy:
Matuje dobrze skórę
Lekko ją rozjaśnia
Nie wysusza
Delikatne wygładza
Jest delikatny
Wydajny
Minusy:
Nie zmniejszył liczby zmian trądzikowych
Drogi

Z jednej strony po dwóch miesiącach widzę pewną poprawę, skóra jest bardziej matowa, gładsza a małe blizny są rozjaśnione. Ale nie zlikwidował całkiem trądziku. Krostek jest odrobinę mniej,ale ciągle są i mimo stosowania kremu nie widzę poprawy w tym względzie.

Dla mnie doskonały

Mam cerę mieszaną - miejscami przetłuszczającą się, miejscami przesuszoną. Nie mam specjalnie problemów z trądzikiem - raczej sporadyczne "niespodzianki". Tego kremu używam raz w tygodniu, jako peelingu, w celu wygładzenia i pozbycia się martwej warstwy naskórka. Nakładam zgodnie z zaleceniami na noc i rano, przemywając twarz, naprawdę widzę ile zanieczyszczeń ten krem pomaga mi usunąć. Dla mnie efekty bardzo zadowalające - skóra jest wyraźnie odświeżona, wygładzona, pory oczyszczone i zmniejszone.

Testowałam też wersję 5%, I stopień złuszczania, ale wolę tę, bo zwłaszcza przy stosowaniu raz w tygodniu daje lepsze efekty.

Plusy:
- wygładza
- oczyszcza i zmniejsza pory
- wygodna i higieniczna pompka
- wydajność
- nie podrażnia

Minusy:
- niektórym osobom może przeszkadzać ostry zapach, ale przy tym stężeniu kwasu migdałowego jest on poniekąd nieuchronny.

Nie widzę efektów...

2 tygodnie używałam preparatu 5%, potem przez miesiąc preparatu 10%. Codziennie ale tylko wieczorem. Nie widzę, żadnej różnicy, żadnej poprawy, przebarwienia nic nie straciły na intensywności. Skóra w miejscach aplikacji zrobiła się lekko czerwona i tyle.

dobry krem

Obecnie kończę drugie opakowanie kremu. Jest to dobry krem na zmiany trądzikowe. Trzeba uważać, by nie użyć go na dzień, ponieważ po nałożeniu podkładu wszystko się zroluje. Tak samo po nałożeniu na noc, najlepiej już skóry nie dotykać bo zacznie się rolować.
Po nocy skóra jest wygładzona, zmiany skórne załagodzone.
Niestety nie mogę go używać na co dzień, ponieważ powoduje on łuszczenie się skóry. Przy używaniu 2-3 razy w tygodniu daje najlepsze efekty. Warto go mieć w sytuacjach awaryjnych gdy na twarzy pojawią się niedoskonałości.

Bardzo dobry, efekty widać po pierwszym użyciu

Nie mam cery trądzikowej, tylko mieszaną. Serum już po pierwszym użyciu robi na niej efekt "wow" - pory są wyraźnie zwężone, skóra gładsza, bardziej lśniąca i generalnie ładniejsza. Nie wysusza skóry, nie podrażnia, aczkolwiek po nałożeniu go trzeci dzień pod rząd mam wrażenie, że skóra ma go już delikatnie dosyć :-)
Używam go od ok. 3 miesięcy, najpierw stosowałam 2-3 dni w tygodniu pod rząd, obecnie około 1 raz na tydzień, bo nie zaobserwowałam żeby dłuższe stosowanie pogłębiało efekt uzyskany po pierwszym dniu.

Wykorzystała: kilka próbek

Zadowolona

Miałam straszne zmiany trądzikowe, wizyty u dermatologów nie skutkowały, dlatego postawiłam na samoleczenie. Najpierw, aby skóra się przyzwyczaiła do kwasu użyłam 5% kremu z tej marki, później zdecydowałam się na mocniejszy i moja skóra znacznie się poprawiła. Normalne jest, że na początku występuje ,,oczyszczenie'' czyli wysyp, natomiast później efekt był widoczny. Wspomagałam się też hormonami, które możliwe że też ułatwiły pozbycie się trądziku. Aczkolwiek krem jak najbardziej pomaga, warto robić sobie też pilingi kwasem migdałowym w salonie kosmetycznym i pamiętajcie o kremach z filtrem na dzień

Jak dla mnie ok;)

Krem spisuje się dość dobrze,
myślałam że może bardziej przesuszyć moją skórę ale jest ok. Używam go od dwóch tygodni i w tym czasie pojawiło mi się kilka wyprysków, nie jestem do końca pewna czy to przez ten krem.
Zobaczę co będzie dalej i czekam na efekt.