Pharmaceris T, Sebo - Almond Peel 10% (Krem złuszczający do cery trądzikowej - II stopień złuszczania)

Pharmaceris T, Sebo - Almond Peel 10%

Cena już od 28,88 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Krem złuszczający z 10% zawartością kwasu migdałowego rekomendowany jest do specjalistycznej kuracji przeciwtrądzikowej. Dzięki specjalistycznie opracowanej recepturze krem rozjaśnia nieregularne przebarwienia powierzchowne i pozapalne. Polecany jest również do stosowania w celu zapobiegania i zmniejszenia oznak starzenia się skóry. Proteiny ze słodkich migdałów wygładzają naskórek, a skóra staje się świeża i wypoczęta.Produkt może być stosowany samodzielnie lub w dwustopniowej kuracji złuszczającej z kremem Sebo -Almond Peel 5%. Przy kuracji kwasem migdałowym w ciągu dnia zaleca się stosowanie kremów z filtrem zabezpieczającymi przed promieniowaniem UVA i UVB o SPF min.20.

na noc

• Prunus Amygdalusdulcis (Sweet Almond) Seed Extract,
  • Methylparaben,
  • Parfum

Napisanych recenzji: 11

skóra się uodparnia, chyba trochę zapycha

Nie wiem czemu, ale na mnie lepiej działał 5%, po przejściu na 10 % nie zauważyłam różnicy.
Plusy:
-złuszcza martwy naskórek, skóra się wygładza
-delikatnie rozjaśnia przebarwienia
-rzadziej wyskakują ropne pryszcze
-fajne opakowanie i zapach

Minusy:
-skóra się na niego szybko uodparnia i przestaje działać
-nie pomógł na zaskórniki, wręcz miałam wrażenie, że jest ich więcej

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1224718].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 29

rewelacja

Krem jest rewelacyjny. Bardzo pomógł mojej skórze, kiedy byłam już strasznie nią rozczarowana i nie wiedziałam, co robić, żeby jej pomóc. Natrafiłam w super-pharmie na ten krem i to był dobry zakup. Efekty były już widoczne po kilku dniach . Krem wygładził skórę, niespodzianki już nie wyskakiwały, skóra zaczęła się mniej przetłuszczać, a blizny i przebarwienia ulegają rozjaśnieniu. Nie podrażnił mnie ani nie uczulił. Stosuję codziennie wieczorem, mam tłustą skórę i troszkę ją przesuszył i uwidocznił lekko skórki.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1212198].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

Pomocny

Krem zaczęłam stosować po kuracji retinoidami. Nie warto oczekiwać po nim cudów ale moim zdaniem kremy służą do pielęgnacji, a nie do leczenia dlatego jego działanie oceniam jako dobre. Nie mam wrażliwej skóry dlatego krem nie powoduje u mnie podrażnienia ani zaczerwienienia. Właściwie to jego działanie objawia się jedynie lekkim oczyszczeniem. Stosuje go na noc i pozwala mi on utrzymać moją twarz w ryzach. Stosowałam też porównywany z Pharmaceris Effeclar Duo i Pharmaceris bardziej przypadł mi do gustu. Jest bardzo wydajny, jedno opakowanie starcza mi minimum na pół roku więc stosunek wydajności do ceny jest OK. Ładnie pachnie, ma przyjemną konsystencję i fajne opakowanie z pompką dzięki czemu zawsze kontroluje ilość dozowanego specyfiku.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1198068].usefull || 0 }}% pomocna.

Botoksu zastosowania

Dodanych produktów: 24

Napisanych recenzji: 319

ratunek dla skóry

Jestem bardzo zadowolona z tego preparatu. Efekty stosowania zauważyłam po ok. miesiącu.
Zmniejsza pory, pomaga w walce z zaskórnikami, nie wyskakują żadne niespodzianki.
Używałam tego kremu na noc, dzięki niemu krem na dzień wchłaniał się błyskawicznie.

Preparat mnie nie uczulił, ani nie podrażnił.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1176103].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 12

Dla mnie rewelacja

Tak całkiem szczerze, to na mojej tłustej i trądzikowej skórze przetestowałam chyba wszystkie możliwe kremy, maści, antybiotyki i sama nie wiem co jeszcze, ale taką konkretną poprawę widzę dopiero odkąd używam tego kremu. Tylko tak naprawdę nie wiem, czy pomaga mi tylko on, czy też może fakt, że stuknęło mi już 25 lat ;) Tak, czy inaczej, nie dość, że ten krem mnie wcale nie podrażnia i nie przesusza mojej skóry, to powoduje, że mam cerę prawie idealną :) Ja będę go kupować chyba już zawsze ;) No i to opakowanie - przewygodne :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1162841].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 11

Bardzo dobry

Mam dziwną skórę, suchą, którą drażnią cieżkie podkłady - wtedy schodzi - i jednocześnie skłonna do trądziku, plus zmarszczki mimiczne pod oczami i na czole. Cały komplet.
Krem pomaga na trądzik, na początku stosowania jest nieco gorzej - zaczerwienienia, wyrzut podskórnych krostek.
Najlepszy efekt jest po około 3 tygodniach. Zaskórniaków i krost - mniej - skóra wygładzona i czysta.
Stosuję go na noc, a na dzień jakiś mocno nawilżający.
Niestety zbliża się lato więc będę go musiała odstawić na półkę, aż do jesieni.

Minusem jest zapach, na szczęście się szybko ulatnia.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1160081].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 4

Napisanych recenzji: 56

może być

Mam cerę bardzo problematyczną, trądzikową i ten produkt jest w tym momencie po prostu dla mnie za słaby. Odstawiłam go od twarzy i zużyłam na ramiona i dekolt, gdzie sprawdził się znacznie lepiej. Może do niego wrócę, jak stan mojej skóry się poprawi.

Używam tego produktu od: października 2015
Ilość zużytych opakowań: 1 skończone

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1133891].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 4

Dobry

Podobnie jak w przypadku 5% pharmaceris T moja skóra też szybko się uodporniła.

Dobrze działa na drobne zmiany trądzikowe, złuszcza martwy naskórek, niestety jak napisałam wyżej skóra szybko się uodporniła.

Używam tego produktu od: Około 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1132811].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 13

Napisanych recenzji: 200

ok

Po wykorzystaniu kilkunastu próbek kremu z 5% kwasem przeszłam od razu do wersji 10%.Produkt jest w wygodnym opakowaniu z pompką.Konsystencja jest wg mnie gorsza od poprzednika,jak się za dużo nałoży może się zrolować.Łatwo o przesuszenie skóry więc dodatkowo stosuję kremy mocno nawilżające.Preparat działa dobrze.Skóra się łuszczy ale nie jest to jakiś drastyczny efekt.Wągrów wszystkich nie usunie,ale pięknie wysusza małe i średnie krosty wygładzając tym samym buzię.Twarz jest miła w dotyku,lekko rozjaśniona.Mogą wystąpić zaczerwienienia itp. podobnie działała u mnie wersja 5 %.
Kupiłam w aptece na promocji za około 30 zł.

Używam tego produktu od: około 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: nadal jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1116381].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 17

Napisanych recenzji: 527

Dobra jakość w przystępnej cenie

Swego czasu spotykałam się z opiniami, że wersja 10% jest słabsza niż 5%. Na kwasy jednak jestem gruboskórna, poza tym migdałowy i tak należy do tych delikatniejszych, więc skusiłam się przy okazji promocji na kremy -40% na Pharmacerisa.

Na samym początku bardzo zdziwiła mnie konsystencja, która przypomina silikonową bazę - przeźroczysta, taka wygładzająca skórę. Mam nadzieję, że nikomu nie przyszło do głowy używać na dzień, bo ta formuła może być naprawdę myląca.

Efekty są raczej dość delikatne. Co prawda przy systematycznym używaniu można zauważyć delikatne rozjaśnienie drobniejszych przebarwień, lekkie wyrównanie kolorytu, redukcję tych mniejszych zaskórników, ale w kwestii stanów zapalnych czy zmian grudkowych efektów nie ma. Poza tym trzeba zadbać o nawilżenie, bo dość szybko przesusza skórę. Ja już parę razy robiłam przerwy od niego, żeby ogarnąć saharę w paru miejscach - jakoś łatwo na niego moja skóra reagowała w tej kwestii.

Ogólnie uznałabym go za delikatny kremik dla osób z dość ładną cerą, które potrzebują co jakiś czas troszeczkę porządniejszego oczyszczania się, lub mają tendencję do drobnych zaskórników. Wtedy Pharmaceris utrzyma cerę w ryzach i bardzo dobrym stanie. Ja używam go właśnie co jakiś czas (od 2 do 4 razy w tygodniu, w zależności od stanu cery) i w tym systemie sprawdza mi się najlepiej.

Przy większych problemach trądzikowych nie liczyłabym na poprawę. Są mocniejsze, apteczne preparaty, które sprawdzą się w takim wypadku lepiej (jak chociażby Bioderma Sebium Global, lub Uriage K18). Ten porównałabym do Effaclar Duo, chociaż wiadomo, różnie to bywa i każdemu co innego służy. Zwłaszcza, że silikonowa baza w kremie złuszczającym jakoś mnie nie do końca przekonuje, ale chemikiem nie jestem, więc nie będę nic wyrokować.

Nie żałuję, że go kupiłam, na sezon jesień zima sprawdził się u mnie dobrze jako istotny element pielęgnacji w tymże sezonie. Poza tym bardzo lubię opakowania typu air-less - najbardziej higieniczne i wygodne, a do tego ekonomiczne, bo zużywamy wszystko do końca. Francuskie firmy mogłyby się uczyć od pani Eris :P

Ponad to krem jest bardzo, ale to bardzo wydajny, wystarczy wręcz minimalna ilość i mówię Wam, nie nakładajcie więcej, bo może się to później zrolować. Cena nie wygórowana, a na promocji wręcz miła dla oka jak na krem z kwasem :)

Używam tego produktu od: paru miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1088231].usefull || 0 }}% pomocna.