Eris, Program 24h, Preperat do demakijażu oczu z wyciągiem z hiacynta wodnego

Eris, Program 24h, Preperat do demakijażu oczu z wyciągiem z hiacynta wodnego

Łagodny, bezzapachowy płyn przeznaczony jest do zmywania makijażu oczu. Naturalne substancje zapewniają odpowiednie nawilżenie naskórka. Swoje delikatne i skuteczne działanie preparat zawdzięcza wyciągowi z hiacynta wodnego, prowitaminie B5 i alantoinie. Jest doskonale tolerowany przez skórę okolic oczu. Dostarcza niezbędnych substancji łagodzących zmęczenie skóry makijażem i zanieczyszczeniem środowiska. Polecany dla każdego rodzaju cery, również wrażliwej.

Cena: 12 zł / 150 ml

porażka

Mam go już ho ho... chyba się nawet przeterminował.Bardzo mocno trzeba trzeć oczy żeby zmyć i powtarzać tą czynność aż do znudzenia i tak pozostają resztki..Badziew!!!

Używam tego produktu od:od roku

od biedy

Po prostu średniaczek. Jest dość łagodny i bardzo wydajny, prawie bezzapachowy. Dość ciężko radził sobie z kredką. Nie wrócę do niego więcej, bo niestety trzeba było pocierać, a rano budziłam się z lekkimi (ale jednak) śladami po makijażu - czyli nie zmywał wszystkiego :(

Pomyłka

Kiedy miałam dylemat Dina co wybrać. Pani w sklepie jeszcze wtedy kupowałam w sklepach. Poleciła mi ten preparat jako tani, wydajny i łagodny dla oczu. Rzeczywiscie jest w miare tani, niestety wydajny :) Dłuugo starałam się go wymęczyć. Wreszcie mi się udało. Co za ulga :D Używałam tego produktu ok. 4 mies. / Ilość zużytych opakowań: 1

Jak makijażem powiększyć usta

uj...

nie cierpie tego plynu, tylko moje oczy cierpia...nie zmywa makijazu, piecze i szczypie oczy... kompletna pomylka...ratunku,nie mam czym zmywac maskary!!! :(((

bardzo dobry

Mój ulubiony płyn do demakijażu oczu.Szybko i bezproblemowo usuwa makijaż oczu.Jest delikatny ,nie podrażnia spojówek i skóry wokół oka.Jestem mu wierna od dłuższego czasu.

Nietrafiony

Ukułam na jego temat dowcip: "ten (np tusz) jest bardzo trwały - a jak użyjesz Płynu Eris - to nawet wieczny!" Chodziło mi o to, że ja, w przeciwieństwie do innych recenzentek uważam ten płyn za jeden z gorszych, z jakim się spotkałam. Drugi po nim jest ten w malutkiej buteleczce Ziaji.<BR>Nie jestem osobą cierpliwą, a ten kosmetyk wyraźnie chce tego nauczyć. By zmyć nim makijaż oczu musiałam robić to powoli i sposobem - podkładać wacik pod oko, zamykać powiekę, przyciskać drugi z góry, chwilę trzymać i delikatnie zbierać tusz. I tak ze dwa razy. Potem chwilę trzymać na zamkniętej powiece i pocierając zmywać cień. Jeśli zamknęłam powiekę, nie miałam wacika pod okiem i tusz się rozmazywał pod wpływem mokrego wacika powyżej - cóż. Czasem pozostawał tak do dnia następnego. Nie dało rady go zmyć - no chyba, że mydłem lub zwykłym mleczkiem. Używałam tego płynu i przeklinałam w duchu wyobrażając sobie na ile zmarszczek dziś wieczorem już zapracowałam.<BR>Ja nawet nie moge potwierdzić tego, że nie uczula. Ma jedna zaletę, która z mojego punktu widzenia jest prawdziwą zmorą - jest bardzo wydajny :)<BR>

dobry

niezły jednak nie potrafię nim do końca zmyć wodoodpornych kosmetyków.nie podrażnia oczu jak inne kosmetyki tego typu

Oceniam na 4.00

Jest to jeden z nielicznych kosmetyków do demakijażu który nie podrażnia ani nie uczula mi oczu. Doskonale usuwa kosemtyki kolorowe z oczu i nie zostawia uczucia tłustości. Polecam go wszystkim osobom z wrażliwymi oczami

Niby w porządku, a jednak ..

Do tej pory stosowałam do demakijażu oczu płyny Vichy lub L'Oreala (nie wspominam o tych, z których zrezygnowałam z powodu marnych właściwości usuwania makijażu).<BR>Ten produkt im nie ustępuje - wybór jest oczywisty. Ale - po dłuższym czasie używania - jednak zdejmuję jedną gwiazdkę. Nieco mi przeszkadza, że płyn leciutko się pieni - poprzednio wymienione są całkowicie neutralne - no i brakuje mi tego pięknego różanego zapachu ...

Oceniam na 5.00

Sama go zgłosiłam więc nie mogę inaczej jak *****!!!!! Namawiam do wypróbowania a na pewno będziecie zadowolone! Nie ma porównania z mleczkami kosmetycznymi a poza tym niewiele kosztuje...uważam że nie warto inwestować w markowe preparaty tego typu skoro mamy nasz Eris tak rewelacyjny i dostępny w każdej drogerii czy supermarkecie...Perełka - mówię Wam!!!

Oceniam na 5.00

Świetny! Bardzo skuteczny i delikatny. Wydajny, a przy tym niedrogi. Mój ulubiony.

Oceniam na 4.00

Bardzo dobry produkt. Przede wszystkim nie uczula i nie podrażnia oka, dobrze usuwa tusz i jest tani.