Witaminy, Szampon pielęgnujący kolor do włosów rozjaśnianych i farbowanych

Witaminy, Szampon pielęgnujący kolor do włosów rozjaśnianych i farbowanych

Nowoczesna formuła szamponu Witaminy łagodnie myje i pielęgnuje włosy rozjaśniane i farbowane. Zawiera zestaw aktywnych składników, niezbędnych dla dobrej kondycji i zdrowia włosów. Kompleks witamin odpowiednio odżywia włosy, Polimer Połysk Plus zapewnia im wyjątkowy blask i atrakcyjny wygląd, a filtr UV chroni je przed szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego. Szampon pozostawia włosy jedwabiście lśniące, elastyczne i przyjemnie w dotyku. Ułatwia rozczesywanie i układanie włosów.

Cena: ok. 5,70zł / 250ml

fajny

Włosy się po nim nieźle rozczesują ( choć nie tak, jak po zastosowaniu odżywki ;) ), i ładnie błyszczą. Szampon jest wydajny i ślicznie pachnie; zapach ten utrzymuje się dość długo na włosach.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

tylko zapach ładny

Kupiłam go tylko dlatego, że fryzjerka zawsze myje mi głowę tym właśnie szamponem, tyle że z wielkiej butli przeznaczonej specjalnie do zakładów fryzjerskich i zawsze po wyjściu od niej mam pięknie układające się i pachnące włosy. I teraz nie wiem czy wersja marketowa jednak jest gorsza od fryzjerskiej czy po prostu nie była to zasługa szamponu, a odżywki i cięcia, ale po użyciu go w domowym zaciszu efekty są co najmniej średnie :( A stawiałam na szampon, bo to zapach tego szamponu zostawał mi zawsze na włosach. Zatem zapach jest ten sam - przyjemny i owocowy :) ale na włosach wcale nie zostaje, a poza tym więcej nic dobrego w tym szamponie nie widzę. Noo, może prócz ceny :) Po jego użyciu moje włosy są szorstkie i matowe i gdyby nie odżywka, to na pewno bym ich nie rozczesała :( Pomęczyłam się z nim kilka razy i zrezygnowałam. Co z tego, że ładnie pachnie, co z tego, że dobrze się pieni, co z tego, że jest tani, skoro moim włosom wybitnie nie służy :( A ja nie lubię zużywać czegoś, co bardziej szkodzi niż pomaga.

Używałam tego kosmetyku kilka razy / ilość zużytych opakowań: może 1/5 a może wiecej, ale i tak więcej nie będzie

może być,ok

Gdy miałam blond włosy , używałam go wraz z odżywka i byłam całkiem zadowolona.Włosy po nim miałam mięciutkie , ładnie pachniały taką cytrynką , a sam szmpon niedrogi i wydajny.Mile go wspominam.

Manicure - glitter nails

rozczarowanie

być może ma za zadanie pielęgnowanie koloru, ale absolutnie nie nadaje się do włosów cienkich, długich po farbowaniu czy trwałej! z włosów robi się siano! być może jest on dla osób które mają baaaardzo przetłuszczające się włosy, chociaz nie jestem pewna czy aby na pewno. Duże rozczarowanie. Wlosów nie da się rozczesać, nawet jezeli po umyciu zastosuje się odżywkę. Nawet nie chce zużywać tego szamponu do końca, bo zaczęły mi wypadać włosy :-(( używam go do prania ....

uwielbiam! :)

Rewelacyjny szampon za naprawdę niewielkie pieniądze.Nie tylko chroni włosy przed słońcem i utratą koloru, ale jeszcze pięknie pachnie, dobrze się pieni i łatwo spłukuje, sprawia, że włosy są bardzo puszyste, jest ich optycznie jakby więcej, idealnie się układają (po umyciu tym szamponem nie muszę używać już pianki ani żadnego płynu do układania!) i ślicznie błyszczą.To szampon stworzony dla mnie! :)Ilość zużytych opakowań: 2