Witaminy, Odżywka pielęgnująca kolor do włosów rozjaśnianych i farbowanych

Witaminy, Odżywka pielęgnująca kolor do włosów rozjaśnianych i farbowanych

Odżywka zawiera zestaw aktywnie działających składników, które pielęgnują włosy farbowane i rozjaśniane. Kompleks witamin i filtr UV chronią włosy przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych takich, jak promieniowanie słoneczne i spaliny. Polimer Połysk Plus zapewnia włosom wyjątkowy, jedwabisty połysk. Odżywka ułatwia rozczesywanie i układanie włosów, nadaje im miękkość, puszystość i sprężystość. Zmniejsza ich elektryzowanie się. Nie obciąża włosów. Należy ją pozostawić bez spłukiwania.

Cena: ok. 4,90zł / 200ml

Zwykła ale ok

Taka sobie zwykla odzywka.Włosy dobrze sie po niej rozczesuja i chyba tylko tyle.Ogólnie to jest dobra alternatywa gdy akurat zabraknie nam odzywki w domu bo ani nie szkodzi ani nie daje super efektów :)

Używam tego produktu od:2 mc
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Kupiłam przypadkiem i żałuję

Kupiłam ją tylko dlatego, że był dołączony do niej peeling pomarańczowy gratis (zestaw w cenie 3.79, czyli w cenie samego peelingu, którego "solo" już nie było). Odżywka ma płynną konsystencję, zapach przeciętny i bardzo obciąża włosy. Na plus- włosy są miękkie, błyszczące, mniej się puszą.
W sumie- przeciętny produkt, którego używanie nie sprawia mi przyjemności.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

ułatwia rozczesywanie

Zawsze używam zestawy szampon + odżywka. Natomiast tą odżywke bezz spłukiwania stosuję dodatkowo na wilgotne włosy po spłukaniu "standardowej" odżywki. Wybrałam ją dlatego, ze mam sentyment do zapachu odżywek z "Joanny" (zapach dzieciństwa ;-)) Niestety, jedyna zaleta jaką zauważyłam, to łatwe rozczesywanie włosów. Ale skoro tylko tyle od niej wymagam, to jest ok. Nie wyobrazam sobie natomiast stosowania tylko szamponu i tej odzywki.

Używam tego produktu od: pół roku, sporadycznie
Ilość zużytych opakowań:pół 1.

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 01

okropna

nijaka

Odżywka jest bez spłukiwania, czego ja przy kupnie nie zauważyłam, a wprost nie znoszę tego rodzaju preparatów. Nie wiem więc jak sie zachowuje gdy jej się nie zmyje - ja ją zmywałam po ok 3 minutach.
Jak większość tanich odżywek jest bardzo rzadka - szybciutko znika z opakowania. Zapach ma cytrusowy - nienajgorszy, choć dość oklepany - nie zachwyca.
Działanie - włoski lepiej sie rozczesują i są bardziej miękkie. Jak po każdej odżywce. Innych - bardziej zniewalających efektów - nie zauważyłam.

Jedno opakowanie wystarczyło mi na ok 2 tygodnie stosowania.

slaby produkt

Stosowanie tej odzywki poprawia stan... ducha.. Mamy czyste sumienie ze dbamy o nasze wlosy nakladajac na nie odzywke. Efektow tego nakladania nie ma praktycznie zadnych. Nie obciaza wlosow. I tyle w sumie. Moze lepiej sie rozczesuja... moze.

Szkoda wlosow na te strate czasu.

Beznadziejna

Wlasciwie uzywam odzywki-maski ale efektow nie zauwazylam zadnych. Mam rozjasniane wlosy, raczej cienkie. Robie ciagle pasemka lub rozjasniam wlosy i nakladm farby. Ponad to uzywam suszarek i prostownicy. Jak nalozylam te maske i splukalam raczej nie zauwazylam zadnego efektu. Myslalam ze moze po kilku krotnym uzyciu bedzie efekt, ale nie bylo. Odzywka obciaza wlosy i nie sa puszyste. Nie polecam.

włosy się błyszczą

Po zastosowaniu tej odżywki rzeczywiście błyszczą się włosy. Jeżeli chodzi o nawilżanie i o dbałość włosów rozjaśnionych to niestety nie polecam. Mam rozjaśniane pasemka, złużyłam już całe jedno opakowanie odżywki i niestety pasemka nie są tak nawilżone jak reszta włosów, zacina się na nich grzebień. Ale połysk włosów jest!Ilość zużytych opakowań: 1

taka sobie

Niestety teraz z powodu niskich finansów kupiłam tanią odżywkę. Pomyślałam, ze to ze krajowa i tania wcale nie musi być kiepska. Ale niestety, po 20h od umycia mam już tłute włosy (pewnie dlatego, że jej się nie spłukuje). Jeden plus (jak po każdej odżywce) - włosy dobrze się rozczesują. Update: dziś po umyciu spłukałam odżywkę, rozczesałam bez problemu. No i włoski się nie przetłuściły :)

nieee...

Bardzo obciąża i skleja włosy w drobne strąki, które trzeba rozczesywać.Po jej użyciu niejak nie potrafię ich ułożyć - są oklapłe i bez życia.Nie zauważyłam żadnych pozytywnych efektów jej stosowania.Z plusów mogę jedynie wymienić przyjemny zapach i wydajność (niestety!).Uważam, że ta seria nie potrzebuje odżywki - szampon naprawdę wystarcza i sam ułatwia rozczesywanie.Ilość zużytych opakowań: 1